Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

δεν μπορω να καταλαβω !

Σελίδα : 1

lady_username

# 1 στις 22/2/2007
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Κηφισιά
Θέματα: 17
Απαντήσεις: 63
'Aρεσαν+: 0%

δεν μπορω να καταλαβω !

δεν μπορω να τον καταλαβω! μου ειπε πως θελει να μεινει μονος του επειδη φοβαται οτι δενεται πολυ κ ειναι ακομα 20 χρονων με ηδη ενα χρονο σχεσης μαζι μου..ειπε πως δεν το κανει για να βρει αλλες αλλα γιατι πραγματικα νιωθει πιεσμενος κ του εχοθν συμβει κ αλλα οικογενειακα προβληματα που πιστευω τον πιεσαν κ αλλο..μου πε πως θα ναι σαν να μην ειμαστε μαζι αλλα για κεινον θα ναι σαν να τα χουμε..οτι δεν μπορει να με βλεπει γιατι παρασυρεται απτο συναισθημα και θελει να με παρει αγκαλια κτλ.δεν ξερω τι να κανω..δεν μπορω να σκεφτω οτι ολα εχουν τελειωσει..απο τοτε δεν εχει επικοινωνησει μαζι μου καθολου..κ δεν εχει πει τπτ στην κοινη μασ παρεα..υπαρχει περιπτωση καποιος που αγαπαει να νιωθει ετσι? θα γυρισει?

nightstalker

# 2 στις 9/3/2007
author
Γυναίκα / 33 / Ελεύθερη
Ν. Χαλκιδικής / Κασσάνδρεια
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 16
'Aρεσαν+: 0%
Πιστεύω ότι στα μασάει κάπως.Anyway,προτείνω να τον ρωτήσεις ξεκάθαρα:με θες ρε φίλε ή όχι?Αν καλή μου κάτσεις να περιμένεις κάθε άντρα που σου λέει ότι είναι μπερδεμένος,τότε καήκαμε.Ασε που παίζει και η περίπτωση να θέλει να χωρίσετε και απλά να μην ξέρει πως να το πει.Ακόμη και προβλήματα να έχει,αν πραγματικά νοιαζόταν,θα έπρεπε να σε αφήσει να φύγεις.Η απόφαση είναι δική σου,αλλά στη θέση σου θα συνέχιζα τη ζωή μου.Γράψε μ για νεότερα.
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε