Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

"κοινωνικό σχόλιο" για συνάδελφο

Σελίδα : 1

sabotasia

# 1 στις 4/4/2007
author
Γυναίκα / 38 / Σε σχέση
Ν. Καστοριάς / Μανιάκοι
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 4
'Aρεσαν+: 0%

"κοινωνικό σχόλιο" για συνάδελφο

Ηρθε καινούρια υπάλληλος στο γραφείο αν και εγώ ήμουν φιλική μαζί της οι υπόλοιπες 4 κοπέλες παρακαλώ (φανταστείτε 5 γυναίκες σε ένα γραφείο) δεν είχαν και την καλύτερη φιλική στάση.
Σε κάποια φάση άρχισαν να την κοτσομπολεύουν πίσω από την πλάτη της με αποτέλεσμα να μετέχω και εγώ λέγοντας κάποια πράγματα για την προσωπική της ζωή. Και περνούσε από έξω και μας άκουσε και τώρα είναι πολύ ψυχρή.
Της μίλησα αλλά το λάθος μου ήταν μεγάλο, παρασύρθηκα από τις υπόλοιπες. Νιώθω πολύ άσχημα γιατί φέρθηκα τόσο κατινίστηκα και χάλασα τις σχέσεις μου με αυτήν την συμπαθητική κοπέλα.Τώρα που τα έκανα σ..... τι κανω?

anemona_62

# 2 στις 4/4/2007
author
Γυναίκα / 58 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 5.218
Να της ζητήσεις σοβαρά και ειλικρινά συγγνώμη. Να της δείξεις τη μεταμέλειά σου. Να είσαι σταθερά έξω από τα κουτσομπολιά από εδώ και εξής.

Αν τηρήσεις σταθερά αυτή τη στάση ίσως να σε εμπιστευθεί ξανά. Ίσως όμως κι όχι. Άδικο θα έχει?
This world is a comedy for those who think and a tragedy for those who feel. -Horace Walpole

# 3 στις 4/4/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Πρόσεχε τα κουτσομπολιά ειδκά στους χώρους εργασίας, γιατί όποιος κουτσομπολεύει άλλους μπροστά σου να είσαι 100% σίγουρη πως κουτσομπολεύει κι εσένα στους άλλους.

Βλέπε, άκου, σώπα.

# 4 στις 4/4/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Κρίμα...

Το θέμα μου θυμίζει εκείνο που άνοιξα πριν μερικές για τα προσωπικά μας και πως αυτά μπορούν να επιδράσουν αρνητικά στην υπόλοιπη ζωή μας.
Εδώ έχουμε την περίπτωση τα προσωπικά μας να γίνουν θέμα συζήτησης από τρίτους στον ευαίσθητο χώρο της εργασίας. Τα προσωπικά μας, στο κάτω-κάτω δεν αφορούν τρίτους και καλύτερα θα ήταν οι τρίτοι και οι τέταρτοι να κοιτάξουν τα δικά τους τα χάλια.
Καταλαβαίνω απόλυτα την κοπελιά. Είναι σε δύσκολη θέση ειδικά τώρα που είναι καινούρια υπάλληλος. Τα υπόλοιπα είναι λεπτομέρειες.
Κρίμα.

Παράθεση:
Originally posted by sabotasia...άρχισαν να την κουτσομπολεύουν πίσω από την πλάτη της με αποτέλεσμα να μετέχω και εγώ λέγοντας κάποια πράγματα για την προσωπική της ζωή...

fullmoon07

# 5 στις 4/4/2007
author
Γυναίκα / 42 / Παντρεμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Περαία
Θέματα: 14
Απαντήσεις: 318
απλά απαράδεκτη η συμπεριφορά σας!!!!!

τι να πει κανείς......

λυπάμαι πολύ για τις γυναίκες όταν δείχνουν τέτοιο πρόσωπο

τώρα το μόνο που μένει για να επανορθώσεις
είναι να απομακρυνθείς
και με τον καιρό να δείξεις πως δεν είσαι σαν και τις άλλες
καλά σε μια καινούργια κοπελίτσα
τί βρίσκατε και λέγατε????
δηλαδή τι έκανε και σας προκάλεσε τόσο ??
δε χρειάζετε τη συμπαράστασή σας σε αυτή τη φάση του ξεκινήματός της?!
I 'll try everything once. Twice if i like it!!
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost