Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ........ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΟ ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΤΟ ΚΡΙΝΕΤΕ

Σελίδα : 1

pink_woman

# 1 στις 4/8/2007
author
Γυναίκα / 47 / Διαζευγμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Καλαμαριά
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 69
'Aρεσαν+: 0%

Διαβαστε το...Αν ειναι αληθινο εσεις θα το κρινετε

Το διαβασα καπου....δεν ξερω αν ειναι αληθεια....αν ειναι ομως.......ειναι φρικτο............
Εμενα με επηρεασε και με....φοβησε διαβαστε το και τα συμπερασματα δικα σας..........
Ισως να ειναι ενα αστειο ισως κατι που θα αξιζει της προσοχης μας...............εγω απλα σας το παραθετω οπως ακριβως το ειδα.

Προσοχή!!!! ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ!!!
Μια γυναίκα σε ένα νυχτερινό κέντρο διασκέδασης αρπάχτηκε από 5 άνδρες, οι οποίοι σύμφωνα με τις εκθέσεις του νοσοκομείου και της αστυνομίας, την βίασαν πρίν την παρατήσουν.
Ανίκανη να θυμηθεί τα γεγονότα του βραδιού, δοκιμές αργότερα επιβεβαίωσαν τους επαναλαμβανόμενους βιασμούς μαζί με τα ίχνη Pohypnol στο αίμα της και Progesterex, το οποίο είναι ουσιαστικά ένα μικρό χάπι στείρωσης.
Το φάρμακο χρησιμοποιείται τώρα από τους βιαστές στα πάρτι για να βιάζουν και να στειρώνουν τα θύματά τους.
Το Progesterex είναι διαθέσιμο στους κτηνιάτρους για να στειρώνουν τα ζώα.
Υπάρχει η φήμη ότι το Progesterex χρησιμοποιείται μαζί με Rohypnol, το φάρμακο βιασμών.
Με το Rohypnol, το μόνο που πρέπει να κάνουν είναι να το ρίξουν στο ποτό του κοριτσιού. Το κορίτσι δεν μπορεί να θυμηθεί τίποτα το επόμενο πρωί, όλων αυτών που πραγματοποιήθηκαν την προηγούμενη νύχτα.
Το Progesterex, που διαλύεται στα ποτά εξίσου εύκολα, είναι τέτοιο που το θύμα δεν συλλαμβάνει από τον βιασμό και ο βιαστής δεν ανησυχεί για να κάνει τεστ πατρότητας που να τον αναγνωρίζει μήνες αργότερα.

Τα αποτελέσματα του φαρμάκου ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ - είναι Μ*Ο*Ν*Ι*Μ*Α. Το Progesterex σχεδιάστηκε για να στειρώνει τα άλογα. Οποιοδήποτε γυναίκα παίρνει αυτό ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΠΟΤΕ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΕΙ.

Οι νυφίτσες μπορούν να πάρουν αυτό το φάρμακο από τον καθένα που είναι σε κτηνιατρική σχολή ή σε οποιοδήποτε πανεπιστήμιο. Είναι τόσο εύκολο, και με το Progesterex πρόκειται να γίνει έξαρση του παντού στα πανεπιστήμια.
Πιστέψτε το ή όχι, υπάρχουν ακόμα και sites στο internet λέγοντας στους ανθρώπους πώς να το χρησιμοποιήσουν.
Παρακαλώ διαβιβάστε αυτό σε οποιοδήποτε ξέρετε, ειδικά στα κορίτσια.
Να είστε προσεκτικες όταν είστε έξω και να μην αφήνετε το ποτό σας αφύλακτο.
Μη μου λες 'Σ'αγαπώ'. Πες μου 'Σ'αγαπάω' για να χωράω με τα λάθη μου μαζί...

PROBLEM

# 2 στις 4/8/2007
author
Ανδρας / 52 / Παντρεμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Κουφάλια
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 1.851
Εν οιδα οτι ουδεν οιδα

dylanthomas

# 3 στις 4/8/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by PROBLEM
http://www.sxeseis.gr/viewthread.php?tid=15523

Nαι, ακριβώς αυτό μου θύμισε!!!!!

pink_woman

# 4 στις 4/8/2007
author
Γυναίκα / 47 / Διαζευγμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Καλαμαριά
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 69

καλα μην κανετε ετσι...!!
Μη μου λες 'Σ'αγαπώ'. Πες μου 'Σ'αγαπάω' για να χωράω με τα λάθη μου μαζί...

dimitris2509

# 5 στις 5/8/2007
author
Ανδρας / 50 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ιλιον
Θέματα: 16
Απαντήσεις: 77
http://urbanlegends.about.com/library/blprogesterex.htm
http://en.wikipedia.org/wiki/Progesterex
http://www.answers.com/topic/progesterex

Πιθανόν να είναι φάρσα και όχι πραγματικότητα. Αλλά ακόμα και φάρσα να είναι, αυτό δείχνει πόσο άρρωστη είναι η κοινωνία μας.

# 6 στις 5/8/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
εξέλιξη ...... πρόοδος.........
όλα αυτά..............ναι..........ναι...........

# 7 στις 5/8/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

το διαβασα...αλλα διαβασα και αυτο...

Προγκεστερέξ
Από τη Βικιπαίδεια, την ελεύθερη εγκυκλοπαίδεια
Μετάβαση σε: πλοήγηση, αναζήτηση
Το Προγκεστερέξ (Progesterex) είναι ένα φανταστικό φάρμακο που φημολογείται ότι χρησιμοποιείται στους βιασμούς γυναικών. Είναι μέρος μιας φάρσας, η οποία άρχισε να κυκλοφορεί το 1999 μέσω ηλεκτρονικής αλληλογραφίας (e-mail) στο Διαδίκτυο (Internet). Στην πραγματικότητα δεν υπάρχει φάρμακο με τις συγκεκριμένες ιδιότητες και ποτέ δεν αναφέρθηκε ή επιβεβαιώθηκε τέτοιο περιστατικό.

# 8 στις 5/8/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

τωρα τι συμβαινει οταν σε καποια δινουν Rohypnol;

Τι συμβαίνει όταν παίρνεις Rohypnol;
Η δράση 1 mgRohypnolξεκινά μέσα στα πρώτα 30 λεπτά μετά τη λήψη του και μπορεί να διαρκέσει από 8 ως και 12 ώρες.
Προκαλεί επιλεκτική αμνησία και για το λόγο αυτό έχει συνδεθεί η συχνή χρήση του με σεξουαλικές επιθέσεις, τα λεγόμενα «date-rapes», όπου τα θύματα δεν μπορούν να θυμηθούν τα γεγονότα που συνέβησαν όσο ήταν κάτω από την επήρειά του. Εκτός από την αμνησία που προκαλεί, κατά τη διάρκεια της χρήσης του παρατηρείται έντονη ζαλάδα, υπνηλία και χαμηλή πίεση. Επίσης συχνά υπάρχουν οπτικές παραισθήσεις, σύγχυση, γαστρεντερολογικές διαταραχές καθώς και κατακράτηση ούρων.

Dardana

# 9 στις 5/8/2007
author
Γυναίκα / 49 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651

Εμενα πάλι, μου θυμισε κατι άλλο...

Γεια. Με λένε Κόννυ και πάσχω από ενοχές επειδή δεν έχω στείλει
50δισεκατομμύρια γ@μημένα e-mail-αλυσίδα τα οποία έλαβα από
ανθρώπους που πραγματικά πιστεύουν ότι, αν συνεχίσεις την αλυσίδα, ένα
κακόμοιρο 6χρονο στην Καστανομαγούλα, που έχει ένα βυζί στο κούτελό του και ένα αυτί στον κ_ώλο του, θα μαζέψει λεφτά για να μπορέσει να χέσει!

Ειλικρινά πιστεύετε ότι ο Bill Gates θα δώσει σ' εσάς, και σε
όποιον στείλετε το e-mail του, $1000; Πόσο βλάκες είστε;
"Αααααααααα, κοιτάξτε! Αν κάνω scroll down σε αυτή τη σελίδα
και κάνω μια ευχή, θα πάω στο κρεβάτι με όλα τα τεκνά του περιοδικού!" Τι
μaλaκίες!
Ή ακόμα, μπορεί τα διαβολικά ξωτικά των e-mail/αλυσίδων να
έρθουν στο σπίτι μου και να με πηδήξουν στον ύπνο μου επειδή δεν συνέχισα
μία αλυσίδα που ξεκίνησε ο Απόστολος Πέτρος το 5 μ.Χ. και την έφεραν στην
Ελλάδα νάνοι προσκυνητές με το Έλλη!

Χέσ' τους! Δείξε λίγη ευφυία και σκέψου σε τι συνεισφέρεις με
το να στέλνεις τέτοια e-mail. Το πιο πιθανό να γίνεις αντιπαθής.
Αυτό που θέλω να πω είναι το εξής: Αν λάβεις ένα
e-mail/αλυσίδα, το οποίο απειλεί ότι δεν θα κάνεις σεξ ή δεν θα έχεις τύχη για την υπόλοιπη ζωή σου, χέσ' το και σβήσε το. Αν έχει πλάκα, στείλε το. Μην τη
σπας στον κόσμο με το να τους κάνεις να νιώθουν ένοχοι επειδή ένας λεπρός
στη Μποτσουάνα, που δεν έχει δόντια και είναι δεμένος σε έναν
πεθαμένο ελέφαντα εδώ και 27 χρόνια, έχει σαν μόνη του λύτρωση τα 5 σεντς που θα λάβει αν εσύ στείλεις αυτό το e-mail!
Α, παρεπιπτόντως, προς όλους εσάς τους χαζούς εκεί έξω: ΚΑΜΜΙΑ
ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΑ E-MAIL ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΟΝΤΑΙ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΤΗΣ. ΟΧΙ, ΟΥΤΕ Η MICROSOFT!!
Τώρα, στείλε αυτό το e-mail σε όλους τους γνωστούς σου.
Διαφορετικά, αύριο το πρωί το βρακί σου θα έχει γίνει σαρκοφάγο και θα φαει
τα γεννητικά σου όργανα!!
Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

M_oracle

# 10 στις 6/8/2007
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 120
Dardana αληθεια?????

animus029

# 11 στις 6/8/2007
author
Γυναίκα / 43 / Σε σχέση
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 13
Dardana επιτέλους....κάποιος έπρεπε να πει όλα όσα τόσο γραφικά, με την καλή έννοια, και χιουμοριστικά γράφτηκαν από εσένα....μπράβο...επιτέλους υπάρχουν νοήμονες άνθρωποι και ναι ευτυχώς κυκλοφορούν ανάμεσά μας

ehedoros

# 12 στις 10/8/2007
author
Ανδρας / 48 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 134
Νταρντανα for ever ...............ή πώς διδασκονται τ αυτονοητα

ehedoros

# 13 στις 10/8/2007
author
Ανδρας / 48 / Ελεύθερος
Απαντήσεις: 134
Γ Μ Τ οοοοοο ξεχασα να προωθησω το μειλ...................τι ειν αυτ.....τι ....ΟΧΙιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι το βρακι μουουουουυουου

Μυρτώ

# 14 στις 10/8/2007
author
Γυναίκα / 49 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πετρούπολη
Θέματα: 972
Απαντήσεις: 16.744
Είναι hoax!

Hereβs to the crazy ones. The rebels. The troublemakers. The ones who see things differently. While some may see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

snoopy_aa

# 15 στις 11/8/2007
author
Ανδρας / 68 / Ελεύθερος
Απαντήσεις: 177
Dardana σε ευχαριστώ για το πνεύμα σου.
Να φθάσεις εκεί , που δεν μπορείς να φθάσεις. (ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗΣ) Στο τέλος της υπομονής , υπάρχει η ευτυχία. Τα ψεύτικα λόγια δεν είναι κακά. Απλώς μολύνουν την ψυχή με κακό. Πλάτων

cinderela

# 16 στις 13/8/2007
author
Γυναίκα / 44 / Παντρεμένη
Απαντήσεις: 17
...Εισαι φοβερη.

wiirah

# 17 στις 29/8/2007
author
Ανδρας / 42 / Ελεύθερος
Ν. Ξάνθης / Σταυρούπολη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 96

Φερτε αυτα τα φαρμακα

ΑΥΤΑ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΘΑ ΜΑΣ ΣΩΣΟΥΝ. Η ΓΕΙΤΟΝΙΣΣΑΜΟΥ ΕΧΕΙ 38 ΓΑΤΙΑ Κ ΤΑ ΤΑΊΖΕΙ ΟΛΑ, ΤΗΝ ΔΕ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗΤΗς ΓΑΤΑ ΤΗΝ ΒΑΖΕΙ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΝΕΡΙ Κ ΓΕΝΝΑΕΙ. ΕΧΕΙ ΒΡΩΜΙΣΕΙ Ο ΤΟΠΟΣ! ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΘΑ ΓΛΥΤΩΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΑΔΕΣΠΟΤΑ, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΑ ΣΚΟΤΩΣΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑς (ΠΑΝΤΩς ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΒΙΑΣΩ ΤΑ ΑΔΕΣΠΟΤΑ, ΜΟΝΟ ΝΑ ΤΑ ΣΤΕΙΡΩΣΟΥΜΕ).
ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΣΥΝΙΣΤΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΝΕΤΕ ΑΛΚΟΟΛΟΥΧΑ ΠΟΤΑ, ΌΛΑ ΠΕΡΙΕΧΟΥΝ ΧΗΜΙΚΕς ΠΡΟΣΜΙΞΕΙΣ, ΑΚΟΜΗ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΣΤΕΙΡΩΣΗ.
ΑΓΟΡΙΑ, ΠΟΤΙΖΕΤΕΤΕς ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΜΠΑΣ Κ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΝΑ ΠΙΝΟΥΝ ΣΥΝΘΕΤΙΚΑ ΑΛΚΟΟΛΟΥΧΑ. ΤΑ ΜΙΣΩ.
ΠΑΝΤΩΣ ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΕΡΑΣΩ, ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΌΛΟ ΟΛΟ ΕΝΑ ΠΟΤΗΡΙ ΕΧΩ ΔΙΚΗΣΜΟΥ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ, ΘΑ ΠΙΩ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΟΤΗΡΙ ΝΑ ΒΕΒΑΙΩΘΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΟ. ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙς ΝΑ Γ...... ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ, ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΘΥΜΑΤΑΙ! ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΑΤΑΙ, ΑΚΟΜΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ Κ ΕΓΓΥΟΣ! ΑΥΤΑ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΑΣ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΙΝΔΙΑ Κ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΕΡΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΩΡΑΝΕ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΤΡΙΨΟΥΝΕ Κ ΑΚΟΜΗ ΚΑΝΟΥΝ ΑΠΟ ΔΕΚΑ ΠΑΙΔΙΑ.
Ό καλός είναι άοπλος, τον άοπλο τον κάνουν κομμάτια. Με την προστυχιά πετυχαίνονται όλα. Αντίθετα η καλοσύνη χρειάζεται φρουρό. δέν βρίσκει όμως κανέναν.

Ms-mandy

# 18 στις 7/12/2007
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Δάφνη
Θέματα: 14
Απαντήσεις: 955
dardana eisai foverh
Σελίδα : 1

Η απάντησή σας

Τίτλος :
(Προαιρετικά)
Μεταφορά σε εξέλιξη...
Παρακαλούμε περιμένετε
Επισύναψη αρχείου
1 συνημμένο αρχείο
Υπάρχουν τα παρακάτω προβλήματα:

Δεν έχετε επιλέξει την Kατηγορία του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει τον Τίτλο του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει το Κείμενο του θέματος σας
Η απάντηση σας έχει δημοσιευτεί!
Πιέστε [Εμφάνιση] για να μεταφερθείτε στην απάντησή σας, ή [Νέα Απάντηση] για να συνεχίσετε.
Το θέμα σας έχει αποσταλεί για έγκριση.
Θα δημοσιευτεί μόλις έγκριθεί από την ομάδα διαχείρησης του Sxeseis.gr.
Υπήρξε κάποιο πρόβλημα με την αποστολή του θέματος σας.
Παρακαλούμε δοκιμάστε πάλι. Σε περίπτωση που το πρόβλημα παραμένει παρακαλούμε επικοινωνήστε με την υποστήριξη του Sxeseis.gr.