Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

help me!!!

Σελίδα : 1

aggelos2324

# 1 στις 30/4/2007
author
Ανδρας / 38 / Σε σχέση
Ν. Δωδεκανήσου / Ρόδος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 3
'Aρεσαν+: 0%

help me!!!

Γεια σε ολους...

θα ηθελα να σας πω το προβλημα μου...Ειχα κανει μια σχεση 2 χρονων και τελικα χωρισαμε λιγο ασχημα...τα θεματα που τα χαλασαμε ηταν γιατι δεν μπορουσα αλλο το φιλι,δεν ηθελα να φοραει ανοιχτα ρουχα π.χ να φαινετε το στηθος της,την καταπιεζα πολλες φορες οταν με νευριαζε την χτυπουσα και κ.τ.λ....τελικα αυτη η κοπελα τα εφτιακσε με τον καλυτερο φιλο μου.....
Μετα γνωρισα μια κοπελα που με ηθελε 2 χρονια και μπηκε στη παρεα μου καπως περιεργα...τα εφτιακσε με εναν φιλο μου για να με βλεπει....μετα τα χαλασε και τα εφτιακσε μαζι μου...εγω ομως δεν την ηθελα τοτε....φοβομουνα να κσανακανω σχεση....ηθελα εναν ανθρωπο αποκλειστικα για εμενα...να με αγαπαει να με φροντιζει και αλλα.οταν τσακωθηκε με τις φιλες της...εμεινε μονη..τελικα τοτε αποφασησα να την πλεισιασω..ειπα μεσα μου οτι τοτε θα αφοσιωθει μονο σε εμενα...η κοπελα αυτη με αγαπουσε τρελα και το εβλεπα....
και ετσι εγινε με αγαπησε μου εκανε ολα τα χατηρια μου εκανε περα ακομα και τους γονεις της δεν ηθελε να ακουσει για εμενα κακη κουβεντα απο κανενα...εγω ομως ειχα ενα προβλημα...ειχα κολησει στην προηγουμενη,οχι οτι την ηθελα αλλα παντα ελεγα οτι αυτη π.χ ηταν ξανθια η φορουσε φορμες και ενω εσυ δε φορας...τις εγινε ο χειροτερος εφιαλτης....
Το αλλο μου κακο ηταν οτι παντα την αμφισβητουσα και της ελεγα οτι δεν με αγαπαει και της ελεγα να φιγει και να χωρισουμε για να δω αν οντως με αγαπαει....
Ετσι και εγινε...πριν ενα μηνα ενα πρωινο ενω ηρθε να ξυπνησει της λεω φυγε και εφυγε....αυτο της το ελεγα παντα αλλα δεν εφευγε...τοτε ομως εφυγε!!!Δεν το περιμενα....παντα εγω ειχα το πανω χερι στη σχεση μας..οταν βρισκομασταν εξω και της ςλςγα να τα ξαναβρουμε μου ελεγε οτι πρεπει να αλαξω την συμπεριφορα μου..π.χ να την αφηνω να φοραει οτι θελει,να βαφεται,να πηγαινει με τις φιλες της για καφε,να αγαπαω τους γονεις της και οτι καποτε θα παντρευτουμε.....το μεγαλυτερο προβλημα της ηταν οι γονεις της....της ελεγε ο πατερας της εχουμε γιορτη και θα ερθεις μαζι μας και μετα φωναζα εγω γιατι να πας...ετσι λοιπον τσακωνοταν παντα και με τις 2 πλευρες...
Τελικα της ειπα οτι θα αλαξω και ετσι εγινε τα ξαναβρηκαμε ....τα πηγαιναμε καλα αλλα ενιωθα οτι δεν με αγαπουσε τοσο οσο παλια και περιμενα οτι θα τα ξαναχαλουσαμε....Μετα απο ενα μηνα μου λεει ξαφνηκα ενω εγω ημουν μια χαρα μαζι της....να χωρισουμε γιατι δεν ξερει αν θα την αγαπω στο μελλον οταν παντρευτουμε και με αμφισβητουσε....μιλησαμε και της εδωσα να καταλαβει οτι θα την αγαπω και ολα οκ....

Το προβληματα μου ειναι:
Ειναι δυνατον να τα φτιαξει με ενα αλλο αγορι να το φιλαει να κανει οτι να ναι και να θελει καποιον αλλο??
Δεν περιμενα ποτε οτι θα μου πει αυτη να χωρισουμε..παντα εγω τα εκανα αυτα.
Νιοθω οτι δεν με αγαπαει αρκετα οσο καποτε και με πληγωνει πολυ.
Δεν εχω το πανω χερι οπως το ειχα καποτε.
οτι δεν ειμαι το παν για αυτην και οτι βαζει αλλα πραγματα πανω απο εμενα που δεν το εκανε παλια...
εχει στο μιαλο της συνεχεια το sex ενω εγω οχι.πανω απο ολα θελω να με αγαπαει..μπορω να κανω και χωρις αυτο.
Γενικα θελω να με βοηθησει καποιος να γινει οπως πριν,να με αγαπαει οπως παλια και εγω να ειμαι οπως ειμαι τωρα....
βασικα να νοιζετε για εμενα
Νομιζω οτι με βαρεθηκε....
Ειμαι ενα ατομο που θελω πολυ αγαπη απο τους αλλους και δεν με ενδιαφερι τιποτα αλλο
Με ολα αυτα που μου εκανε παλια,δηλ.εκανε τα μαλια της οπως μου αρεσαν εμενα,εβαζε οτι ρουχα ηθελα εγω,δεν πηγαινε πουθενα χωρις να με ρωτησει
και οταν με κοιτουσε στα ματια ελιωνε..τωρα δεν την νοιαζει αρα δεν με αγαπαει οπως παλια....μαλλον δεν αντεχει τον χωρισμο..ειναι ολα μια συνηθεια...οταν τσακωνομαστε δεν την ενδιαφερει τπτ..ενω παλια δεν μιλουσε γιατι φοβοταν να μην με χασει...με ολα αυτα που μου εκανε με εκανε να την αγαπησω πιο πολυ απο την ζωη μου....διστυχως ομως τα εχασα ολα αυτα....
Ξερω οτι και αυτην την στιγμη που ημαστε μαζι καταβαθως θελει να χωρισουμε
αλλα φοβαται τον χωρισμο.....Το ιδιο και εγω
ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΧΑΣΩ!!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

katze000

# 2 στις 30/4/2007
author
Γυναίκα / 47 / Ελεύθερη
Αλβανία
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.379

Παράθεση:
Originally posted by aggelos2324
Ειμαι ενα ατομο που θελω πολυ αγαπη απο τους αλλους και δεν με ενδιαφερι τιποτα αλλο

Είσαι ένα άτομο με σοβαρά προβλήματα ανασφάλειας .

Συμβουλή μου να δεις επειγόντως έναν ειδικό.

# 3 στις 30/4/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Αποκλείεται τώρα όλο αυτό να είναι αλήθεια, μας δουλεύει ψιλό γαζί.

# 4 στις 30/4/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Μα τετοιο ντημπεητ πια για το πως θα κανει τα μαλλια της η κοπελα????
Παρεπιμπτοντως, αν θελετε και οικονομικη κομμωτρια, εγω ειμαι εδω!!!! Κανω και επισκεψεις κατ οικον!

diskorama3

# 5 στις 30/4/2007
author
Γυναίκα / 47 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 3.772
Ροδος...μαλιστα μαλιστα...
Οι νεράιδες πονούν μα καταφέρνουν κι υπάρχουν ακόμα... Φταις εσύ, φταίω εγώ που θα μείνουν πιο λίγες σαυτόν το αιώνα!

anemona_62

# 6 στην 1/5/2007
author
Γυναίκα / 59 / Ελεύθερη
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 5.218
Λυπάμαι που θα σε κακοκαρδίσω Άγγελε, αλλά από τα γραφόμενά σου βγαίνει ότι είσαι ανώριμος, κοντόφθαλμος και απεριόριστα εγωιστής.

Λες ότι θέλεις να σε αγαπούν, εσύ όμως πώς ανταποδίδεις την αγάπη? Με καταπίεση, με ναζάκια, με γυμνάσια στα οποία υποβάλλεις τις κοπέλες σου, ακόμα και με ξύλο άμα σε νευριάζουν, άμα δηλαδή δεν σου κάνουν τα χατήρια στις παραξενιές σου. Επίσης δεν σου αρέσει το φιλί και το σεξ.

Μετά από όλα αυτά σου έκανε εντύπωση που η κοπέλα την χιλιοστή φορά που την έδιωξες έφυγε στ΄αλήθεια? Με την αχαρακτήριστη συμπεριφορά που σε διέπει να λες κι ευχαριστώ που είναι ξανά μαζί σου, κι ας μην τρέμει πια τις απειλές σου και τα νεύρα σου. Μάλλον σε καλύτερη φάση είναι εκείνη τώρα, κοίτα κι εσύ να γίνεις καλύτερος άνθρωπος και μετά να έχεις απαιτήσεις από τους άλλους.
This world is a comedy for those who think and a tragedy for those who feel. -Horace Walpole

michalis_nmi

# 7 στην 1/5/2007
author
Ανδρας / 39 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Αγίος Ιωάννης Ρέντης
Θέματα: 20
Απαντήσεις: 757

Με συγχωρείτε...ήταν αυθόρμητο....

Ρε την Ρόδο...

όχι όχι... τα προβλήματά σου ΔΕΝ είναι αυτά που γράφεις...όχι όχι...

Υ.Γ.
Για κάποιο λόγο έχω χάσει την υπομονή μου...χμμμμ....άντε καλημέρα σε όλους.
In the world there are 10 kinds of people. Those who understand binary and those who don't. Πρώην μέλος michalis_mich

Kaiser

# 8 στην 1/5/2007
author
Ανδρας / 34 / Ελεύθερος
Ν. Αχαϊας / Πάτρα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 229

Παράθεση:
Originally posted by loucretia
Μα τετοιο ντημπεητ πια για το πως θα κανει τα μαλλια της η κοπελα????
Παρεπιμπτοντως, αν θελετε και οικονομικη κομμωτρια, εγω ειμαι εδω!!!! Κανω και επισκεψεις κατ οικον!

Και που έμαθες να κουρευείς βρε ΛΟΥΚ??Πάνω σε πρόβατα έκανες πρακτική??
Even Hitler had a girlfriend...

# 9 στην 1/5/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

τα θεματα που τα χαλασαμε ηταν γιατι δεν μπορουσα αλλο το φιλι,δεν ηθελα να φοραει ανοιχτα ρουχα π.χ να φαινετε το στηθος της,την καταπιεζα πολλες φορες οταν με νευριαζε την χτυπουσα και κ.τ.λ....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Απο Ρόδο και κάνεις και τέτοια και τα λές και δημόσια..μας ντρόπιάζεις όλους πήγαινε να σε δεί κανένας ψυχίατρος αντι να χτυπάς κοριτσάκια.

ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ!

Σιγά μην σε βοηθήσουμε να μην την χάσεις κιόλας μόνο να σου ευχηθούμε να μην την έχεις ποτέ ξανά μπορούμε

# 10 στην 1/5/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

τα θεματα που τα χαλασαμε ηταν γιατι δεν μπορουσα αλλο το φιλι,δεν ηθελα να φοραει ανοιχτα ρουχα π.χ να φαινετε το στηθος της,την καταπιεζα πολλες φορες οταν με νευριαζε την χτυπουσα και κ.τ.λ....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Απο Ρόδο και κάνεις και τέτοια και τα λές και δημόσια..μας ντρόπιάζεις όλους πήγαινε να σε δεί κανένας ψυχίατρος αντι να χτυπάς κοριτσάκια.

ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ!

Σιγά μην σε βοηθήσουμε να μην την χάσεις κιόλας μόνο να σου ευχηθούμε να μην την έχεις ποτέ ξανά μπορούμε

# 11 στην 1/5/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Βρε παιδια, οπως μαθει ο καθενας... Αν εχει μεγαλωσει το παιδι σε καμια στανη και ο πατερας του χτυπαγε την μανα του και την καταπιεζε, τι παραστασεις να εχει το παιδι για τις ανθρωπινες σχεσεις?
Εμενα εχουν δει τα ματια μου...

didimos-1969

# 12 στις 9/5/2007
author
Γυναίκα / 52 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Θρακομακεδόνες
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 10

Παράθεση:
Από το μέλος aggelos2324 - 30/04/07 01:51
... Έτσι ακριβώς με σούταρε κι ο δικός μου και είχε ακριβώς τα ίδια συμπτώματα με σένα και τις ίδιες ιδέες. Δεν το καταλάβαινε όμως ότι ήταν καταπιεστικός. Νομιζε ότι δεν τον αγαπούσα.
Νομίζω ότι όντως πρέπει να κάνεις κάτι για να διώξεις τις ανασφάλειες σου και να καλυτερεύσεις τη συμπεριφορά σου απέναντι στους ανθρώπους που σ αγάπησαν και σου δόθηκαν. Κάνε μια εσωτερική ανασκόπηση και αναζήτηση. Τι θες ακριβώς; Συζήτησέ το ανοιχτά μαζί της. Αυτά που λες σε εμάς πες τα και σε κείνη. Πίστεψέ με, θα σε καταλάβει (αρκεί να μην ξανασηκώσει χέρι: ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΝ).
Εμείς οι γυναίκες το΄μονο που θέλουμε είναι να είστε ανοιχτοί και να μας μιλάτε. Δεν είναι ντροπή. Όπως λέει και κάποιος πολύ σοφος: για να αγαπήσεις κάποιον πρέπει να ξέρεις και τους φόβους του και την κατάντια του.
ΚΑΝΤΟ και θα με θυμηθείς!
Προσπάθησε όμως κι εσύ να αλλάξεις, αστην λίγο ελεύθερη να ανασάνει, δείξτης εμπιστοσύνη.

Φιλικά από μια άρτη χωρισμένη και (ακριβώς με τον ίδιο τρόπο) κλωτσιδών παρατημένη!!!!! ...

Παράθεση:

alternative

# 13 στις 9/5/2007
author
Ανδρας / 41 / Σε σχέση
Θέματα: 15
Απαντήσεις: 832
Θα έλεγα να επισκευτείς κάποιον είδικό γι'αυτό το θέμα. Είσαι απίστευτα εγωιστής και ανώριμος. Βέβαια μπορείς να σημειώσεις πρόοδο με τη βοήθεια της κοπέλα σου, αν πάς τώρα και της πείς να σε βοηθήσει αληθινά. Σίγουρα είναι άσχημο για μια ώριμη κοπέλα να έχει έναν τέτοιο σύντροφο δίπλα, αλλά κάντε μια προσπαθεια μαζί.

Dardana

# 14 στις 9/5/2007
author
Γυναίκα / 49 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651

Παράθεση:
Originally posted by didimos-1969
... Έτσι ακριβώς με σούταρε κι ο δικός μου και είχε ακριβώς τα ίδια συμπτώματα με σένα και τις ίδιες ιδέες. Δεν το καταλάβαινε όμως ότι ήταν καταπιεστικός. Νομιζε ότι δεν τον αγαπούσα.
Νομίζω ότι όντως πρέπει να κάνεις κάτι για να διώξεις τις ανασφάλειες σου και να καλυτερεύσεις τη συμπεριφορά σου απέναντι στους ανθρώπους που σ αγάπησαν και σου δόθηκαν. Κάνε μια εσωτερική ανασκόπηση και αναζήτηση. Τι θες ακριβώς; Συζήτησέ το ανοιχτά μαζί της. Αυτά που λες σε εμάς πες τα και σε κείνη. Πίστεψέ με, θα σε καταλάβει (αρκεί να μην ξανασηκώσει χέρι: ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΝ).
Εμείς οι γυναίκες το΄μονο που θέλουμε είναι να είστε ανοιχτοί και να μας μιλάτε. Δεν είναι ντροπή. Όπως λέει και κάποιος πολύ σοφος: για να αγαπήσεις κάποιον πρέπει να ξέρεις και τους φόβους του και την κατάντια του.
ΚΑΝΤΟ και θα με θυμηθείς!
Προσπάθησε όμως κι εσύ να αλλάξεις, αστην λίγο ελεύθερη να ανασάνει, δείξτης εμπιστοσύνη.

Φιλικά από μια άρτη χωρισμένη και (ακριβώς με τον ίδιο τρόπο) κλωτσιδών παρατημένη!!!!! ...

Παράθεση:

ειλικρινης απορια: κι αφου ο πρωην σου ειχε το ιδιο προφιλ με τον θεματοθετη, κι αφου προφανως τον ενδιεφερε μονο η παρτη του και σε καταπιεζε, τοτε γιατι κοπτεσαι να μαθεις γιατι σε χωρισε και για ποιον λογο να θες να εισαι μαζι του;; αρχιζω να σκεφτομαι οτι οι ανασφαλεις και εγωιστες, βρισκουν και τα κανουν.

οσον αφορα τον θεματοθετη, φρονω οτι οι αγαπητοι "συναδελφοι" σου απαντησαν πολυ σωστα, και ιδιαιτερα η Ανεμωνα.

Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

didimos-1969

# 15 στις 9/5/2007
author
Γυναίκα / 52 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Θρακομακεδόνες
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 10

Παράθεση:
Από το μέλος Dardana - 09/05/07 08:58
... Γιατί αγαπητή μου, υπάρχουν άνθρωποι που τους αγαπάς με όλο σου το είναι και τους αποδέχεσαι παρ' όλα τα μειονεκτήματά τους. Στο κάτω κάτω αυτό είναι η αγάπη: να δινεις χωρίς να είσαι σίγουρος οτι θα πάρεις κιόλας!
Το ότι μου έκανε τη ζωή δύσκολη ώρες ώρες, δε σημαίνει ότι κι όλη η σχέση ήταν χάλια.
Αnyway τώρα μιλάμε για τον πόνο του άλλου! ...

Παράθεση:

elenoua

# 16 στις 9/5/2007
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Επ. Λευκωσίας / Αγιος Δομέτιος
Θέματα: 51
Απαντήσεις: 1.930
Πολύ αρρωστημένες αντιδράσεις! Τί να πω! 'Εχασα τα λόγια μου με όλα αυτά που διάβασα! ΕΛΕΟΣ! Ούτε καν στις σκλάβες δεν συμπεριφέρονταν έτσι...
Να σκέφτεσαι με την καρδιά... Και να αισθάνεσαι με το μυαλόβ Μπορείς?

rou___

# 17 στις 19/5/2007
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 22
με ολο το σεββασμο,αλλα νομιζω οτι εισαι πολυ εγωιστης,πιθανον μοναχοπαιδι. οταν αγαπασ καποιον δεν του καθεσαι στο ζβερκο και ενδιαφερεσαι να ειναι ευτυχησμενοσ μαζι σου,δεν τον πνηγεις. νοιαζεσαι να ειναι καλα. και να ξερεισ ακομα κ αν αφοσιωνοταν σε τετοιο βαθμο με τη θεληση τησ ,παλι δεν θα ηταν καλο.το λεω γιατι το εχω κανει παρολο που το αγορι μου δεν το ζητησε. οταν σταματαει να κανει πραγματα για τον εαυτο τησ,και ολα τησ τα θελω ειναι γυρο απο σενα οδηγουν στο να χανει ενα σημαντικο κομματι απο τον εαυτο τησ. αυτο συνηθωσ δεν εχει καλο αποτελεσμα. μπορει να νιωσει εγκλοβισμενη , διστυχησμενη ,εξαρτημενη σε βαθμο που δε θελει(ομωσ οταν το συνειδητοποιεισ ειναι αργα) ή να την βαρεθεισ και να την κανεισ ακομα πιο διστυχησμενη.
επισησ οσο κ αν αγαπασ καποιον οταν σε εχει πληγωσει , δε φτανει απλα να ειστε μαζι για να πεασει. τα σημαδια μενουν. και για να την κερδισεισ πισω πρεπει να προσπαθησεισ , μαλλον πολυ. μαθε τι την κανει ευτυχησμενη ,τι την ευχαριστει κ προσπαθισε να τησ το προσφερεις. κατα την ταπεινη μου γνωμη ειναι ο καλυτεροσ τροπσ να εκμεταλευτεισ την δευτερη ευκαιρια που εχεισ και να ομορφηνεισ τισ μερεσ σασ. θα δεισ οτι αν την κανεισ να νιωθει ομορφα μαζι σου ,θε εισαι κ εσυ καλα. μη την θεωρεισ δεδομενη και προσπαθησε να μαθεισ απο τα λαθη σου . μιλησε με φιλεσ ησ η κ με την ιδια . ρςτησε την τι την ξενερωνει. τι τησ αρεσει,τι τησ αρεσει να κανετε μαζι.ειναι κριμα να μενετε μαζι κ να κανετε ο ενασ τον αλλον διστυχησμενο.
..ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΞΑΝΑΠΛΩΣΕΙΣ ΧΕΡΙ ΕΠΑΝΩ ΤΗΣ. ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΑΝΤΙΚΟΣ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΣΕ ΧΩΡΙΣΕΙ ΜΙΑ Κ ΚΑΛΗ ,ΟΣΟ Κ ΑΝ ΣΆΓΑΠΑΕΙ. ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΟΝΤΩΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΟΜΩΣ ,ΑΝ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΣ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗ ΣΕΒΕΣΑΙ Κ ΝΑ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ. ΜΗ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΣ ..ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ. ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ.. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ. ΚΑ Ι ΑΝ ΤΗΝΝ ΑΓΑΠΑΣ ΟΣΟ ΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ.. Κ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΕΙΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΣΕΝΑ. Κ ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΙΣ ΑΝΤΑΛΑΓΜΑ για οτι πρασπαθεια κανεισ .. αν την αγαπασ.. ελπιζω να μη σε κουρασα,.ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 18 στις 19/5/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Το πρόβλημα με μερικούς είναι ότι πιστεύουν στη εξυπνάδα τους.
Ότι είναι χάπατα τους το έχει πει κανείς, ή δεν μπορούν ούτε κι αυτό να το επεξεργαστούν;

# 19 στις 20/5/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Γεια σε ολους...

I rest my case.
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε