Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!
πως αντιδράς;

Σελίδα : 1

periptosimn

# 1 στις 2/8/2007
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Αγίος Ιωάννης Ρέντης
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 16
'Aρεσαν+: 0%

πως αντιδράς;

ΟΤΑΝ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΚΑΝΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟΣ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑ.ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΑΦΟΥ ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ Κ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΜΥΝΗΜΑΤΑ.ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΙΧΤΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΟΝΟ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ,ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΕΝΟΧΛΩ Η ΟΧΙ!(ΜΕΝΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΜΑΚΡΙΑ Κ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΕΚΕΙ ΣΕ 1 ΜΗΝΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΕΠΑΦΗ ΑΠΟ ΤΟ ΤΗΛ.ΗΘΕΛΑ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ!)

katze000

# 2 στις 2/8/2007
author
Γυναίκα / 47 / Ελεύθερη
Αλβανία
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.379
Οτι μπορείς και ότι θέλει να του στέλνεις μηνύματα σου είπε.
Οχι ότι θα σου απαντά κιόλας...

Ran_Tan_Plan

# 3 στις 2/8/2007
author
Ανδρας / 62 / Παντρεμένος
Ν. Χίου / Χίος
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 9.705

Παράθεση:
Originally posted by periptosimn
ΟΤΑΝ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΚΑΝΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟΣ

Θα μπορουσες να γινεις πιο σαφης?Δλδ πως κανει?Χοροπηδαει,σκαρφαλωνει στα δεντρα,αγκαλιαζει και φιλαει την περιπτερου σηκωνει το ποδι και κατουραει τα λαστιχα των αυτοκινητων ,τον κυνηγανε οι νοσοκομοι με τον ζουρλομανδυα?

ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑ.

Με τα χερια μεσα στο ζουρλομανδυα πως να σου απαντησει?....Μη λεμε κι οτι θελουμε!!

ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΤΕΛΙΚΑ

Αυτη ειναι μια ωραια ερωτηση. Παρακαλω προχωρησε στην επομενη.

ΑΦΟΥ ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ

Μην τα μπερδευεις και μπερδευεις κι εμας.Ειπαμε!Εσυ μπορεις αλλα δεν μπορει εκεινος λογω μπουζουριασματος!

Κ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΜΥΝΗΜΑΤΑ.

Ε μωρε κι εσυ...ειπε τωρα μια κουβεντα πανω στην τρελλα του κι εσυ το΄δεσες κομπο-μαντηλι....

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΙΧΤΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΡΕΒΑΤΙ

Και δεν το βλεπω να παιζεται ....αλλα μην σε απελπισω...ποτε δεν ξερεις τι μπορει να κανει ο αλλος πανω στην τρελλα του!

ΜΟΝΟ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ,

....κι εκει θα μεινει καθοτι δεμενος και ολα τα αλλα μελη ειναι εκτος φασης.Και να λες και παλι καλα και να ευχεσαι να μην χειροτερεψει η κατασταση του και του φορεσουν και φιμωτρο. Τοτε πια και φιλια...γιοκ!

ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΕΝΟΧΛΩ Η ΟΧΙ!

Ερωτηση κι αυτη!!!Ξερεις πολλους που την καταβρισκουν οταν τους ...ενοχλουν??

(ΜΕΝΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΜΑΚΡΙΑ Κ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΕΚΕΙ ΣΕ 1 ΜΗΝΑ

....μεχρι τοτε...ποιος ζει και ποιος πεθαινει.....κατι σε βδομαδα....10ημερο δεν παιζει?Εκτος κι αν ετσι προβλεπεται απο την θεραπευτικη αγωγη που ακολουθει οπότε μην του το χαλασεις!
ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΕΠΑΦΗ ΑΠΟ ΤΟ ΤΗΛ.ΗΘΕΛΑ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ!)

εμμ....τα λαθη πληρωνονται...ξεπαραδιαστηκες στα μηνυματα!!

Αμα γινει καλα και περασετε κι απο τα φιλακια στο κρεββατι περιμενουμε κερασμα.Διπλη η χαρα.Που θεραπευτηκε ο καλος σου και που....τελος παντων...θα υπαρξει και χαρα σε συγκεκριμενο σημειο!
"Πρεπει να'σαι λερα για να κυβερνας γαλερα"

M_oracle

# 4 στις 2/8/2007
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 120
Ran_Tan_Plan μ είσαι κάθε φορά απολαυστικότατος! Να σαι καλά γέλασα και σήμερα! Όσο για το θεματάκι κούκλα μου για τις γυναίκες λένε ότι δεν ξέρουμε τι θέλουμε και άβυσος η ψυχή μας αλλά και οι άντρες πίσω δεν πάνε!!

unreal

# 5 στις 2/8/2007
author
Ανδρας / 51 / Σε διάσταση
Ελλάδα
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 1.115
Περίπτωση Β
Στέλνεις τα μυνήματα σε λάθος κινητό. Για τσέκαρε το γιατι με τα κινητά δε τα πάτε πολύ καλά εσείς του θηλυκού γένους

Περίπτωση Γ
Το κινητό του είναι μπλοκαρισμένο από τα μυνήματα που του στέλνεις και δεν δέχεται νέα.

Περίπτωση Δ
Θέλει να σου απαντήσει αλλά δεν προλαβαίνει. Πάνω που γράφει γράφει γράφει ένα κατεβατό τσουπ του στέλνεις νέο μύνημα και χάνει ότι είχε γράψει. Ε μιά δυό τρείς στο τέλος τα παράτησε.

Περίπτωση Ε
Σκέφτεται τώρα άμα σου γράψω τι θέλω να σου γράψω και τα διαβάσεις θα μου ξαναμιλήσεις?

Βεβαίως βεβαίως κυρίως κυρίως η περίπτωση Α είναι αυτή που λεπτομερώς περιγράφει ο Ran_tan_Plan

Καλή συνέχεια και μη το βάζεις κάτω. ΑΑΑΑ και που' σαι. Όταν τελικά τον ρίξεις στο κρεβάτι ρώτα τον γιατί δεν απαντούσε. Εκείνες τις στιγμές πολλοί του άρρενος φύλου τείνουμε να λέμε την αλήθεια.

Vicky234

# 6 στις 2/8/2007
author
Γυναίκα / 50 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 257
Αλλα δειχνουν, αλλα λενε , αλλα θελουνε ..κι αλλα κανουνε!
Κατα τα αλλα οι γυναικες ειμαστε "μυστηριο".Μισω αντρες!

Ran Tan Plan απολαυστικοτατος!

pink_woman

# 7 στις 2/8/2007
author
Γυναίκα / 47 / Διαζευγμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Καλαμαριά
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 69
Καλά η απάντηση είναι πολύ απλή .
Με ποιο άλλο τρόπο θα μπορούσε να κρατήσει το ενδιαφέρον σου για ένα μηνά ?αφού δεν θα τον βλέπεις ?????να όμως που με αυτό που κάνει σχόλησε και μιλάς για αυτόν θες δεν θέλεις …αυτός καλά παίζει απλά εσύ ραΐζεις το παιχνίδι του !!
Για μένα μην του ξανά γράψεις ,δεν κατάλαβα οπότε θυμηθεί ο κύριος θα σε τίμηση να σου μιλήσει ????
Επιτρέπουμε στον άλλον καλή μου να μας φέρετε οπός μας φέρετε !!
Μη μου λες 'Σ'αγαπώ'. Πες μου 'Σ'αγαπάω' για να χωράω με τα λάθη μου μαζί...

_MAGDALINI_

# 8 στις 3/8/2007
author
Γυναίκα / 38 / Ελεύθερη
Ν. Πρέβεζας / Καναλλάκι
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 50
ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΑΚΟΜΗ, ΟΛΑ ΚΑΛΑ! ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΝΑ ΕΙΧΕ ΣΥΜΒΕΙ ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΑΣΗ!!! ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΤΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΜΥΝΗΜΑΤΑ, ΣΤΕΙΛΤΟΥ, ΑΛΛΑ ΕΧΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΑΝΟΙΧΤΑ ΜΗΠΩΣ ΒΡΕΘΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!
Και κομματια θα γινω, και στο πατωμα θα κοιμηθω...

alternative

# 9 στις 3/8/2007
author
Ανδρας / 41 / Σε σχέση
Θέματα: 15
Απαντήσεις: 832
Μπορεί να τσιγκουνεύεται τα sms

snoopy_aa

# 10 στις 4/8/2007
author
Ανδρας / 68 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 177

Παράθεση:
Originally posted by Vicky234
Αλλα δειχνουν, αλλα λενε , αλλα θελουνε ..κι αλλα κανουνε!
Κατα τα αλλα οι γυναικες ειμαστε "μυστηριο".Μισω αντρες!

Ran Tan Plan απολαυστικοτατος!

Δεν χρειάζεται να μας μισείς. Η δική μου άποψη είναι ότι στα ψυχολογικά και στην συμπεριφορά :
γυναίκες και άνδρες ή άνδρες και γυναίκες = χου. (αλληλομισιούνται) .
_MAGDALINI_ "ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΑΚΟΜΗ, ΟΛΑ ΚΑΛΑ! ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΝΑ ΕΙΧΕ ΣΥΜΒΕΙ ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΑΣΗ!!!"
Πιο είναι το μοιραίο ; ο έρωτας ; Μόνο αυτός θα το είχε θελήσει ; όχι και οι δύο ;
Δηλαδή ο έρωτας είναι μοιραίο γεγονός ; Θέλεις να πεις να μην κάνει έρωτα ο κόσμος όταν το θέλει έστω και αν είναι έτσι γιατί του άρεσε κάποιος , παρά μόνο εάν πρόκειται να καταλήξει σε γάμο ; Δεν καταλαβαίνω.
Να φθάσεις εκεί , που δεν μπορείς να φθάσεις. (ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗΣ) Στο τέλος της υπομονής , υπάρχει η ευτυχία. Τα ψεύτικα λόγια δεν είναι κακά. Απλώς μολύνουν την ψυχή με κακό. Πλάτων

whywhywhy

# 11 στις 5/8/2007
author
Γυναίκα / 48 / Ελεύθερη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 31

κλασσικο

οταν βρισκεστε μακρια ειναι φυσιολογικο να μην αισθανεται και τοσο δεμενος...και οταν ειστε κοντα ειναι φυσιολογικο να αισθανεται ωραια..προσωπικα δε πιστευω στις σχεσεις εξ αποστασεως γιατι δεν μπορουν να καλυφθουν οι αναγκες που εχουμε και που ο εκαστοτε συντροφος μας ικανοποιει (οχι μονο σεξ.αναγκες)γρηγορα αυτες οι σχεσεις ξεθυμαινουν...

# 12 στις 6/8/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Που να ξέρουμε εμείς γιατί δεν σου απαντά? Γιατί δεν τον ρωτάς?

Όχι με υστερίες και νεύρα. Πες του κανένα ναζιάρικο "Δεν καταδέχεστε να μας απαντήσετε στα sms" ή κάτι τέτοιο.

MariaAg

# 13 στις 7/8/2007
author
Γυναίκα / 43 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 80
Κάπου είναι μπλεγμένος...ή παντρεμένος.Μη χάνεις το χρόνο σου μαζί του..., από τη στιγμή που έχει ήδη αποδείξει πως είναι αφερέγγυος.Πιθανόν θα δείχνει τα μηνύματά σου στους κολλητούς του και θα καμαρώνει.Σε μάπα έπεσες.συμβουλή:Σβήσε το κινητό του και κάνε του γενικώς delete.

Το μέλος MariaAg έχει επισυνάψει το αρχείο: jackass.gif (5.54KB)
Αυτό το αρχείο έχει γίνει download 120 φορές
Σελίδα : 1

Η απάντησή σας

Τίτλος :
(Προαιρετικά)
Μεταφορά σε εξέλιξη...
Παρακαλούμε περιμένετε
Επισύναψη αρχείου
1 συνημμένο αρχείο
Υπάρχουν τα παρακάτω προβλήματα:

Δεν έχετε επιλέξει την Kατηγορία του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει τον Τίτλο του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει το Κείμενο του θέματος σας
Η απάντηση σας έχει δημοσιευτεί!
Πιέστε [Εμφάνιση] για να μεταφερθείτε στην απάντησή σας, ή [Νέα Απάντηση] για να συνεχίσετε.
Το θέμα σας έχει αποσταλεί για έγκριση.
Θα δημοσιευτεί μόλις έγκριθεί από την ομάδα διαχείρησης του Sxeseis.gr.
Υπήρξε κάποιο πρόβλημα με την αποστολή του θέματος σας.
Παρακαλούμε δοκιμάστε πάλι. Σε περίπτωση που το πρόβλημα παραμένει παρακαλούμε επικοινωνήστε με την υποστήριξη του Sxeseis.gr.
lastpost