Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΔΕΣ??

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

# 21 στις 29/8/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Dystyxws prepei na to paradextw: Oi antres einai oi megalyteres katines pou exw gnwrisei!!! Pisteuw xeirotera ki apo tis gynaikes... Isws epeidi ki o idios eimai kali koutsompola

# 22 στις 29/8/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Ναι, ωραία, και λοιπόν;

Δεν καταλαβαίνω γιατί το κουτσομπολιό είναι κακό, είτε πρόκειται για άντρες είτε για γυναίκες (δεν μιλαω για το κακοπροαίρετο ξεκατίνιασμα, φυσικά).

Επειδή κάποιος είναι απών σημαίνει ότι δεν μπορώ να έχω την κουβέντα του; Ή μήπως με κάνει κακό άνθρωπο αυτό;

Το κουτσομπολιό είναι από τα πλέον ανώδυνα χόμπυ που μπορεί να έχει κανείς σήμερα, ακονίζει τη γλώσσα και το μυαλό, φέρνει τους ανθρώπους πιο κοντά και εκτός των άλλων εκτονώνει καταστάσεις και συναισθήματα που αν αφήνονταν να συσσωρευθούν θα ήταν επιζήμια τόσο για το υποκείμενο όσο και για το αντικείμενο του κουτσομπολιού.

Ζήτω το κουτσομπολιό!

pappoulis

# 23 στις 29/8/2003
author
Ανδρας / 46 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 23
'Aρεσαν+: 0%
eimaste arketa koutsompolides...
ean theloume na eimaste eilikrineis!!!
mallon einai apothimeno to oti theloume na ta gnorizoume ola...
etsi apla
thank's

liongr

# 24 στις 29/8/2003
author
Ανδρας / 46 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 7
Ma giati na to krupsomen alloste?!?!?
Fusika kai eimaste. O perissoteros kosmos einai eksallou. Kai oute einai kako efoson den pername se...katinies?!?
Alitheia, giati xreisimopoioume ti leksi "katinies"???

bairona

# 25 στις 8/7/2008
author
Γυναίκα / 33 / Σε σχέση
Ν. Χίου / Χίος
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 7
NAI NAI NAI NAI EINAI!!!!!!!!ase kai p oloi einai louria kata to ligouria..apaisioi einai otan sxoliazoun kopeles eite sto dromo eite genika..eleos re file pia

enigma2

# 26 στις 26/1/2012
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 80
Ειμαι κοπελα αλλα οφειλω να ομολογησω (απο εμπειρια) Ναι !!! το αντιθετο φυλο ειναι αρκετα κουτσομποληδες (και ορισμενοι ισως περισσοτερο και απο μας τις γυναικες)

Και πριν με παρει το ωραιο αντιθετο φυλο με τις πετρες, αγορια μου, βαλτε το χερι στην καρδια και παραδεχτειτε το !!!

Ειστε πολυ παρατηρητικοι και μοιραζεστε περισσοτερα πραγματα με τους φιλους σας σε συγκριση με εμας (χωρις να ειναι αυτο κακο)

Μου εχει τυχει να ειμαι το μονο κοριτσι σε μια αντροπαρεα 5 ατομων και το τι κουτσομπολιο ακουσα μιλαμε δεν πιστευα στα αυτακια μου!!!! ελεγα "και μετα παραπονιουνται για τις γυναικες" !!!! βεβαια, τα θεματα που συζητανε ΔΕΝ ειναι τα ιδια με τα δικα μας πχ δεν θα πουν η Ορεστεια φορεσε chanel κουστουμι !! ή τα παπουτσια της Μαριας δεν ειναι ωραια ! αλλα θα πουνε αχχχ τι κορμαρα ειναι αυτη η Ελενη!!! Ωωωωω τα ποδια της Μαριανθης ειναι τελεια!!! Πω πω τι ωραιο γκομενακι ειναι η Ανθη κλπ κλπ !!!
Ισως δεν θα συζητανε πολυ ωρα για ανουσια θεματα (οπως κανουμε εμεις κοριτσια πχ ποιες ειναι οι τασεις της μοδας, τι χρωμα θα βαψουμε τα νυχια μας ) αλλα οταν συζητανε συζητανε για πιο ουσιαστικα θεματα ...
και να σας πω την αληθεια εμενα η αντρικη φιλια μου αρεσει περισσοτερο απο τη γυναικεια γιατι ειναι πιο εντιμη, πιο ειλικρινης, πιο δυνατη και πιο σταθερη. Οι αντρες πολυ πολυ δυσκολα θα "προδωσουν" ενα αλλο αντρα , δυσκολα θα στραφουν εναντιον του ακομα και αν εχει αδικο.... Εχουν ενα δικο τους κοωδικα επικοινωνιας που ο ενας στηριζει τον αλλον! και αν και αυτο πολλες φορες εμας τις γυναικες δεν μας αρεσει, εγω, τους βγαζω το καπελο!!!

Λεμε σαν γυναικες οτι εχουμε καλες φιλες !!! με τις οποιες πολλες φορες το μονο που μας δενει ειναι τα ψωνια, η μοδα, το φαγητο, η εξοδος !!! οταν ομως εχουμε πραγματικο προβλημα ποσες ειναι στα αληθεια κοντα μας; στα αληθεια ομως!! οχι φαινομενικα, οχι να γελανε πισω απο την πλατη μας, οχι να μας θαβουνε σε αλλες κοπελες, οχι να μας σκαβουν το λακκο, οχι να βαριουνται; πολυ λιγες...
ενω οι αντρες σ αυτα ειναι πιο καλοι. στηριζουν τον φιλο τους που εχει αναγκη. μαζευονται ολοι και οο καθενας δινει το δικο του παρον. μπορει τα λογια να ειναι λιγοτερα απο τα δικα μας ομως ειναι λογια καρδιας.
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε