Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΨΕΜΑ

Σελίδα : 1

sil00

# 1 στις 7/5/2007
author
Γυναίκα / 37 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2
'Aρεσαν+: 0%

Ψεμα

Όταν αγαπας και υπάχουν ψέμματα στην σχέση, πληγώνεσαι και σου είναι δύσκολα τα πάντα ακόμα και να πεις "χωρίζουμε"...
Δεν θα ήθελα να χωρίσω ποτε απο αυτον τον άνθρωπο, εγω του είπα όμως να χωρίσουμε. Ξέρω ότι μ'άγαπα πάρα πολύ ακόμα και τώρα αλλα δεν είχα άλλη επιλογή... Ήταν η δεύτερη φορά που μου έλεγε ψέμματα..... κ ο λόγος ήταν η κολλητή του!!!!!!
Χρειάστηκα μια συσκευή κινητου και μου έδωσε μια και μέσα ήταν πολλά μηνύματα και του είπα αν τα ήθελε για να τα έσβηνα γιατί δεν είχε χώρο και μου είπε διάβασέ τα και όσα δεν χρειάζονται, σβήστα... δεν χρειάστηκε να διαβάσω πολλά, ένα με έκανε να αρχίζω να σκέφτομαι... ήταν απο μια κοπέλα που του άρεσε παλιά αλλα εκείνη τον έβλεπε φιλικά και πολυ απλά του είχε γράψει.. "..όπως μπορείς να είσαι κολλητός με μια κοπέλα που τα είχες, έτσι και με μένα θα είσαι φίλος.."
Ενα μιση χρόνο μαζι, όλοι το ήξεραν εκτός απο μένα.. Τον αγαπώ πολύ αλλα δεν μπορώ να είμαι μαζί του... δεν υπάρχει εμπιστοσύνη πλέον.. δεν μπορώ να καταλάβω τι είχε να χάσει αν τον πρώτο καιρό που μιλάγαμε για όλα, μου έλεγε και αυτό.. ποτε περίμενε να μου το πει; τόσο καιρό βγαίνουμε όλοι μαζι και με τους φίλους του και την οικογένεια του και τυχένει να είναι και εκείνη μαζι.... απορώ! Έχω ερωτηματικά και μέσα μου δεν μπορώ να δεχτώ όλη αυτή την κατάσταση..

# 2 στις 7/5/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Nομίζω ότι είσαι υπερβολική.

Ενας σωστός άντρας δεν σχολιάζει και δεν αποκαλύπτει ποτέ και σε κανέναν τις πρώην του.

Τι να έλεγε δηλαδή; Αυτήν κι αυτήν κι αυτήν τις έχω πηδήξει ; Θα σου άρεσε να λέει έτσι και για σένα σε άλλους ;

# 3 στις 7/5/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Κατ αρχή δεν σου είπε ψέματα απλά έκρινε οτι δεν είναι κατι σημαντικό που έπρεπε να στο πει
Γιατί δεν εκτιμάς οτι σου έδωσε το κινητό του χωρίς να σβήσει τα παλιά μηνυματα, και σου είπε μάλιστα να τα διαβάσεις και έαν θέλεις σβήστα
Δεν έχει τίποτα να φοβάται και στο απέδειξε αλλά εσυ ψάχνεις να βρεις φαντάσματα
Εγώ πάντως θα έσβηνα όλα τα μηνύματα που έλαβε πριν απο την γνωριμια μας η κοπέλα μου, χωρίς να τα διαβάσω καν, διότι δεν με αφορούν

alternative

# 4 στις 7/5/2007
author
Ανδρας / 41 / Σε σχέση
Θέματα: 15
Απαντήσεις: 832
Συμφωνώ και εγώ με τους προλαλησαντες. Δε θα σου έδινε το κινητό αν ήθελε να κρύψει κάτι. Μην ανησυχείς. Για το παρελθόν του άντρα σου δε μπορείς να κάνεις κάτι. Είναι αυτό που είναι, πάει και τελείωσε.

sil00

# 5 στις 13/5/2007
author
Γυναίκα / 37 / Διαζευγμένη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2
Ta exo skeftei kai go ola auta pou lete, peite mou omos to oti einai i kolliti tou auto den sas leei kati? allo pisteuo einai na eisai filos me kapoion kai na kataligei i filia se sxesi kai allo otan i sxesi kataligei se filia. me apasxolei para poli pou oloi to ikseran ektos apo mena. mpite ligo sti thesi mou... pos tha to antimetopizate? den nomizo oti eimai ipervoliki pantos..
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost