Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟΣ

Σελίδα : 1

crazyboy20

# 1 στις 24/6/2007
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Σμύρνη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

Μπερδεμενοσ

TextText ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΜΙΚΡΗ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΠΟΥ ΔΕ ΤΗΝ ΠΑΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΡΕΣ ΠΟΥ ΤΗ ΜΙΣΩ ΚΑΙ ΑΛΟΤΕ ΠΟΥ ΤΗ ΣΥΜΠΑΘΩ ΤΡΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗ ΒΡΙΣΩ ΚΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗ ΦΙΛΑΩ ΓΙΑ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΛΕΩ ΠΟΣΟ ΤΗ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΩ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΒΕΒΑΙΑ Η ΣΧΟΛΗ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΔΗΛ ΤΟ ΕΞΑΜΗΝΟ ΕΔΩΣΑ ΠΡΟΧΤΕΣ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΑΝ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ;ΕΠΕΙΔΗ ΔΕ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΕΣΩ ΟΤΙ ΝΙΩΘΩ;ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΟΤΙ ΓΙΝΟΤΑΝ ΣΤΗΝ ΤΑΞΗ ΕΜΕΝΑ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΚΑΙ ΕΡΙΧΝΕ ΤΗΣ ΕΦΘΗΝΕΣ ΜΕ ΠΕΤΑΞΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΞΩ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΑΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΚΑΙ ΑΣΧΗΣΗ ΦΙΑ ΤΗΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΚΝΕΙ ΕΠΙΤΙΔΕΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;

# 2 στις 24/6/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
ε τι να κάνεις τώρα κι εσύ..

χλωμό έως κατάχλωμο το βλέπω να γίνει κάτι. είναι συχνό να ερωτεύονται μαθητές τους καθηγητές, αλλά μέχρι εκεί. ζήσε το αλλά μην περιμένεις πολλά. τουλάχιστον κατά τη γνώμη μου...καμιά κοπελίτσα συμμαθητριά σου που να σου αρέσει??

alternative

# 3 στις 24/6/2007
author
Ανδρας / 40 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 15
Απαντήσεις: 832
Εγώ για τους καθηγητές μου είχα συναισθήματα μίσους. Θα ήθελα να τους χαστουκίζω με τις ώρες

dylanthomas

# 4 στις 24/6/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by crazyboy20

Υπομονή, νειάτα είνα θα περάσουν!!!!!

magicalmina

# 5 στις 24/6/2007
author
Γυναίκα / 30 / Ελεύθερη
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 2.082

Παράθεση:
TextText ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΜΙΚΡΗ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΠΟΥ ΔΕ ΤΗΝ ΠΑΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΡΕΣ ΠΟΥ ΤΗ ΜΙΣΩ ΚΑΙ ΑΛΟΤΕ ΠΟΥ ΤΗ ΣΥΜΠΑΘΩ ΤΡΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗ ΒΡΙΣΩ ΚΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗ ΦΙΛΑΩ ΓΙΑ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΛΕΩ ΠΟΣΟ ΤΗ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΩ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΒΕΒΑΙΑ Η ΣΧΟΛΗ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΔΗΛ ΤΟ ΕΞΑΜΗΝΟ ΕΔΩΣΑ ΠΡΟΧΤΕΣ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΑΝ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ;ΕΠΕΙΔΗ ΔΕ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΕΣΩ ΟΤΙ ΝΙΩΘΩ;ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΟΤΙ ΓΙΝΟΤΑΝ ΣΤΗΝ ΤΑΞΗ ΕΜΕΝΑ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΚΑΙ ΕΡΙΧΝΕ ΤΗΣ ΕΦΘΗΝΕΣ ΜΕ ΠΕΤΑΞΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΞΩ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΑΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΚΑΙ ΑΣΧΗΣΗ ΦΙΑ ΤΗΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΚΝΕΙ ΕΠΙΤΙΔΕΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;

Niceeee... Δεν ξέρω γιατί, αλλά αυτή ιστορία μ'άρεσε... Πολύ, μιλάμε...

Σταματήστε την αγελάδα να κατέβω

litsaki_s

# 6 στις 24/6/2007
author
Γυναίκα / 40 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 200
Απαντήσεις: 29.041
Για να κάνεις κάτι μαζί της αν εννοείς κάτι τέτοιο όχι απλά είναι χλωμό αλλά........και σκούρο.Κοίτα να περάσεις το μάθημα της μην μείνεις.
Καμιά άλλη κοπελίτσα όπως λέει και η -alina- δεν υπάρχει?

snoopy_aa

# 7 στις 25/6/2007
author
Ανδρας / 67 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 177
Όπως η alina & litsaki_s σου λένε , αλλά και η ζωή που τρέχει και δεν σταματάει στο πρώτο εμπόδιο , έτσι και εσύ θα πρέπει να αφήσεις τον χρόνο να περάσει και είναι ότι πρέπει οι καλοκαιρινές διακοπές , να βρεις άλλα πράγματα να απασχολήσεις το μυαλό σου. Ο χρόνος γιατρεύει , όχι τα πάντα , αλλά αρκετά πράγματα. Το δικό σου εάν το χειριστείς όπως σου λένε οι παραπάνω , μάλλον την γλίτωσες.

# 8 στις 28/6/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ms-mandy

# 9 στις 14/12/2007
author
Γυναίκα / 34 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Δάφνη
Θέματα: 14
Απαντήσεις: 955

Παράθεση:
TextText ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΜΙΚΡΗ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΠΟΥ ΔΕ ΤΗΝ ΠΑΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΡΕΣ ΠΟΥ ΤΗ ΜΙΣΩ ΚΑΙ ΑΛΟΤΕ ΠΟΥ ΤΗ ΣΥΜΠΑΘΩ ΤΡΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗ ΒΡΙΣΩ ΚΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗ ΦΙΛΑΩ ΓΙΑ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΛΕΩ ΠΟΣΟ ΤΗ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΩ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΒΕΒΑΙΑ Η ΣΧΟΛΗ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΔΗΛ ΤΟ ΕΞΑΜΗΝΟ ΕΔΩΣΑ ΠΡΟΧΤΕΣ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΑΝ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ;ΕΠΕΙΔΗ ΔΕ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΕΣΩ ΟΤΙ ΝΙΩΘΩ;ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΟΤΙ ΓΙΝΟΤΑΝ ΣΤΗΝ ΤΑΞΗ ΕΜΕΝΑ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΚΑΙ ΕΡΙΧΝΕ ΤΗΣ ΕΦΘΗΝΕΣ ΜΕ ΠΕΤΑΞΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΞΩ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΑΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΚΑΙ ΑΣΧΗΣΗ ΦΙΑ ΤΗΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΚΝΕΙ ΕΠΙΤΙΔΕΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ; [/qu
υπομονη

Aderfia_Soste_Me

# 10 στις 14/12/2007
author
Ανδρας / 48 / Παντρεμένος
Ν. Κυκλάδων / Αμοργός
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 492
Αν είχες υπόψη σου ότι ο Έρωτας και το Μίσος είναι οι 2 όψεις του ίδιου νομίσματος, δεν θα ήσουν και τόσο μπερδεμένος τώρα...
Ρωτάς τι να κάνεις?
Στρώσου στο διάβασμα. Μήπως νομίζεις ότι θα περάσεις το μάθημα με το να την δωροδοκήσεις "σε είδος"?
Το σεξ θεωρείται βρόμικο μόνο όταν το κάνεις σωστά!

paliogatos

# 11 στις 22/12/2007
author
Ανδρας / 60 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 269
Φυσικά υπάρχει και η λύση να την πιάσεις και να της πείς πόσο πολύ σου αρέσει.
Ετσι, αν σε κόψει, να έχεις να λές οτι σε έκοψε για να σε έχει και του χρόνου κοντά της
ΖΑΤΣ είπε το λιοντάρι...και μετά έφυγε
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost