Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Κοτσομπολια;

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

mistique

# 21 στις 13/11/2007
author
Γυναίκα / 37 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Βύρωνας
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 50
'Aρεσαν+: 0%
Εγω πιστεύω πως το κουτσομπολιο δεν ειναι προνόμια των γυναικών...Δεν ξέρω αν εχετε δει σε γυμναστήρια τι κουτσομπολιό ρίχνουν...Κοίτα υτη ειναι χαμηλοκωλα,η άλλη εχει μικρό στήθος η παράλλη δεν ΄ξέρω και εγω τι...Εκτός και αν αυτο το θεωρήσουμε κοινωνικό σχόλιο και όχι κουτσομπολιό...Ολοι κοτσομπολεύουν λιγάκι...Είναι στην ανθρώπινη φύση......

mouleipei

# 22 στις 15/11/2007
author
Γυναίκα / 40 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χολαργός
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 291
Όλοι ανεξαιρέτως κουτσομπολεύουμε. Τα πιο γελοία σχόλια όμως που έχω ακούσει και έχω ρίξει τρελό γέλιο είναι των αντρών. Να ακούσετε άντρες να κοροϊδεύον την γυναίκα του φίλου τους. Ή γυναίκες να μιλάνε για -μεγέθη-.
χι χι χι αααααααα

mboumbi

# 23 στις 15/11/2007
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 66
Απαντήσεις: 9.122

Παράθεση:
Originally posted by mouleipei
Να ακούσετε άντρες να κοροϊδεύον την γυναίκα του φίλου τους.

Ναι ρε παιδί μου!!!
Γιατί το κάνουν αυτο;;; Πολύ συχνό φαινόμενο!!!!!!
Η ζωή είναι υπέροχη!

giorgos520

# 24 στις 17/11/2007
author
Ανδρας / 43 / Ελεύθερος
Ν. Σερρών / Σέρρες
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 4

Παράθεση:
Originally posted by kawai
Ποια ειναι η αποψη σας για τα κοτσομπολια;Και τελικα πγει κοτσομπολευουν ποιο πολυ οι γυναικες η,οι αντρες;Κουτσομπολια λεγετε η κοτσομπολια διορθωστε με αν το εγραψα λαθος.

Ειμαι υπερ του θετικου κουτσομπολιου,οταν δηλαδη λες κατι καλο για καποιον που απουσιαζει απο τη συζητηση για να τον εξυψωσεις επειδη τον αγαπας αλλα ειμαι πολυ κατα στο αρνητικο κουτσομπολιο και σε προσωπικες επιθεσεις που φανερωνουν κακια και ανθρωπινη αδυναμια.
Δεν υπαρχει τιποτα πιο σημαντικο απο το να υπερασπιζεσαι συνεχως τις αρχες σου και να μη τις προδιδεις για χαρη του οικονομικου κερδους και των υλικων αγαθων.

Jon07

# 25 στις 19/11/2007
author
Ανδρας / 45 / Ελεύθερος
Ν. Κορινθίας / Λουτράκι-Περαχώρα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1
το κουτσομπολιο λειτουργι στις κοινωνιες ως μηχανισμος ασφαλειας ωστε να μην παρατηρουνται συμπεριφορες απο τα μελη τους που ειναι εναντια στις αρχες της ομαδας και επισης ικανοποιητη την εμφυτη περιεργια του ανθρωπου για τους γυρω του και γι αυτο τοσο οι αντρες οσο και οι γυναικες ειναι το ιδιο κουτσομποληδες απλως οι ανδρες ειναι πιο ωμοι στα σχολια τους , οσο γιατι θαβουν παντα τη γυναικα του φιλου τους φυσικα για να βγουν καλυτεροι αυτοι σε συγκριση γιατι αν δεν παινεσεις το σπιτι σου ... θα σου ριξει παντοφλα

Ms-mandy

# 26 στις 7/12/2007
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Δάφνη
Θέματα: 14
Απαντήσεις: 955
δεν κουτσομπολευω,,,,κοινωνικο σχολιο κανω...
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε