Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΧΑΛΙΑ

Σελίδα : 1

VICKY_MARW

# 1 στις 10/10/2007
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Αγιος Κωνσταντίνος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2
'Aρεσαν+: 0%

Χαλια

ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΟΥΣ..ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΥΣΗ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΟ ΚΑΙ ΜΗΔΑΜΙΝΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΩΗΝ ΜΟΥ.ΓΕΝΙΚΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ ΓΙΑΤΙ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΗΘΕΛΑΝ.ΟΜΩΣ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΝΩ ΕΧΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΗΝΕΣ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΔΙΑΡΚΩΣ.ΕΦΥΓΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΗΣΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΗΡΘΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΠΕΤΥΧΩ ΜΕ ΑΛΛΓΗ.ΞΕΡΩ ΠΩΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΛΛΑ...ΤΗ ΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΟΚ,ΒΓΑΙΝΩ,ΔΙΩΧΝΩ ΚΑΘΕ ΣΚΕΨΗ ΓΙ ΑΥΤΟΝ,ΜΑ ΤΑ ΚΩΛΟΒΡΑΔΥΑ ΜΕ ΒΑΣΑΝΙΖΟΥΝ..ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ..ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.ΒΙΚΥ
αδερφουλες

# 2 στις 10/10/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
φάρμακο για τα βράδια δεν υπάρχει δυστυχώς ο καθένας βρίσκει και κάποιον άλλο τρόπο για να μην τρελαθεί απο το να σκέφτεται κάποιον/κάποια (όχι απαραίτητα πρωην) που είναι αλλού, ο δικός μου τρόπος είναι οι πολλές ταινίες θρίλερ μόνο βράδυ με ακουστικά στα αυτιά και τα πιο πολλά φωτά σβηστά, κάτι γίνεται.

# 3 στις 10/10/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Τι σε βασανίζει ακριβώς? Σκέφτεσαι ότι εσύ έφταιγες που χωρίσατε? Πιστεύεις ότι υπάρχει ελπίδα να τα ξαναβρείτε?

FOINIKAS1957

# 4 στις 10/10/2007
author
Ανδρας / 63 / Παντρεμένος
Ν. Ημαθίας / Βέροια
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 3.553
Να παιρνεις λιγο πριν βραδυασει υπνωτικα..ε;;;

ema8a1

# 5 στις 11/10/2007
author
Γυναίκα / 36 / Σε σχέση
Ν. Ηλείας / Αρχαία Ολυμπία
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 368
poloi exoyme perasi apo ayth th fasi...

egw thn perasa sxetika prwsfata...ti ekana gia na mhn trela8o?
ena brady ekatsa kato me xarti k molibi k egrapsa ta kata k ta hper ayths ths sxeseis..ths kales k tis asxhmes sthgmes poy perasa mazi toy..otan teleiosa to diabasa poly dynata....meta to skhsa k to ekapsa mesa sto tasaki...
koimh8hka k to prwi eniw8a poly tyxeri poy eixa fygh apo ayton..giati ta kata htan poly perisotera..ta asxhma ametrhta..katalaba oti moy aksizei kati kalytero...

ayth th symboli moy thn eixan pei edw mesa..thn tyrisa k eniwsa kalytera ksanabrhka ton aiayto moy....

kalh thxh....
Βιαστηκαμε να μεγαλωσουμε κ αρπαξαμε το πλεγμα της ζωης.Νομιζαμε πως ηταν τριανταφυλλο κ γεμισαμε τα νιατα μας πληγεs...

kostasjen

# 6 στις 11/10/2007
author
Ανδρας / 58 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Αγίος Ιωάννης Ρέντης
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1
Βίκυ, άποψη μου είναι ότι το πρόβλημα του κάθε ανθρώπου είναι γι΄αυτόν και το πιο σοβαρό.
Δεν συμφωνώ όμως με την απόφασή σου να φύγεις από τον τόπο σου για να μην τον δείς με άλλη γυναίκα. Πιστεύω ότι έπρεπε να μείνεις για να αντιμετωπίσεις την νέα κατάσταση της ζωής σου. Αλλά πίστεψεμε ότι το πιό βασικό απ΄όλα είναι το τι πραγματικά σε απασχολεί. Μήπως λέω μήπως η συνείδηση σου δεν είναι "καθαρή" και δεν μπορείς να κοιμηθείς;
Πιστεύω ότι πρέπει να σκεφτείς τις πραγματικές αιτίες του χωρισμού και να τις αντιμετωπίσεις.
Κώστας. Ανσε βοηθάει μπορείς να μου γράψεις.
Ξενοφων

# 7 στις 11/10/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Εγω ενα πραγμα θα σου πω ..εισαι πολύ νεα ....μπορει να ειναι πληγωμενος εγωισμος ..αν ειναι αυτο σε λιγο θα φυγει μολις γνωρισεις καποιον αλλο ...αν δεις και δεν φευγει ...τοτε γυρνα πισω και μην αφηνεις τα ονειρα σου /.......διεκδικησε τα και παλεψε για αυτα ....να αξιζουν ομως τον κοπο ....εισαι νεα αλλα ειμαι σιγουρη οτι μπορεις να κρινεις τι αξιζει και τι οχι στη ζωη σου.....

Athina80

# 8 στις 12/10/2007
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 108
Φρόντισε το βράδυ που πέφτεις στο κρεββάτι σου να είσαι τόσο κουρασμένη που να μην προλαβαίνεις να σκεφτείς τίποτα. Δούλεψε και πήγαινε γυμναστήριο κατά τη διάρκεια της ημέρας, και μετά το βράδυ θα κοιμηθείς σαν πουλάκι! ¶σε που θα κάνεις και καλό στον εαυτό σου και θα νιώθεις πιο δυνατή!

broken1978

# 9 στις 12/10/2007
author
Γυναίκα / 42 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 18
Απαντήσεις: 4.418
ΟΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΡΑΔΙΝΟ ΥΠΝΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΛΥΣΗ.
ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΝΑ ΓΡΑΦΤΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑΚΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΠΑΛΙ ΤΑ ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ

ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΡΝΗΣΑΙ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΞΟΔΟ

elix_geo

# 10 στις 12/10/2007
author
Ανδρας / 67 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 277
Απαντήσεις: 8.590
ΧΑΛΙΑ

Γμτ. με αυτά τα κεφαλαία, εγώ χαλιά διάβασα

Τι να σχολιάσω τώρα;
YES I DOES... Το μόνο που ζητάω είναι να μην προκαλεί και υποτιμάει τη νοημοσύνη μου ο οποιοσδήποτε ανεγκέφαλος, αριβίστας, διψασμένος για εξουσία έναντι οποιουδήποτε τιμήματος, λαϊκιστής πολιτικός! Θα συμμαχήσω και με το διάβολο, είχε πει κάποτε! Θέλουμε γκούλαγκ με αιρ κοντίσιον!

# 11 στις 12/10/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by elix_geo
ΧΑΛΙΑ

Γμτ. με αυτά τα κεφαλαία, εγώ χαλιά διάβασα

Τι να σχολιάσω τώρα;

Κι εγώ τα ίδια έπαθα.
Και το μυαλό μου πήγε στα χαλιά που έχω κάτω στο υπόγειο και ποιον να βρω να μου τα ανεβάσει (τα χαλιά)

lonelyme

# 12 στις 12/10/2007
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 71
Απαντήσεις: 1.657
αν και δεν μας βοηθας στο να καταλαβουμε τι εγινε, μπορω να πω οτι σε καταλαβαινω.αν και απο τον πρωην μου εχω ξεκολλησει εδω και καιρο, απο τη στιγμη που ειμαι μονη μου, οτι και να κανω οσο και να ειμαι καλα οταν ειμαι εξω με φιλους και παρεες, οσο και να γελαω, οταν γυρναω σπιτι και κλεινω πισω μου την πορτα νιωθω ενα κενο.που κανενας φιλος, καμια φιλη, καμια παρεα δεν μπορει να γεμισει.μονο ενας συντροφος.ισως αν εκανες μια δοκιμη να γνωρισεις καποιον και να δοκιμασεις μια νεα σχεση θα σου εκανε καλο.
μπορα ειναι θα περασει, αρκει να μην μας πνιξει...

dj-power

# 13 στις 12/10/2007
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα

ακου:

to na agapiseis k na koliseis me kapoion oi perissoteroi to exoume pathei.h symboulh mou einai oti ama pragmatika diapistwseis oyi kapoios pou latreyeis den se thelei pia tote dystyxws prepei na to sunhditopoihseis k na prospathiseis na ton ksexaseis oso k an ayto akoygetai skliro.o xronos einai o kalyteros giatros k na eisai sigouri kopelia oti tha brethei o antras pou tha se ektimisei pragmatika gia ayth pou eisai.

me ektimish........dj-power..

# 14 στις 14/10/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
¶χ αυτοι οι επώδυνοι χωρισμοί...Για τον καθένα η "αποτοξίνωση" απο τον σύντροφό του γίνεται με διαφορετικό τρόπο..¶λλοι βρίσκουν αμέσως σύντροφο γιατί δε μπορούν να μένουν μόνοι, άλλοι απασχολούν τον εαυτό τους με ένα σωρό άλλες δημιουργικές απασχολήσεις και άλλοι προτιμούν να κάνουν παρέα στον εαυτό τους ανασυγκροτώντας τις δυνάμεις τους...Σκέψου τι αναγκη έχεις να κάνεις έτσι ωστε να ανακουφισεις το εαυτό σου.
κκαλή δύναμη

# 15 στις 14/10/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
ΧΑΛΙΑ

<<ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΟΥΣ..ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΥΣΗ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΟ ΚΑΙ ΜΗΔΑΜΙΝΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΩΗΝ ΜΟΥ.ΓΕΝΙΚΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ ΓΙΑΤΙ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΗΘΕΛΑΝ.ΟΜΩΣ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΝΩ ΕΧΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΗΝΕΣ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΔΙΑΡΚΩΣ.ΕΦΥΓΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΗΣΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΗΡΘΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΠΕΤΥΧΩ ΜΕ ΑΛΛΓΗ.ΞΕΡΩ ΠΩΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΛΛΑ...ΤΗ ΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΟΚ,ΒΓΑΙΝΩ,ΔΙΩΧΝΩ ΚΑΘΕ ΣΚΕΨΗ ΓΙ ΑΥΤΟΝ,ΜΑ ΤΑ ΚΩΛΟΒΡΑΔΥΑ ΜΕ ΒΑΣΑΝΙΖΟΥΝ..ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ..ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.ΒΙΚΥ>>
Βίκυ αφού η διάθεση σου απ' ότι είδα στο προφίλ είναι -καλή- όλα τα άλλα πάνε σε δεύτερη μοίρα.

giorgosber-27

# 16 στις 14/10/2007
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Ν. Μεσσηνίας / Κορώνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 856
και εγω εχω χωρισh και σου ευχομε να βρεισ καποιον που να σε αγαπαη αλιθηνα μεσα απο την καρδια μου αν και ειναι δισκολο αλλα η παρχουν και καλη ανθρωπη στην τρελοι εποχη μασ και απλα ξεχνα το παρεθον γιατι αυτοσ διασκεδαζι ενο δεν αξιζει να κλαιασ σαν και εμενα για καποιοσ αχαριστοσ
Μια καρδιά και μια ζεστή αγκαλιά είναι τα καλυτέρα δωρα

kawai

# 17 στις 15/10/2007
author
Γυναίκα / 39 / Διαζευγμένη
Γερμανία
Θέματα: 51
Απαντήσεις: 736
Δεν υπαρχει η πιθανοτητα να τα ξαναβρειτε;Για να μην το σκεφτεσαι το βραδυ ασχολεισου με αλλα πραγματα διαβασε κανενα ωραιο βιβλιο κοιτα καμια ταινια.Αλλα αν τον σκεφτεσαι συνεχως οτι και να κανεις θα τον σκεφτεααι αναλογα και ποσο καιρο εχετε χωρισει κσι ποσο καιρο εισασταν μαζι παιζει και αυτο ρολο.Και ειναι μερικες μερες θα σου λειπει περισσοτερο και αλλες λιγοτερο.Αλλα προσπαθα οσο μπορεις να μην τον σκεφτεσαι οσο το δυνατον ειναι λιγοτερο.

marina70

# 18 στις 15/10/2007
author
Γυναίκα / 43 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Αγιος Κωνσταντίνος
Δυστυχώς δεν υπάρχουν συνταγές για να ξεπεράσεις έναν χωρισμό. Εμένα με βοήθησαν πολύ οι φίλοι μου καθώς και οι εναλλακτικές δραστηριότητες. Το ευχάριστο είναι ότι έχεις όλο το μέλλον μπροστά σου για να γνωρίσεις έναν άνθρωπο με τον οποίο θα ταιριάζετε περισσότερο, και θα σου προσφέρει αυτά που θέλεις. Σκέψου ποια είναι αυτά τα συναισθήματα που σε κάνουν να τον θέλεις ακόμα? Είναι όντως αγάπη ή μήπως είναι κάποιου είδους ανασφάλεια για το ότι είσαι χωρίς σύντροφο? Η μοναξιά πολλές φορές είναι κακός σύμβουλος. Κοίτα τον εαυτό σου και θα περάσει. Πολλές φορές είναι καλύτερο να είμαστε μόνοι, παρά μέσα σε μια δύσκολη σχέση. Μην ανησυχείς. Τα καλύτερα θα έρθουν.

Psevdwnymo

# 19 στις 15/10/2007
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 3
Agaphth Bikoyla!!!Egw tha soy pw to ekshs!To ksaerw einai poly dyskolo na ton ksexaseis,omws prepei na baleis katw ton eayto soy kai na toy epibaleis na apodextei ton xwrismo ayto!Wstoso tha soy proteina na ksekinhseis kapoies drasthriothtes oi opoies tha se kanoyn na ksexnas!To oti phges athhna gia na ksexaseis einai ena poly kalo bhma kai dixnei pws eisai dynamikh na ksekinhseis kati kainoyrgio!Apo ekei kai pera katalabe ti aksizeis kai an aksizei aytos gia sena!Ola einai mesa soy,psakse ligo thn kardoyla soy kai anazhthse ayto poy tha se kanei pragmatika eytyxismenh!K mhn ksexnas,yparxoyn akomh prigkhpes kai paroysiazontai ekei poy den to perimeneis!!Skepsoy ta logia moy!!K na thymasai ola gia kapoio logo ginontai,gi ayto sthriksoy sta podia soy kai antimetwpise otidhpote prospathei na se plhgwsei!!!filakia!
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost