Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΚΥΛΟ. ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΤΙ ΦΤΑΙΩ??

Σελίδα : 1

MsELEOS1979

# 1 στις 12/2/2007
author
Γυναίκα / 41 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γαλάτσι
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

Η φιλη μου εχει σκυλο. Ναι αλλα εγω τι φταιω??

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ..Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΕΙΤΟΝΙΣΣΑ(ΜΕΝΕΙ ΣΤΟΝ ΚΑΤΩ ΟΡΟΦΟ)ΕΧΕΙ ΣΚΥΛΟ. ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ.ΤΟ ΑΓΑΠΑΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΠΛΕΟΝ ΖΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΜΕ ΤΟ ΣΚΥΛΟ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΚΟΥΡΕΛΙΑ.ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΟΤΕ ΤΗΣ ΤΑΞΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΓΙΝΕΙ ΤΟ ΚΑΚΟ.ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΣΚΥΛΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΠΟΤΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ Η ΤΡΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΥΝΝΕΦΟ ΚΤΛ...ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΘΛΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ. ΣΤΗΝ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ ΔΕΝ ΜΕΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ...ΚΑΘΕ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΘΑΡΙΖΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΚΑΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΟΤΕ ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ...ΕΧΕΙ ΞΕΧΕΙΛΙΣΕΙ ΟΜΩΣ ΤΟ ΠΟΤΗΡΙ ΠΡΟΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΤΑ ΑΠΛΩΜΕΝΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΙΓΚΑ ΣΤΙΣ ΤΡΙΧΕΣ ΤΟΥ ΣΚΥΛΟΥ. ΣΥΝ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΛΕΩ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙ ΤΙΣ ΑΚΑΘΑΡΣΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΠΛΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΟΠΟΤΕ ΠΟΙΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ?ΘΑ ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΩ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ. ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΕΙ Η' ΘΑ ΑΡΠΑΧΤΟΥΜΕ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΙΑ ΑΠΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΣΕΒΕΤΑΙ ΠΛΕΟΝ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ????

selini

# 2 στις 12/2/2007
author
Γυναίκα / 49 / Παντρεμένη
Ν. Καβάλας / Καβάλα
Θέματα: 142
Απαντήσεις: 5.733
φτανω απ' ευθειας στο αποτελεσμα.

δεν προκειται ν΄αλλαξει ο,τι κι αν της πεις.

εχασες τη φιλη σου με τα λογια που θα της πεις,
καιρος ν΄αλλαξεις και σπιτι!
Η προδοσία μου αρχίζει και πάλι: "όλα πάνε καλά..."

lucretia

# 3 στις 12/2/2007
author
Γυναίκα / 47 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 10
Απαντήσεις: 3.330
To προβλημα δεν ειναι ο σκυλος, αγαπητη, ειναι που οτι η γειτονισσα σου ειναι βρωμιαρα.

Γιατι, αν δεν ειχε σκυλο, το μπαλκονι της θα ειχε ενα σωρο αλλες βρωμιες.
Το οτι καθαριζεις μονο εσυ τη σκαλα μαλλον δειχνει οτι σε εχει πιασει κοροιδο αφου ξερει οτι θα τα κανεις εσυ.

Ολοι οι ενοικοι σε μια πολυκατοικια ειναι υποχρεωμενοι να συνεισφερουν για τον καθαρισμο της εισοδου, αν δεν εχετε συνεργειο που το κανει, τοτε την αμοιβη για την καθαριοτητα της σκαλας (οπως και τα καθαριστικα) θα πρέπει να την ζητήσεις.

Αν αυτη θελει να ζει σε αχουρι προβλημα της, αλλα οι κοινοχρηστοι χώροι πρέπει να ειναι καθαροί.

Dardana

# 4 στις 12/2/2007
author
Γυναίκα / 48 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651

Παράθεση:
Originally posted by lucretia
To προβλημα δεν ειναι ο σκυλος, αγαπητη, ειναι που οτι η γειτονισσα σου ειναι βρωμιαρα.

Γιατι, αν δεν ειχε σκυλο, το μπαλκονι της θα ειχε ενα σωρο αλλες βρωμιες.
Το οτι καθαριζεις μονο εσυ τη σκαλα μαλλον δειχνει οτι σε εχει πιασει κοροιδο αφου ξερει οτι θα τα κανεις εσυ.

Ολοι οι ενοικοι σε μια πολυκατοικια ειναι υποχρεωμενοι να συνεισφερουν για τον καθαρισμο της εισοδου, αν δεν εχετε συνεργειο που το κανει, τοτε την αμοιβη για την καθαριοτητα της σκαλας (οπως και τα καθαριστικα) θα πρέπει να την ζητήσεις.

Αν αυτη θελει να ζει σε αχουρι προβλημα της, αλλα οι κοινοχρηστοι χώροι πρέπει να ειναι καθαροί.

Πω πω βρωμιλα...

δε θα το αντεχα με τιποτα. θα'χα μετακομισει.

(συμφωνω με τη Λουκ. και τον σκυλο να μην ειχε, παλι το ιδιο βρωμιαρα θα ηταν)
Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε