Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ερωτικές λέξεις

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

# 41 στις 4/9/2004
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
κ' οι λέξεις
φλέβες είναι
μέσα τους
αίμα τρέχει
όταν σμίγουν οι λέξεις
το δέρμα του χαρτιού
ανάβει κόκκινο
όπως
την ώρα του έρωτα
το δέρμα του άντρα
και της γυναίκας
απ την
Μικρή σουϊτα σε κόκκινο μείζον............ του Γιάννη Ρίτσου

# 42 στις 4/9/2004
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by virgo
μωρό μου,ψυχή μου , καρδια μου , αγάπη μου, ζωή μου, ζουζούνι μου , παράδεισε μου,δέσιμο μου,ανάγκη μου , καλημέρα μου,όαση μου ,διαβολάκι μου ,skandaaki μου,παρηγοριά μου, ουρανέ μου ,αδυναμία μου,βασανάκι μου,νίνι μου,γλυκούλι μου,μουτράκι μου,ζιλιαρογατακι" μου,αρκουδάκι μου,αγκαλίτσα μου,ύπαρξη μου,ανάσα μου,εθισμέ μου,στολίδι μου,γοητεία μου,ερωτα μου,λατρεία μου,τρελα μου,omrofia μου, πάθος μου,δέσιμο μου ,έννοια μου,ηλία μου,καλοκαιράκι μου,αστέρι μου,σκανδαλάκη μου,χαμόγελο μου,αγγελούδι μου,λιμανάκι μου,μπισκοτάκι μου,ενοχη mo,φυλακτό μου,ψύχωση μου,ηφαίστειο mo,θεραπεία μου,ανομία μου,εξάρτηση μου,"αγαολινι" μου , κουκλάκι ,μου....ouf....δεν μπορώ να σκεφτώ αλλα τώρα....!αύριο πάλι....!

Ξέχασες το .... μπουμπού ..

Μπλιάχ!!!! Σταματείστε!!!! Γέμισα σπυριά !!!!!!!!! Παραδίνομαι!!!!!

asteraki1

# 43 στις 4/9/2004
author
Γυναίκα / 42 / Σε σχέση
Ν. Κερκύρας / Κέρκυρα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 33
'Aρεσαν+: 0%
Πάνω στην πράξη συνήθως λέμε άλλου είδους λέξεις.... (πιπέρι στο στόμα!!). Αλλά συνεχώς λέμε τις λέξεις παπί ή παπάκι μου, ζουζού ή ζουζουνάκι μου .... πιάνουμε σιγά σιγά το ζωολογικό κήπο.
Σε κάθε σχέση πάντως λέω και κάτι διαφορετικό. Ο κάθε άνδρας είναι διαφορετικός και έτσι δεν θα μπορούσα να τον φωνάζω με το ίδιο υποκοριστικό που έλεγα και στον προϊγούμενο.
Αρέσει στο μέλος nikdik
Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζήσεις...

Mixaela123

# 44 στις 2/4/2013
author
Γυναίκα / 30 / Σε σχέση
Ν. Ευβοίας / Αμάρυνθος
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2
'Aρεσαν+: 0%
εγώ δεν συμφωνώ σε όλα αυτά! Το να σε λέει αυτός/η που αγαπάς μωρό του καρδιά του είναι ωραίο αλλά μέχρι ένα σημείο γιατί καταντάει σπαστικό!!
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε