Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τι μας φτιάχνει, τι μας ρίχνει, τι μας...?

Σελίδα : 1

koyrsaros

# 1 στις 3/9/2003
author
Ανδρας / 59 / Παντρεμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Καλαμαριά
Θέματα: 226
Απαντήσεις: 1.831
'Aρεσαν+: 0%

Τι μας φτιάχνει, τι μας ρίχνει, τι μας...?

Τι μας φτιάχνει, τι μας ρίχνει, τι μας αφήνει παγερά αδιάφορους , στον περίγυρω μας, σε αυτά που βλέπουμε που ακούμε, που διαβάζουμε ????

Λοιπόν έχουμε και λέμε...

με φτιάχνει :

-Tα ανέκδοτα που μεταλλάσσουν την ελληνική γλώσσα του τύπου: «Tι είναι μαύρο αιλουροειδές με ρουλέτα στην πλάτη; O πάρνηθας». «Gay κίτρινο και καίει; H πουστάρδα». O καινούριος θαυμαστός κόσμος των ζώων: μπεκάλτσα, χταβόδι, πορδίκι, μαϊμούθ, πιγκουρό, γάτραχος, πρόγατο, σκουλύκος, βαρκούδα, τσιγκουίνος, χελικόπτερο, πιθικότσης, σκύλουρος, μασχαλίτσα, τρυποπόταμος, καρχαρίνι, γαβγαρίας, περιπτέρι, φεταλούδα...

Με χαλάει :

-Tο καθεστώς των χάι γυμναστηρίων που πρέπει να 'χεις ιδροκοπήσει πρώτα σ' ένα παρακατιανό, για να πατάξεις την κυτταρίτιδα στο step, για να μπορείς μετά να αντέξεις τον ανταγωνισμό του χλιδάτου, μπας και σου κάτσει γνωριμία.
-H δήλωση της εφορίας. Όχι τόσο η ίδια, αλλά ότι ο λογιστής καταλαβαίνει αυτό που εμένα μου φαίνεται απίστευτο και με κάνει να αισθάνομαι γκάγκα.

Με αφήνει παγερά αδιάφορο :

Που κάποια επώνυμα ''καφέ-bar'', κάθε πρωί κλείνουν λόγω ανακαίνισης και κάθε βράδυ ανοίγουν ίδια κι απαράλλακτα.
Ελευθερία είναι να πετάς ψηλά...

# 2 στις 3/9/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Mε φτιάχνει που οι Ολυμπιακοί εξακολουθούν να ισχυρίζονται πως είναι ευτυχισμένοι

Με χαλάει που δεν έχω a/c στο αυτοκίνητο με αποτέλεσμα, να φτάνω πάντα "πρώτος και καταιδρωμένος"...

Με αφήνει παγερά αδιάφορο η ευχή : "Καλό χειμώνα....."

koyrsaros

# 3 στις 3/9/2003
author
Με φτιάχνει :

Tα ''μισθά'' που παίρνουν τα φαντάρια. 980 δραχμές τον μήνα. Τρελλά λεφτά εεε !!

Με χαλάει :

-Το μπουκάλι ρεζερβέ που βρίσκω στα τραπεζάκια στις 11 το πρωί παρακαλώ, στα καφέ. Η λουλουδού λείπει.
-Στα Bar που τις καθημερινές σε παρακαλάνε να καθίσεις για ποτό, τα δε σαβ/κα πρέπει να είσαι Σφακιανάκης κλάσσης και άνω.

# 4 στις 3/9/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Με χαλάει:

- Που κάθε μέρα, σώνει και καλά, πρέπει να ξυπνάω νωρίς, άσχετα αν κοιμήθηκα καλά την προηγούμενη νύχτα, για να πάω στην δουλειά , για εργασία με χαρά.

Με φτιάχνει:

- Που κάθε πρωί ξυπνάω με χάδια και φιλιά... της καλής μου σκυλίτσας.
Με αφήνει παγερά αδιάφορη:

-Όταν οι περισσότεροι που θέλουν να πουν ότι διασκέδασαν, λένε πρώτα... "Ξέρεις τι ώρα γυρίσαμε εχθές; Στις 6 το πρωί." Λες και οι πρωινές ώρες αποδεικνύουν ότι έχουν διασκεδάσει.

koyrsaros

# 5 στις 4/9/2003
author
Με χαλάει :

Το κάθε νέο προεκλογικό πακέτο αποδοχών, απο την κάθε Κυβέρνηση. Ευτυχώς πάντως που έχουμε εκλογες τακτικά και παίρνουμε και κανένα φράγκο.(σιγά τα φράγκα δηλαδή)..

Με φτιάχνει :

Που μετά απο τις εκλογές και την Ολυμπιάδα, θα σφίξουμε γερά το ζωνάρι μας. Οπως πάντα εμείς θα πληρώσουμε τα σπασμένα.

Με αφήνει παγερά αδιάφορο :

Ο Μπους και το κάθε ''ανθρωπάκι'' που το ''διορίζουν'' πρόεδρο των ΗΠΑ, οι πολυεθνικές.

koyrsaros

# 6 στις 6/9/2003
author
Με φτιάχνουν (με την κανονική έννοια εεε.)

Oι λεζάντες στις ροζ αγγελίες: ''Αγάπησέ με αχόρταγα'', ''Σκληρή λιχουδιά'', ''Tα απαλά μού ταιριάζουν'', ''H γυναίκα σου με πέντε άντρες κι εσύ να βλέπεις'', ''Το βαλς του οργασμού'', ''Γλείψε με, καμάκι, σαν παγωτό χωνάκι'', ''Δώστα όλα στην καρ**λα, ''Ciao παρθένα'' κι ''Έγια μόλα έγια λέσα, όλα στη χαμούρα μέσα''.

Oι εφημερίδες των φανατικών φιλάθλων των ομάδων. Xάρμα οφθαλμών! Nα διαβάζεις και να εμπλουτίζεις το λεξιλόγιό σου!

Οι φοβεροί οδηγοί που συναντάμε στον δρόμο μας. Όπως κάποιος που έχει στοπ, δεν σταματά, πάει να πέσει πάνω σου,που πας ρε Καραμήτρο αεράτος, γιατί έχεις προτεραιότητα και όταν στο παρατσάκ γλιτώνετε τη σύγκρουση, σε μουντζώνει και σου λέει: ''δεν βλέπεις βρε καραγκιόζη, πως έχω στοπ;''

Και αντίστοιχα σε ίδιο επεισόδιο, ποιο ευγενικό ας πούμε. ''μεγάλε είσαι φάουλ, παραλίγο να με σκοτώσεις !!!''Και πετάγεται ο άλλος Καραμήτρος και απαντά '' και τι θές τώρα ρε βλάχο, να εκτελέσεις και βολές...''

fegarahtida

# 7 στις 17/4/2004
author
Γυναίκα / 51 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαϊδάρι
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 675
Με χαλάνε οι άνθρωποι που δεν σέβονται το ωράριο της εργασίας μου και θεωρούν ότι πρέπει να εξυπηρετούνται όπως και ότι ώρα θέλουν αυτοί..

Με φτιάχνουν οι άνθρωποι που χαμογελούν και λάμπει το πρόσωπό τους..

Με αφήνει παγερά αδιάφορη η μόδα...
"Εκείνο που η κάμπια θεωρεί τέλος του κόσμου ο δημιουργός το ονομάζει πεταλούδα..."

deilino

# 8 στις 18/4/2004
author
Γυναίκα / 64 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Σαρωνίδα
Θέματα: 15
Απαντήσεις: 333
Με χαλάει
Το κουτσομπολιό και τα ποικίλα χωρίς σκέψη σχόλια, οι αχαρακτήριστες απογευματινές σειρές, τα ριάλιτυ και τα παιχνίδια εγκλείστων που έχουν κάνει το IQ ορισμένων ανύπαρκτο, να το αναζητούμε στους κήπους και τα περιβόλια (που λέμε IQ ραδικού!), η τηλεόραση και οι ειδήσεις της, όταν ζουμάρει ο φακός στο πιο σπαρακτικό δάκρυ του ζωντανού λειψάνου που έχει χάσει τον άνθρωπό του και ο ρεπόρτερ-καννίβαλος (γιατί κατατρώγουν τις σάρκες των θυμάτων -ερωτώμενων) ρωτά, πώς αισθάνεσθε? η κακία, το ψέμα, η υποκρισία, ο φθόνος, η έλλειψη σεβασμού, το ρουσφέτι, το μέσον, το γρηγορόσημο, ο τρόπος που κάποιοι ανεγκέφαλοι αντιμετωπίζουν τον κόσμο (σε υπηρεσίες/καταστήματα) με κριτήριο το παρουσιαστικό, το ντύσιμο και την μόρφωση (δεν αναφέρομαι στον εαυτό μου, και ευπρεπώς ενδεδυμένη κυκλοφορώ εντός και εκτός οικίας και βλέπομαι και ομιλώ την ελληνικήν!), το να περιμένουν πολλά και ανέφικτα από εμένα θεωρώντας τα δεδομένα.
Υπάρχουν τόσα ακόμη... γράφω αυτά που σκέφθηκα αυτήν την στιγμή.

Με φτιάχνει
Ένας γλυκός αληθινός λόγος, ένα ξαφνικό τηλεφώνημα από μία φίλη απλώς για να δει τι κάνω, κάτι που θα φέρω εις πέρας με επιτυχία, μία έξυπνη και με στοχασμό συζήτηση με έναν δεινό συνομιλητή, ένα καλό βιβλίο και φυσικά η μουσική.
Α! να μην το ξεχάσω, και οι συχνές επισκέψεις μου εδώ, όπου πάντα με περιμένει ένα όμορφο ευωδιαστό μπουκέτο φτιαγμένο από τρυφερές σκέψεις, από την αγάπη, την έννοια, τα όνειρα, την λύπη και τις ελπίδες σας, που απλόχερα μοιράζεστε μαζί μου έχοντας βρει πολλές φορές απαντήσεις σε προβλημτισμούς μου, έχοντας νοιώσει περισσότερο άνθρωπος.
Με αφήνει παγερά αδιάφορη
Η τηλεόραση, η πολιτική και οι πολιτικοί, η μόδα, οι δήθεν φίλοι, η κακώς εννοούμενη διασκέδαση (ηχορύπανση, ορθοστασία, στρίμωγμα κλπ)

split

# 9 στις 23/9/2004
author
Γυναίκα / 60 / Ελεύθερη
Κύπρος
Θέματα: 57
Απαντήσεις: 1.437
Με φτιάχνουν οι χαρούμενες καλημέρες.

Με χαλάει η γκρίνια.

Με αφήνουν παγερά αδιάφορη οι εξυπνάκηδες.
Ο δυσκολότερος δρόμος στη ζωή είναι ο δρόμος της καρδιάς σου...

# 10 στις 23/9/2004
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Τα λεω ολα ....... εδώ! ...

educator

# 11 στις 23/9/2004
author
Γυναίκα / 52 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Σμύρνη
Απαντήσεις: 783
Με χαλάει....
..... οι εξετάσεις του ΑΣΕΠ και ότι κάποιο νομίζουν ότι για να δουν αν αξίζω σαν εκπεδευτικός δεν μετράνα τα χρόνια μου στην έδρα ή τα εύσημα των διευθυντών μου αλλά όλες αυτές οι αρλούμπες που ζητούν άνθρωποι που δεν έχουν μπει σε τάξη ούτε στο όνειρό τους.

..... που δουλεύω δύο δουλειές και δεν πληρώνομαι αλλά εμένα θα μου βγει ο πάτος να αποδόσω πάνω από το μισθό πείνας που παίρνω γιατί δεν μου βγαίνει να λουφάρω.

.....που ο κάθε υπουργός και πρωθυουργός και μεγαλοεπιχειρηματίας μπαινοβγάζει τα παιδιά του σε δουλειές και πανεπιστήμια γιατί λέει έχουν τρομερά προσόντα και το αξίζουν να έχει πέντε δουλειές ο καθένας ΑΛΛΑ κάτσε εσύ Έλληνα στην ανεργία ή με ένα μισθό της πλάκας να σε φάει το ρουσφέτι ή να γλύφεις τον καθένα για το τίποτα.

.... που η μάνα μου θεωρεί ότι στα 33 και παντρεμένη είμαι ακόμα μωρό και το ότι παντρεύτηκα είναι ένα παιχνίδι. Βαρέθηκα να φωνάζουμε η μία στην άλλη μανούλα είναι καιρός να σεβαστείς τα όρια μου για να μην γίνομαι κακιά και αγενής.

...... που ο γιατρός μου λέει μην ανησυχείς και μην έχεις άγχος και θα.... Μου λες και εμένα γιατρέ που είναι το κουμπί να το πατήσω γιατί μέχρι και γιόγκα έκανα αλλά τίποτα.

...... οι άντρες που τους λες ευγενικά ότι δεν θέλεις να κερατώσεις τον άντρα σου και αυτοί νομίζουν ότι το παίζεις δύσκολη.

Σταματώ εδώ γιατί τώρα τελευταία είμαι πολύ στις μαύρες μου και δεν θέλω να γκρινιάζω για να ξαλαφρώσω.

Με φτιάχνει....
..... μόνο το χαμόγελο και η αγκαλιά των παιδιών.

Με αφήνει αδιάφορη......

Προσπαθώ να βρω κάτι αλλά δυστυχώς όλα με ενδιαφέρουν. ΑΑΑΑ...

....οι προσωπική ζωή του άλλου και οι επιλογές του όταν δεν επιρεάζουν τη ζωή μου.

.... η θρησκεία, η χώρα, το χρώμα και οι σεξουαλικές του προτιμήσεις.
This is an extraordinary day, like any other. A day crammed full of the unspoken of love stories, unacknowledged grievances and the unwitnessed triumphs. jon mcgregor, if nobody speaks of remarkable things (one of my favourite novels)

# 12 στις 23/9/2004
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Με χαλάει

Που το μωρό μου, με πτυχίο Πανεπιστημίου και τρεις ξένες γλώσσες, είναι εδώ και ένα μήνα άνεργο.

Με φτιάχνει

Που ΠΑΟΚτζήδες, Αρειανοί και Ηρακληδείς εξακολουθούν να παλεύουν για το ποιος είναι το αφεντικό της πόλης. Που πας ρε Καραμήτροοοοοοοοο????

Με αφήνει παγερά αδιάφορο

Η προσωπική ευθιξία που επικαλέστηκε ο Υπουργός Γεωργίας για να δικαιολογήσει την παραίτησή του. Κύριε Υπουργέ, όταν κάνατε τη λαμακία, δεν είχατε ευθιξία? Την αποκτήσατε όταν σας έκραξαν οι εφημερίδες?

Nicks_Re_Loaded

# 13 στις 23/9/2004
author
Ανδρας / 58 / Σε σχέση
Ν. Αχαϊας / Αιγιο
Θέματα: 10
Απαντήσεις: 740

Παράθεση:
Originally posted by sentinel

Η προσωπική ευθιξία που επικαλέστηκε ο Υπουργός Γεωργίας για να δικαιολογήσει την παραίτησή του. Κύριε Υπουργέ, όταν κάνατε τη λαμακία, δεν είχατε ευθιξία? Την αποκτήσατε όταν σας έκραξαν οι εφημερίδες?

Μα είπαμε ήταν για λόγους ασφαλείας !!
Τα δε κανάλια τα μη "κυβέρνω", το έκαναν εθνικό θέμα, κάθε τρεις και λίγο έκτακτο, σαν να γινε εθνική τραγωδία
Λες και τα αίσχη που γίνονται δεν τα γνωρίζει κανείς.
Τώρα γουστάρω που ο κωστάκης, βλέπει την "μαλλιαρόκωλη"που έβλεπε ο κινέζος με τους δικούς του γκάγκστερς.
Η ψαρούμπενά ήταν σωστή που το είπε ευθαρσώς.
"Τι περιμένατε, δεν θα βάλουμε τους δικούς μας όπως κάνατε κι' εσείς?"

Χεσμός Αγά μου. Σκάστε και σκάβετε...
βομβ βουαγε ινψρεδιβου...

educator

# 14 στις 23/9/2004
author
Όντως έχουμε ανεχτεί πολλά!!!!

Αλλά δεν θα ξαναπαρεκτραπώ μου φτάνει που παρεκτράπηκα σε παρόμοιο θέμα στην Προσωπική Βελτίωση.

Και όταν παρεκτρέπομαι με ρίχνει!!! Χι Χι Χι
This is an extraordinary day, like any other. A day crammed full of the unspoken of love stories, unacknowledged grievances and the unwitnessed triumphs. jon mcgregor, if nobody speaks of remarkable things (one of my favourite novels)

# 15 στις 24/9/2004
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Με φτιάχνει μια γλυκιά καλημέρα που θα ακούσω ............

Και με ρίχνει
.................μια πικραμένη καληνύχτα

daskala

# 16 στις 24/9/2004
author
Γυναίκα / 47 / Ελεύθερη
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 630

Εύκολες οι ερωτήσεις...

Με φτιάχνουν τα πρωτάκια μου που βρίσκονται σε στάδιο προσαρμογής και τα έχουν χαμένα. Που ασχολούνται με την προγραφική τους δραστηριότητα με επιστημονικό ύφος και μετά με κοιτάζουν με τα αθώα ματάκια τους ρωτώντας με αν τους έχω βάλει Άριστα. Κι όταν τους πω ότι έβαλα άριστα και αυτοκόλλητο γελούν και τα αυτιά τους και το δείχνουν παντού.

Προχτές άργησα να ξυπνήσω και έκανα αγώνα ράλι για να φτάσω στην ώρα μου(40 χμ απόσταση βλέπετε). Η διάθεση μου ήταν χάλια από το άγχος που με είχε πιάσει. Με το που άρχισε το μάθημα έφτιαξε και η διάθεση καθώς ένα μικρούλι ήρθε πολύ σοβαρο και μου ανακοίνωσε ότι γράφω λάθος το όνομά του. Και όταν τον ρώτησα τι λάθος κάνω μου απάντησε ότι θυμόταν μία σκάλα στο όνομά του. Σκάλα; Μετά κατάλαβα. Το ζουζούνι λέγεται Μανώλης αλλά τον φωνάζουν Μάνο. Εγώ τον έγραφα Μάνο και η σκάλα ήταν το ήτα(Η). Πώς να μη γελάσεις;

Με χαλάει η ανικανότητα των αρμοδίων να εξοπλίσουν το σχολείο μου με τα απολύτως απαραίτητα. Για τα περιττά δε γίνεται ούτε λόγος.

Με ενοχλεί αφάνταστα το γεγονός ότι με αναγκάζουν να γίνω απίστευτα ενοχλητική και φορτική για να επιτυχω τα δέοντα.(με τον καημο του φωτοτυπικού θα μεινω! Φωτοτυπικό ακόυω και φωτοτυπικό δε βλέπω!)

Με αφήνουν παγερά αδιάφορη οι εκπαιδευτικοί και οι γονείς που είναι εντελώς αδιάφοροι. Αυτοι που προβάλλουν πολλά και δείχνουν λίγα, που ζητάνε πολλά και δίνουν τα ελάχιστα.

Λειτούργημα ή επάγγελμα το δασκαλιλίκι;
Ω, την παντέρμη ερώτηση θα έλεγαν οι μαθητές μου! Στην απάντηση σε θέλω! Εκεί αρχίζουν τα δύσκολα!
κι όταν δεν πεθαίνουμε πια ο ένας για τον άλλο, είμαστε κιόλας νεκροί!

# 17 στις 24/9/2004
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by daskala
Με φτιάχνουν τα πρωτάκια μου που βρίσκονται σε στάδιο προσαρμογής και τα έχουν χαμένα. Που ασχολούνται με την προγραφική τους δραστηριότητα με επιστημονικό ύφος και μετά με κοιτάζουν με τα αθώα ματάκια τους ρωτώντας με αν τους έχω βάλει Άριστα. Κι όταν τους πω ότι έβαλα άριστα και αυτοκόλλητο γελούν και τα αυτιά τους και το δείχνουν παντού.

Προχτές άργησα να ξυπνήσω και έκανα αγώνα ράλι για να φτάσω στην ώρα μου(40 χμ απόσταση βλέπετε). Η διάθεση μου ήταν χάλια από το άγχος που με είχε πιάσει. Με το που άρχισε το μάθημα έφτιαξε και η διάθεση καθώς ένα μικρούλι ήρθε πολύ σοβαρο και μου ανακοίνωσε ότι γράφω λάθος το όνομά του. Και όταν τον ρώτησα τι λάθος κάνω μου απάντησε ότι θυμόταν μία σκάλα στο όνομά του. Σκάλα; Μετά κατάλαβα. Το ζουζούνι λέγεται Μανώλης αλλά τον φωνάζουν Μάνο. Εγώ τον έγραφα Μάνο και η σκάλα ήταν το ήτα(Η). Πώς να μη γελάσεις;

Μολις με εφτιαξε αυτο που σε φτιαχνει, Δασκαλα! Ηρθαν στο μυαλο μου οι φατσουλες που περιγραφεις και χαμογελασα!

educator

# 18 στις 24/9/2004
author

Και εμένα δασκάλα με φτιάχνουν τα juniorakia!!!

Και εγώ τα ξεχνώ όλα όταν μπω μες την τάξη!

Αλλά είναι απαράδεκτο να μην έχεις φψτοτυπικό!!!! Εγώ το χρησιμοποιώ συνέχεια και αυτό και το ίντερνετ του σχολείου (χώρια το ίντερνετ στο σπίτι) να φτιάξω τα worksheets!!!! ΕΙΣΑΙ ΗΡΩΑΣ!!!!!

Με φτιάχνουν εκπαιδευτικοί σαν και εσένα και εμένα που έχουμε κάνει την τάξη ζωή μας!!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!

# 19 στις 9/10/2004
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Με αρέσει

Να βλέπω τα διαφημιστικά τρέιλερ της ταινίας Σκοτεινό Χωριό. Ελπίζω η ταινία να είναι εξίσου καλή.
Δεν με αρέσει

Που σε λίγες ώρες θα ξαναβρεθώ στο "φονικό πέταλο του Μαλλιακού"

Η σκέψη του Υπουργείου Παιδείας να επανέλθουν οι εξετάσεις στην Ε' και Στ' Δημοτικού. Τελικά, καλύτερα να αλλάξει όνομα αυτό το Υπουργείο. Υπουργείο κόμπλεξ και σεξουαλικών απωθημένων του εκάστοτε υπουργού, ίσως?

educator

# 20 στις 9/10/2004
author

Sentinel προσυπογράφω για το υπουργείο!!!

Δεν κοιτάνε να λύσουν τα προβλήματα από τη ρίζα και κάθε φορά βρίσκουν ηλίθιες και επιφανιακές λύσεις του στυλ που περιέγραψες για να πουν ότι έκαναν έργο.

Αχ κακόμοιρα νιάτα της Ελλάδας! Στην καμπούρα σας όλοι!!!!

Να κάτι άλλο που με χαλάει.....
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.

lastpost