Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

...ΣΕΞ 'Η ΈΡΩΤΑΣ...

Σελίδα : 1

thalia20gr

# 1 στις 31/8/2003
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Εύοσμος
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 54
'Aρεσαν+: 0%

...Σεξ 'η έρωτας...

"ΚΑΝΩ ΣΕΞ;" Η' "ΚΑΝΩ ΕΡΩΤΑ;"

ΠΟΙΑ ΝΟΜΙΖΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΩΝ ΔΥΟ ΑΥΤΩΝ ΛΕΞΕΩΝ;
ΓΙΑΤΙ ΜΟΛΟΝΟΤΙ ΣΗΜΑΙΝΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΡΑΓΜΑ,ΜΙΑ ΣΑΡΚΙΚΗ ΕΠΑΦΗ,ΤΑ ΔΙΑΧΩΡΙΖΟΥΜΕ ΛΕΣ ΚΑΙ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΕΧΕΙ ΣΗΝΑΙΣΘΗΜΑ ΕΝΩ ΤΟ ΣΕΞ ΟΧΙ;ΛΕΣ ΚΑΙ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΓΝΟΣ ΕΝΩ ΤΟ ΣΕΞ ΠΙΟ ΒΡΩΜΙΚΟ,ΠΑΡΑΝΟΜΟ;

ΓΙΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ;ΜΗΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟ;ΜΗΠΩΣ ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΠΙΟ ΣΙΓΟΥΡΟΙ;ΑΣΦΑΛΕΙΑ;

Ή ΤΗΝ ΦΡΑΣΗ "ΚΑΝΩ ΕΡΩΤΑ" ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ;

isobitis

# 2 στις 31/8/2003
author
Ανδρας / 45 / Ελεύθερος
Ν. Αχαϊας / Πάτρα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 11
'Aρεσαν+: 0%
Νομίζω την απάντηση την έδωσες μόνη σου.
ΤΗΝ ΦΡΑΣΗ "ΚΑΝΩ ΕΡΩΤΑ" ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ

Έτσι πιστεύω ότι το χρησιμοποιούμε εμείς οι Έλληνες (ήθελα να πω το χρησιμοποιείτε εσείς οι γυναίκες αλλά κρατήθηκα για μη με πείτε αναίσθητο φαλλοκράτη).

Το γιατι γίνεται αυτός ο διαχωρισμός μάλλον οφείλεται και από τους ξένους οι οποίοι λένε making love και making sex.
To Hollywood πιστεύω διακρίνει καλά τις δυο ορολογίες
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost