Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

giati den eisai san to mpampa mou

Σελίδα : 1

driver__

# 1 στις 26/8/2003
author
Ανδρας / 49 / Ελεύθερος
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 22
'Aρεσαν+: 0%

γιατι δεν εισαι σαν το μπαμπα μου

Emeis oi antres ftaime gia olla giati "pou pas re file an den miazeis tou mpampa mou pou, einai kalos prostateytikos kai me sebetai syn oti mou exasfalizei mia eykolh zwh xwris na pwtaei pola pola
ase pou toy bazw tis fwnes kai panta me sinxwrei meta apo liges tsaxpinies diladh re file ti thes apo mena mono sex, egw ton mpampa mou thelw aytos einai o monos pragmatikos andras pou xerw oloi oi alloi eiste odontopastes".
Ayto vevaia oi gynaikes den to paradexonte pote alla to blepeis sto vlema tous oti kati tetoio perimenoun apo sena

blossom

# 2 στις 26/8/2003
author
Γυναίκα / 49 / Παντρεμένη
Ν. Κορινθίας / Ξυλόκαστρο
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 766

Ευτυχως δεν εισαι σαν τον μπαμπα μου

Εγώ ανοίκω στην αντίθετη κατηγορία γυναικών. Αυτών που ψάχνουν το ακριβώς αντίθετο πρότυπο από αυτό του πατέρα τους. Του απόλυτου, σκληρού, ψυχρού χωρίς συναισθήματα δυνάστη στην οικογένειά του. Βλέπεις όποιος έχει καεί στο χυλό φυσάει και το γιαούρτι. Ψάχνω το ενδιαφέρον, την αγάπη, την συντροφικότητα από το ανδρικό φύλο. Οχι όμως την πατρική αγάπη. Αυτή την έχω πάρει απόφαση από πολύ μικρή ότι δεν πρόκειται ποτέ να την έχω. Και ευτυχώς που έχω φτάσει στο σημείο να ενδιαφερθώ για το άλλο φύλο και να βγάλω από πάνω μου το στερεότυπο "Όλοι οι άνδρες είναι σαν τον πατέρα σου". Δεν φοβάμαι πια να δώσω την απόλυτη αγάπη μέχρι ενός ορίου. Να σταματήσω να την δίνω σε περίπτωση που δεν έχω ανταπόκριση και όταν έχω εξαντλήσει όλα τα περιθώρια. Δεν είναι όλες οι γυναίκες ίδιες.

haridimosgs

# 3 στις 26/8/2003
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Φιλαδέλφεια
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 63
Εγώ νομίζω ότι ψάχνουν τα εντελώς αντίθετα πρότυπα αντρών σε σχέση με τον μπαμπά τους...Αν είναι σκληρός,ψυχρός κτλ ψάχνουν για τον ευαίσθητο,τον ρομαντικό κτλ...Αν είναι καλός,προστατευτικός κτλ ψάχνουν για τον απόλυτο,τον δυναμικό κτλ...
Αυτό πιστευώ!!!

driver__

# 4 στις 26/8/2003
author
Ανδρας / 49 / Ελεύθερος
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο

εχερεση

koita blossom
akoma omws kai san paradeigma pros apofigh
o pateras sou epirease ton tropo pou zeis
kai epilegeis syntrofo etsi den einai,
o kanonas sthn ellada einai oti oi perisoteres gynaikes menoun mexri ta 30 me thn oikogenia tous ayto simenei oti pernane kala ekei pisteyw loipon oti o kanonas simera einai aytos den lew vevaia oti den yparxoun exereseis alla tha protimousa na mhn htan.
to thema to evala giati vlepw aythn thn nootropia mprosta mou ta teleytaia xronia kai pisteyw axizei sizitishs

a_nastasia

# 5 στις 26/8/2003
author
Γυναίκα / 46 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Αγιος Στέφανος
Θέματα: 16
Απαντήσεις: 58
Και εγω..... συγγνωμη κιολας..... αλλα θα συμφωνήσω οτι κάποιο λάθος κάνεις......
αντίθετα οι αντρεσ ψαχνουν αντιγραφή της μανούλας τους......

blossom

# 6 στις 26/8/2003
author

Παράθεση:
Originally posted by haridimosgs
Εγώ νομίζω ότι ψάχνουν τα εντελώς αντίθετα πρότυπα αντρών σε σχέση με τον μπαμπά τους...Αν είναι σκληρός,ψυχρός κτλ ψάχνουν για τον ευαίσθητο,τον ρομαντικό κτλ...Αν είναι καλός,προστατευτικός κτλ ψάχνουν για τον απόλυτο,τον δυναμικό κτλ...
Αυτό πιστευώ!!!

Συμφωνώ με τις δύο περιπτώσεις που έγραψες. Να σου προσθέσω και μία ακόμα. Αν είναι σκληρός, ψυχρός κτλ μπορεί να ψάξουν ακριβώς τον ίδιο μόνο και μόνο για να έχουν μια σχέση δύο σε ένα: και σύντροφο και ένα υποκατάστατο του πατέρα με την ελπίδα "να τον αλλάξουν". Ευτυχώς δεν ανοίκω σ' αυτή την κατηγορία. Αβυσσος η ψυχή της γυναίκας.

evans

# 7 στις 26/8/2003
author
Ανδρας / 58 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγιος Δημήτριος
Θέματα: 75
Απαντήσεις: 3.828

Παράθεση:
Originally posted by blossom
Εγώ ανοίκω στην αντίθετη κατηγορία γυναικών. Αυτών που ψάχνουν το ακριβώς αντίθετο πρότυπο από αυτό του πατέρα τους. Του απόλυτου, σκληρού, ψυχρού χωρίς συναισθήματα δυνάστη στην οικογένειά του. Βλέπεις όποιος έχει καεί στο χυλό φυσάει και το γιαούρτι. Ψάχνω το ενδιαφέρον, την αγάπη, την συντροφικότητα από το ανδρικό φύλο. Οχι όμως την πατρική αγάπη. Αυτή την έχω πάρει απόφαση από πολύ μικρή ότι δεν πρόκειται ποτέ να την έχω. Και ευτυχώς που έχω φτάσει στο σημείο να ενδιαφερθώ για το άλλο φύλο και να βγάλω από πάνω μου το στερεότυπο "Όλοι οι άνδρες είναι σαν τον πατέρα σου". Δεν φοβάμαι πια να δώσω την απόλυτη αγάπη μέχρι ενός ορίου. Να σταματήσω να την δίνω σε περίπτωση που δεν έχω ανταπόκριση και όταν έχω εξαντλήσει όλα τα περιθώρια. Δεν είναι όλες οι γυναίκες ίδιες.

ΙΣΩΣ ΑΝΗΚΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΞΑΙΡΕΣΗ , ΟΜΩΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΝΑΖΗΤΑΣ ΤΗΝ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ ΤΩΝ ΧΑΜΕΝΩΝ ΣΟΥ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΩΝ (ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ) ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ!

ΑΝ ΔΕΝ ΚΟΛΥΜΠΗΣΕΙΣ ΣΤΑ ΒΑΘΕΙΑ ΚΟΛΥΜΠΙ ΔΕΝ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ.......

ΥΓ ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΔΗΜΟΣΙΑ!

blossom

# 8 στις 26/8/2003
author

Παράθεση:
Originally posted by driver__
koita blossom
akoma omws kai san paradeigma pros apofigh
o pateras sou epirease ton tropo pou zeis
kai epilegeis syntrofo etsi den einai,
o kanonas sthn ellada einai oti oi perisoteres gynaikes menoun mexri ta 30 me thn oikogenia tous ayto simenei oti pernane kala ekei pisteyw loipon oti o kanonas simera einai aytos den lew vevaia oti den yparxoun exereseis alla tha protimousa na mhn htan.
to thema to evala giati vlepw aythn thn nootropia mprosta mou ta teleytaia xronia kai pisteyw axizei sizitishs

Εχεις δίκιο ότι αξίζει συζήτησης το θέμα. Και δεν είναι μόνο οι περισσότερες κοπέλες έτσι όπως το παραθέτεις. Σε κάποιο βαθμό κατά την γνώμη μου είναι και οι άντρες. Οχι όμως τόσο συνειδοποιημένα όσο οι γυναίκες που επηρεάζονται από τα αισθήματά τους. Και οι άντρες ψάχνουν ασυνείδητα το πρότυπο της μάνας τους για τον απλό λόγο ότι αυτήν έχουν γνωρίσει σαν την πρώτη γυναίκα της ζωής τους.

Υ.Γ. Το γεγονός ότι πολλές γυναίκες μένουν με τους γονείς τους μέχρι τα 30 δεν σημαίνει ότι είναι ευτυχισμένες. Υπάρχουν και άλλες αιτίες που τις αναγκάζουν να υπομένουν έναν πατέρα σκληρό π.χ. ίσως για να προστατέψουν όσο πιο πολύ μπορούν την μητέρα τους από την συμπεριφορά του πατέρα τους μιας και η ίδια η μητέρα τις προστάτεψε όταν ήταν μικρές από τον ίδιο πατέρα. Πολλές οι αιτίες. Μην το ψάχνεις.

blossom

# 9 στις 26/8/2003
author

Παράθεση:
Originally posted by evans

Παράθεση:
Originally posted by blossom

ΙΣΩΣ ΑΝΗΚΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΞΑΙΡΕΣΗ , ΟΜΩΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΝΑΖΗΤΑΣ ΤΗΝ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ ΤΩΝ ΧΑΜΕΝΩΝ ΣΟΥ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΩΝ (ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ) ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ!

ΑΝ ΔΕΝ ΚΟΛΥΜΠΗΣΕΙΣ ΣΤΑ ΒΑΘΕΙΑ ΚΟΛΥΜΠΙ ΔΕΝ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ.......

ΥΓ ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΔΗΜΟΣΙΑ!

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΕΠΤΗ Η ΔΙΑΧΩΡΙΣΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΕ ΒΕΒΑΙΟΤΗΤΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΑΙΟ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΟΛΥΜΠΑΩ ΠΟΛΥ ΒΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΜΑΘΑΙΝΩ. ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΒΑΘΟΣ ΤΗΣ ΣΚΕΨΗΣ ΤΗΣ ΔΙΚΗΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ.

Υ.Γ. ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

# 10 στις 26/8/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Μη παρεξηγειτε τις σχεσεις μπαμπα με κορη,
γιατι εδω υπαρχει ενας ερωτας μεγαλος.
ενας ερωτας που ποτε δε θα μπορεσει να βρει το αντικτυπο του στη θεση ενος αντρα.

ετσι κι αλλιως κι εσυ δε ψαχνεις μια γυναικα σα τη μητερα σου?
το θεωρω αδυνατο κι απ τις δυο πλευρες.

driver__

# 11 στις 27/8/2003
author
Ανδρας / 49 / Ελεύθερος
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο

νατο

Παράθεση:
Originally posted by SALONIKIA
Μη παρεξηγειτε τις σχεσεις μπαμπα με κορη,
γιατι εδω υπαρχει ενας ερωτας μεγαλος.
ενας ερωτας που ποτε δε θα μπορεσει να βρει το αντικτυπο του στη θεση ενος αντρα.

ετσι κι αλλιως κι εσυ δε ψαχνεις μια γυναικα σα τη μητερα σου?
το θεωρω αδυνατο κι απ τις δυο πλευρες.

eyharisto poly pou epivevaiwses to athro
alla vre koritsia etsi den ginetai tipota mallon prepei na kopoun oi omfalioi loroi ekaterothen
kai na eimaste aytonomoi kai ohi ta "paidia twn goniwn mas"

lianna

# 12 στις 27/8/2003
author
Γυναίκα / 69 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγιος Δημήτριος
Θέματα: 10
Απαντήσεις: 3.055
ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΣΑΣ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΡΩΤΑ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ Η ΤΗ ΜΑΜΑ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ.ΓΙΑΤΙ Η ΑΓΑΠΗ ΔΙΑΦΕΡΕΙ ΓΙΑΤΙ Η ΕΛΞΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ .ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΥ ΝΑ ΘΕΩΡΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΟΛΟΚΛΗΡΟΜΕΝΟ ΚΑΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΠΟΥ ΝΑ ΜΟΙΑΖΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΓΟΝΕΙΣ

donald

# 13 στις 28/8/2003
author
Ανδρας / 46 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 102

Παράθεση:
Originally posted by lianna
ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΣΑΣ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΡΩΤΑ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ Η ΤΗ ΜΑΜΑ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ.ΓΙΑΤΙ Η ΑΓΑΠΗ ΔΙΑΦΕΡΕΙ ΓΙΑΤΙ Η ΕΛΞΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ .ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΥ ΝΑ ΘΕΩΡΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΟΛΟΚΛΗΡΟΜΕΝΟ ΚΑΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΠΟΥ ΝΑ ΜΟΙΑΖΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΓΟΝΕΙΣ

Kaneis bebaia den tha ithele kati tetoio. Opws fusika kaneis den skeftetai tous goneis tou otan kanei erwta.
Den kserw an kapoies gunaikes theloun na moiazei o suntrofos tous san ton patera tous i akribos to antitheto. Ekeino omws pou exw paratirisei kai apo tin arrabwniastikia mou einai oti arketes fores otan brei kapoia koina stoixeia ta episimainei kai malista deixnei oti tis aresei pou sumbainei auto. Asxetws tou oti den exei dilwsei pote oti tha ithele na eimai san ton pethero mou.

# 14 στις 28/8/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Έχω την ευτυχία να μην μοιάζει στον μπαμπά μου κανένας από τους συντρόφους που είχα μέχρι τώρα και ελπίζω και στο μέλλον. Δεν διαθέτω κανενός είδους οιδιπόδειο, παρά την τεράστια εκτίμηση και τον θαυμασμό μου για αυτόν.

Μάλλον το αντίστροφο συμβαίνει πάντως. Δηλαδή οι εκάστοτε άντρες με τους οποίους διατηρούσα σοβαρές σχέσεις να έχουν υποδυνείδητα προσπαθήσει πάση θυσία να αναπαράγουν το δικό του μοντελάκι τη στιγμή που εκείνος αγνοούσε και την ύπαρξή τους ακόμα.

driver__

# 15 στις 28/8/2003
author
Ανδρας / 49 / Ελεύθερος
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο

παρεχιγηση

Παράθεση:
Originally posted by lianna

To thema den afora thn erwtikh epafh alla to montelo symperiforas tou patera prostath kai arwgou, nomizw arketes kopeles simvibazonte erwtika me ena metrio kai isws adiaforo syntrofo
o opoios amws akolouthei to montelo symperiforas tou mpampa giati tis kanei na noiwthoun asfalia kai hremia afou epomizonte ta problhmata tous, to idio montelo vevaia apaitei thn xeiragwgisei twn apofasewn tou zeygariou me plagious tropous apo thn kopela px klama kai tsaxpinies "kanw ayto pou thelw xwris na to katalabenei aytos". To zhtoumeno loipon einai an theloun oi gynaikes ton antra arwgo kai prostath opws o mpampas h syntrofo isotimo .

capricorn4

# 16 στις 28/8/2003
author
Ανδρας / 68 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 2

Μια απάντηση σε όλους

Παράθεση:
Originally posted by driver__
..... an den miazeis tou mpampa mou pou...,

Ή αν δεν μοιάζεις της μαμάς μου ....
Τό ίδιο πράγμα είναι
Επιτρέψτε μου μια άποψη βγαλμένη μέσα από την πείρα της ζωής , όχι μόνο την προσωπική μου αλλά και πολλών άλλων.
Και όταν κάτι συμβαίνει τόσο μα τόσο συχνά , έ δεν είναι σύμπτωση ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΑΣ.

Υπάρχει κοινός παρονομαστής !!!
Αλλοίμονο ΣΤΟΥΣ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥΣ όσων μεγάλωσαν χωρίς οι γονείς τους να έιναι πρότυπα.

Αλλοίμονο στο φουκαρά που η σύντροφός του δεν αγάπησε ποτέ τον πατέρα της, γιατί δεν θα αγαπήση ποτέ τον σύντροφό της. Γιατί αργά ή γρήγορα , θα βγάλει από μέσα της τα απωθημένα για τον πατέρα που δεν αγάπησε, θα τον εξομοιώσει με τον σύντροφό της και άντε μετά αυτός να αποδείξει οτι δεν είναι Τρόλλεϊ.

Αλλοίμονο στην φουκαριάρα που ο σύντροφός της δεν αγάπησε τη "μαμά" του. Για τον ίδιους ακριβώς λόγους θα την εξομοιώσει με τη μάνα που δεν ήθελε να έχει θα της κολλήση και την ίδια εττικέττα και άμα την αγαπήσει ποτέ αληθινά ..σφυράτε μου.

Γι' αυτό φίλες και φίλοι μην παραπονιέστε για την αδυναμία που δείχνουν και τα πρότυπα που ζητούν άνδρες και γυναίκες (Δεν μιλάμε βέβαια για υπερβολές!). Ειναι μιά υγιής αντίδραση και εντελώς απαραίτητη προϋπόθεση για συμβίωση.
Εστω και άν οι σύντροφοι δεν πληρούν πολλές ή λίγες από τις προδιαγραφές που βάζουμε, υπάρχει ισχυρότατη βάση :το προηγούμενο υγιούς σχέσης γονέα - παιδιού μέσα σε οικογένεια , δηλαδή ΠΡΟΤΥΠΟ ΣΥΜΒΙΩΣΗΣ .
Και χωρίς αυτό κανένα παιδί δεν θα μπορέσει αργότερα να φτιάξει τη δική του οικογένεια γιατί υποσεινείδητα κανείς δεν θέλει να ξαναζήσει την ίδια απογοήτευση .

Γεννήθηκα και θα πεθάνω χωρίς να με ρωτήσουν . Αφήστε με τουλάχιστον να ζήσω όπως θέλω εγώ.

# 17 στις 28/8/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by moo693
Δεν είσαι σαν τον μπαμπά μου, γιατί κι εγώ δεν μπορώ να είμαι σαν τη μαμά σου...

Σε θέλω σύντροφο και θέλω να είμαι η σύντροφός σου.

Υπάρχει μεγάλη διαφορά.....

Συμφωνώ και θα προσθέσω, ότι αν πνευματικά έχει πρότυπο κάποιος-α ένα γονιό του, δε θα ενχλούσε κανέναν. Τώρα αν ο μπαμπάς της έχει φαλάκρα και αυτό θέλει κι απο αυτόν που θα είναι σύντροφός της....μιλάμε πια για άρρωστη κατάσταση, με συμπλέγματα και ανωριμότητα.
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε