Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

λάθος.....

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

riddle_

# 21 στην 1/12/2007
author
Ανδρας / 58 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Δυτική) / Μάνδρα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 3.706
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Originally posted by Belzenia

Παράθεση:
Από το μέλος riddle_ - 01/12/07 08:09
... Το μηχανημα ενδεχεται λογω πολυωρης χρησης,να παρουσιασει καποιο προβλημα,εστω και απο αδεξιο χειρισμο...αυτο θεωρειται ως παγιο εξοδο και ειναι στα υπ'οψην της εκαστοτε εταιριας... ...

Παράθεση:

Κι ο ανθρωπος..μηχανημα ειναι... καποιες φορες, σε καποιες δουλειες...

Οποιος εχει καταφερει και εχει θεσει τον εαυτο του Μπελτζενια,σε τετοια ταυτιση,εχει χασει το παιχνιδι...δυστυχως!!!

Belzenia

# 22 στην 1/12/2007
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 780

Παράθεση:
Από το μέλος riddle_ - 01/12/07 01:15
... Οποιος εχει καταφερει και εχει θεσει τον εαυτο του Μπελτζενια,σε τετοια ταυτιση,εχει χασει το παιχνιδι...δυστυχως!!! ...

Παράθεση:

Μπορει...
Αλωστε ποια ειμαι εγω που θα τολμησω να μιλησω για γενιες και γενιες ανθρωπων που εδωσαν τα κορμια ,τις ψυχες τους.. στο βωμο της βιομηχανικης εξαπλωσης, του οικονομικου και επεκτατικου κερδους..κλπ κλπ κλπ....Αχ δεν εχει κανενα νοημα, και τα πραγματα που δεν μπορω να συζητω, ειναι τα εμφανως αυταποδεικτα....

You can chain me, you can torture me, you can even destroy this body, but you will never imprison my mind. Mahatma Gandhi

DAMASTHS

# 23 στις 25/12/2007
author
Ανδρας / 44 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Δυτική) / Ανω Λιόσια
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 160

Τα λαθη ειναι ανθρωπινα...

Στον επαγγελματικο τομεα και οσο αναφορα την σχεση υπαλληλου-αφεντικου,ενα απο τα ποιο σημαντικα και προς εκτιμιση στοιχεια για τον δευτερο, ειναι η ειλικρινεια.Περα απο αυτο, δεν ειναι υποχρεωμενος ο καθε εργοδοτης να πληρωνει τα λαθη των εργαζομενων ,εαν αυτο γινεται σε συχνη βαση.Τωρα,αν μετα απο τοσα χρονια ειναι το πρωτο λαθος που κανεις,καλο θα ηταν να δειξει κατανοηση,γιατι ετσι θα ανεβει και η εκτιμιση που εχεις ως προς αυτον...Βεβαια καθε συμπεριφορα ειναι υποκειμενικη,αλλα το σιγουρο ειναι οτι κανεις δεν ειναι αλανθαστος,ειμαστε ανθρωποι και κανουμε λαθη...

MsNanouk

# 24 στις 2/1/2008
author
Γυναίκα / 54 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 5.851
Ανθρωποι - εργαζόμενοι είμαστε και όσο και ευσυνείδητοι και σωστοί να θέλουμε να είμαστε στη δουλειά μας ... λάθη θα κάνουμε όχι εσκεμμένα ... αλλά θα κάνουμε ....
Μόνο αυτός που δεν παράγει έργο ... που δεν κάνει τίποτα δεν κάνει λάθη ...
Πολύ σωστή η συμπεριφορά του εργοδότη σου και δείχνει οτι εκτιμά αυτό που είσαι ως συνεργάτιδα του ...
Δεν νομίζω ότι χρειάζεται να του προτείνεις να αναλάβεις να καλύψεις την ζημιά ... εκείνος έχει καταλάβει πόσο σε ενόχλησε, σε στεναχώρησε το λάθος σου και η εταιρεία στον γενικό προϋπολογισμό της έχει υπολογισμένο το πιθανό ανθρώπινο λάθος ...
Νομίζω λοιπόν οτι θα πρέπει να το αφήσεις πίσω και να συνέχισεις να δουλεύεις κανονικά όπως δούλευες ... και να μην είναι το λάθος αυτό η αιτία να χάσεις την αυτοπεποίθησή σου .... που ίσως τότε γίνει η αιτία να πέσεις και σε άλλα λάθη ....
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost