Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ενα μικρό πείραμα

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

cinderela

# 21 στις 3/12/2007
author
Γυναίκα / 44 / Παντρεμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 17
'Aρεσαν+: 0%
Τι καλε?Πες μας βρε παιδακι μου τι μας παιδευεις ετσι?

SWEETY13

# 22 στις 3/12/2007
author
Γυναίκα / 61 / Ελεύθερη
Ν. Κεφαλληνίας / Σάμη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2
Μάλλον σε έπιασε απ΄το μαλλί γιατί κολλάς στην γκόμενά της και έγινε της τρελλής!
Imagine no possesions I wonder if you can No need for greed no hunger A brotherhood of man Imagine all the people Sharing all the world... You may say I'm a dreamer...

paliogatos

# 23 στις 4/12/2007
author
Ανδρας / 61 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 269

Παράθεση:
Originally posted by mh_me_lhsmonei
Άρχισε η "θεά" να σου κάνει καμάκι..

Σιγα μην έκανε καμάκι η θεα!
Αντε να το τελειώσω λοιπόν να γλυτώσω το επερχόμενο βρισίδι.

Αφού λοιπόν είπε τα προηγούμενα, και μίλησε και λιγάκι για άσχετα θέματα, πήρε στο κινητό κάποιον και άρχισε να μιλάει "ΝΑΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ", "ΝΑΙ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ", "ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΣΟΥ ΛΕΙΠΩ" κλπ κλπ, ώστε να ακούνε όλοι, όλοι όμως. Και αφου έδειξε στην άλλη ότι, ναι μεν εσυ ειχες μια επιτυχιούλα με έναν γκριζαρισμένο γάτο, που μάλλον του τρέχουν τα σάλια και έχει και προχωρημένη άννοια, εγω όμως έχω κάποιον στ αλήθεια και απ οτι άκουσες με θέλει πολύ.
Και μετά .... τίποτα. Γυρισα στη θέση μου, τίποτα, ούτε ενα βλέμμα, απο καμμία.
Απο όλα αυτά, αυτό μου φάνηκε το πιο περίεργο. Σου μιλάει κάποιος και δεν σε ενδιαφέρει ποιός είναι, γιατι σου μίλησε, τίποτα;
Τι είδους εκπαίδευση ειναι αυτή; Δεν τα ειχαμε αυτά ...παλιά
ΖΑΤΣ είπε το λιοντάρι...και μετά έφυγε

gortzio45

# 24 στις 4/12/2007
author
Ανδρας / 64 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Κορυδαλλός
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 249
Μας το χάλασες ,πριν απαντήσεις τουλάχιστον είχαμε την φαντασία μας να οργιάζει …………………….. παλιόγατε.
Μην κάνεις στους άλλους αυτό που θα ήθελες να κάνουν σε σένα. Τα γούστα τους μπορεί να είναι διαφορετικά.

mboumbi

# 25 στις 4/12/2007
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 66
Απαντήσεις: 9.122
Αφου συνοδευόσουνα (έτσι δεν το λέγατε παλιά; ) Τι ήθελες να κάνουν; Εντάξει, είμαστε προχωρημένη γενιά αλλά όχι κι έτσι...
Η ζωή είναι υπέροχη!

PROBLEM

# 26 στις 4/12/2007
author
Ανδρας / 52 / Παντρεμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Κουφάλια
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 1.851

Παράθεση:
Originally posted by paliogatos
Δεν τα ειχαμε αυτά ...παλιά

Για τα κινητά λές?

Ναι, παλιά δεν υπήρχαν και ακόμη παλαιότερα ούτε το τηλέφωνο.......
Εν οιδα οτι ουδεν οιδα

Dardana

# 27 στις 4/12/2007
author
Γυναίκα / 49 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651

Παράθεση:
Originally posted by paliogatos
Προχτές, Σάββατο μεσημέρι, ημουν με μια φίλη για φαγητό σε ψιλοκυριλέ εστιατόριο της παραλιακής. Κόσμος πολύς, κατά κανόνα καλοντυμένος για την "εξοδο". Στο τραπέζι πίσω από την πλάτη μου, και φάτσα στη φίλη μου έρχονται και κάθονται δύο κοπελιές γύρω στα εικοσιπέντε. Η μία απλή και μαζεμένη, η άλλη σεξοντυμένη με μινι και με αέρα "εγω η θεά". Να στριφογυρίζει, να σταυρώνει, να ξεσταυρώνει τα πόδια, να τινάζει το μαλλί, τέτοια. Κοιταξέ τες, μου λέει η φίλη μου, βλέπεις πως το παίζει αυτή στην άλλη; Σκέφτηκα και εγω λοιπόν να κάνω ενα πειραματάκι. Και για το καλό σε τελευταία ανάλυση.
Αφου κανόνισα με τη φίλη μου να τις παρατηρεί με τρόπο, σηκώθηκα, έκανα μια βόλτα και επιστρέφοντας έσκυψα στο αυτι της μαζεμένης και της είπα "το ξέρεις οτι είσαι η πιο ωραία γυναίκα εδω μέσα;" "Να είστε καλά", μου είπε και έφυγα προς την τουαλέτα, ενω η φίλη μου παρακολουθούσε. Τι φαντάζεστε οτι έκανε η άλλη;

εβγαζε αφρους απ' το στομα και καπνους απ' τα αυτια;

Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

broxi

# 28 στις 4/12/2007
author
Γυναίκα / 45 / Διαζευγμένη
Ν. Αιτωλοακαρνανίας / Αγρίνιο
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 520
Καλά...η δική μου φαντασία... πάλι οργίασε....

Σημασία δεν έχει να βρείς έναν άνθρωπο να περασεις τη ζωή σου μαζί του...αλλά κάποιον που να μην μπορείς να ζήσεις μακριά του...
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε