Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ερωτικό δίλλημα

Σελίδα : 1

thalia20gr

# 1 στις 24/8/2003
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Εύοσμος
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 54
'Aρεσαν+: 0%

Ερωτικό δίλλημα

ΠΑΙΔΙΑ!ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!
Πως είναι δυνατόν να θέλεις κάποιον όσο θέλεις τη ζωή που σου χαρίστηκε και να παρακαλάς να σμίξεις με κάποιον άλλο που παρευρίσκεται δίπλα σου, γιατί δεν αντέχεις να σμίξεις με αυτόν που πραγματικά θέλεις; Την ίδια σου τη ζωή..

Ας μου απαντήσει κάποιος!!!

Juvenile

# 2 στις 24/8/2003
author
Ανδρας / 41 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ελληνικό
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 17
ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ... ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ .
ΠΡΩΤΑ ΞΕΠΕΡΑΣΕ ΤΟΝ ΕΝΑΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΨΑΞΕ ΓΙΑ ΑΛΛΟΝ ...

LAZARO

# 3 στις 24/8/2003
author
Ανδρας / 53 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 19

Παράθεση:
Originally posted by thalia20gr
ΠΑΙΔΙΑ!ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!
Πως είναι δυνατόν να θέλεις κάποιον όσο θέλεις τη ζωή που σου χαρίστηκε και να παρακαλάς να σμίξεις με κάποιον άλλο που παρευρίσκεται δίπλα σου, γιατί δεν αντέχεις να σμίξεις με αυτόν που πραγματικά θέλεις; Την ίδια σου τη ζωή..
Ας μου απαντήσει κάποιος!!!

ΑΓΑΠΗΤΗ THALIA , ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΤΑΝΟΗΤΗ, ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ , ΝΑ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΟΣΟ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΟΥ ΤΗ ΖΩΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΝΑ ΣΜΙΞΕΙΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ . ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΚΑΛΑΣ ΝΑ ΣΜΙΞΕΙΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΗΔΗ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ?
ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΦΕΡΩ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ . ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

blur_28

# 4 στις 24/8/2003
author
Ανδρας / 49 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Αρτέμιδα
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 197
Η απάντηση στο ερώτημά σου είναι αρκετά απλή!

Βιώνεις τον έρωτα αυτοκαταστροφικά αντί για δημιουργικά. Σε αναστατώνει το έντονο συναίσθημα και θέλεις να το καταπνίξεις αντί να το μετουσιώσεις σε κάτι αληθινά χειροπιαστό!

Μην στεναχωριέσαι......όλος ο κόσμος το παθαίνει! Συνηθισμένα πράγματα......

Απλά ασχολείσου με κάτι χαρούμενο για κάποιο διάστημα (π.χ. βουτιές στην παραλία) και παραμέρισε τα......"γκομενιλίκια"! Θα σε βοηθήσει να ξεκαθαρίσεις τα συναισθήματά σου και να βρεις τον 'έξυπνο' τρόπο να πάρεις αυτό που πραγματικά θέλεις!

evans

# 5 στις 24/8/2003
author
Ανδρας / 58 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγιος Δημήτριος
Θέματα: 75
Απαντήσεις: 3.828
ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΣ ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ......

thalia20gr

# 6 στις 24/8/2003
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Εύοσμος
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 54
ΠΑΙΔΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ..ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΑ ΕΝΙΣΧΥΣΑΝ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΜΟΥ..ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!!!!
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε