Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Πώς θα αντιμετωπίζατε έναν χωρισμό;

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

bliss

# 21 στις 7/8/2007
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 10
'Aρεσαν+: 0%
melanholiki με πικραίνει πολύ που σ'ακουω να μιλάς ετσι... καταλαβαίνω πόσο σκληρό ειναι για σένα να βρισκεσαι μακριά απο κάποιον που σίγουρα θα ειχες επενδυσει πάνω του κι θα ειχες ονειρευτεί στην αγκαλιά του ομως οχι δα να αποπειράσαι να αυτοκτονήσεις!! σίγουρα φαντάζομαι οτι τα κενά που εχει αφήσει μέσα σου θα ειναι ανεξίτηλα χαραγμένα ομως ειλικρινά δεν αξίζει! δεν σου αξίζει κάποιος που σε έκανε να πονέσεις και να κλάψεις,έστω κιέλάχιστα, που σε οδήγησε εκεί που σε οδήγησε...θα το καταλάβεις αργότερα γιατι τώρα ειναι νωρίς ακόμα...ξέρεις ποιος αξίζει κορίτσι μου!? αυτός που ποτέ δεν θα σε κάνει να κλάψεις, ή έστω δεν θα το επιδιώξει!!και πάντα να έχεις στο νου σου δυο πράγματα: 1--ο,τι δε σε σκοτώνει, σε κάνει πιο δυνατο
2-- ΤΑ ΠΑΝΤΑ ειναι δανεικά!!!

και ιδιαίτερα το τελευταίο το πιστέύω ακράδαντα!!! ελα λοιπόν, σκέψου λογικά σε παρακαλώ και μην επιτρέψεις στον εαυτό σου να κυλήσει έτσι!!! ολά μα όλα στη ζωή μας γίνονταί για ένα σκοπό!!! ισως τελικά να ήταν για καλό... το σκέφτηκες ποτέ αυτό??

πώπω leila με αποστόμωσες τώρα ε? θεωρώ πολύ αισιόδοξο, πολύ μπροστά τον τρόπο που αντιμετωπίζεις εναν χωρισμο και γενικότερα σε βρίσκω πολύ πρωτοποριακη!! ειναι θεαματικό πως μπορούμε εμείς οι γυναίκες να εκμεταλλευόμαστε και να αξιοποιούμε καθε "θεωρητικά" δυσάρεστη κατάσταση προς οφελός μας! οντως, το χω παρατηρήσει κι εγώ.. ενας χωρισμός σε ανανεώνει!!!

# 22 στις 9/8/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
επιλεγω το α...σαν μια σφαλιαρα που με πονεσε αλλα σιγα σιγα τα σημαδια και ο πονος φευγουν...

mfoust

# 23 στις 10/8/2007
author
Γυναίκα / 42 / Ελεύθερη
Ν. Βοιωτίας / Θήβα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%
Sumfwnw apoluta mazi sou! Paizei polu simantiko rolo kai o anthrwpos pou einai dipla sou.

Παράθεση:
Originally posted by Vicky234
Δεν ειναι ολοι οι χωρισμοι ιδιοι οπως δεν ειναι κι ολες οι σχεσεις ιδιες!Δεν υπαρχουν στανταρ και κανονες!
Καποιες φορες ειναι πιο δυσκολο να αρχισεις κατι παρα να το τελειωσεις...

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost