Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!
ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΜΕΤΑ [ΑΠΟ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΧΩΡΙΣΜΟΥ;

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

vl1971

# 1 στις 4/12/2007
author
Γυναίκα / 50 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Παρασκευή
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 16
'Aρεσαν+: 0%

Πως να τον βγαλω απο το μυαλο μου μετα [απο 10 χρονια χωρισμου;

ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ 5 ΧΡΟΝΙΑ,ΕΧΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣΕΙ 10 ΧΡΟΝΙΑ.ΥΠΟΦΕΡΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΚΟΛΛΗΣΩ ΚΑΙ ΑΣ ΕΧΩ ΑΛΛΗ ΣΧΕΣΗ.ΟΤΑΝ ΣΥΝΑΝΤΙΟΜΑΣΤΕ(ΣΠΑΝΙΑ ΤΥΧΑΙΑ)ΤΑ ΒΛΕΜΜΑΤΑ ΜΑΣ ΚΟΛΛΑΝΕ.ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΝ ΠΗΡΕ(ΛΟΓΩ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ)ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΠΡΑΞΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ.ΜΕΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ.Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΜΕ ΜΕ ΥΠΟΓΕΙΑ ΧΤΥΠΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.ΠΡΙΝ ΕΙΧΑΜΕ ΣΥΝΕΧΩΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΝΑ ΤΟ ΡΙΣΚΑΡΩ;;;;;

# 2 στις 4/12/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Οχι να μην τον πάρεις τηλέφωνο. Οπως όλοι χρωστάς στον εαυτό σου πραγματική ζωή. Αν θεωρείς ότι ούτε ο τωρινός σου συντροφος δεν σε καλύπτει πάρε την απόφαση να φύγεις γιατί η ζωή που ζείς απλά δεν σ'αφήνει να ξεκολλήσεις απο το μακρινό παρελθόν.Θα χαρώ πολύ να νοιώσεις δυνατή και να μην κυνηγάς χίμαιρες

# 3 στις 4/12/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by vl1971
ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ 5 ΧΡΟΝΙΑ,ΕΧΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣΕΙ 10 ΧΡΟΝΙΑ.ΥΠΟΦΕΡΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΚΟΛΛΗΣΩ ΚΑΙ ΑΣ ΕΧΩ ΑΛΛΗ ΣΧΕΣΗ.ΟΤΑΝ ΣΥΝΑΝΤΙΟΜΑΣΤΕ(ΣΠΑΝΙΑ ΤΥΧΑΙΑ)ΤΑ ΒΛΕΜΜΑΤΑ ΜΑΣ ΚΟΛΛΑΝΕ.ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΝ ΠΗΡΕ(ΛΟΓΩ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ)ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΠΡΑΞΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ.ΜΕΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ.Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΜΕ ΜΕ ΥΠΟΓΕΙΑ ΧΤΥΠΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.ΠΡΙΝ ΕΙΧΑΜΕ ΣΥΝΕΧΩΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ.

# 4 στις 5/12/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
όχι να μην πάρεις, να σεβαστείς την οικογένειά του.

Aggelo

# 5 στις 5/12/2007
author
Ανδρας / 51 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 7.117
Αυτες οι καταστασεις ειναι πολυ δυσκολες και ψυχοφθορες........μαλλον οπως εγραψε και η Μελιβια εχεις αδικησει τον εαυτο σου...η δεν εχει βρει τον ανθρωπο που θα σε συγκλινισει ωστε να σε κανει να κοιτας με αισιοδοξια το μελλον...παντως τα πισωγυρισματα σε βγαζουν σχεδον παντα σε αδιεξοδο

cerise

# 6 στις 5/12/2007
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πεύκη
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 7.206

Η θεση σου ειναι δυσκολη!!!

ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΡΙΤΟΥΣ ΟΤΑΝ ΔΥΟ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΟΥΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΥΤΕ ΟΙ ΣΥΖΥΓΟΙ ΟΥΤΕ Η ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΑΠΛΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΒΟΛΕΥΤΕΙ ΕΣΤΩ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΗ ΣΥΖΥΓΟ ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΒΟΛΕΥΕΤΑΙ ΝΟΙΩΘΕΙ ΕΞ ΙΣΟΥ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΕΡΩΤΕΣ ΟΥΤΕ Ο ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΑΛΛΙΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΧΩΡΙΖΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΑΖΥΓΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΒΡΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΒΗΜΑΤΑ ΕΣΥ ΘΑ ΕΙΣΕ ΣΙΓΟΥΡΑ Η ΧΑΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΡΝΟΥΝΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΒΟΛΕΜΕΝΟΙ Η ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΤΟΥΣ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΟΛΟΙ ΑΛΛΟΣΤΕ ΚΟΛΑΚΕΥΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΩΣΤΟΙ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ ΕΜΕΙΣ Η ΑΙΤΙΑ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΙΑΤΙ Η ΖΩΗ ΤΑ ΦΕΡΝΕΙ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΓΥΡΙΖΕΙ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΠΕΦΤΟΥΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΠΑΓΙΔΑ ΠΟΥ ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΣΑΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΝΣΥΝΕΙΔΗΤΑ Η ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΑ ΑΛΛΟΣΤΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΥΧΕΡΟ ΣΟΥ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΞΕΚΟΛΛΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΕΙΣ ΚΙ ΑΜΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ ΘΑ ΕΥΓΝΩΜΟΝΕΙΣ ΤΟ ΘΕΟ ΠΟΥ Σ ΕΣΩΣΕ ΑΠΟ ΨΥΧΟΦΘΟΡΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ

marshias

# 7 στις 5/12/2007
author
Ανδρας / 48 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Δυτική) / Ασπρόπυργος
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 2.868
Να τον παρεις....
τριτη πεμπτη, μακαρονια...

KOTOMPEIKONAKI

# 8 στις 5/12/2007
author
Ανδρας / 42 / Ελεύθερος
Τατζικιστάν
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 89
ΝΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙΣ!!! ΑΦΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΖΗΣΕΙς ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΝ!!! ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΧΩΡΙΣΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ??? ΤΟΣΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΧΩΡΙΖΟΥΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!! ΑΚΟΛΟΥΘΑ ΤΗ ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ!!!! ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΒΑΣΑΝΙΖΕΣΑΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΛΕς "ΚΑΙ ΑΝ...."

mistique

# 9 στις 5/12/2007
author
Γυναίκα / 37 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Βύρωνας
Απαντήσεις: 50
Εγω πάλι θα σου πω να μην τον παρεις καθολου.Δεν αξιζεις κατι τετοιο.Και να σου πω και κατι δεν μπορω να φανταστω ενα ζευγαρι να παντρευεται απλα και μονο επειδη η κοπελα εμεινε εγκυος.Κατι θα υπαρχει βρε παιδι μου.Απο την αλλη γιατι δεν χωριζουν αφου δεν την θελει και θελει εσενα..Ολη αυτη η κατασταση στο τελος θα οδηγησει εσενα με μαθηματικη ακριβεια στη καταθλιψη.Κοιτα να ξεκολλησεις οσο ειναι καιρος γιατι σου εχει γινει ηδη ψιλοψυχωση ολο αυτο.Θα σε συμβουλευα να επισκεφθεις και ενα ψυχολογο.Θα σε βοηθησει αρκετα.Παντως ειναι κριμα να υπαρχουν τετοια δυνατα συναισθηματα και να μην μπορεις να τα εκδηλωσεις.Απο την αλλη δοκιμασε να τον παρεις μια φορα τηλ και βλεπεις..μην καταπιεζεις τον εαυτο σου αλλο.αλλα προσεχε.....

paliogatos

# 10 στις 5/12/2007
author
Ανδρας / 61 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 269
Πολύ ζόρικο αυτό.
Να υποθέσω οτι πιστεύεις οτι και αυτός θα προτιμούσε να είναι μαζί σου; Πες κάτι παραπάνω.
ΖΑΤΣ είπε το λιοντάρι...και μετά έφυγε

riddle_

# 11 στις 5/12/2007
author
Ανδρας / 59 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Δυτική) / Μάνδρα
Απαντήσεις: 3.706
Καλα βρε πουλακι μου...10 ολοκληρα χρονια που εισαστε??

Αυτος καταφερε,εστω και με αυτον τον τροπο και προχωρησε μπροστα,ασχετα αν ειναι ερωτευμενος μαζι σου...εσυ γιατι ''βαλτωσες''??

Αν και ειμαι της γνωμης,πως η οικογενεια ειναι σοβαρο γεγονος και κανεις δεν εχει δικαιωμα και να την αμφισβητει και να την παραβιαζει,απο την στιγμη που υπαρχουν και παιδια,καλο θα ηταν,εφ'οσον ταλαιπωρεισαι ψυχικα και συναισθηματικα,να κανεις μια επικοινωνια μαζι του και να ξεκαθαρισετε τα πραγματα,αν αυτος εξακολουθει και νοιωθει πραγματα για σενα...

Φροντισε ομως να μην του ανοιχτεις εσυ,αλλα ασ'τον να εκδηλωθει μονος του...δεν θα ηταν οτι καλυτερο,να μπεις στο στομα της γυναικας του,σαν αντροχωριστρα και να δημιουργηθει προβλημα στο ζευγαρι εξ'αιτιας σου...

Οτι θελει ας σου πει αυτος και μετα αποφασιζετε τι θα κανετε...

vl1971

# 12 στις 5/12/2007
author
Γυναίκα / 50 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Παρασκευή
Απαντήσεις: 16

Μετα απο 10 χρονια δεν μπορω να ξεκολλησω

ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΜΠΗΚΕ.ΕΓΩ ΠΗΓΑΙΝΑ ΓΙΑ ΓΑΜΟ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΤΟΝ ΧΩΡΙΣΑ ΕΓΩ.ΑΥΤΗ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΠΕΦΤΕ ΑΤΕΛΕΙΩΤΑ ΧΡΟΝΙΑ.ΣΤΕΝΟ ΜΑΡΚΑΡΙΣΜΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ.ΟΥΤΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΧΩΡΙΣΩ ΑΠΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΧΡΩΣΤΑΩ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.Η ΙΔΙΑ ΤΟΥ Η ΜΗΤΕΡΑ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΜΕ ΒΡΗΚΕ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΤΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΤΙΧΙΣΜΕΝΟΣ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΣΤΕΙΛΑΤΕ ΟΛΟΙ ΜΕ ΒΟΗΘΑΤΕ ΠΟΛΥ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ

_Flymoon_

# 13 στις 5/12/2007
author
Ανδρας / 52 / Ελεύθερος
Ν. Ευβοίας / Χαλκίδα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 51

Παράθεση:
Originally posted by _alina_
όχι να μην πάρεις, να σεβαστείς την οικογένειά του.

# 14 στις 5/12/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
κι εγώ 6 μήνες ήμουν παντρεμένη κ χώρισα. κι ας έχω ένα παιδάκι,τί να λέει?το ότι δεν χωρίζει λόγω του παιδιού είναι δικαιολογίες. λόγω εγκυμοσύνης παντρεύτηκα κ μια χαρά την έκανε ο kinder-έκπληξη!όταν ο άνθρωπος θέλει να φύγει γίνεται θεριό ανήμερο,τίποτα δεν μπορεί να τον κρατήσει, ούτε ακόμα κι η πεθερά!!!

# 15 στις 5/12/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Διόλου απίθανο να ήθελε εσένα και να την παντρεύτηκε λόγω εγκυμοσύνης, δεν αντιλέγω.

Όμως και να τον πάρεις τι θα κερδίσεις? Ή μια παράλληλη σχέση με παντρεμένο, ή να τον χωρίσεις από την οικογένειά του για να είναι μαζί σου. Και σ' αυτήν την περίπτωση θα υπάρχει το παιδί στη μέση. Και αυτό περιπλέκει πολύ τα πράγματα, και για την οικογένειά του, αλλά και για σένα δεν είναι ό,τι καλύτερο.

Dardana

# 16 στις 5/12/2007
author
Γυναίκα / 49 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651

Παράθεση:
Originally posted by vl1971

Για κούνα λιγο το κεφαλι σου..

ακουγεται τιποτα;;;;

επειδη τα ειχατε για 5 χρονια και χωρισατε πριν 10 χρονια κι επειδη αυτος παντρευτηκε κάποια απο υποχρεωση επειδη την γκαστρωσε, χρίστηκες εσυ 'καλη νεραϊδα' (και με τις ευχες της μανας του μαλιστα.. - αντε μην τη χαρακτηρισω κι αυτην ) για να μπεις αναμεσα και να τους δωσεις αφορμες για να χωρισουν;; Απο που το πηρες αυτο το δικαιωμα;; Ποια εισαι εσυ που αποφασιζεις τι θα κανει ο οποιοσδηποτε τριτος, πρωην γκομενος ή απλος γνωστος με τη δικη του ζωη και με τις δικες του επιλογες;;;

Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

Leonardo_Avatar

# 17 στις 5/12/2007
author
Ανδρας / 52 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 319
να τον πάρεις αλλά πρόσεξε τι θα του πεις .
{Μίσος Μοναξιά Λύπη-Χαρά Αφοσίωση-Αδιαφορία } Αλεξίσφαιρη Προσωπικότητα και Χαρακτήρας Στόχοι στη ζωή. Ωμή ειλικρίνεια εκεί που χρειάζεται .Ηγεσία καθοδήγηση και ανάληψη ευθυνών. Ειλικρίνεια και αυθεντικότητα. Κοινωνικό κύρος. Μαχητής στην ζωή. Τι δεν έχουν τα καλά παιδιά και κοιμούνται μοναχά

# 18 στις 5/12/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by KOTOMPEIKONAKI
ΝΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙΣ!!! ΑΦΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΖΗΣΕΙς ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΝ!!! ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΧΩΡΙΣΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ??? ΤΟΣΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΧΩΡΙΖΟΥΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!! ΑΚΟΛΟΥΘΑ ΤΗ ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ!!!! ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΒΑΣΑΝΙΖΕΣΑΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΛΕς "ΚΑΙ ΑΝ...."

Επιτέλους κ κπος που λέει αυτό που πραγματικά σκέφτεται,χωρίς να κρύβεται πίσω από ψευτοηθικολογίες!!΄
Αν πάντως τα ξαναβρείτε τλκ,υπάρχει η πιθανότητα να απομυθοποιήσεις το απωθημένο σου(ίσως να'ναι κ η δύναμη της συνήθειας)
Οπότε ή μένεις έτσι όπως είσαι μ'αυτό που νοιώθεις-ίσως για μια ζωή-ή ρισκάρεις κ ακολουθείς την καρδιά σου κ αυτό που πραγματικά θέλεις!!

# 19 στις 5/12/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

ετσι! ζηστε ρε παιδια!

mboumbi

# 20 στις 5/12/2007
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 66
Απαντήσεις: 9.122

Παράθεση:
Originally posted by OnagH

Παράθεση:

ετσι! ζηστε επιπόλαιαρε παιδια!

Η ζωή είναι υπέροχη!
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Η απάντησή σας

Τίτλος :
(Προαιρετικά)
Μεταφορά σε εξέλιξη...
Παρακαλούμε περιμένετε
Επισύναψη αρχείου
1 συνημμένο αρχείο
Υπάρχουν τα παρακάτω προβλήματα:

Δεν έχετε επιλέξει την Kατηγορία του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει τον Τίτλο του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει το Κείμενο του θέματος σας
Η απάντηση σας έχει δημοσιευτεί!
Πιέστε [Εμφάνιση] για να μεταφερθείτε στην απάντησή σας, ή [Νέα Απάντηση] για να συνεχίσετε.
Το θέμα σας έχει αποσταλεί για έγκριση.
Θα δημοσιευτεί μόλις έγκριθεί από την ομάδα διαχείρησης του Sxeseis.gr.
Υπήρξε κάποιο πρόβλημα με την αποστολή του θέματος σας.
Παρακαλούμε δοκιμάστε πάλι. Σε περίπτωση που το πρόβλημα παραμένει παρακαλούμε επικοινωνήστε με την υποστήριξη του Sxeseis.gr.