Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

DSL

Σελίδα : 1

kostas_1966

# 1 στις 28/8/2003
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος
Ν. Αχαϊας / Λαμπίρι
Θέματα: 32
Απαντήσεις: 185
'Aρεσαν+: 0%

δσλ

Εχει καποιος-α τετοια συνδεση?
Αν ναι ας μας πει ποσο του στοιχισε και αν ειναι ευχαριστημενος.
Αξιζει αραγε το εγχειρημα?
Φυσικα τα 384 kbps ειναι πολυ δελεαστικα.Και να σκεφτουμε οτι αυτη ειναι η αρχη μοναχα.
Μη δειχνεις το δαχτυλο σου γιατι θα σου το φανε

BARON

# 2 στις 28/8/2003
author
Ανδρας / 47 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Καλλιθέα
Θέματα: 14
Απαντήσεις: 69

τιμες.

http://www.ondsl.gr/ho_cost.htm

Ειναι 49 ευρω συν φπα το μηνα.
Αιμα,στεμμα,σπερμα. *** Βαρον ***

kostas_1966

# 3 στις 21/10/2003
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος
Ν. Αχαϊας / Λαμπίρι
Θέματα: 32
Απαντήσεις: 185

δσλ

Ληγοντας η isdn συνδρομη μου σε λιγες ημερες,εκανα μια μικρη ερευνα αγορας προκειμενου να την ανανεωσω.
Ειδα λοιπον οτι οι τιμες εχουν πεσει δραστικα,ειδικα στο καινουργιο για την Ελλαδα DSL.Ως γνωστον αυτο οφειλεται στις μειωσεις των τιμολογιων του ΟΤΕ.
Η ερευνα μου ομως επικεντρωθηκε στους παροχεις(providers)ιντερνετ ενεκα που ο ΟΤΕ ειναι στανταρ παγιο εξοδο ειτε για isdn ειτε για DSL.
Καταληγοντας,διαπιστωνω οτι η TELLAS προσφερει την καλυτερη μηνιαια συνδρομη για παροχη DSL384 ητοι 40,12 € με φπα.
Πουθενα αλλου δεν βρηκα τετοια τιμη ως τωρα,διορθωστε με αν γνωριζετε κατι σχετικα.(HOL=49,36,FORTHNET=50,83 ΟΤΕΝΕΤ=52,02 μηνιαια με φπα).
Επισης η ανω τιμη ανταγωνιζεται με επιτυχια ακομα και το παλιο isdn καθοτι οποιος το χρησιμοποιει μερικες ωρες την ημερα(ή νυχτα)δεν υπαρχει λογος πια να μην περασει στο καινουργιο φορμα με ιδιο σχεδον κοστος,περιπου 150€ το διμηνο με φπα.
Η γνωμη σας?Καποιοι που ειναι ηδη χρηστες DSL ειναι ευχαριστημενοι?Για την TELLAS καποιο σχολιο?Γιατι αραγε προηγειται του ανταγωνισμου?

ΥΓ. Μηπως ξερει κανεις τον τιτλο του τραγουδιου της TELLAS?Αυτο με τα μυρμηγκια.
Μη δειχνεις το δαχτυλο σου γιατι θα σου το φανε
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.