Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!
5 ΧΡΟΝΙΑ ΣΧΕΣΗΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΜΕ ΕΝΑ ΤΗΛ!!!!

Σελίδα : 1

tasos28

# 1 στις 3/9/2003
author
Ανδρας / 47 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Καλλιθέα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2
'Aρεσαν+: 0%

5 Χρονια σχεσης τελειωσε με ενα τηλ!!!

ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΜΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΣΕ FORUM ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!!
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΙΑΣ ΣΧΕΣΗΣ 5 ΕΤΩΝ ΠΟΥ ΑΝ ΜΑΣ ΕΒΛΕΠΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΑ ΕΛΕΓΕ ΤΟ ΙΔΑΝΙΚΟ ΖΕΥΓΑΡΙ.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ 2003 ΕΙΧΑΜΕ ΣΧΕΔΙΑΣΕΙ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΕΝΟΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ,ΑΦΟΥ ΚΑΤΑΛΗΞΑΜΕ ΣΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΨΑΧΝΑΜΕ ΧΡΩΜΑ,ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΙΟΥΝΙΟΥ ΒΓΗΚΑΜΕ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ,
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΙΟΥΝΙΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΙ ΣΕ ΕΝΑ ΓΑΜΟ ΕΝΟΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΗ ΚΑΛΟΥ ΦΙΛΟΥ ΜΟΥ,
ΔΕΥΤΕΡΑ.ΤΡΙΤΗ,ΤΕΤΑΡΤΗ ΜΑΖΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΑΖΙ, ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΕ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΤΗΝ ΛΕΣΒΟ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΛΗΡΩΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΒΓΗΚΑΜΕ ΟΠΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΗΡΘΕ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΒΡΑΔΥ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ ΜΥΝΗΜΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΟΥ ΣΕ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΛΗ ΠΟΛΛΗ!!!
ΚΑΙ ΞΗΜΕΡΩΝΗ Η ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27/06/2003
ΤΗΝ ΠΕΡΝΩ ΤΗΛ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΓΛΥΚΕΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ΜΕ ΑΙΤΙΕΣ ΤΡΕΛΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ(ΣΗΜ. ΑΝ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΕΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΛΙΓΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΕΙ!!!!!)ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΙΣ ΛΕΩ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΤΡΟΠΟ Η ΚΥΡΙΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΤΗΣ ΗΤΑΝ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ,ΤΙ ΛΕΩ ΝΑ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ 5 ΕΤΩΝ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΜΕ ΕΝΑ ΤΗΛ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΤΣΑΚΩΘΕΙ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΣΧΕΣΗ.
ΤΕΛΟΣ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΚΥΡΙΑΚΗ 29/6/2003 ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΛ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΡΕΙΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ.1)ΔΕΝ ΕΙΜΟΥΝ ΠΟΤΕ Ο ΕΑΥΤΟΣ ΜΟΥ,2)ΔΕΝ ΕΝΙΩΣΑ ΠΟΤΕ ΦΟΥΛ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ,3)ΙΣΩΣ ΕΠΕΞΕ ΡΟΛΟ ΟΤΙ ΜΕ ΗΞΕΡΕΣ ΑΠΟ ΠΡΙΝ!!!( ΣΗΜ.. ΤΗΝ ΗΞΕΡΑ ΟΣΟ ΕΝΑ ΤΥΧΑΙΟ ΓΕΙΤΟΝΑ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΟΚΚΙΝΟ ΑΜΑΞΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΟΤΑΝ ΠΑΙΖΕΙ ΜΠΑΛΑ Ο ΒΑΖΕΛΟΣ ΚΑΙ ΣΚΟΡΑΡΕΙ ΠΑΝΥΓΥΡΙΖΕΙ)
ΕΡΧΟΜΑΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΣΑΣ ΑΝ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ Η ΕΣΤΩ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ,ΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΑΙΤΙΕΣ ΧΩΡΙΣΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΡΙΦΟΣ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΗ ΜΙΑ ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΙ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ ΟΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΒΡΕΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΘΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙ ΤΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΤΩΝ ΚΑΙΡΩΝ,ΕΔΩ ΠΑΕΙ ΤΟ ΑΣΜΑ ΤΟΥ ΣΤΡΑΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΚΑΙ ΛΕΓΕ ΛΕΓΕ Ο ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΣΟΥ ΛΕΓΕ ΛΕΓΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΜΠΛΕΧΤΗΚΑ!!!!!!
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ!!!
ΦΙΛΙΚΑ ΤΑΣΟΣ

raider7

# 2 στις 3/9/2003
author
Ανδρας / 51 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Παρασκευή
Θέματα: 16
Απαντήσεις: 120
Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά το πιθανότερο είναι τον τελευταίο καιρό να "έπαιζε" και με κάποιον άλλο και με το που έμεινε διαθέσιμος εκείνος να πήγε μαζί του!! Το έργο το έχω δει ουκ ολίγες φορές!!!

aisiodoxi

# 3 στις 3/9/2003
author
Γυναίκα / 49 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 42
Απαντήσεις: 580

τι να πο...

Se noiotho apolyta...se parigoro mono sto oti toulaxiston esena sou edose kapoia exigisi, se diki mou antistoixi periptosi (eytyxos oxi toson xronon sxesis) apla den apantouse sta tilefona kai minimata otan exafanistike 1 evdomada....epanekampse meta apo 3 mines giati apla "eixe ****ares..." kai TOLMISE na mou leei mpourdes peri apoleias mou kai alles saxles...kai oti to vrady tha me epairne tilefono na milisoume kai na mou exigisei....Exei perasei 7mino apo tote ki akoma perimeno....Apla agapite mou, o kosmos einai psixasthenis, ayto einai olo....Na xairesai pou egine tora (oso ki an se pligonei ayto) para na eixate ftasei se kana gamo me paidi!! Kouragio kai koita mprosta, iparxoun ki alles kopelles sti zoi..

just a girl

# 4 στις 3/9/2003
author
Γυναίκα / 50 / Ελεύθερη
Θέματα: 44
Απαντήσεις: 154
και εγω δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα πιστευω οτι υπαρχει αλλο ατομο στη μεση, χωρις αυτο να σημαινει οτι η σχεση που ειχατε της αρεσε........
ισως να ειχε απομακρυνθει απο αυτη τη σχεση καιρο πριν, δεν το ελεγε και εκει που αισθανοταν ετσι βρεθηκε καποιος και......μπορει βεβαια να κανω και λαθος!
παντως εαν μια γυναικα εχει φυγει συναισθηματικα απο εκει που ειναι καποια στιγμη αργα η γρηγορα θα φυγει και απο την ιδια σχεση......
SORRY......

# 5 στις 3/9/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
αχ Τασε Τασε,

να σου πω την αποψη μου,
χωρις να θελω να κατηγορησω τη κοπελα και χωρις να θελω να μειωσω εσενα.
μαλλον εσυ δεν ειχες καταλαβει οτι η κοπελα σου δεν ηταν ευχαριστημενη απο σενα.αυτο συμβαινει μετα απο μακροχρονια σχεση κοινως δεσαμε τον γαιδαρο.Ισως δε καταλαβες τη δυσαρεσκεια της στη σχεση αυτη γιατι ειχες αυτη τη σιγουρια των πεντε χρονων.κι οχι συνειδητα απο μερους σου.ετσι συμβαινει σε ολες αυτες τις σχεσεις.οι γυναικες θελουν τη προσοχη του συντροφου τους για παντα.
οσον αφορα τη κοπελα φανταζομαι πως απο καιρο δεν ενοιωθε πια ερωτευμενη μαζι σου και πατησε εκεινο το κουμπακι που τη ξυπνησε και καταλαβε τι ηταν αυτο που της εφταιγε τοσο καιρο.λογικα και γι αυτην ειναι πολυ δυσκολο.
τι να σου πει λοιπον απο κοντα......
οτι δε σ αγαπω πια και το καταλαβα μετα απο καιρο....
ελπιζω να καταλαβαινεις ..ντρεποτανε
μη τις ριχνεις ευθυνες προσπαθησε να καταλαβεις πως κι αυτη ποναει.
Ισως ειναι καλυτερα που εγινε τωρα.σκεψου το.

να εισαι καλα.

Vivian

# 6 στις 3/9/2003
author
Γυναίκα / 50 / Σε σχέση
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 340
Τί εννοείς υπάρχει μια λέξη κλειδί που τα λέει όλα? Και πού να την βρούμε εμείς αν δεν μας την πεις? Για ποιά σημάδια των καιρών μιλάς και γιατί καλέ δεν μας τα λες κι εμάς? Πως περιμένεις να σου πούμε την γνώμη μας αν δεν ξερουμε the full story?

evans

# 7 στις 3/9/2003
author
Ανδρας / 58 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγιος Δημήτριος
Θέματα: 75
Απαντήσεις: 3.828
ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΑΦΙΕΡΩΣΩ Α. ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗ - ΤΡΑΒΑ ΣΚΑΝΔΑΛΗ
"ΔΕΝ ΧΩΡΙΖΟΥΝ ΟΜΩΣ ΕΤΣΙ ΟΙ ΖΩΕΣ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΘΗΚΑΝ ΜΕ ΤΟΣΟ ΚΟΠΟ......."

ΨΑΞΕ ΛΙΓΟ ΤΟΝ ΣΤΙΧΟ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ......

Vayani

# 8 στις 3/9/2003
author
Γυναίκα / 45 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Αμπελόκηποι
Απαντήσεις: 57
Mi ta rixnoume ola apo tin alli meria....
Pistevo oti to diko sou lathos itan oti mallon tin agapises toooooso poly pou den eides oti kapoia stigmi asfyktiouse i kopela.... Sigoura tha sou edeikse kapoia simadia... an den itan pote foul erotevmeni opos leei i idia, tote thelontas kai mi tha to edeixne... oso kali ithopios kai an itan, eee mesa se 5 xronia tha edeixne arketa simadia.... ESY ETHELOTYFLOUSES MALLON kai den thelo na se thikso...
Symvainei arketes fores... agapame kapoion pragmatika kai mesa apo ta trisvatha tis psyxis mas kai den theloume na pistepsoume oti erxetai to telos.... Gia afto kai sena sou irthe ouranokatevati auti tis i apofasi...
Apo tin alli tha symfoniso me ton raider... Kata pasa pithanotita na exei kapoion allon sta yp'opsin. Sigoura, afou den eniose pote kati to ousiastiko gia sena, tha epsakse kai sto parelthon allou gia alles "portokalies" kai profanos esy pali den katalaves tipota...

Gnomi mou einai na deis pleon tin oli sxesi sou apo tin arxi.. na psakseis na deis ta simadia pou den eides tote, mia pou o erotas tyflonei, kai na proxoriseis ti zoh sou.... Arkei na matheis kai na mi ksanakaneis to idio lathos...

Pantos kai to na xorisete meta apo tosa xronia tilefonikos, kai afto den einai sosto.... Ostoso omos tha to paikso kai ligo dikigoros tou diavolou... an i kopela eide oti esy den prokeite na katalaveis afta pou ithele na sou pei kai to pithanotero itan na blextoun ta pragmata, tote mallon gia afto protimise afti ti lysi... Isos na min tis arese afti i idea.. alla kamia fora ftanoume se akraies lyseis pou omos einai kai oristikes.

neo-yio

# 9 στις 3/9/2003
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση
Κύπρος
Θέματα: 45
Απαντήσεις: 204
Αγαπημένε μου φίλε. Κάτι παρόμοιο μου έχει τύχει κι εμένα πριν 3 χρόνια ακριβώς. Είχα κι εγώ δεσμό με κάποιον ένα χρόνo. Περνούσαμε πάρα πολύ ωραία και ήμουνα πάρα πολύ ερωτευμένη! Πετούσα στους ουρανούς από την χαρά μου. Το ίδιο κι εκείνος. Αποφασίζουμε μετά από ένα χρόνο δεσμό να αρραβωνιαστούμε. Έτσι και έγινε, αρραβωνιαστήκαμε. Περνάει ενάμιση μήνας και έτσι ξαφνικά έρχεται και μου λεει ότι θέλει να χωρίσουμε με την δικαιολογία ότι "έσβησε το... πάθος"! Τι λες ρε μαλάκα τώρα? Και πως έσβησε το πάθος έτσι ξαφνικά? Τι έγινε πως και σου ήρθε αυτό...? Καμία απάντηση. Και η χαρά στο πρόσωπο του που θα χώριζε ήταν εμφανής... Εγώ στα μαύρα μου τα χάλια. Την πίκρα που πήρα μετά από όλα που συνέβησαν ΔΕΝ περιγραφόταν. Μου κόστισε πάρα πολύ. Και ακόμη το αίτιο (ακριβώς) δεν το έμαθα (ένα περίπου δηλ. ξέρω). Αλλά τι σημασία έχει ποια? Έτσι κι εγώ αφού κατάρρευσα από θλίψη, μετά από 2 χρόνια συνέρχομαι. Και ειλικρινά τα σκέφτομαι και εκνευρίζομαι και μουντζώνω τον εαυτό μου. Γιατί? Γιατί δεν άξιζε για ένα μαλάκα, για ένα που δεν με σεβάστηκε σαν άτομο, για έναν που ποτέ του τελικά δεν με αγάπησε και δεν νοιάστηκε για τα αισθήματα που έτρεφα για εκείνον, να πάθω κατάθλιψη και να αρρωστήσω βαριά, να κλειστώ στον εαυτό μου, να απομονωθώ από όλους και όλα, να μην θέλω να δω άντρα και να κλαιω την μοίρα μου. Τι κατάλαβα που έκανα όλα αυτά? ΤΙΠΟΤΑ!!! Εκείνος γλεντούσε και συνέχισε κανονικά την ζωή του και εγώ... εγώ πονούσα! Γι'αυτο φίλε μου δεν αξίζει να στεναχωριέσαι για άτομα που δεν μπορούν να σταθούν στο ύψος τους και με ΜΑΓΚΙΑ να σου εξηγήσουν τους λόγους που τους ωθούν να σκέφτονται και να κάνουν τέτοιες πράξεις, που το μόνο που καταφέρνουν είναι να αφήνουν πίσω τους καρδούλες ραγισμένες... Αυτοί θα συνεχίσουν με το ψεύτικο χαμόγελο στα χείλη τους την ζωούλα τους, για να πληγώσουν και άλλες αθώες ψυχές, ενώ εσύ θα βασανίζεσαι από τις σκέψεις και τις αναμνήσεις που πέρασαν και το μόνο που θα λες και θα ρωτάς συνεχώς και δεν θα παίρνεις καμία απάντηση (όπως δεν πήρα ούτε κι εγώ): "μα σε τι έφταιξα?" που την στιγμή που εσύ φυσικά δεν έφταιγες σε τίποτα. Προσπάθησε να την ξεχάσεις με την βοήθεια της οικογένειας σου και των καλών σου φίλων και να ξέρεις ότι σίγουρα μέσα σε αυτό τον κακό τον κόσμο (και είμαι πολύ σίγουρη) θα υπάρχει μια καρδούλα που θα ήθελε να αγαπηθεί από κάποιον σαν κι εσένα που το αξίζει...

Σε χαιρετώ καλό κουράγιο και η ζωή συνεχίζετε...

tasos28

# 10 στις 3/9/2003
author
Ανδρας / 47 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Καλλιθέα
Απαντήσεις: 2

Η αποκαληψη

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ,ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΚΑΘΕΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.
Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΕΣΒΙΑ ΑΠΛΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΗΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ ΣΑΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΘΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΛΕΠΕΣ?ΥΠΟΨΙΕΣ ΕΙΧΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙΣ ΟΤΑΝ ΟΛΗ ΓΥΡΩ ΣΑΣ ΣΕ ΔΙΑΒΑΙΒΕΩΝΟΥΝ ΟΤΙ ΑΠΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΤΗΣ ΕΤΣΙ ΝΤΥΝΕΤΑΙ ΚΤΛ ΑΝ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΘΑ ΤΡΑΒΑΤΕ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΣΑΣ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΚΟΥΜΠΑΡΗ ΓΙΝΑΜΕ ΜΕΤΗΝ ΚΟΛΛΗΤΗ ΤΗΣ ΦΙΛΗ ΕΙΧΑΜΕ ΒΡΕΙ ΚΑΙ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΓΑΜΟ ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΧΡΟΝΟ!!!!!!
ΑΛΛΑ Η ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΜΑΣ ( ΛΕΣΒΟΣ) ΚΑΙ Η ΑΙΤΙΑ Ο ΓΑΜΟΣ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΟΛΗ ΕΚΕΙ ΜΑΣ ΕΥΧΟΝΤΟΥΣΤΑΝ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΑΝΤΟΥΣΑ ΚΟΝΤΑ ΕΙΝΑΙ!!
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΕΛΥΣΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΕΓΩ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!
ΤΑΣΟΣ

# 11 στις 3/9/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Είσαι 28 ετών κι ένας τυχερός άνθρωπος κατά την άποψή μου. Σου είπε για χωρισμό, πριν τα πράγματα γινόντουσαν σοβαρά, ξέρεις παιδιά...κτλ...
Άρα έχεις την ελευθερία σου, και μπορείς να αισθάνεσαι τυχερός που αποκαλύφθηκε το σκάρτο πρόσωπό της, όπως επίσης όλα έγιναν γρήγορα χωρίς φασαρίες με ένα τηλέφωνο.
Όλα αυτά όμως δεν έχουν αξία, αν την αγαπάς και δε μπορείς χωρίς εκείνη.
Αν είναι έτσι, τη πάτησες. Θα πονάς για καιρό...μέχρι να ξεχάσεις κι αν ακόμη τη ξανακερδίσεις...θα είσαι μια ζωή το θύμα της. Σε συμβουλέυω να μη τη ξαναδείς όπως και να αισθάνεσαι. Πρέπει να δείξεις αξιοπρέπεια και αντρίκια συμπεριφορά.-

just a girl

# 12 στις 3/9/2003
author
Γυναίκα / 50 / Ελεύθερη
Θέματα: 44
Απαντήσεις: 154
συγνωμη για να καταλαβω, εσυ εννοειτε οτι δεν το ηξερες.....
τι να πω.....βλεπεις καθολου τα φιλαρακια....μεσα πεσαμε μπορει να μην ηταν αλλος αλλα αλλη.....μην το παιρνεις προσωπικα....η ζωη συνεχιζεται.....

# 13 στις 3/9/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
τι λεσβια τασε μου?????
θα μας τρελανεις?
και ειχες σχεση πεντε χρονια μαζι της...
μα συγννωμη ειναι λογικα αυτα που μας λες...
και ηθελες να τη παντρευτεις??

δε καταλαβαινω

Παράθεση:
Originally posted by tasos28
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ,ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΚΑΘΕΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.
Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΕΣΒΙΑ ΑΠΛΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΗΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ ΣΑΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΘΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΛΕΠΕΣ?ΥΠΟΨΙΕΣ ΕΙΧΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙΣ ΟΤΑΝ ΟΛΗ ΓΥΡΩ ΣΑΣ ΣΕ ΔΙΑΒΑΙΒΕΩΝΟΥΝ ΟΤΙ ΑΠΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΤΗΣ ΕΤΣΙ ΝΤΥΝΕΤΑΙ ΚΤΛ ΑΝ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΘΑ ΤΡΑΒΑΤΕ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΣΑΣ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΚΟΥΜΠΑΡΗ ΓΙΝΑΜΕ ΜΕΤΗΝ ΚΟΛΛΗΤΗ ΤΗΣ ΦΙΛΗ ΕΙΧΑΜΕ ΒΡΕΙ ΚΑΙ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΓΑΜΟ ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΧΡΟΝΟ!!!!!!
ΑΛΛΑ Η ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΜΑΣ ( ΛΕΣΒΟΣ) ΚΑΙ Η ΑΙΤΙΑ Ο ΓΑΜΟΣ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΟΛΗ ΕΚΕΙ ΜΑΣ ΕΥΧΟΝΤΟΥΣΤΑΝ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΑΝΤΟΥΣΑ ΚΟΝΤΑ ΕΙΝΑΙ!!
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΕΛΥΣΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΕΓΩ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!
ΤΑΣΟΣ

princess

# 14 στις 3/9/2003
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση
Ν. Μαγνησίας / Βόλος
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 4

Παράθεση:
Originally posted by tasos28
καλα δε λεω συμβαινουν και στις καλυτερες οικογενειες αυτα αλλα μηπως την επρηξες για εξηγησεις και βρηκε αυτο για να σε ξεφορτωθει? αντε να δοκιμαζε για ενα χρονο αντε για δυο για πεντε? δεν ειναι απλα λεσβια ειναι μουρλη για δεσιμο

Vivian

# 15 στις 3/9/2003
author
Γυναίκα / 50 / Σε σχέση
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 340
Τί λες τώρα? Καλά, συγνώμη, αλλά τί περίμενες? Εντάξει κι ας δεχτούμε ότι απο ένα παράξενο παιχνίδι της μοίρας την ερωτεύτηκες, ας δεχτούμε ότι την αγαπούσες τρελλά και δεν μπορούσες να κάνεις αλλιώς (άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου), αλλά αφού ήξερες ότι είναι δοκιμαστικό απο την μεριά της, δεν είχες στο μυαλό σου ότι κάποια μέρα μπορεί να σ' αφήσει στα κρύα του λουτρού?
Σελίδα : 1

Η απάντησή σας

Τίτλος :
(Προαιρετικά)
Μεταφορά σε εξέλιξη...
Παρακαλούμε περιμένετε
Επισύναψη αρχείου
1 συνημμένο αρχείο
Υπάρχουν τα παρακάτω προβλήματα:

Δεν έχετε επιλέξει την Kατηγορία του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει τον Τίτλο του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει το Κείμενο του θέματος σας
Η απάντηση σας έχει δημοσιευτεί!
Πιέστε [Εμφάνιση] για να μεταφερθείτε στην απάντησή σας, ή [Νέα Απάντηση] για να συνεχίσετε.
Το θέμα σας έχει αποσταλεί για έγκριση.
Θα δημοσιευτεί μόλις έγκριθεί από την ομάδα διαχείρησης του Sxeseis.gr.
Υπήρξε κάποιο πρόβλημα με την αποστολή του θέματος σας.
Παρακαλούμε δοκιμάστε πάλι. Σε περίπτωση που το πρόβλημα παραμένει παρακαλούμε επικοινωνήστε με την υποστήριξη του Sxeseis.gr.