Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ!!!!

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

# 21 στις 14/10/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ!!!!
Καθόλου υπερβολική και δες τα πράγματα και τις διάφορες καταστάσεις που παρουσιάζονται στη ζωή με την θετική τους πλευρά και πάντα σχεδόν υπάρχει η δυνατότητα γιά πραγματοποίηση των στόχων και των επιθυμιών σε μία δεύτερη <ευκαιρία>.*

# 22 στις 14/10/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
είναι απόλυτα φυσικό (αν και φυσικά δεν έχω την ανάλογη εμπειρία, έτσι νιώθω όμως) να αισθάνεσαι όπως περιγράφεις. σκέψου όμως πως θα αποκτήσεις άλλα παιδάκια, και θα δωσεις σε αυτα την αγαπη που εχεις μεσα σου. παντα θα σου λειπει, αλλα ομως τοτε ο πονος θα ειναι πιο ημερος και πιο καταλαγιασμενος. ευχομαι να πανε ολα καλα..

ZHNAKI

# 23 στις 15/10/2007
author
Γυναίκα / 47 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Δυτική) / Ανω Λιόσια
Θέματα: 47
Απαντήσεις: 7.265
'Aρεσαν+: 0%
Είναι απόλυτα φυσιολογικό αυτό που σου συμβαίνει....
Δεν ήταν λίγο να χάσεις το παιδάκι σου...

Να προσπαθήσεις να βρείς τρόπους να ξεσπάς και να το ρίξεις λίγακι έξω με φίλους...

Πάντως, για να σε κάνω να νιώσεις κάπως καλύτερα, (στο λέω με σιγουριά επειδή ήρθα και εγώ στην θέση σου) μόλις γίνεις μαμά, θα το ξεπεράσεις.

Καλή επιτυχία, στην επομενη προσπαθεια!

TZABELAS

# 24 στις 15/10/2007
author
Ανδρας / 44 / Ελεύθερος
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1
ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΦΕΒΓΟΥΝ ΠΡΙΝ ΑΚΟΜΑ ΓΕΝΙΘΟΥΝ ΠΟΥ ΣΙΜΕΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΒΑΠΤΙΣΤΑ ΤΑ ΠΕΡΝΕΙ Ο ΘΕΟΥΛΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΝΤΑΣΕΙ ΣΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΤΩΝ ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ. ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΘΕ ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΨΑΛΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΕΞΙΟΥΣ ΨΑΛΤΕΣ ΤΑ ΧΕΡΟΥΒΙΚΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΗΓΜΗ ΚΑΝΟΥΝ ΒΟΛΤΕΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΤΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΘΟΛΟ ΤΟΥ ΠΑΝΤΟΚΡΑΤΟΡΑ.ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΗ ΨΥΧΟΥΛΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΜΙΣΟΣ ΦΘΟΝΟ ΚΑΙ ΚΑΚΙΑ,ΤΟΤΕ ΘΑ ΜΠΩΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΠΟΣΩ ΞΕΧΩΡΙΣΤΗ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΠΛΑΧΝΟ ΣΟΥ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΟΣΟΥΣ ΑΓΑΠΑΣ.ΣΟΥ ΕΥΧΩΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΣΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΣΤΑΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΙΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΑΙ ΤΟ ΓΙΑΤΊ.?
Ζωη δεν ειναι να ξυπνας και να κοιμασε παλυ ζωη ειναι να εισαι ξτπνιτος οταν κοιμουνται οι αλλοι

kaltzou

# 25 στις 15/10/2007
author
Γυναίκα / 46 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγιος Δημήτριος
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 3.480
ειδα ισως λιγω αργα το προβλημασου η μονες λεξης που βγαινουν απο το στομα μου ειναι κουραγιο και υπομονη θα πρεπει να σταθεις δυνατη και φυσικα πρεπει να ξεσπασεις να πεις αυτα που νοιοθεις. Σου ευχομε ολοψυχα να καταφερεις να αποκτησεις ενα μωρο που τοσο πολυ το εχεις αναγκη (εαν καταλαβα καλα )

Barracuda

# 26 στις 15/10/2007
author
Ανδρας / 60 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Κορυδαλλός
Θέματα: 10
Απαντήσεις: 9.408
Να σου δώσω και έναν διαφορετικό τρόπο αντιμετώπισης
μια που μας είπες ότι σου κάνει καλό να το συζητάς
και το αντιμετωπίζεις κάπως καλύτερα ξεφορτώνοντας λίγο το φορτίο σου.
Πλησίασε τον άντρα σου λίγο περισσότερο,
δείξε του με τον τρόπο σου ή πες του και με λόγια ότι είπες και σε μας .

Δεν τον στεναχωρείς , ούτε τον φορτώνεις περισσότερο
Αντίθετα του δίνεις την ευκαιρία να σε < διαβάσει> ακόμη καλύτερα.
Άνοιξέ του τα εσώψυχά σου και να είσαι σίγουρη ότι θα κερδίσετε και οι δύο .

Άλλο το δεν θέλω να σε στεναχωρήσω και απλά το προσπερνάω ,
πιστεύοντας ότι αυτός ο τρόπος σε βοηθάει

και άλλο το σε αισθάνομαι και στέκομαι δίπλα σου
με τον τρόπο πού εσύ επιλέγεις να το αντιμετωπίσεις.

Στηρίξου επάνω του σε αυτή τη δύσκολη στιγμή σου ,
όπως θα ήθελες να κάνει και εκείνος σε μια αντίστοιχη δική του.

Το Barracuda ή θα σε κατασπαράξει ή θα σε σώσει κατασπαράσσοντας τους διώκτες σου. Πρέπει όμως να αποφασίσεις να μπείς στο νερό. The Shark...God or demon ?

aigio82

# 27 στις 15/10/2007
author
Γυναίκα / 38 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 7
Θέλω να σας πω ένα μεγαλο ευχαριστώ για τις συμβουλες που μου εχετε δωσει!
Ειλικρινά με εχουν βοηθήσει.

Psevdwnymo

# 28 στις 15/10/2007
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Απαντήσεις: 3
ΠΟΙΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΡΟΥΦΑΜΕ ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΕΥΤΥΧΙΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ? Ο ΠΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΣΕ ΩΡΙΜΑΖΕΙ. ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙ ΟΠΩΣ ΕΣΥ. ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ. ΠΗΡΕΣ ΜΙΑ ΙΔΕΑ ΤΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΝΤΑΣΗΣ ΤΩΝ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΩΝ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ. ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΚΑΜΙΑ ΑΓΑΠΗ ΔΕ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΑΥΤΗΝ. ΠΕΡΝΑ ΤΟ ΒΟΥΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ ΚΑΙ Η ΖΩΗ ΘΑ ΣΕ ΑΝΤΑΜΕΙΨΕΙ.

ekavh

# 29 στις 20/10/2007
author
Γυναίκα / 54 / Παντρεμένη
Ν. Πέλλας / Εδεσσα
Απαντήσεις: 47

koyragio filh mou!

einai polu fusiko na noiwtheis xalia.den einai mikro pragma ayto pou ezhses.exw 2 paidia kai sto parelthon perasa kati tetoio.Einai oti xeirotero gia mia gynaika.Mono o xronos tha se kanei na hremhseis kathws kai o erxomos enos paidiou sthn zwh sou.Oi dikoi sou se agapane giayto kai pane na se kanoyn na ksexaseis .pisteyw pws prepei na klapseis kai na trhnhseis eleythera.Mono etsi tha mporeseis na kseperaseis auto poy sou synevh.Kai nhn ksexnas pws tha erhei h stigmh pou tha exeis ena paidi sthn agalia sou.Kai tote ola tha ksexasthoyn.

chefoula88

# 30 στις 26/10/2007
author
Γυναίκα / 32 / Σε σχέση
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3
koita safws kai den eisai yperboliki den mporei kanenas na katalabei oti mesa sou eixes mia psixoula enan zwntano organismo giati itan psixoula efoson eisouna 6 minwn kalo einai na ksespaseis opws theleis kai nomizeis esi min katapiesteis kai min to paizeis oti eisai kala enw den eisai.. ayti einai i apopsi mou prepei na ksespaseis gia na mporeseis kapote na to kseperaseis.. den einai katholou eykolo..
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost