Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

χωρισα μετα απο 4 χρωνια

Σελίδα : 1

pemant

# 1 στις 13/2/2007
author
Γυναίκα / 37 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

χωρισα μετα απο 4 χρωνια

Ολλα για καποιον λογο στην ζωη ερχονται και φευγουν.με αφισε λεγοντας μου πως ειναι μπερδεμενος.ενο εγω ειχα σιχορεσει οτι πιγε με καπια αλη,οτι με αποφευγε τον τελευτεο καιρο και γενικα μια σιμπεριφορα που δεν μου αξιζε.Ειμασταν πολυ ερωτευμενη καναμε ονειρα και μαζι και η δικη μας ανθρωπη.Δεν μπωρο να το πιστεψω οτι η ζωη μου ολοι απο την μια στιγμη στην αλλη καταστραφικε,ο αντρας μου που θα τον παντρεβομουν και που του ειχα προσφερει τα παντα με αφισε.Πως μπωρει να κουραστικε? ελεγε πως ειμαι η ζωη του η γυναικα που θα παντρεβοταν,ειμαι σε απελπιστικη καταστασει δεν θελο να υπαρχο για κανεναν,θελο να φυγω απο την μιζερει ζωη μου για μην μπω ουτε καν στον κοπο να τον δω τιχαια.Μου λυπει αφανταστα και ποναει απεριοριστα.Παρολ'αφτα θα προσπαθισω να αποδεχτω οτι ολλα αυτα ειναι μια μπωρα και μπωρει και να περασει.Θα τον αγαπαω παντα και σιγουρα δεν θα τον ξεχασω ποτε.Νανε καλα και παντα ευτιχισμενος,,,,,.

# 2 στις 14/2/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by pemant
ενο εγω ειχα σιχορεσει οτι πιγε με καπια αλη,οτι με αποφευγε τον τελευτεο καιρο και γενικα μια σιμπεριφορα που δεν μου αξιζε.

Ειμασταν πολυ ερωτευμενη καναμε ονειρα και μαζι και η δικη μας ανθρωπη.

ΕΕΕΕ, σόρυ κιόλας, αλλά μάλλον εσύ ήσουν ερωτευμένη
Εκείνος όχι (πια)

Υπομονή, τώρα είναι ακόμα αρχή και όλα σου φαίνονται βουνό
Αργότερα, θα σταθείς στα πόδια σου καλυτερα

Καλή τύχη
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε