Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΜΟΝΑΞΙΑ!!!!

Σελίδα : 1

JULIE1971

# 1 στις 17/4/2007
author
Γυναίκα / 49 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 16
'Aρεσαν+: 0%

Μοναξια!!!

ΒΙΩΝΩ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΧΩΡΙΣΜΟ...ΕΝΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ,,,ΕΠΕΝΔΥΩ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΠΡΟΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.ΦΥΣΙΚΑ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ,ΠAIΡΝΟΥΝ ΟΤΙ ΕΠΕΝΔΥΣΗ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΨΗΛΑ.ΤΟ ΘΥΜΑ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ,ΚΑΙ ΕΝΩ ΞΕΡΩ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΤΑ ΛΑΘΗ ΠΟΥ ΚΑΝΩ,ΤΥΦΛΩΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΧΘΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΕ ΜΕΙΩΝΕΙ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΗΝ ΜΟΝΑΞΙΑ.ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΞΑΝΑΓΥΡΝΑΝΕ ΜΕ ΥΠΟΣΧΕΣΕΙΣ ΨΕΥΤΙΚΕΣ,ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΠΩ ΟΧΙ.ΤΟΥΣ ΞΑΝΑΔΕΧΟΜΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΥΠΟΣΧΟΝΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΟΤΙ Μ ΑΓΑΠΟΥΝ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΟΤΕ.ΒΑΖΩ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΜΟΥ ΣΕ ΕΝΑ ΚΟΥΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΣΤΟ ΡΑΦΙ ΝΑ ΣΚΟΝΙΖΕΤΑΙ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟΣ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΓΩΝΑΣ.ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΥΠΟΣΥΝΕΙΔΗΤΟ ΜΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΕΝΤΟΛΕΣ ΜΟΥ.ΠΩΣ ΝΑ ΜΑΘΩ ΝΑ ΕΧΩ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΕ ΜΕΝΑ ?? ΝΑ ΔΕΙΞΩ ΠΙΣΤΗ ΣΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΥΠΟΣΥΝΕΙΔΗΤΟΥ ΜΟΥ??

MATSAS

# 2 στις 17/4/2007
author
Ανδρας / 57 / Διαζευγμένος
Γερμανία
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 201

μοναχια

:loveEN EISE MONI ME THN MONAXIASOY EINE KAI ALOI POLI EGO KONTEBO NA TRELATHO MEXI SAKATEPSI. ALA NA FERO PISO ENA LATHOS POY EGINE DEN TO KANO MIA FORA IPEFERA FTANI ( KAPOTE ANEBIKA SE ENA BOYNO FONAXA TO ONOMATIS ME OLI THN DINAMI POY EIXA DEN PIRA APANTISI KAI OYTE THA PARO) MIN KANIS LIPON TETIA LATHI PROSPATHA NEA LATHI MPORI NA EINE PIO EFHARISTA STO EYHOME GIATI KAI EGO PONO KAI EIME KLISMENOS DEN MPORO NA GELASO OYTE KAI NAKLAPSO PSAXSE KAPIO TRENO EFTIXIAS ERXETEXAMOGELA
ματ ειμαι ζοντανος επειδι σε αγαπησα

JULIE1971

# 3 στις 20/4/2007
author
Γυναίκα / 49 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 16

Παράθεση:
Originally posted by MATSAS
:loveEN EISE MONI ME THN MONAXIASOY EINE KAI ALOI POLI EGO KONTEBO NA TRELATHO MEXI SAKATEPSI. ALA NA FERO PISO ENA LATHOS POY EGINE DEN TO KANO MIA FORA IPEFERA FTANI ( KAPOTE ANEBIKA SE ENA BOYNO FONAXA TO ONOMATIS ME OLI THN DINAMI POY EIXA DEN PIRA APANTISI KAI OYTE THA PARO) MIN KANIS LIPON TETIA LATHI PROSPATHA NEA LATHI MPORI NA EINE PIO EFHARISTA STO EYHOME GIATI KAI EGO PONO KAI EIME KLISMENOS DEN MPORO NA GELASO OYTE KAI NAKLAPSO PSAXSE KAPIO TRENO EFTIXIAS ERXETEXAMOGELA

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ,ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ,ΟΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ,,ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΜΑΣ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ,ΜΑΣ ΑΝΗΚΟΥΝ! Μ ΕΚΑΝΕΣ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΩ
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost