Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?

Σελίδα : 1

lady_username

# 1 στις 17/5/2007
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Κηφισιά
Θέματα: 17
Απαντήσεις: 63
'Aρεσαν+: 0%

Τι πιστευετε?

γεια σας! ειχα σχεση εναμισι χρονο μενα συνομιλικο που σπουδαζε επαρχια(θεσσαλονικη)..μετα απο ενα τσακωμο δεν απανταει σε μνμ.τον συνανταω τυχαια κ λεω πως θελω να μαστε φιλοι.εκεινος λεει πως πιεζεται.περναει μηνας χωρις νεα τ (ουτε εγω εκανα κινηση) κ τον συνανταω στις διακοπες.με πλησιαζει κ μου λεει πως του χω λειψει κ μαγαπαει αλλα δεν θελει να τα ξαναβρουμε ..τ λεω πως ουτε εγω θελω αλλα μου λειπει σαν ατομο.περναμε μαζι τισ διακοπες του πασχα κ μετα φευγει για επαρχια.οταν ξαναρθε βγαιναμε στην ιδια παρεα κ μιλουσαμε φιλικα.καθε μερα επικοινωνουσαμε με τηλ κ μνμ (κυριωσ με δικη μου πρωτοβουλια)..μια μερα τσακωνομαστε κ καταληγει να με φλερταρει.μου πε πως νιωθει οπως στην αρχη κ οτι δεν εχει ξαναγαπησει ποτε ετσι..με ρωτησε να του πω αν οντως δεν θελω να τα ξαναβρουμε κ του πα πως πραγματικα δεν θελω γτ ειναι δυσκολη η αποσταση.. κ μου πε οτι νομιζει πως θελω να τα ξαναβρουμε κ δεν θελει να με πληγωσει που το καναμε..του πα οτι δεν σκεφτομαι τπτ απτο οτι περασαμε καλα κ ειναι πολυ καλυτερα ετσι..με κοιταγε στα ματια οπως οταν ειμασταν ερωτευμενοι..κ μου πε πως μετα απο αυτο ειναι παλι μπερδεμενος..(εγω στο μηνα που δεν μιλουσαμε ειχα κανει μια φαση κ το ξερει ,εκεινος τπτ..)απο οταν εφυγε μιλησαμε με μνμ κανα δυο φορεσ,μου στειλε πως μαγαπαει..θελω να τον παρω τηλ κ να του πω πως τον θελω κ τον αγαπαω?να το κανω η οχι?η να περιμενω να ρθει?υπαρχει ελπιδα να γυρισει?

lady_username

# 2 στις 17/5/2007
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη

Α ξεχασα!

εχω μαθει οτι ρωταει να μαθει για αυτον που χα γνωρισει κ για μερικους καινουριους αντρες φιλους μου,οταν βλεπει να μου την πεφτουν μετα ερχεται κ καθεται διπλα μου για να μην μου μιλανε,κανει παρατηρησεις οτι ντυνομαι προκλητικα(κ ορκιζομαι δεν ισχυει κατι τετοιο) ..τι λετε?

anemona_62

# 3 στις 17/5/2007
author
Γυναίκα / 59 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 5.218
Τι μας ρωτάς βρε κοπελίτσα μου...

Άμα θέλει η νύφη κι ο γαμπρός τύφλα να 'χει η πεθερά κι ο πεθερός...

Αφού τον θέλεις και σε θέλει είναι ζήτημα χρόνου να τα ξαναφτιάξετε.

Το πού θα πάει μετά το πράγμα κανείς δεν το ξέρει ούτε μπορεί να το προεξοφλήσει.
This world is a comedy for those who think and a tragedy for those who feel. -Horace Walpole

lady_username

# 4 στις 18/5/2007
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
μα δεν μου δειχνει οτι με θελει πισω..ισα ισα..την πρωτη φορα που μιλησαμε μετα τον τσακωμο μου πε πως δεν θελει να τα βρουμε χωρις καν να τον ρωτησω..κ οτι μαγαπαει μου το στειλε στιν γιορτη μου..για αυτο δεν κανω το βημα κ του λεω κ γω οτι δεν τον θελω πισω..

# 5 στις 18/5/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Δεν ξέρω να σε συμβουλέψω για το "πρόβλημά" σου, αλλά... μια παρατήρηση, αν μου επιτρέπεις. Ο χώρος έξω από την ευρύτερη περιοχή των Αθηνών, δεν είναι "επαρχία"... όπως τον χαρακτηρίζεις. Ούτε η Θεσσαλονίκη είναι επαρχιακή πόλη...

# 6 στις 18/5/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
lady_username -

Σπουδές : Α.Ε.Ι
Eπάγγελμα : φοιτητρια
Ειδικότητα : φιλολογος

αχαχαχχχχ..... δεν μπορώ.... σβήνωωωωω.... χάνομαι..... σώστε, προφτάξτε, τα υπογλώσσια καλιέεεε!!!!

# 7 στις 18/5/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Καλημέρα από την Αθάνατη Ελληνική Επαρχία!!!!

Dardana

# 8 στις 18/5/2007
author
Γυναίκα / 49 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651

Παράθεση:
Originally posted by MANINA_
lady_username -

Σπουδές : Α.Ε.Ι
Eπάγγελμα : φοιτητρια
Ειδικότητα : φιλολογος

αχαχαχχχχ..... δεν μπορώ.... σβήνωωωωω.... χάνομαι..... σώστε, προφτάξτε, τα υπογλώσσια καλιέεεε!!!!

Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

# 9 στις 18/5/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Μωρέ καλά λέω ότι αν κάνω παιδιά, δεν θα τα πάω σε σχολείο...

Με κάτι ξυπνιοπούλια εδώ μέσα, θα ξεχάσουν και αυτά που ξέρουν τα παιδάκια.

# 10 στις 18/5/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Λαίδη Άντζι λιβς αμόνγκστ ας!

lady_username

# 11 στις 18/5/2007
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη

Ελεος!

ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΑΣ Κ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ!
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΙΕΡΑΠΟΣΤΟΛΟΣ,ΟΥΤΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΙΝΕΖΑΣ ΟΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕ ΕΚΡΙΝΑΝ!
ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ Κ ΑΥΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΣΑΣ ΣΕΒΟΜΑΙ ΟΠΟΤΕ ΣΕΒΑΣΤΕΙΤΕ Κ ΜΕΝΑ!
ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΒΓΗΚΑΤΕ ΕΙΝΣΤΕΙΝ??!!
ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!!Κ ΤΕΛΟΣ ΕΓΩ ΑΓΑΠΩ ΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΑ ΑΤΟΜΑ ΤΗΝ ΥΠΟΒΙΒΑΖΟΥΝ!

EVINA

# 12 στις 18/5/2007
author
Γυναίκα / 47 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 29
Απαντήσεις: 14.228
μα βρε κοριτσι μου... για να μπορεσει καποιος να σε βοηθησει θα πρεπει να καταλαβει τι στην ευχη ειναι αυτο που μας ρωτας

εγω προσωπικα απο το ποστακι σου δεν καταλαβα λεπι!!!!!

ποτε λες δε θελεις, ποτε θελεις, ποτε δεν θελει αυτος, ποτε ξανα θελει, ποτε εισαστε μαζι φιλικα, μετα κανετε μαζι διακοπες ....μας ρωτας αν τον αγαπας, αν πρεπει να τον παρεις τηλεφωνο...

και λες σε μας "ελεος" ??????????

pigassos71

# 13 στις 18/5/2007
author
Ανδρας / 50 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σέρρες
Θέματα: 41
Απαντήσεις: 14.060

Παράθεση:
Originally posted by lady_username
Κ ΤΕΛΟΣ ΕΓΩ ΑΓΑΠΩ ΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΑ ΑΤΟΜΑ ΤΗΝ ΥΠΟΒΙΒΑΖΟΥΝ!

Πάλι καλά να λέμε, γιατί αν δεν την αγαπούσε δεν το είχε σε τίποτα να την κάνει κατσικοχωρι.
Α.Μ.Βα.Ν.ς Ατομο με βαριά νοητική στέρηση Παρακαλώ να είστε συγκαταβατικοί μαζί μου.

# 14 στις 18/5/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Έχω διαβάσει και τα προηγούμενα πέντε -εξη θέματα σου στο ίδιο στυλ στο ίδιο μοτίβο για την ίδια σχέση με τα ίδια προβλήματα εδώ και τεσσερις μήνες Τέτοια ασυνταξία και τέτοιο μπάχαλο στην κατάθεση σκέψης και στην περιγραφή μιας κατάστασης δεν έχω συναντήσει ούτε σε ανθρώπους του Δημοτικού όχι απο φιλόλογι φιτήτρια όπως δηλώνεις
Εσύ απο Πρωτευουσα και ο φίλος σου στην επαρχία (Θεσ/νίκη )όπως λες
Κατ αρχην δεν ξέρεις εσυ αλλά ούτε και ο άλλος τι θέλετε
Ξεκαθαρίστε πρώτα ο καθένας ξεχωριστά τι θέλει και μετά κοιτάτε αν μπορείτε να τα ξαναβρείτε ή όχι
Α!!! ρε Μπαμπινιώτης που μας χρειάζετε

# 15 στις 19/5/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by forest48
Α!!! ρε Μπαμπινιώτης που μας χρειάζετε

Τους...

Σημείωση: Η "Κινέζα" ήμουν εγώ...