Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

MAΘΕΤΕ ΟΤΙ...............

Σελίδα : 1

-PUMA-

# 1 στην 1/7/2007
author
Ανδρας / 51 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 151
'Aρεσαν+: 0%

MAΘετε οτι...

Ξέρετε ότι αν το γάλα στο χάρτινο µπουκάλι δεν πουληθεί στην καθορισµένη χρονική διάρκεια επιστρέφει στη ßιοµηχανία για να ανα-παστεριωθεί και να ξαναγυρίσει στο σουπερµάρκετ; Απίστευτο; Ο νόµος επιτρέπει τις µεγάλες ßιοµηχανίες να επαναλάßουν τη διαδικασία έως 5 φορές, κάτι που αφήνει το γάλα χωρίς γεύση και τελικά χωρίς ποιότητα και διατροφική αξία.

Όταν το γάλα φτάνει στο σουπερµάρκετ για την πώληση, φέρνει έναν αριθµό στο κάτω µέρος της συσκευασίας του. Αυτό το νούµερο είναι από το 1 έως το 5. Αρκεί να αγοράζετε γάλα που φέρει έως τον αριθµό 3, δηλαδή γάλα που έχει ανα-παστεριωθεί 2 φορές. Σας συµßουλεύουµε να µην αγοράζετε γάλα µε αριθµό 4 ή 5 γιατί η ποιότητά του έχει καταστραφεί. Αν αγοράζετε κασόνι µε µπουκάλια γάλα, ο ίδιος αριθµός αναγράφεται στο κάτω µέρος του, 1 έως 5. Αν έχει τον αριθµό 1 σηµαίνει ότι ßγαίνει από το εργοστάσιο για πρώτη φορά, αλλά αν έχει τον αριθµό 4 σηµαίνει ότι έχει ήδη γυρίσει πίσω στη ßιοµηχανία 3 φορές.

Την επόµενη φορά που θα αγοράσετε γάλα, κοιτάχτε στον πάτο του µπουκαλιού. Μην αγοράσετε γάλατα µε αριθµό 4 ή 5, ούτε ακόµα και µε 3, αν είστε λεπτοµερείς στις αγορές σας.
-PUMA-
"never stop trying for the unbelievable dream... You'll see it"...

-PUMA-

# 2 στην 1/7/2007
author
Ανδρας / 51 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 151
Subject: προσοχη στο γαλα
Date: Wed, 20 Jun 2007 10:49:39 +0300
ΤΟ ΕΛΑΒΑ ΩΣ ΜΑΙL ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ............
-PUMA-
"never stop trying for the unbelievable dream... You'll see it"...

pythagoras

# 3 στην 1/7/2007
author
Ανδρας / 65 / Παντρεμένος
Ν. Ευβοίας / Χαλκίδα
Θέματα: 130
Απαντήσεις: 13.442

Παράθεση:
Originally posted by -PUMA-
Ξέρετε ότι αν το γάλα στο χάρτινο µπουκάλι δεν πουληθεί στην καθορισµένη χρονική διάρκεια επιστρέφει στη ßιοµηχανία για να ανα-παστεριωθεί και να ξαναγυρίσει στο σουπερµάρκετ; Απίστευτο; Ο νόµος επιτρέπει τις µεγάλες ßιοµηχανίες να επαναλάßουν τη διαδικασία έως 5 φορές, κάτι που αφήνει το γάλα χωρίς γεύση και τελικά χωρίς ποιότητα και διατροφική αξία.
Όταν το γάλα φτάνει στο σουπερµάρκετ για την πώληση, φέρνει έναν αριθµό στο κάτω µέρος της συσκευασίας του. Αυτό το νούµερο είναι από το 1 έως το 5. Αρκεί να αγοράζετε γάλα που φέρει έως τον αριθµό 3, δηλαδή γάλα που έχει ανα-παστεριωθεί 2 φορές. Σας συµßουλεύουµε να µην αγοράζετε γάλα µε αριθµό 4 ή 5 γιατί η ποιότητά του έχει καταστραφεί. Αν αγοράζετε κασόνι µε µπουκάλια γάλα, ο ίδιος αριθµός αναγράφεται στο κάτω µέρος του, 1 έως 5. Αν έχει τον αριθµό 1 σηµαίνει ότι ßγαίνει από το εργοστάσιο για πρώτη φορά, αλλά αν έχει τον αριθµό 4 σηµαίνει ότι έχει ήδη γυρίσει πίσω στη ßιοµηχανία 3 φορές.

Την επόµενη φορά που θα αγοράσετε γάλα, κοιτάχτε στον πάτο του µπουκαλιού. Μην αγοράσετε γάλατα µε αριθµό 4 ή 5, ούτε ακόµα και µε 3, αν είστε λεπτοµερείς στις αγορές σας.
-PUMA-

Αν σου πω τώρα ότι μου έκανες την καρδιά .... περιβόλι ....
Αλλά .... έχω και απορίες:
Μόνο στο χάρτινο μπουκάλι ανακυκλώνεται; στα πλαστικά; τι το κάνουν;
Ψάχνω να βρω αυτό τον αριθμό ... μέχρι το 5 που γράφεις, που ακριβώς είναι;

(βρε δεν θα .... ξαναπιώ γάλα )
α2=β2+γ2 ΦιλοκαλούΒεν δε Βετ ευτελείας και φιλοσοφούΒεν άνευ Βαλακίας

# 4 στην 1/7/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Ναι, διότι μας χορηγείται γάλα από την εταιρεία και

το είχαμε διαβάσει αυτό στο διαδίκτυο.

Τα δικά μας από 3 και πάνω μονίμως - ένα 0 , ένα 1 δεν

έχουμε συναντήσει.

Αν και προσωπικά δεν πίνω τέτοιο γάλα - ποτέ.

pythagoras

# 5 στην 1/7/2007
author
Ανδρας / 65 / Παντρεμένος
Ν. Ευβοίας / Χαλκίδα
Θέματα: 130
Απαντήσεις: 13.442
Δεν ξαναπίιιιιιιιινω γάλα πια
ούτε και στον καφέ μου (δις)
θα πίνω μόοοοοοοοοοοονο τσικουδιά
βρε με τον άργιλέ μου (δις)
όπα!
α2=β2+γ2 ΦιλοκαλούΒεν δε Βετ ευτελείας και φιλοσοφούΒεν άνευ Βαλακίας

# 6 στις 2/7/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Δεν είναι κατάσταση αυτή... μια είναι η λύση.

ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗ ΦΥΣΗ!

"Ήταν ενά μικρό παιδί και άξιο παλικάρι..." ουπς, άσχετο!
Λοιπόν, τι έλεγα; α ναι!
Θα αγοράσω μια αγελάδα από το χωριό, θα την αρμέγω κάθε πρωί και θα έχω το κεφάλι μου ήσυχο!
Βρε παιδιά, σοβαρά τώρα... υπάρχει κάτι που μπορούμε να φάμε άφοβα; Την μια το γάλα που το ξαναπαστεριώνουν, την άλλη οι ντομάτες που έχασαν το άρωμα τους (δηλαδή ποιός ξέρει τι τις ποτίζουν και τις ραντίζουν...), την παράλλη οι κότες και η γρίπη των πουλερικών...

...στο τέλος θα πεθάνουμε από την πείνα!

LEAINA---

# 7 στις 5/7/2007
author
Γυναίκα / 56 / Σε σχέση
Ν. Χαλκιδικής / Πολύγυρος
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 163

Παράθεση:
Originally posted by naruto
Δεν είναι κατάσταση αυτή... μια είναι η λύση.

ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗ ΦΥΣΗ!

"Ήταν ενά μικρό παιδί και άξιο παλικάρι..." ουπς, άσχετο!
Λοιπόν, τι έλεγα; α ναι!
Θα αγοράσω μια αγελάδα από το χωριό, θα την αρμέγω κάθε πρωί και θα έχω το κεφάλι μου ήσυχο!
Βρε παιδιά, σοβαρά τώρα... υπάρχει κάτι που μπορούμε να φάμε άφοβα; Την μια το γάλα που το ξαναπαστεριώνουν, την άλλη οι ντομάτες που έχασαν το άρωμα τους (δηλαδή ποιός ξέρει τι τις ποτίζουν και τις ραντίζουν...), την παράλλη οι κότες και η γρίπη των πουλερικών...

...στο τέλος θα πεθάνουμε από την πείνα!

χχαχαχαχα ωραιαααααααααααα κι όταν θα πάρεις την αγελάδα θα την
ταϊζεις αγνές...........μεταλλαγμενες τροφές η θα την αφήνεις να....βοσκει
στο χορταράκι που είναι .....τίγκα από κέσιο(θυμάσαι το τσέρνομπιλ?)
Η μεση διάρκεια ζωης του κεσιου είναι 170 χρόνια.............
ΑΣΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟμην τον ψάχνεις φαε, πιες,πέρν καλά από κατι
θα πάμε .
Τουλάχιστον να το έχουμε ......απολαύσει!!!!!!!!!!!!!!
Τιποτα δεν ειναι τυχαιο... LEAINA---

# 8 στις 5/7/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Μας βομβαρδίζουν καθημερινά με τέτοιου είδους πληροφορίες και τέλος μένεις λαλάκας να κοιτάς τον πάτο της χάρτινης συσκευασίας του γάλακτος, τα Ε στις συσκευασίες και δεν ξέρω τί άλλο....

καλά λέει ο naruto, αν τα πάρουμε τοις μετρητοίς θα πρέπει να τρεφόμαστε με ορρούς ή να πεθάνουμε απ'την πείνα....

και δυστυχώς για μια τετραμελή οικογένεια η λύση της αγοράς βιολογικών προιόντων δεν είναι πάντα οικονομικά προσιτή, οπότε ....σκάμε και κολυμπάμε..

# 9 στις 5/7/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Αγαπητή θεματοθέτρια, κι εγώ επίσης έλαβα αυτό το ανυπόγραφο mail, αλλά, ομολογώ οτι δε βιάστηκα να το πιστέψω.

Ξέρετε, προχτές, έλαβα ένα άλλο επίσης ανυπόγραφο mail, που με πληροφορούσε οτι "στις 27 Αυγούστου ο πλανήτης Αρης θα φανεί τόσο μεγάλος όσο η Πανσέληνος στο γυμνό μάτι". Εσείς θα το πιστεύατε? Εγώ το έψαξα κομματάκι, ρώτησα και δυο τρεις γνωστούς μου, ερασιτέχνες αστρονόμους, και με διαβεβαίωσαν οτι ο πλανήτης Αρης θα φαίνεται σαν μια κουκίδα στον ουρανό.

Για να ξαναγυρίσουμε στο γάλα, επιτρέψτε μου να σας πω, οτι έκανα φύλλο και φτερό τον Κώδικα Τροφίμων και Ποτών και τέτοια διάταξη δε βρήκα.

Πριν αρχίσω να παίρνω τηλέφωνα και να ρωτάω τον ΕΦΕΤ και τα υπουργεία, που είναι κάπως χρονοβόρα διαδικασία, μήπως μπορείτε να με πληροφορήσετε για το συγκεκριμένο νομοθέτημα που επιτρέπει όλα αυτά τα φοβερά και τρομερά? Είναι νόμος? Προεδρικό διάταγμα? Υπουργική απόφαση? Το νουμεράκι του ΦΕΚ θέλω μόνο, κι όλα τα άλλα θα τα βρω.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
ΜΑΝΙΝΑ

Dardana

# 10 στις 5/7/2007
author
Γυναίκα / 48 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651

Παράθεση:
Originally posted by MANINA_
Αγαπητή θεματοθέτρια, κι εγώ επίσης έλαβα αυτό το ανυπόγραφο mail, αλλά, ομολογώ οτι δε βιάστηκα να το πιστέψω.

Ξέρετε, προχτές, έλαβα ένα άλλο επίσης ανυπόγραφο mail, που με πληροφορούσε οτι "στις 27 Αυγούστου ο πλανήτης Αρης θα φανεί τόσο μεγάλος όσο η Πανσέληνος στο γυμνό μάτι". Εσείς θα το πιστεύατε? Εγώ το έψαξα κομματάκι, ρώτησα και δυο τρεις γνωστούς μου, ερασιτέχνες αστρονόμους, και με διαβεβαίωσαν οτι ο πλανήτης Αρης θα φαίνεται σαν μια κουκίδα στον ουρανό.

Για να ξαναγυρίσουμε στο γάλα, επιτρέψτε μου να σας πω, οτι έκανα φύλλο και φτερό τον Κώδικα Τροφίμων και Ποτών και τέτοια διάταξη δε βρήκα.

Πριν αρχίσω να παίρνω τηλέφωνα και να ρωτάω τον ΕΦΕΤ και τα υπουργεία, που είναι κάπως χρονοβόρα διαδικασία, μήπως μπορείτε να με πληροφορήσετε για το συγκεκριμένο νομοθέτημα που επιτρέπει όλα αυτά τα φοβερά και τρομερά? Είναι νόμος? Προεδρικό διάταγμα? Υπουργική απόφαση? Το νουμεράκι του ΦΕΚ θέλω μόνο, κι όλα τα άλλα θα τα βρω.

ΜΑΝΙΝΑ

εγω παλι, επιασα τον εαυτο μου να αναποδογυριζει το μπουκαλι για να δω αν υπαρχει καποιος αριθμος....δε βρηκα τιποτα...
Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

# 11 στις 5/7/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Δεν ισχυει...

Σύμφωνα με το ακόλουθο link που μου στείλανε.... δεν ισχύει...
είναι ένα ακόμα spam letter...

http://bachodi.wordpress.com/2007/04/22/what-do-the-numbers-below-plastic-bottles-indicate/

Ran_Tan_Plan

# 12 στις 5/7/2007
author
Ανδρας / 61 / Παντρεμένος
Ν. Χίου / Χίος
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 9.705

Παράθεση:
Originally posted by Dardana

Παράθεση:
Originally posted by MANINA_

ΜΑΝΙΝΑ

εγω παλι, επιασα τον εαυτο μου να αναποδογυριζει το μπουκαλι για να δω αν υπαρχει καποιος αριθμος....δε βρηκα τιποτα...

Εγω παλι ακου να δεις τι επαθα....
Τουμπαρω τ'ανασκελλα το κουτι να δω το μαγικο νουμερακι (να το παιξω και ξυπνιος στη γυναικα μου καθοτι ΕΚΕΙΝΗ κανει ολες τις μαλ***ιες και δεν ξερει τι ψωνιζει κι ΕΓΩ ειμαι παντα ο σωστος και προσεκτικος κλπ κλπ) κι ετσι πως το φερνω τουμπα κανει ενα πλαφφ και γινεται η κουζινα μου**ι καλλιγραφια.
Γαλατα, γαλατα, γαλατα παντου....γινανε ολα γαλατα! ...που θα ελεγε κι ο Τζιμακος.
Και καθομουνα μετα ο μαπας να καθαριζω μια ωρα την κουζινα με τη γυναικα μου απο πανω να καταλεει και να δινει κι οδηγιες προς τους ναυτιλομενους!
-"Εκει δεν καθαριζες καλα!και το ντουλαπι απεναντι εχει σταγονες!Κι εδω ! Κι εκει! Και στο κερατο του Ιουδα!
Δεν μπορειτε να φανταστητε μεχρι που ειχε τρυπωσει το ατιμο το υγρο!!
Αλλα πηρα και την ικανοποιηση μου διοτι σε αλλο μειλ εμαθα οτι αυτος που κυκλοφορησε την παπαρια αυτη την κυκλοφορησε αφου ειχε παθει 5 μερες κοψιμο απο πενταπαστεριωμενο γαλα που ειχε πιει και τον θερισε!!
Πεντε μερες ετρεχε ο κω*ος του βρυση!!!
Αχ!Και πολυ το φχαριστηθηκα!!!
"Πρεπει να'σαι λερα για να κυβερνας γαλερα"

# 13 στις 5/7/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Δεν βρίσκεται ένας να μου πει

«Να ρε αρχηγέ ,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,πάρε 2.000.000 € 3.000.000 € ……..

………….έτσι για τα πρόχειρα ρε αδερφέ….!!!!!!

Να δεις παράτημα που θα τα κάνω όλα

Και θα πάω στο χωριό μου .. . .. .
(έλα κουλτούρα βαράτεεεεεε μεεεεε)

unreal

# 14 στις 6/7/2007
author
Ανδρας / 50 / Σε διάσταση
Ελλάδα
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 1.115

Παράθεση:
Originally posted by Ran_Tan_Plan
Εγω παλι ακου να δεις τι επαθα....
Τουμπαρω τ'ανασκελλα το κουτι να δω το μαγικο νουμερακι (να το παιξω και ξυπνιος στη γυναικα μου καθοτι ΕΚΕΙΝΗ κανει ολες τις μαλ***ιες και δεν ξερει τι ψωνιζει κι ΕΓΩ ειμαι παντα ο σωστος και προσεκτικος κλπ κλπ) κι ετσι πως το φερνω τουμπα κανει ενα πλαφφ και γινεται η κουζινα μου**ι καλλιγραφια.
Γαλατα, γαλατα, γαλατα παντου....γινανε ολα γαλατα! ...που θα ελεγε κι ο Τζιμακος.
Και καθομουνα μετα ο μαπας να καθαριζω μια ωρα την κουζινα με τη γυναικα μου απο πανω να καταλεει και να δινει κι οδηγιες προς τους ναυτιλομενους!
-"Εκει δεν καθαριζες καλα!και το ντουλαπι απεναντι εχει σταγονες!Κι εδω ! Κι εκει! Και στο κερατο του Ιουδα!
Δεν μπορειτε να φανταστητε μεχρι που ειχε τρυπωσει το ατιμο το υγρο!!
Αλλα πηρα και την ικανοποιηση μου διοτι σε αλλο μειλ εμαθα οτι αυτος που κυκλοφορησε την παπαρια αυτη την κυκλοφορησε αφου ειχε παθει 5 μερες κοψιμο απο πενταπαστεριωμενο γαλα που ειχε πιει και τον θερισε!!
Πεντε μερες ετρεχε ο κω*ος του βρυση!!!
Αχ!Και πολυ το φχαριστηθηκα!!!

Χάθηκε να τα βάλουν τα ρημάδια τα νούμερα από επάνω μεριά !!!!!

alfaspider

# 15 στις 9/7/2007
author
Ανδρας / 59 / Ελεύθερος
Ν. Χανίων / Γαλατάς
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 72
Puma - καλή κίνηση! Δεν άντεξα, πήγα στο ψυγείο και έψαξα.
Βρήκα κάτι νούμερα αλλά μπερδεύτικα γιατί είναι κάμποσα. Eίναι κοντά στην ημερομηνία ή στο barcode ?

snoopy_aa

# 16 στις 12/7/2007
author
Ανδρας / 67 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Απαντήσεις: 177

Παράθεση:
Originally posted by alfaspider
Puma - καλή κίνηση! Δεν άντεξα, πήγα στο ψυγείο και έψαξα.
Βρήκα κάτι νούμερα αλλά μπερδεύτικα γιατί είναι κάμποσα. Eίναι κοντά στην ημερομηνία ή στο barcode ?

Εγώ το έχω μπροστά μου. Εχει στο barcode το Νο 5 και μετά από κάποιο διάστημα αρχίζουν άλλα νούμερα. Είναι το 5 που μας είπες παραπάνω???

# 17 στις 12/7/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

zakis

# 18 στις 13/7/2007
author
Ανδρας / 42 / Ελεύθερος
Ν. Ευβοίας / Μαρμάρι
Απαντήσεις: 1
Καλησπέρα.

Μου ήρθε και μένα προ 2 βδομάδων αυτό το mail σχετικά με το γαλα
Όμως πριν από λίγες μέρες ήρθε και η εξής απάντηση:

Subject: Fw: Απάντηση περί γάλακτος από ΔΕΛΤΑ

Importance: High
>

> Αγαπητέ κύριε

>

> Έχουμε λάβει το email σας και θα θέλαμε να δηλώσουμε κατηγορηματικά

ότι

> τα όσα αναφέρονται είναι ψευδή και αποτελούν ανεύθυνες διαδόσεις που

> στοχεύουν στην υποβάθμιση της αξίας του γάλακτος.

>

> Ο αριθμός που αναγράφεται στο κάτω μέρος της συσκευασίας των

προϊόντων

> γάλακτος είναι ο αριθμός του γεμιστικού της μηχανής που εμφιαλώθηκε η

> συγκεκριμένη συσκευασία. Ο αριθμός αυτός είναι απαραίτητο να

αναγράφεται

> στα πλαίσια του συστήματος ιχνηλασιμότητας που πρέπει εφαρμόζεται από

όλες

> τις εταιρίες.

>

> Το φρέσκο γάλα ΔΕΛΤΑ παράγεται από 100% φρέσκο ελληνικό γάλα, το

οποίο

> συλλέγεται καθημερινά από επιλεγμένες φάρμες σε όλη την Ελλάδα και

> παστεριώνεται στα 2 εργοστάσια μας στον Ταύρο Αττικής και στην Σίνδο

> Θεσσαλονίκης λίγες ώρες πριν διατεθεί στα καταστήματα. Κάθε συσκευασία
> φέρει πάνω της τον αριθμό ταυτότητας ο οποίος μας επιτρέπει να

γνωρίζουμε

> μέχρι και την φάρμα παραγωγής του γάλακτος που περιέχεται.

>

> Όταν το γάλα φθάσει στην ημερομηνία λήξης του, αποσύρεται από τα

> καταστήματα, επιστρέφεται στην εταιρία και στην συνέχεια αποστέλλεται

στις

> χωματερές για καταστροφή ή σε μονάδες λιπασμάτων ακολουθώντας όλες τις
> νόμιμες διαδικασίες. Τα πρωτόκολλα καταστροφής αποδεικνύουν στους

> τακτικούς ελέγχους που γίνονται από τις κρατικές υπηρεσίες την απόλυτη
> εφαρμογή της διαδικασίας.

>

> Τέλος, η εταιρία μας θα καταφύγει σε κάθε νόμιμο μέσο για τον

περιορισμό

> των ανωνύμων που θίγουν την φήμη και την αξιοπιστία ολόκληρου του

κλάδου.

>

> Για οποιαδήποτε άλλη πληροφορία ή διευκρίνιση οι σύμβουλοι ενημέρωσης

του

> Κέντρου Ενημέρωσης ΔΕΛΤΑ είναι στην διάθεσή σας στο τηλ. χωρίς χρέωση

> 800-1199-800.

>

> Έλενα Αργυράκη

> Υπεύθυνη Κέντρου Ενημέρωσης ΔΕΛΤΑ

pink_woman

# 19 στις 30/7/2007
author
Γυναίκα / 46 / Διαζευγμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Καλαμαριά
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 69
τι ειπες τωρα
Μη μου λες 'Σ'αγαπώ'. Πες μου 'Σ'αγαπάω' για να χωράω με τα λάθη μου μαζί...
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost