Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΜΕΧΡΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΕ SITE ΜΕ ΧΧΧ?

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

mathilda

# 21 στις 17/10/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Αυτα παθαινει κανεις αν εχει κοινο υπολογιστη με καποιον αλλο...

Τουλαχιστον ας βαλει ο ανθρωπος ενα αλλο user account στα windows με password που να μην το ξερει η αλλη, να σερφαρει οπου θελει.

Και τοτε θα ειναι και οι δυο ευχαριστημενοι.
Καλα κανω εγω και αλλαζω το password καθε εβδομαδα.

EmologiC

# 22 στις 17/10/2007
author
Ανδρας / 42 / Παντρεμένος
Κύπρος
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 341
'Aρεσαν+: 0%
opinion is like an asshole...everybody has one
ο νεκρός έρωτας βαφτίζεται ενθουσιασμός

# 23 στις 17/10/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Δε κάνει τίποτα κακό ρε παιδιά... Μαθαίνει πράγματα στο ίντερνετ.

Leonardo_Avatar

# 24 στις 17/10/2007
author
Ανδρας / 52 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 319

Παράθεση:
ΜΕΧΡΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΕ SITE ΜΕ ΧΧΧ?

Για πάντα.
Το πρόβλημα κατά την γνώμη μου δεν είναι ότι θέλει να βλέπει τσόντες.
Το πρόβλημα είναι ότι δεν είναι ειλικρινής μαζί σου.
Επρεπε να στο ξεκαθαρίσει από την αρχή.
Είμαι άντρας και θέλω να βλέπω τσόντες.Τελεία και παύλα.
Και όχι να σου σερβίρει συνεχεία ανειλικρινείς δικαιολογίες.
Ισως να έχετε πρόβλημα επικοινωνίας στη σχέση σας.

kawai

# 25 στις 17/10/2007
author
Γυναίκα / 40 / Διαζευγμένη
Γερμανία
Θέματα: 51
Απαντήσεις: 736
Να του προτεινεις να το δειτε μαζι και να μην κρυβετε.Ρωτα τον τι νοιωθει αν κοιταζει τετοιες ταινιες.Μηπως θελει να δοκιμασει καινουργια πραγματα.Kαι συμφωνω με την kaltzou πως θα ενιωθε αν ηταν αυτος στη θεση σου;Λετε να υπαρχει και το αντιθετο να κοιταζουν γυναικες τετοιες ταινιες;η μονο οι αντρες το κανουν.

FOINIKAS1957

# 26 στις 17/10/2007
author
Ανδρας / 64 / Παντρεμένος
Ν. Ημαθίας / Βέροια
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 3.553

Παράθεση:
Originally posted by _alina_
μπαίνει σε τέτοια sites? απαράδεκτο!!! προτείνω να υποβληθεί σε βασανιστήρια πάραυτα και να τοποθετηθούν παρωπίδες, φίμωτρο, και λουρί!!! σιγά τα αυγά η δική μου άποψη...

.............................................
Oxi oxi tetia basanistiria
Να του φορεσετε απο κεινα τα λουρια που φορανε στις τσοντες.
Να του δεσετε τα χερια με γυναικειες καλτσες σ ενα κρεββατι,και να τον βαραει μιά απ αυτες που φορανε κατι περιεργα μαυρα και κρατανε μαστιγιο
Δε λεω αλλα για να μη ξανα ξανα ξανα χαρακτηριστω

citizen_k

# 27 στις 17/10/2007
author
Ανδρας / 60 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 417
βρε κοριτσι μου μη τραβας ζορια και το παιρνεις προσωπικα.
Η οφθαλμοπορνια ειναι κατι που μας αρεσει. Σε αλλους λιγο σε αλλους πολυ. Και την πιο sexy γυναικα να ειχε διπλα του παλι το ματακι του θα το επαιρνε.
Δες το χαλαρα. Αλλο εσυ αλλο αυτος σαν επιθυμια. Τιποτα το προσωπικο.
Δεξου τον αλλο οπως ειναι και μην κανεις θεμα. Εαν δεν σου ειναι ανεκτο διαλεξες λαθος ανθρωπο για σενα και οχι οτι αυτος για το συγκεκριμενο ειναι λαθος. Σιγα μη σου ζητα και την αδεια δηλαδη για να κανει κατι που θελει. Με κατανοεις ελπιζω.
Φιλικά
Οταν η ζωή σου δίνει λεμόνια, ζήτα τεκίλα και αλάτι , και κάλεσέ με να έρθω! " Nothing is fool-proof to a sufficiently talented fool"

# 28 στις 17/10/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
<<ΜΕΧΡΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΕ SITE ΜΕ ΧΧΧ?>>
Ίσως μέχρι να επέλθει διάθεση κορεσμού ή να μην μπορεί να πληρώνει το λογαριασμό.

# 29 στις 18/10/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Eγώ θα εψαχνα την απαντηση........του γιατι μπαινει .....ξρεις που ??
Στις φαντασιώσιες του ..την ωρα που ..θα καναμε ερωτα ...

εκει θα βρεις το γιατί μπαίνει ....

το υποσυνηδητο του θα ειναι βιβλιο ...να διαβάσεις .....με ευκολια ...

δοκιμασε το ..

Και μην εσηκωθει ο ανδρικος πληθυσμος ......ισως να μην το εχει συνηδειτοποιησει ...ουτε ο ιδιος .....το θεμα ειναι ...θεματοθετρια μου ....
αν δεν σου αρεσει αυτο ..που θα ανακαλυψεις ....τι γίνεται μετα?????

# 30 στις 18/10/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by kalomoiranomikoy
Eγώ θα εψαχνα την απαντηση........του γιατι μπαινει .....ξρεις που ??

αυτή η ανάλυση των πάντων που συνοδεύεται με γκρίνια είναι που κάνει τους άντρες να εκνευρίζονται μαζί μας. δεν νομίζω πως υπάρχει πώς και γιατί. κι αν υπάρχει, είναι ανάγκη την ικανότητά μας να αναλύουμε, να τη διοχετεύουμε στο γιατί του αρέσουν οι τσόντες, αντί να ασχοληθούμε με κανένα πιο σημαντικό ζήτημα??

# 31 στις 18/10/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by christina781978
Σε αυτη την περιπτωση τι κανω?Και γιατι το κανει τοσο συχνα?Κ στα κρυφα?πρεπει να πω οτι ανασφαλειες και ταμπου δεν εχω στο σεξ και παγματικα τα παμε πολυ καλα σε αυτο το θεμα,ομως τι γινεται?

Αφου δεν έχεις ταμπού για ποιο λόγο δεν κάθεστε μαζί να δείτε τσόντα, να εμπλουτίσετε και τις δικες σας εμπειρείες στο σεξ και να τη χρησιμοποιείσετε θετικά αυτη του την συνήθεια ?
Η γρίνια δεν βγάζει πουθενά
Εκμεταλευσου αυτή του την έξη,
δώστου εσύ το παιχνιδάκι για να παίξει
Η έξη δευτέρα φύση
Η σεξη θελει μαμίση

ekavh

# 32 στις 20/10/2007
author
Γυναίκα / 55 / Παντρεμένη
Ν. Πέλλας / Εδεσσα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 47

κανε και εσυ το ιδιο

sigoyra einai kalo na suzhthseis mazi tou.Pes tou kaqthara to pws noiwtheis me thn symperifora tou thn sygekrimenh.Rwthse ton ti einai ayto pou tou leipei apo thn sxehh sas.Kai se teleytaia analysh kane kai esy to idio.Kai des to pws tha antidrasei.

RENAKI26

# 33 στις 30/12/2009
author
Γυναίκα / 31 / Ελεύθερη
Ν. Δράμας / Δράμα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 14
ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΟΙΤΑ ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΑΣ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΕΙΝΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ Η ΝΑ ΔΕΙ ΠΟΤΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΠΟΡΝΟ ΑΣΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ [ΑΓΓΙΖΕΙ]ΠΑΡΑ ΝΑ ΤΟΝ ΣΚΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟΥ ΠΟΥ ΝΑ ΑΓΓΙΖΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥΜΕ ΜΗΝ ΠΑΣ ΜΕ ΑΛΛΗ ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΞΩ ΑΛΛΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΜΥΑΛΟ

xristoskaiti

# 34 στην 1/1/2010
author
Ανδρας / 50 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Καλλιθέα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 38
να βλεπεις και εσυ λιγο μαζι του τετοια για δηθεν παρεα..... κτλ
μετα απο λιγο να σε σιγουρη οτι θα θελει να κανετε ερωτα , για την ακριβεια θα θελει να κανεται οτι βλεπει και στα βιντεο
μην το θεωρεις προβλημα ουτε να προσπαθεις να συζητησεις μαζι του λεγοντας του οτι ειναι προβλημα οτι δεν ειναι σωστο κτλ δεν θα καταληξετε πουθενα , μονο προβλημα θα δημιουργησεις.
ειναι σαν να λες σε καποιον να μην βλεπει ταινειες με πολεμικα θεματα η κοινωνικα η τηλεπεχνιδια κτλ γιατι δεν του προσφερουν τιποτα κλπ η να πεις σε καποιον να μην παει γυμναστικη η να μην ασχοληται με κατι αλλο που του αρεσει κτλ.......
αυτου ετσι του αρεσει και την βρισκει για αυτο να μην πολυασχολησε γιατι θα δημιουργηθει προβλημα στην σχεση
και μην ξεχνας το βασικο οτι αφου του αρεσει μπορεις να βλεπεις και εσυ μαζι του, να εισαι σιγουρη αυτο θα του αρεσει ακομα πιο πολυ
και μην προσπαθεις να αλλαξεις τον χαρακτηρα των αλλων οπως λεει και η ετοιμολογια χαρακτηρας ειναι κατι χαραγμενο δηλαδη δεν αλλαζει ειναι ανεξιτηλο δεν μεταβαλλεται
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost