Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΟΥΦ!!!! ΠΑΛΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ

Σελίδα : 1

an1na

# 1 στις 12/2/2007
author
Γυναίκα / 38 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

Ουφ!!! Παλι προβλημα

Χαίρεται .
εχω να σας κανω ένα ερώτημα που μάλλον φαντάζομαι την ερώτηση αλλάλόγω τυφλού έρωτος δεν ξέρω τι μου γίνεται..
Λοιπόν με ενδιαφέρει ένα παλικάρι 12 χρόνια μεγαλύτερός μου, τον βλέπω καθημερινα επειδή δουλεύει στην γειτονιά μου. Μια μέρα τον είδα σε ένα μπαρ με μια κοπέλα που έτσι όπωσ φαίνονταν δεν συνέβαινε τίποτα μεταξύ τους.Το θετικό στην υπόθεση είναι ότι και εγω ήμουν με έναν φίλο μου καλα μόλις τον είδα εντελώς τυχαια αγκάλιασα τον φίλο μου μπας και δω κινήσεις. Τελικά με έβλεπε συνεχεια.
Την παραεπόμενη μέρα του είπα να βγούμε για καφέ το βραδυ και απάντησε πως την επόμενη μέρα θα τον βόλευε και να περνούσα το απόγευμα να μου πει τι ώρα να συναντηθούμε. Πράγματι,την επόμενη μέρα περασα δηθεν για να αγοράσω κάτι και είμασταν και οι δυο ψιλοαδιάφοροι. Δεν είχαμε όρεξη και έτσι δεν είπαμε απολύτως τίποτα...Από τότε πέρασε μια εβδομάδα και δεν έγινε συζήτηση.Η ερώτηση μου είναι αν ήθελε τόσο πολύ να βγεί μαζί μου δεν θα έλεγε κατιτις? Μήπως κολλάει στην διαφορά ηλικίας? Στην τελική με συμπαθει τι λόγο θα μπορούσε να εχει αν βγει μαζί μου έξω, φιλικά πάντα μιλαμε,για να πάρει όποια απόφαση? Πάντως για να είμαι ειλικρινής είμαι αρκετά εγωίστρια και ντροπαλή ήδη νιώθω ότι έριξα τα μούτρα μου αλλά επειδη είμαι αρκετά κοινωνική δεν κατάλαβε τίποτε.....
Υ.Σ. Συγνώμη για την έκταση του θέματος, αλλά είμαι προβληματισμένη....Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

ALEXIA04

# 2 στις 13/2/2007
author
Γυναίκα / 42 / Σε σχέση
Ν. Αιτωλοακαρνανίας / Μύτικας
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2
'Aρεσαν+: 0%
den pistevo na yparxei antras pou na goustarei esto kai ligo kai na kolaei sthn diafora hlikias....poli diskolo na simvainei kati tetoio!!opote o typos h einai hdh se kapoia sxesi k einai aytyxismenos opote xlomo na kanei kati mazi sou...h einai toso ntropalos pou perimenei apo sena kinisi!!prosopika pistevo oti an hthele kapoio simadi tha sou eixe dosei....an to exei kanei k pisteveis oti goustarei alla kapou kolaei kalo tha einai na epidioxeis na vretheite alla min tou to peis sta isia...polloi antres xeneronoun otan katalavainoun oti tous theleis poli k tous kinigas!!epediokse na vretheite k asta ola s ayton...parathrhse thn simperifora tou.......k tha katalaveis an se vlepei erotika h oxi
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost