Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΜΕ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΗΚΕ?

Σελίδα : 1

LLAFILOLOGY1

# 1 στις 20/2/2007
author
Γυναίκα / 34 / Διαζευγμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 13
'Aρεσαν+: 0%

Με εκμεταλευτηκε?

ΟΛΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΠΡΙΝ 2 ΜΗΝΕΣ ΣΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΞΑ ΜΟΥ.ΕΚΕΙ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΠΡΟΕΚΥΨΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΔΥΛΙΟ ΜΕ ΤΟΝ ΛΕΓΑΜΕΝΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΝΑΙ ΞΑΔΕΡΦΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ...ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΕΚΕΙ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΑΦΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ...ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΑΜΕ ΜΟΥ ΠΕ ΠΩΣ ΤΟΥ ΑΡΕΣΩ ΑΠΛΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΗ ΚΑΙ ΕΠΙΠΟΛΑΙΟΤΗΤΕΣ.ΕΓΩ ΤΟ ΔΕΧΤΗΚΑ ΠΙΣΤΕΥΟΝΤΑΣ ΠΩΣ ΘΑ ΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΜΑΣ..ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕ ΚΑΛΕΣΕ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ...ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ..."ΕΙΣΑΙ ΠΡΟΣΚΕΚΛΗΜΕΝΗ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΟΥΜΕ",ΧΩΡΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΟ ΤΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΩ...ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΤΡΥΦΕΡΟΣ ΚΑΙ ΓΛΥΚΟΣ...ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΠΟΛΥΛΟΓΩ ΕΓΙΝΕ ΤΟ "ΜΟΙΡΑΙΟ" ΚΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΜΑΣ ΒΡΗΚΕ ΑΓΚΑΛΙΑ...
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΜΒΑΝ ΒΓΗΚΑΜΕ ΚΑΝΑ 3 ΜΕ 4 ΦΟΡΕΣ ΑΚΟΜΑ ΕΞΩ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΜΕ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΕΣ ΠΑΝΤΑ ΔΙΚΙΕΣ ΜΟΥ...ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΣΧΕΔΟΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ...ΑΠΟ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΝΩ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΒΡΕΘΗΚΑ ΣΤΗΝ ΤΩΡΙΝΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ...ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕΣΩ ΤΗΛ ΕΔΩ ΚΑΙ 4 ΜΕΡΕΣ..
ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΑΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΩ Η ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΑΠΟΔΕΙΧΘΗΚΕ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΛΑ ΟΣΟ ΗΘΕΛΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΕΙΔΑΤΕ ΤΟΝ ΜΗΧΑΛΙΟ...ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΑ ΨΕΜΑΤΑ?ΑΣ ΜΟΥ ΞΕΚΑΘΑΡΙΖΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΔΕΣΜΕΥΣΕΙΣ ΝΑ ΞΕΡΑ ΚΙ ΕΓΩ ΠΩΣ ΝΑ ΠΡΑΞΩ...ΤΩΡΑ ΕΜΕΙΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΑΠΑΝΤΗΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΤΥΧΟΝ ΧΤΥΠΗΣΕΙ....

# 2 στις 21/2/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Καταρχήν μη σκέφτεσαι με τέτοιες λέξεις, γιατί αυτόματα βάζεις τον εαυτό σου στη θέση του "θύματος"...

Επιλογή σου ήταν η κίνηση να πας σπίτι του, επιλογή σου και να του κάτσεις (σόρυ κιόλας ε; )
Τώρα αν ΕΣΥ πριν κάνεις αυτήν την επιλογή δεν πολυσκέφτηκες, άλλο θέμα.
Εχεις συνεπώς μεγάλο μερίδιο ευθύνης...

Εφόσον αυτή η φάση δε σε εκφράζει, την επόμενη φορά να είσαι πιο προσεκτική
Ασφαλώς θα ξανασυναντήσεις άτομα που θα θέλουν Χ,Ψ ή Ζ από εσένα ενώ εσύ θα θέλεις άλλα, και μην περιμένεις ντε και καλά να σου το πουν...

wish_

# 3 στις 22/2/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Να κάτι τέτοια γίνονται και μετά τρελαινόμαστε και αναρωτιόμαστε γιατί και γιατί και πώς και αν!4 μέρες ε?

Κοίτα να δεις.Μπορεί να είναι στο χαρακτήρα του.Αν και μένα μου φαίνεται αδιανόητο να έχεις μια σχέση και να μην επικοινωνείς έστω και μ΄ένα μήνυμα καθημερινώς,υπάρχουν τύποι που είναι στο στυλ τους να το πηγαίνουν χαλάρα και όταν θυμηθούν τότε...και εσύ γιατί δεν έστειλες και περίμενες από εκείνον?

Το καλύτερο για μένα σε τέτοιες καταστάσεις είναι η συζήτηση.Από το να μαντεύεις τι συμβαίνει και να χαλιέσαι,δεν βγάζεις έτσι άκρη.

Μην στεναχωρεθείς ότι και αν συμβαίνει.Αν σε κορόιδεψε δεν φταις και τόσο εσύ.Υπάρχουν τύποι που λένε τα χίλια μύρια για να σε ρίξουν όμως υπάρχει και μια περίπτωση να συμβαίνει κάτι άλλο...μίλησε του.

nightstalker

# 4 στις 9/3/2007
author
Γυναίκα / 33 / Ελεύθερη
Ν. Χαλκιδικής / Κασσάνδρεια
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 16
'Aρεσαν+: 0%
Πάντως τον στόχο του τον πέτυχε αν και ύπουλα.Δεν νομίζω να θέλει να κάνει σχέση άρα μην το παλεύεις.Το κέφι του το έκανε.Απλά φρόντισε να είσαι πιο έξυπνη την επόμενη φορά.
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε