Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΜΗΝΑΣ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΕΔΩ...!!!

Σελίδα : 1

sxizofreneia_f

# 1 στις 24/11/2007
author
Γυναίκα / 45 / Παντρεμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 82
'Aρεσαν+: 0%

Μηνας μακρια απο εδω...!!!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΟΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΠΡΟΤΙΜΙΣΑΝΕ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΝΕ ΑΝΑΠΑΥΤΙΚΑ ΣΤΟ ΠΙΣΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΥΝΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΙΣΩΣ ΜΕ ΕΝΑ ΤΣΙΓΑΡΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ( ΝΑ ΧΑΜΕ ΕΝΑ ) .
ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΛΟΙΠΟΝ ΦΥΣΟΥΣΕ ΠΟΛΥ ΠΑΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝΜΕ ΤΟ ΑΜΑ3Ι ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΙΣΚΟΘΜΕ ΤΟΝ ΚΑΘΡΕΠΤΗ ΣΠΑΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΜΑ3Ι ΜΕ ΕΛΑΦΡΗ ΒΑΘΟΥΛΟΜΑ ΠΑΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ , ΕΠΕΣΕ ΔΕΝΤΡΟ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΑΣ . ΠΑΕΙ ΑΥΤΟ . ΕΠΕΙΤΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΤΑ ΜΑΣ ΠΕΡΝΟΥΝΕ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΤΟΙ ΤΗΛ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΑΧΑ ΠΛΥΜΗΡΗΣΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ , ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΣΑΝ ΜΗΝ ΦΤΑΝΕΙ ΑΥΤΟ Ο ΚΥΡ ΘΟΔΩΡΗΣ ΣΚΑΡΦΑΛΩΣΕ ΚΑΙ ΜΠΗΚΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΣΤΑΖΕ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙ ΤΑΧΑ ΜΟΥ , ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΣΤΑΖΕ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΜΠΟΥΙ ΣΩΜΑΤΟΣ ΟΠΟΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝΕ ΚΑΛΑ ΒΙΔΩΜΕΝΟ , Η ΠΛΥΜΗΡΑ ΗΤΑΝΕ ΜΙΑ ΕΛΑΧΙΣΤΗ ΥΓΡΑΣΙΑ ΣΥΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΥΡ ΘΟΔΩΒΡΗ ΟΠΟΥ ΒΡΗΛΕ ΑΝΟΙΧΤΗ ΜΠΑΛΚΟΝΟΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΜΠΟΥΚΑΡΕ ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΕ ΦΩΤΙΑ ΤΟ ΧΑΖΟΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΤΟΥ , ΛΙΓΟΥΣ ΚΑΠΝΟΥΣ ΕΒΓΑΛΕ ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΖΕΨΕ ΥΓΡΑΣΙΑ . ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ .
ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ , ΜΑΣ ΠΗΡΑΝΕ ΤΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ , ΑΡΡΩΣΤΗΣΕ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΑΙ ΤΣΙΡΙΖΕ ΤΟ ΚΑΙΜΕΝΟ ΕΠΙ 4-5 ΜΕΡΕΣ ΕΥΤΥΧΩΣ ΗΡΕΜΗΣΕ ΤΟ ΚΑΙΜΕΝΟΥΛΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΟΒΟΝΤΑΣ ΚΡΕΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΛΤΑ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΔΑΚΤΥΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΗΞΑΜΕ ΣΤΑ ΕΠΙΓΟΝΤΑ ΜΕ 5 ΡΑΜΑΤΑ . ΤΕΛΕΙΩΣΕ Η ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΦΕΥΓΕΙ ΕΝΑ ΒΑΡΟΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ . ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΛΑ ΝΑΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝΕ ΑΠΡΟΟΠΤΑ , ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΟ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΤΑ ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΓΕΛΑΜΕ , ΑΛΛΑ ΕΝΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΓΙΟΡΤΕΣ . ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣΣΣ

# 2 στις 25/11/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Το έχω παρατηρήσει αυτό το φαινόμενο της γκαντεμιάς..Υπάρχουν φάσεις που σου πάνε όλα ανάποδα...Αλλά στο τέλος αυτών των γκαντέμικων καταστάσεων (σε μένα τουλάχιστον) έρχεται πάντα ένα καλό...Να σαι καλά εσύ και ο μπέμπης σου...

Dardana

# 3 στις 25/11/2007
author
Γυναίκα / 49 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651
εγω παλι, σας συγχαιρω για την ψυχραιμια και για το γεγονος οτι διατηρησατε το χιουμορ σας... ειναι μεγαλο ταλεντο αυτο! γκαντεμιες, ατυχιες, δυσαρεστα, παντα υπαρχουν, και συνηθως ερχονται μαζεμενα τα άτιμα...Παντα καλα να ειστε....
Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

aerati

# 4 στις 25/11/2007
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Ν. Σερρών / Σέρρες
Θέματα: 322
Απαντήσεις: 66.664

... Αχ,σχιζοφρενεια_φ..'' Ενός κακού,μύρια έπονται ! '' ...

.... Εύχομαι - λοιπόν - άλλο '' κακό '' ..να μ η σας βρει..

Διαθέτετε,το ισχυρότερο '' όπλο '' : Το χιουμοράκι..

Που 'ξορκίζει,τα - πάσης φύσεως - '' κακά '' κ μας βγάζει..απ' όλες..τις '' κακοτοπιές '' ..

Κ στην τελική,να λες : '' Πολύ κακό,για το τίποτα ! '' ....
... Τί έγινε.. 'ρε παιδιά ΝΎ ! Ξέχασα - μήπως - να πληρώσω..το * λογαριασμό μυαλού * ΝΎ !...

riddle_

# 5 στις 25/11/2007
author
Ανδρας / 59 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Δυτική) / Μάνδρα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 3.706
Να το κανετε το ευχελαιο Σχιζοφρενεια,αν και θεωρω οτι δεν ειναι το ''κακο'' ματι...απλα ειναι περιστατικα που συμβαινουν μαζεμενα σε ολα τα νοικοκυρια του κοσμου...και βεβαια, σε καποιες απο τις περιπτωσεις που αναφερεις,θεωρω πως οτι συνεβη,ηταν απο αμελεια και απροσεξια...
Παντως εδω που τα λεμε βρε παιδια,αυτος ο μηνας ηταν πολυ γκαντεμης για πολυ κοσμο...θα φταιει ο αναδρομος Ερμης φαινεται...

sxizofreneia_f

# 6 στις 25/11/2007
author
Γυναίκα / 45 / Παντρεμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 82
ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ , ΚΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΧΑΖΟΓΚΑΝΤΕΜΙΕΣ , ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΧΙΟΥΜΟΡ ΜΟΝΟ ΚΑΛΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΚΑ ΦΕΥΓΟΥΝΕ ΓΡΗΓΟΡΑ . ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε