Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

όλοι οι άντρες είναι ίδιοι

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

lianna

# 21 στις 27/8/2003
author
Γυναίκα / 69 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγιος Δημήτριος
Θέματα: 10
Απαντήσεις: 3.055
'Aρεσαν+: 0%

IΔιοι μπα δεν νομιζω

ΑΥΤΑ ΤΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΝ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΙΔΙΑ.
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΤΡΕΣ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΑΚΤΙΚΟΙ
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΤΡΕΣ ΠΟΛΥ ΤΡΥΦΕΡΟΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΝΤΡΕΣ ΣΚΛΗΡΟΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΚΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΦΟΒΟ ΚΑΙ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΤΡΕΣ ΥΠΕΡΟΧΟΙ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΔΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΤΡΟΠΟ ΟΠΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΟΥΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ.
ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΝΔΡΑΣ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΣ ΑΛΛΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΤΟΥΣ ΓΕΝΝΗΣΑΝ ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΕΥΘΥΝΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΙΔΙΟΙ Η ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ .ΚΑΙ ΟΙ ΜΑΜΑΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΙΔΙΕΣ ΓΕΝΟΥΣ ΘΥΛΗΚΟΥ......

<ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΒΑΡΑΤΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ !!>

donald

# 22 στις 28/8/2003
author
Ανδρας / 46 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 102
Allimono ean oloi oi antres itane idioi. Profanws i filh mas exei gnwrisei mono deigmata mias mono... pleuras. As elpisoume oti me ton kairo tha stathei pio tuxeri ki etsi kai gnwmi tha allaksei alla kai tha mporesei na gnwrisei tin eutuxia. Opws tha exeis katalabei idi loipon filh mou kai apo tis apopseis twn perissoterwn thulikwn ekproswpwn kane ligo upomoni kai ola tha erthoun mona tous me ton kairo.

# 23 στις 19/3/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Ένα σχόλιο μόνο...

Παράθεση:
Originally posted by evans

Παράθεση:
Originally posted by janekr
ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΗΡΕΜΑ ΕΙΠΑΜΕ ΤΩΡΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΔΕΙΡΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ.....

MONO ME TΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ!

Και αφού τους έχουμε βγάλει τα αγκάθια!
Μπα... άσε, θα προτιμήσω κανένα μαξιλάρι!

Kufalas

# 24 στις 27/3/2007
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Βραζιλία
Θέματα: 24
Απαντήσεις: 749

Γιατι λετε οτι ολοι οι αντρες ειναι ιδιοι ε?

http://static.flickr.com/75/211952302_d88fc399d1_m.jpg
Ή πιανεις το νόημα ή δεν το πιάνεις

Kufalas

# 25 στις 27/3/2007
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Βραζιλία

Ε?

Kufalas

# 26 στις 27/3/2007
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Βραζιλία
Και κυρίως: ποιος μας πρόδωσε?

# 27 στις 28/3/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
και εγω εχω ακουσει απο ανδρες οτι ολες οι γυναικες ειμαστε ιδιες....

Dardana

# 28 στις 28/3/2007
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651
Κι εγω ετσι νομιζω: οτι ολοι ειναι ιδιοι.
Απλως καποιοι επιδεχονται updates και patches, ενω καποιοι οχι.
Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

akrat

# 29 στις 28/3/2007
author
Ανδρας / 61 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 138
Απαντήσεις: 1.676

ας προβληματιστούμαι όλοι...

Παράθεση:
Originally posted by xristinaki
όλοι οι άντρες είναι ίδιοι.επιτέλους πρέπει και οι ίδιοι να το παραδεχτούν.το μόνο που αλλάζει είναι οι φάτσες.λένε όλοι τα ίδια,σκέφτονται μόνο το σεξ και τους νοιάζει κυρίως ο εαυτός τους...τα θέλουν όλα στο χέρι και δεν ξέρουν πως να φερθούν.παρόλα αυτά δεν μπορούμε να ζήσουμε χωρίς αυτούς.αχ!τι να κάνουμε;

ναι ίδιοι φαινόμαστε και ίδιοι είμαστε.... γιατί είμαστε αυτάρκεις μπορούμε να ζήσουμε χωρίς γυναίκα σταθερή σύντροφο γιατί είμαστε κοινωνικοποιημένοι έχουμε αυτάρκεια σαν όντα το μόνο που μας φρενάρει είναι το σεξ... αλλά αγαπητή μου θεματοθέτρια δεν είναι θέμα άντρα ή γυναίκας γιατί πλέον και οι γυναίκες το ίδιο πράτουν όταν τις βλέπεις στα μπαρ μόνες ή στον σινεμά ή όπου αλλού συχνάζουν.... δεν είναι θέμα αντρικό ή γυναικείο... είναι θέμα ρόλου εξουσιαστή της ζωής ή εξουσιαζόμενου.... γιατί μην μου πεις ότι πρωί μεσημέρι βράδυ σκέπτεστε το αγόρι σας?? είστε δραστήρια αυτάρκης οικονομικά έχετε χόμπυ φίλους .... ε κάπου λοιπόν σ όλο αυτό το παζλ υπάρχει και ένας άντρας φυσιολογικά... το ίδιο και σε μας μια γυναίκα (αν υπάρχει... χαχα) μην κάνουμε αναλύσεις περιττές...
Μετά κάθομαι και σκέπτομαι... αν το αντρικό μόριο δεν είχε αυτή την καθημερινή εγρήγορση και αυτό το γλυκό βάσανο για μας τους άντρες θα υπήρχαμε σαν κοινωνία?? Ξέρετε όταν αυτό αρχίσει και έχει ανάγκη το πάνω μυαλό ενεργοποιήται με τον δικό του τρόπο όλα βρίσκονται σε μια παραζάλη...
Μην μας κατηγορείτε... τα βάζετε με την φύση...
Αυτά. Α ξέχασα ότι ο έρωτας αν δεν συνοδεύετε και από άλλα πράγματα είναι κουτσός. Εκτίμηση φιλία κλπ.

nikiforos20

# 30 στις 28/3/2007
author
Ανδρας / 35 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Μαραθώνας
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 97

Παράθεση:
όλοι οι άντρες είναι ίδιοι.επιτέλους πρέπει και οι ίδιοι να το παραδεχτούν.το μόνο που αλλάζει είναι οι φάτσες.λένε όλοι τα ίδια,σκέφτονται μόνο το σεξ και τους νοιάζει κυρίως ο εαυτός τους...τα θέλουν όλα στο χέρι και δεν ξέρουν πως να φερθούν.παρόλα αυτά δεν μπορούμε να ζήσουμε χωρίς αυτούς.αχ!τι να κάνουμε;

αν ήταν έτσι όπως τα λές, τότε σίγουρα θα μπορούσατε να ζήσετε και χωρίς αυτούς..

απορώ βέβαια, πως μπορείς να τους συγκρίνεις όλους μεταξύ τους και να μην βρίσκεις διαφορές...

δεν δέχομαι οτι θα καταντήσω ποτέ να εκμεταλεύομαι την σύντροφο μου, θα την θέλω μόνο για σέξ και οτι δεν θα ξέρω να της φερθώ..

!!! ήμαρτον !!!!
βμω: βρινγς με ωομεν φιατ: φαιλυρε ιν ιταλιαν αυτομοτιβε τεψηνολογυ φορδ: φαστ ονλυ ρολλινγ δωωνηιλλ πορσψηε: προοφ οφ ριψη σποιλεδ ψηιλδρεν ηαβινγ εβερυθινγ

somebody961

# 31 στις 28/3/2007
author
Ανδρας / 61 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017
Ναι, όλοι είναι ίδιοι. 2 μάτια, 2 χέρια, 2 πόδια, 2 @@@ίδια...

Η διαφορετικότητα βρίσκεται στο μάτι του 'παρατηρητή'...
Έει, πού πας; Είναι γκρεμός εκεί! Ε, τότε καλά πάω.

# 32 στις 28/3/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Ο άνδρας είναι η εισπνοή κι η γυναίκα η εκπνοή
(ή κι αντίθετα αν προτιμάτε)

Ζούμε χωρίς την ανάσα μας;

# 33 στις 28/3/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Δε θα πω πολλά, παρά μόνο μια λέξη :

ΔΙΑΦΩΝΩ ! ! !

Κάνε μια χάρη στον εαυτό σου....ποτέ μην κολλάς ταμπέλες και μην κατηγοριοποιείς τους ανθρώπους... Διότι στο τέλος εσύ θα βγεις ζημιωμένη!

# 34 στις 31/3/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
δεν θα πω πολλα παρα μονο μια λεξη:

ΣΥΜΦΩΝΩ!..........LUANA........DIVA.......!

# 35 στις 31/3/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Δεν είναι καιρός να αποδεχθούμαι τη διαφορετικότητα του φύλλου μας ,όπως και αυτή του ότι είμασται ΑΝΘΡΩΠΟΙ, με ίδιες ανάγκες, ίδιους προβληματισμούς και ανησυχίες, κοινούς στόχους.....
Θέμα του 2003 που ίσως και του 1003 νάταν ας μην είναι τουλάχιστον του 3003..
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost