Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!
gnwrimies sto internet

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345

# 81 στις 10/11/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by fioroula

Παράθεση:
Originally posted by ChristianVegan
Αναλόγως τι λέει ο καθένας και η καθε μια, φαίνεται και τι είναι. Κατά την παροιμία: Πες μου τους φίλους σου να σου πω ποιος/ποια είσαι.
Εδώ πολοί κρύβονται πίσω από την ανωνυμία του ψευδώνυμου και ψάχνουν για θύματα. Δεν μπορούν όμως να κρυφτούν πίσω από το δάχτυλό τους, που είναι το ψευδώνυμο, και προδίδονται από αυτά που γράφουν.
Υπάρχουν όμως και μερικοί που προσέχουν να μην προδοθούν ώς που να τσιμπίσουν το θύμα και σε αυτό το σημείο χρειάζεται προσοχή.
Διαφορετικά το βρίσκω βολικότερο το διαδίκτυο για γνωριμίες λόγω χρόνου και ελαχιστοποίησης αποστάσεων

σιγα καλε πια με τα θυματα και τους θυτες......
οι ανθρωποι που κυκλοφορουν στο ιντερνετ ειναι αυτοι που ζουν διπλα μα κοντα μας και μαζι μας και εχουν ακριβως τις ιδιες συμπεριφορες....
σιγα πια...

Σωστά, η διαφορά βρίσκεται στην τακτική. Καινούριες δυνατότητες, καινούριες τακτικές, να προσέχουν διαφορετικά τα άτομα τα οποία βολιδοσκοπούνται από εγκληματίες. Μόνο αυτό ήθελα να τονίσω

cerise

# 82 στις 10/11/2008
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πεύκη
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 7.206
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Originally posted by JULIVS_CEASAR
Έχω σχέση με κοπέλα που γνώρισα στο sxeseis.gr. Τα έχουμε 10 μήνες τώρα. Από την εμπειρία μου, στο intenet dating μπορείς να βρεις Ο,ΤΙΔΗΠΟΤΕ από μπάζα μέχρι πρίγκηπες!

cerise

# 83 στις 10/11/2008
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη

Παράθεση:
Originally posted by inioxos52
8EWRW APO PROSWPIKI EMPEIRIA PWS MPOREI KAPOIOS NA KANEI ENDIAFEROUSES GNWRIMIES ,KSEKINWNTAS APO TO TSAT,PIGAINONTAS STO MSN , STO TILEFWNO,KAI TELIKA STIN SE DIMOSIO XWRO SUNANTISI.OLA OMWS EKSARTWNTAI APO TO POSI ADRENALINI 8ES NA KULISEI STIS FLEVES SOU !!!

Οι φαν των αδρεναλινικών καταστάσεων σίγουρα δεν βρίσκουν κάτι αντίστοιχο εδώ . Αυτή είναι η δική μου άποψη.

# 84 στις 10/11/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Να
ι, Ηνίοχε! Το πρώτο τηλεφώνημα, το τυφλό ραντεβού θέλει[email protected]#[email protected]!

δεν ειναι μονο αυτο.ειναι σαν να κανεις ουαν ναιτ σταντ(αν και σε αυτο εχεις δωσει κατι παραπανω απ οτι θα δωσεις σε ενα απλο ραντεβου και ειναι και επικινδυνο).δεν ξερεις πως θα σου βγει..αν δεν σου αρεσει οκ πινεις τον καφε σου και γεια σας αν ομως σου αρεσει μπορει να ειναι σχεση μιας ζωης....παντα ομως με προσοχη...

cerise

# 85 στις 14/11/2008
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη

Παράθεση:
Originally posted by somebody961
High-speed: "Μόνο μέσω μιας μακροχρόνιας συμμετοχής ενός μέλους στο φόρουμ μπορείς να καταλάβεις τι καπνό φουμάρει στο περίπου.

ΑΛλά αν δεν κάνω λάθος, το ... ψηστήρι γίνεται στο chat.

Το οποίο, απ' όσο έχω καταλάβει, δεν έχει ιδιαίτερη απήχηση στους φορουμάδες! "

Εχασες επεισόδια φίλε μου!
Πολλές φορές το φόρουμ μετατρέπεται σε τσατ. Μετά πας τσατ και 90% το βρίσκεις το άτομο εκεί!

Best of both worlds!!!

Το ψηστήρι δεν γίνεται ούτε στο τσατ ούτε στο φόρουμ! Είναι λίγα τα άτομα σ αυτά που συμμετέχουν σε σχέση με το πακτωλό μελών γενικά. Το ψηστήρι γίνεται με επιλογή βάσει προφίλ και με μηνύματα αρχικά και κατόπιν ανταλλαγή τηλεφώνου κλπ. Αν δεν ακούσεις τον άλλον , τη χροιά της φωνής και το ύφος γενικά δεν δελεάζεσαι εύκολα....και σύντομα συνάντηση! χωρίς φόβο και πάθος ! με θάρρος και λίγο θράσος! δεν θα μας κόψει κανείς ούτε το μισθό ούτε το επίδομα Απλά λίγο προσοχή στις επιλογές και φαίνεται το πράγμα! Αν είναι ο δολοφόνος με το πριόνι ή η μαύρη χήρα
Εδώ έχουμε τόσους άλλους κινδύνους τα καφεδάκια θα μας απειλήσουν?

# 86 στις 15/11/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by JULIVS_CEASAR
Έχω σχέση με κοπέλα που γνώρισα στο sxeseis.gr. Τα έχουμε 10 μήνες τώρα. ...

Κοπέλα γένους Θηλυκού ή Αρσενικοθήλυκου;
Την έψαξες καλά; Την ψηλάφισες;;;;;
Έχει ανοίξει το στόμα της;; ...

Πάντως είσαι Ηρωικός Ήρωας!...!

# 87 στις 15/11/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by cerise
Το ψηστήρι ...

Γίνονται και εδώ ψησήματα, σουβλίσματα, μπάμπεκιους;;;;;

Νόμιζα ότι μόνο μαχαίρια βγαίνουν εδώ...και όλα τα σφάζουν, όλα τα μαχαιρώνουν...

Και όπως λέει και ο ποιητής!!!!
Είναι μέλι, είναι μέλι τα καρπούζια του Βαγγέλη!...!

AKATHEKTH_

# 88 στις 7/1/2009
author
Γυναίκα / 38 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Περαία
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 251
empeiries;tis kaluteres!!!
ακαθεκτη

# 89 στις 30/3/2009
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

μακριααα...

μακρια απο σχεσεις μέσων ιντερνετ.. είναι όλα ενα παραμύθι.. ποτε μου δεν το πίστευα μέχρι που το έπαθα.. η σχέση κατάληξε σε ξύλο συνέχεια,να με μειώνει και να μου υποτιμά την ζωή μου..να του λέω ποσα δύσκολα προβλήματα πέρασα,να μ στεκεται(μέσων του ιντερνετ) κ όταν ήρθαμε κοντά να με φτήνει..σιγά σιγα τα κατάφερε.. ημουν παντα δυνατή κ με εκανε αυτός αδύναμη..Μακριαααα..!!!!! προχτες με 3αναχτυπησε..εχω μαυραδεσ και νιώθω πολύ π σου λεω μακριαααα.. αν δεν ζεισ τον αλλον δεν τον μαθαίνεις.μια οθόνη,όση ώρα κ να είσαι εκει δεν μαθαίνεις τιποτε.εγώ του μιλούσα πανω απο 10 ώρεσ την ημέρα..είναι απλά αρρώστια ..τιποτε αλλο...!!
Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345

Η απάντησή σας

Τίτλος :
(Προαιρετικά)
Μεταφορά σε εξέλιξη...
Παρακαλούμε περιμένετε
Επισύναψη αρχείου
1 συνημμένο αρχείο
Υπάρχουν τα παρακάτω προβλήματα:

Δεν έχετε επιλέξει την Kατηγορία του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει τον Τίτλο του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει το Κείμενο του θέματος σας
Η απάντηση σας έχει δημοσιευτεί!
Πιέστε [Εμφάνιση] για να μεταφερθείτε στην απάντησή σας, ή [Νέα Απάντηση] για να συνεχίσετε.
Το θέμα σας έχει αποσταλεί για έγκριση.
Θα δημοσιευτεί μόλις έγκριθεί από την ομάδα διαχείρησης του Sxeseis.gr.
Υπήρξε κάποιο πρόβλημα με την αποστολή του θέματος σας.
Παρακαλούμε δοκιμάστε πάλι. Σε περίπτωση που το πρόβλημα παραμένει παρακαλούμε επικοινωνήστε με την υποστήριξη του Sxeseis.gr.