Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ti mporw na kanv?

Σελίδα : 1

modelo24

# 1 στις 15/5/2007
author
Γυναίκα / 38 / Σε σχέση
Ν. Πιερίας / Κορινός
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 2
'Aρεσαν+: 0%

τι μπορω να κανβ?

eimai neo melos!geia se olous.exv xontro problhma me enan typo.aytos einai mparman sto klamp pou bgainw synexws me thn parea mou.mou aresei para polu.milame polu ligo alla autos me tis kinhseis tou deixnei endiaferon.tou zhthsa to thl tou kai mou to edvse amesws.tou esteila mhn ena brady kai me phre thl amesvs k milhsame typika.ton eida xana alla den mou anefere tipota gia na brethoume.oute me phre thlefwno.edeixne kalodia8etos pou me eide thn teleutaia fora k den h8ele na fygv.egw twra ti na kanv?ton 8elw polu
μοδελο24

# 2 στις 15/5/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
συνεχιζετε μια επαφη, αν βεβαια την επιδιωκει και αυτος, και αφηνεις να δεις πως και αν θα εξελιχτει.

# 3 στις 15/5/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Συγγνώμη που θα σου το χαλάσω... αλλά ξέρεις ότι οι άνθρωποι που εργάζονται σε τέτοιες θέσεις, σε χώρους μαζικής εστίασης, υποχρεώνονται από τον εργοδότη θα είναι ιδιαίτερα φιλικοί με τους πελάτες;

Σκέψου λίγο, για ποιους λόγους χαίρεται που σε βλέπει και για ποιους λόγους δε θέλει να φύγεις... και θα καταλάβεις.
Μακάρι να κάνω λάθος, αλλά...

# 4 στις 15/5/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by dama_de_rojo
Συγγνώμη που θα σου το χαλάσω... αλλά ξέρεις ότι οι άνθρωποι που εργάζονται σε τέτοιες θέσεις, σε χώρους μαζικής εστίασης, υποχρεώνονται από τον εργοδότη θα είναι ιδιαίτερα φιλικοί με τους πελάτες;

Σκέψου λίγο, για ποιους λόγους χαίρεται που σε βλέπει και για ποιους λόγους δε θέλει να φύγεις... και θα καταλάβεις.
Μακάρι να κάνω λάθος, αλλά...

όντως... κάποτε, στα 18-19 μου, είχα 'χτίσει' πτέρυγα σε καφετέρια περιμένοντας το -πολύ γοητευτικό ομολογουμένως- χαμόγελο του σερβιτόρου!!
ήταν και αυτός πολύ φιλικός, στο τέλος είχαμε γνωριστεί κιόλας, κινητό μου φαίνεται δεν είχα τότε, αλλά γενικά επικρατούσε μια χαρά μεταξύ μας, η οποία και χαρά έμεινε!!
πάντως δεν έχω παράπονο, ακόμα χαιρετιόμαστε, και μπορώ να πω, ότι παραείχα βάλει υψηλούς στόχους τότε, εμφανισιακά μιλάω πάντα!!

# 5 στις 15/5/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
...πάλι στους έξπερτ απάντησα...

δεν φταίω εγώ...αφού μπορώ!

alternative

# 6 στις 15/5/2007
author
Ανδρας / 41 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 15
Απαντήσεις: 832
Τί μου θύμησες τώρα. Σε ένα φωτοτυπάδικο ήταν μια κοπέλα που την είχα πατήσει μαζί της. Πρέπει να έχω βγάλει φωτοτυπία όλα τα βιβλία της σχολής μου :-))))
Αλλά η κερατένια, το τηλέφωνο δε μου το έδωσε. Που είναι ο εργοδότης να τη μαλώσει? :-)

# 7 στις 16/5/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Μετα μας απαντησε οτι θελει να τον τρελανει λεει.
Ας πει σε καποιος στα νεα μελη, οτι δεν παταμε το κουμπακι που λεει νεο θεμα, αλλα στο ιδιο το ποστ που γραψαμε παταμε ΑΠΑΝΤΗΣΗ.

# 8 στις 16/5/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by loucretia
Μετα μας απαντησε οτι θελει να τον τρελανει λεει.
Ας πει σε καποιος στα νεα μελη, οτι δεν παταμε το κουμπακι που λεει νεο θεμα, αλλα στο ιδιο το ποστ που γραψαμε παταμε ΑΠΑΝΤΗΣΗ.

Λεπτομέρειες!
Κάτσε να μάθουν να γράφουν και να διαβάζουν ελληνικά πρώτα.
Είναι μακριά η Ιθάκη, μπαμπά;
[IMG]http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Sport_et_loisirs/planche-a-neige-surf-293.gif[/IMG]

amaretti

# 9 στις 16/5/2007
author
Γυναίκα / 60 / Παντρεμένη
Ελλάδα
Θέματα: 15
Απαντήσεις: 5.225

Παράθεση:
Από το μέλος dama_de_rojo - 16/05/07 01:24
... Είναι μακριά η Ιθάκη, μπαμπά;
...

Παράθεση:
....σκάσε και κολύμπα....

# 10 στις 16/5/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by amaretti

Παράθεση:
Από το μέλος dama_de_rojo - 16/05/07 01:24
... Είναι μακριά η Ιθάκη, μπαμπά;
...

Παράθεση:
....σκάσε και κολύμπα....

...μπαμπά;

[IMG]http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Grands_Smileys/militaire-2942.gif[/IMG]

# 11 στις 16/5/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by dama_de_rojo

Είναι μακριά η Ιθάκη, μπαμπά;
[IMG]http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Sport_et_loisirs/planche-a-neige-surf-293.gif[/IMG]

- Όχι πολύ !
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε