Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

help me please!!!!!

Σελίδα : 1

sxeseis16

# 1 στις 10/5/2007
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Κύπρος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

help me please!!!

Γεια σας. Μηπως θα μπορούσατε να με βοηθήσετε? Εχω χωρίσει με το αγόρι μου εδώ και λίγο καιρό που είχαμε σχέση διόμισι χρόνια. Του είπα να χωρίσουμε επειδή δεν νιόθω τίποτα για εκείνον όταν με ρωτάει αν αισθάνομαι κάτι του λέω οτι δεν θέλω να απαντήσω.Του έχω πει ακρκετές φορές ότι δεν θέλω να μιλούμε ούτε να έχουμε οποίαδήποτε επαφή όμως δεν μπορεί να το καταλάβει,δεν ξέρω τι να κάνω για να καταλάβει οτι πραγματικά τελειώσαμε... Λέει ότι μιλάμε σαν δύο καλοί φίλοι... Αλλά λιγο δύσκολο μου φαίνεται εγώ και ΄κεινος "φιλόι" Αν μπορείτε να με βοηθήσετε θα το εκτιμούσα πολύ....

# 2 στις 11/5/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
απλά κόψε κάθε επαφή για να τον βοηθήσεις. καλά βρε πουλάκι μου, κι εσυ μετά από δυόμισι χρόνια δε νιώθεις τίποτα?? αλλά δεν είναι βέβαια αυτό το θέμα. να είσαι καλή μαζί του, αλλά προσπάθησε να μην επικοινωνείτε συχνά, ώστε να σε ξεχάσει ερωτικά σιγά σιγά και μετά μένετε όσο φίλοι θέλετε.

# 3 στις 11/5/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Δεν καταλαβαίνει τα λόγια σου. Ναι μεν εσύ του λες πως δεν ενδιαφέρεσαι πια για αυτόν, αλλά απο την άλλη δεν του λες τι νιώθεις. Ίσως αυτά συγχέονται στο μυαλό του, και ελπίζει πως μπορεί να σε ξανακερδίσει.. Δυο άνθρωποι που έχουν υπάρξει ζευγάρι, για μένα πολύ δύσκολα μπορεί να γίνουν φίλοι. Προσπάθησε ευγενικά, σταθερά και αποφασιστικά να του δώσεις να καταλάβει πως δεν τον βλέπεις ερωτικά. Πως η σχέση σας έκανε τον κύκλο της για σένα. Να θυμάσαι πως του κάνει κακό να παραμένει στην ζωή σου από την στιγμή που ενδιαφέρεται για σενα!! Κόψε κάθε επαφή..
Ησασταν 2,5 χρόνια μαζί, κανε αυτο που ειναι το καλύτερο γι'αυτον..

# 4 στις 15/5/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
θέλει χρόνο για να ξεριζώσεις εναν άνθρωπο από την καρδιά σου...
πες του με σιγουριά οτι δεν το θες και μην σκεφτείς ποτε τα πισωγυρίσματα..
ούτε sms στα γεννέθλια ούτε τηλ. τιποτα...
τι να κάνουμε? αυτά έχει ο έρωτας, πηδά απο δω κι απο κεί...
ένα παιδάκι είναι με γυμνό το κολαράκι που πετάει βέλη απο δω και απο κει...

Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε