Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΜΕΤΑ [ΑΠΟ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΧΩΡΙΣΜΟΥ;

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

mboumbi

# 21 στις 5/12/2007
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 66
Απαντήσεις: 9.122
'Aρεσαν+: 0%
Η ζωή είναι υπέροχη!

# 22 στις 5/12/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Αποψη μου γλυκια μου...δεν επεβαλα σε κανεναν κατι..εσενα αμα σου κατσει τετοιο σκηνικο πραξε αναλογως.
Thanks

# 23 στις 5/12/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Γιατί χωρίσατε ? κάποιος λόγος θα υπήρχε που τώρα τον έχεις ξεχάσει .. αν ξαναβρεθείτε θα ξαναβει στην επιφάνεια.

FOINIKAS1957

# 24 στις 5/12/2007
author
Ανδρας / 64 / Παντρεμένος
Ν. Ημαθίας / Βέροια
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 3.553
ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΝΑ ΤΟ ΡΙΣΚΑΡΩ;;;;;

...........................................

Να παρεις και να συνεχισεις να (τον )παιρνεις αλλα απο την τωρινη σου σχεση
Δηλ δε θα αφησουμε τιποτε ορθιο πια ;;;
Ολα για ενα παθος ρε γμτο μου ;;;;
Και μετα απο 10 χρονια
Η αλλη ενταξει...το παιδι ;;
Εχεις μεγαλωσει χωρις πατερα να δεις πως ειναι ;;;

-dawn-

# 25 στις 5/12/2007
author
Γυναίκα / 50 / Παντρεμένη
Ελλάδα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 249
Θα συμφωνήσω απόλυτα με την Dardana, έλεος πια με τα εγωιστικά απωθημένα μας, έλεος!!!

-SOROR-MYSTICA

# 26 στις 5/12/2007
author
Γυναίκα / 48 / Ελεύθερη
Θέματα: 43
Απαντήσεις: 1.237
..10 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΧΩΡΙΣΜΟ...

Κολλημένη με τον πρώην?
Που στο μεταξύ έχει αποκτήσει οικογένεια?
Μήπως αντί να τηλεφωνήσεις σε εκείνον,
να επισκεφτείς έναν ψυχοθεραπευτή?

Το λέω με κάθε αίσθημα ευθύνης και συμπάθειας.
Δεν σε ειρωνεύομαι,ούτε σε κρίνω.

Σκέψου το.

Μέσα σε ένα καράβι πειρατικό, είδα φωτιά νανάβει και φονικό...

# 27 στις 5/12/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
μοναχα αμα βρεις καποιον αλλον θα το ξεχασεις και μεχρι να γινει αυτο ασχολησου με πραγματα που σου αρεσουν για να απασχολεις το μυαλο σου δεν καταλαβαινο γιατι πηρε αποφαση να χωρισεται και υπηρχαν τηλ ετσι σου κανει κακο και δεν σε αφεινη να πας μπρωστα και μη ξεχνας εκει καπου εξω υπαρχουν ατομα πολυ καλυτερα απο αυτον εγω που σου τα λεω αυτα εκανα εφτα χρονια μεχρι να ξεπερασω το χωρισμο και εκει που νωμιζα οτι ολα ειχαν τελειωσει βρηκα κατι αρκετα καλο αλλα θελει πολυ δυναμη και κουραγιο να κανεις ανασυνταξει δυναμεων εκει θα δεις ποσο δυνατη εισαι πιστεψεμαι εχουμε απιστευταις δυναμεις

vl1971

# 28 στις 6/12/2007
author
Γυναίκα / 50 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Παρασκευή
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 16

Απαντηση σε καποιουσ(οχι ολουσ)

ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΡΙΝΕΤΕ ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΛΑΘΗ.ΛΕΩ ΝΤΟΜΠΡΑ ΤΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΧΤΥΠΑΕΙ ΑΣΧΗΜΑ.ΕΧΕΤΕ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΖΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΨΕΥΤΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΠΙΕΣΗ ΕΓΩ ΟΧΙ'''ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΣΧΕΣΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΡΥΠΩΣΕ.ΑΥΤΗ ΜΕ ΣΕΒΑΣΤΗΚΕ;;;ΟΧΙ.ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ;;;;;;;;;ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ.ΕΓΩ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΧΩΡΙΣ ΠΑΤΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ,ΑΝ ΣΑΣ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΠΟΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ Η ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΑΝΤΡΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑΤΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΟΨΗ.ΕΙΜΑΙ ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ ΤΡΕΙΣ ΦΟΡΕΣ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΠΕΡΡΙΨΑ.ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΙΡΩΝΙΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΩΡΑΙΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΘΕΤΙΚΕΣ Η ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

cerise

# 29 στις 6/12/2007
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πεύκη
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 7.206

Μα η πειρα σου μιλαει!!!

ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕΡΙΚΟΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΔΟΓΜΑΤΙΣΜΟΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΔΙΑΚΡΙΝΕΙ ΜΕ ΤΑ ΙΕΡΑ ΚΑΙ ΟΣΙΑ ΚΑΙ ΧΡΗΣΤΑ ΗΘΗ ΠΟΥ ΣΥΧΝΑ ΠΥΚΝΑ ΕΠΙΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΟΥΝ ΤΗ ΛΟΥΚΑ ΓΙΑΤΙ Σ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΠΡΕΠΕΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΔΙΩΧΝΕΙΣ ΤΙΣ ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΥΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΘΙΓΕΙΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΚΟΥΒΑΛΑΕΙ ΤΙΣ ΔΙΚΙΕΣ ΣΟΥ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΒΙΩΜΑΤΑ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙΣ ΣΕ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΑΠΟΨΕΙΣ ΑΛΛΑ ΠΑΣ ΣΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΣΟΥ ΠΙΟ ΧΡΗΣΙΜΟ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΕΧΕΙ ΔΙΚΟΙΟ Η ΚΟΠΕΛΛΑ ΕΔΩ ΔΕΝ ΡΩΤΑΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΘΙΞΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ ΧΑΛΙΑ ΓΙΑΤΙ Η ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΑΠ ΤΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑ ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΜΟΙΒΑΙΑ ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ ΟΠΟΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΚΤΟΝΩΘΕΙ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΒΡΟΥΝ ΚΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΧΤΙΖΕΤΑΙ ΣΤΗ ΔΙΣΤΥΧΙΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΟΜΩΣ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΣΤΥΧΙΑ ΗΔΗ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΚΕΙΝΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ ΤΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΛΑ ΟΥΤΕ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΟΥΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΧΑΝΤΑΚΩΝΕΤΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ Η ΦΙΛΗ ΜΑΣ ΟΠΟΤΕ ΕΝΑ ΝΕΟ ΣΧΗΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΤΗΡΗΘΟΥΝ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΑΔΙΚΗΣΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΛΥΣΗ Η ΣΩΣΤΗ ΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΑΓΑΠΗΤΗ ΜΟΥ ΕΙΣΕ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΓΙΑΤΙ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΙ ΑΝ Η ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΣΟΥ Η ΤΟΣΗ ΣΥΝΑΝΤΑ ΤΗΝ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΕΞΙΣΟΥ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΜΟΙΒΑΙΑ ΤΟΤΕ ΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΙΣΕ ΔΙΚΑΙΗ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΛΕΙΣ ΣΤΗΝ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑ ΤΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΟΛΩΝ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΤΡΑΝΤΑΧΤΟ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΝΑΜΦΙΣΒΗΤΗΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΤΗΣ ΥΠΑΡΞΗΣ ΜΙΑΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ ΤΗΣ ΟΠΟΙΑΣ ΜΕΤΑ ΤΗ ΔΙΑΛΥΣΗ ΘΑ ΤΗΝ ΕΠΩΜΙΣΘΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΘΕΙΣ ΕΞΥΠΝΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΑ ΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΣΕ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΤΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΕ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΟΤΙ ΘΑ ΣΕ ΣΤΗΡΙΞΕΙ ΟΠΩΣ ΘΑ ΤΟΝ ΣΤΗΡΙΞΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΠΡΟΧΩΡΑ ΜΟΝΟ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΓΙΑΤΙ Η ΑΛΛΗ Η ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΧΑΛΑΣΕ ΤΗ ΖΩΗ ΚΑΝΤΟ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΕΙΝΟΝ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΔΥΟ ΜΕ ΙΣΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΑΥΤΟ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΠΟΤΕ!!!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΛΑΘΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΜΕΣΑ Σ ΑΥΤΑ ΚΙ ΑΣ ΤΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΟΥΝ 500 ΟΜΩΣ ΕΚΕΙΝΟΙ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑΝ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑ ΕΧΟΥΝ ΣΩΘΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΗΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΑΘΗ ΜΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΜΕ ΜΙΑ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟΥ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ ΜΙΑ ΣΩΣΤΗ ΚΑΙ ΘΑΡΡΑΛΕΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΑΡΧΟΝΤΕΣ!!!!

# 30 στις 6/12/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by cerise
ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕΡΙΚΟΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΔΟΓΜΑΤΙΣΜΟΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΔΙΑΚΡΙΝΕΙ ΜΕ ΤΑ ΙΕΡΑ ΚΑΙ ΟΣΙΑ ΚΑΙ ΧΡΗΣΤΑ ΗΘΗ ΠΟΥ ΣΥΧΝΑ ΠΥΚΝΑ ΕΠΙΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΟΥΝ ΤΗ ΛΟΥΚΑ ΓΙΑΤΙ Σ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΠΡΕΠΕΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΔΙΩΧΝΕΙΣ ΤΙΣ ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΥΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΘΙΓΕΙΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΚΟΥΒΑΛΑΕΙ ΤΙΣ ΔΙΚΙΕΣ ΣΟΥ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΒΙΩΜΑΤΑ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙΣ ΣΕ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΑΠΟΨΕΙΣ ΑΛΛΑ ΠΑΣ ΣΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΣΟΥ ΠΙΟ ΧΡΗΣΙΜΟ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΕΧΕΙ ΔΙΚΟΙΟ Η ΚΟΠΕΛΛΑ ΕΔΩ ΔΕΝ ΡΩΤΑΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΘΙΞΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ ΧΑΛΙΑ ΓΙΑΤΙ Η ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΑΠ ΤΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑ ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΜΟΙΒΑΙΑ ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ ΟΠΟΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΚΤΟΝΩΘΕΙ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΒΡΟΥΝ ΚΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΧΤΙΖΕΤΑΙ ΣΤΗ ΔΙΣΤΥΧΙΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΟΜΩΣ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΣΤΥΧΙΑ ΗΔΗ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΚΕΙΝΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ ΤΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΛΑ ΟΥΤΕ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΟΥΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΧΑΝΤΑΚΩΝΕΤΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ Η ΦΙΛΗ ΜΑΣ ΟΠΟΤΕ ΕΝΑ ΝΕΟ ΣΧΗΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΤΗΡΗΘΟΥΝ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΑΔΙΚΗΣΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΛΥΣΗ Η ΣΩΣΤΗ ΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΑΓΑΠΗΤΗ ΜΟΥ ΕΙΣΕ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΓΙΑΤΙ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΙ ΑΝ Η ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΣΟΥ Η ΤΟΣΗ ΣΥΝΑΝΤΑ ΤΗΝ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΕΞΙΣΟΥ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΜΟΙΒΑΙΑ ΤΟΤΕ ΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΙΣΕ ΔΙΚΑΙΗ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΛΕΙΣ ΣΤΗΝ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑ ΤΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΟΛΩΝ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΤΡΑΝΤΑΧΤΟ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΝΑΜΦΙΣΒΗΤΗΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΤΗΣ ΥΠΑΡΞΗΣ ΜΙΑΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ ΤΗΣ ΟΠΟΙΑΣ ΜΕΤΑ ΤΗ ΔΙΑΛΥΣΗ ΘΑ ΤΗΝ ΕΠΩΜΙΣΘΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΘΕΙΣ ΕΞΥΠΝΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΑ ΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΣΕ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΤΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΕ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΟΤΙ ΘΑ ΣΕ ΣΤΗΡΙΞΕΙ ΟΠΩΣ ΘΑ ΤΟΝ ΣΤΗΡΙΞΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΠΡΟΧΩΡΑ ΜΟΝΟ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΓΙΑΤΙ Η ΑΛΛΗ Η ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΧΑΛΑΣΕ ΤΗ ΖΩΗ ΚΑΝΤΟ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΕΙΝΟΝ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΔΥΟ ΜΕ ΙΣΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΑΥΤΟ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΠΟΤΕ!!!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΛΑΘΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΜΕΣΑ Σ ΑΥΤΑ ΚΙ ΑΣ ΤΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΟΥΝ 500 ΟΜΩΣ ΕΚΕΙΝΟΙ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑΝ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑ ΕΧΟΥΝ ΣΩΘΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΗΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΑΘΗ ΜΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΜΕ ΜΙΑ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟΥ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ ΜΙΑ ΣΩΣΤΗ ΚΑΙ ΘΑΡΡΑΛΕΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΑΡΧΟΝΤΕΣ!!!!

riddle_

# 31 στις 6/12/2007
author
Ανδρας / 59 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Δυτική) / Μάνδρα
Απαντήσεις: 3.706
Βρε Σερις,γραφε με μικρα για να μπορουν τα κειμενα να γινονται καταννοητα.

Μας εχεις βγαλεις τα ματια κατα πρωτον και κατα δευτερον δεν εχουν αρχη και τελος....

Πλιιιιιιζζζ!!!

Aderfia_Soste_Me

# 32 στις 7/12/2007
author
Ανδρας / 49 / Παντρεμένος
Ν. Κυκλάδων / Αμοργός
Απαντήσεις: 492

Παράθεση:
Originally posted by vl1971
.ΕΙΜΑΙ ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ ΤΡΕΙΣ ΦΟΡΕΣ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΠΕΡΡΙΨΑ.ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ.

Εγώ είμαι υπέρ της αποψης του να ακολουθησεις την καρδια σου. Αν δεν το κανεις θα ειστε και οι δύο σαν ζωντανοι νεκροι!
Αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι γιατι τον απεριψες!?
Βρισκομαι σε παρομοια φαση με την δικη του (είμαι και εγω 7 χρονια παντρεμενος με 1 παιδι) μονο που εγω δεν την παντρεύτηκα για το παιδι αλλα επειδη μου εδειξε οτι ηταν σιγουρη για το τι ενιωθε για 'μένα.
Τι ενοω: εχω κανει αρκετες σχεσεις αλλα οι περισσοτερες δεν ξεκινησαν με ξεκαθαρο "ναι" αλλα με "δεν ξερω", "θα το σκεφτω" και σε γενικες γραμμες αυτο που ονομαζουμε "ψησιμο" απο μεριας μου! Ε, λοιπον αυτες δεν θα τις εκανα μητερες του παιδιου μου!Σε αντιθεση , η νυν συζηγος οχι μονο δεν με ζορισε, αλλα εκεινη μου εκανε προταση να τα φτιαξουμε.
Εμφανισιακα ειναι πιο ωραια απο την κοπελα που αγαπαω τωρα, αλλα δεν ξεχναω και το ονομα μου ουτε μου κοβεται η ανασα οταν τη βλεπω( αυτο συμβαινει μονο με την "αλλη").
Ξερουμε και εγω και η "αλλη" οτι λιώνουμε ο ενας για τον αλλο αλλα κρυβόμαστε πισω απ το δαχτυλακι μας.
Να φανταστεις οτι εχουμε τετοια επαφη που ξεκιναει ο ενας μια φράση και τη συμπληρωνει ο αλλος.
Αλλά οπως και εσυ, μου αρχισε τα "δεν ξερω" οταν της προτεινα να βγουμε, ενω με ειχε ταραξει στο καμακι ακετο καιρό!
Οχι! Δεν με δουλεύει οπως θα νομισουν διαφοροι... τα ματια δεν λενε ψεματα (το στομα ισως)!
Ακου τώρα και την αποψη του παντρεμένου...
Προτείνοντάς της να βγουμε ρισκαρα :
1)να μεινει το παιδι μου χωρις μανα
(η γυναίκα μου απείλεισε οτι μπορεί να της "στρίψει" και να κόψει τισς φλέβες της)
2) να με χωρίσει και και να βλέπω το παιδί μου κάθε 15 μέρες
3) τις ανέσεις που προσφέρει μια καλη συζηγος οπως : καθαρό σπιτι, εξαιρετική μαγειρικη και καθαρά ρούχα.
Το τριτο (ενοειται) ειναι το λιγότερο σημαντικο σε σχεση με τα αλλα δύο,
αλλα αμα σκεφτεις οτι η "αλλη" δεν ξερει (δηλωμενα) να βρασει ενα αυγο και τα ρουχα της τα πλενει η μανα της, πιστευω οτι μετραει καπως.
Θα με ρωτήσεις τωρα αν βαζω την σωματικη επαφη με την "άλλη"πανω απο όλα αυτα?
Οχι! Η γυναικα μου "το κανει" πολυ καλυτερα απο την "αλλη", δεν το συζητάω καν! Την θέλω γιατι αυτο που νιωθω ειναι πολύ περισότερο απο "τσιμπημα"!Με πολλές εχω τσιμπηθεί... και με την γυναικα είχα τσιμπηθει οταν την ειχα γνωρίσει.
Αλλα με την αλλη χανω το έδαφος κατω απο τα πόδια μου,την βλέπω ακομα και στον ύπνο μου και σβήνω τσιγάρα στον λαιμο μου οταν τη σκεφτομαι!
Ειμαι 35 χρονών και δεν έχω ξανανιωσει έτσι για κάποια αλλη, ΠΟΤΕ!
Πες μου τώρα, πώς πρεπει να νιώθω για τα προσχήματα που μου ειπε για να μην βγει μαζι μου? Η λέξη "χαζός" ειναι για να μην απορριφθει η απαντηση απο το FORUM (νιώθω πολύ χειρότερα, πίστεψέ με)! Δεν μου ειπε όχι! Μου ειπε "την αλλη εβδομάδα".
Πού ξέρω εγω αν την αλλη εβδομαδα μου πει οτι προτιμάει να "κάνει τα νύχια της " απ' το να περάσει λίγο χρόνο μαζι μου?
Τι θέλει πια? Να γίνει ο εγωισμός μου "χαλί" για να σιγουρευτεί οτι την αγαπάω?
Θέλω να μου πεις τους λόγους που απέριψες τον αγαπημενο σου
μπας και καταλάβω πώς διάολο σκέφτεται και αυτη που αγαπάω εγω.
Μπες στον κόπο να μου απαντήσεις γιατί ειμαι και εγω σε αδιέξοδο.
ΜΙΛΑΜΕ ΕΧΩ "ΣΚΑΣΕΙ"!

Καποιος να με λυπηθει και να μου πει μια γνώμη (απ' το Θεό δεν ζητάω λύπηση γιατί θα με πει αχάριστο και αλήτη και θα έχει δικιο).
Το σεξ θεωρείται βρόμικο μόνο όταν το κάνεις σωστά!

yolyol

# 33 στις 6/12/2007
author
Γυναίκα / 63 / Ελεύθερη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1
οχι βεβαια δεν θα κανεις τίποτα θα προσπαθήσεις να βγάλεις από τη ζωη σου εναν ανθρωπο που δεν πάλεψε για σενα και στο λεω εγω που χωρισα μετα από 8 χρόνια σχέσεις γιατί δυστυχως υπέφερα πό τη ζηλα του την απιστία του και τωρα τελευταία εμπλεξε με κοκαινη. και γω υποφέρω αλλά πε΄πει να κοιταξεις τον ευατόν σου

sizigos

# 34 στις 7/12/2007
author
Ανδρας / 51 / Παντρεμένος
Απαντήσεις: 655
Κλασική περίπτωση γυναίκας που θέλει τον άλλο κτήμα της. Μόλις ο άλλος πάει να ορθοποδήσει αφενός μεν κάποιος άλλος λόγος υπάρχει που είναι με την άλλη από την άλλη είναι σίγουρη πως κατά βάθος αυτή θέλει.

Αν τον ήθελες ας τον κράταγες όταν τον είχες. Τώρα παράτα τον εκεί που είναι...

PROBLEM

# 35 στις 7/12/2007
author
Ανδρας / 52 / Παντρεμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Κουφάλια
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 1.851

Παράθεση:
Originally posted by Aderfia_Soste_Me
....απ' το Θεό δεν ζητάω λύπηση γιατί θα με πει αχάριστο και αλήτη και θα έχει δικιο).

Ε, άμα έχω δίκιο............ γιατί σου έστειλα να συναντήσεις αυτήν την γυναίκα, στην ζωή σου?
Για να σώσω την γυναίκα σου και το παιδί απο σένα.......

Θα το καταλάβεις επιτέλους και να την κάνεις με ελαφρά πηδηματάκια απο το σπίτι?

Εν οιδα οτι ουδεν οιδα

vl1971

# 36 στις 7/12/2007
author
Γυναίκα / 50 / Σε σχέση
ΤΟΝ ΠΑΡΑΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΠΗΡΕ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΕΚΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΘΕΩΡΗΣΕ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΝ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ
ΤΟΝ ΗΘΕΛΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΜΩΣ ΚΡΑΤΑΓΑ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΔΕΙΧΝΑ ΤΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΙΩΘΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ
ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΡΩΤΑΓΕ
ΑΝ ΝΙΩΘΩ ΚΑΤΙ.ΤΟ ΚΑΚΟ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΕΝΙΩΘΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΟΥΝ.ΣΕ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΕΞΑΡΣΗΣ ΕΙΠΑ ΤΕΡΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΝΟΟΥΣΑ.ΤΑ ΚΡΥΦΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΕΝΤΟΝΟΤΕΡΑ.
ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΣΕ ΓΑΜΟΥΣ ΜΕΣΑ,
ΟΜΩΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΦΕΥΓΟΥΝ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕΝΕΙΣ ΠΙΣΩ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΣ.
ΗΡΘΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΗ Η ΣΤΑΣΗ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑΝ Η ΔΕΝ ΑΓΑΠΗΣΑΝ ΠΟΤΕ.
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ
ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΣ ΚΑΤΙ ΕΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ.ΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΣ ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ,ΙΣΩΣ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ...............................ΦΙΛΙΑ

vl1971

# 37 στις 7/12/2007
author
Γυναίκα / 50 / Σε σχέση
ΤΟΝ ΠΑΡΑΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΠΗΡΕ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΕΚΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΘΕΩΡΗΣΕ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΝ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ
ΤΟΝ ΗΘΕΛΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΜΩΣ ΚΡΑΤΑΓΑ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΔΕΙΧΝΑ ΤΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΙΩΘΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ
ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΡΩΤΑΓΕ
ΑΝ ΝΙΩΘΩ ΚΑΤΙ.ΤΟ ΚΑΚΟ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΕΝΙΩΘΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΟΥΝ.ΣΕ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΕΞΑΡΣΗΣ ΕΙΠΑ ΤΕΡΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΝΟΟΥΣΑ.ΤΑ ΚΡΥΦΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΕΝΤΟΝΟΤΕΡΑ.
ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΣΕ ΓΑΜΟΥΣ ΜΕΣΑ,
ΟΜΩΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΦΕΥΓΟΥΝ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕΝΕΙΣ ΠΙΣΩ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΣ.
ΗΡΘΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΗ Η ΣΤΑΣΗ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑΝ Η ΔΕΝ ΑΓΑΠΗΣΑΝ ΠΟΤΕ.
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ
ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΣ ΚΑΤΙ ΕΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ.ΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΣ ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ,ΙΣΩΣ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ...............................ΦΙΛΙΑ

cerise

# 38 στις 7/12/2007
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πεύκη
Απαντήσεις: 7.206

Παράθεση:
Originally posted by riddle_

Μας εχεις βγαλεις τα ματια κατα πρωτον και κατα δευτερον δεν εχουν αρχη και τελος....

Πλιιιιιιζζζ!!!

Εχεις δίκιο αγαπητέ μου riddle Απ τόν ίστρο μου να τα πω ξεχνιεμαι. Σ ευχαριστώ φίλε μου για την υπόδειξη Αυτό σημαίνει ότι παρακολουθείς τα όσα γράφω Είναι πολλά συνήθως , αλλά και τα θέματα είναι λεπτά και πολύπλοκα και θέλουν λίγο σκέψη κι ανάλυση.

riddle_

# 39 στις 7/12/2007
author
Ανδρας / 59 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Δυτική) / Μάνδρα
Απαντήσεις: 3.706

Παράθεση:
Originally posted by cerise

Παράθεση:
Originally posted by riddle_

Πλιιιιιιζζζ!!!

Εχεις δίκιο αγαπητέ μου riddle Απ τόν ίστρο μου να τα πω ξεχνιεμαι. Σ ευχαριστώ φίλε μου για την υπόδειξη Αυτό σημαίνει ότι παρακολουθείς τα όσα γράφω Είναι πολλά συνήθως , αλλά και τα θέματα είναι λεπτά και πολύπλοκα και θέλουν λίγο σκέψη κι ανάλυση.

Να σου πω την πικρη αληθεια,απο την στιγμη που εγιναν τοσο δυσαναγνωστα (σ'εμενα) και τοσο μακροσκελη παραλληλα (σε συναρτηση με τα κεφαλαια), επαψα να τα διαβαζω!!

# 40 στις 8/12/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by vl1971
ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΡΙΝΕΤΕ ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΛΑΘΗ.ΛΕΩ ΝΤΟΜΠΡΑ ΤΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΧΤΥΠΑΕΙ ΑΣΧΗΜΑ.ΕΧΕΤΕ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΖΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΨΕΥΤΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΠΙΕΣΗ ΕΓΩ ΟΧΙ'''ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΣΧΕΣΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΡΥΠΩΣΕ.ΑΥΤΗ ΜΕ ΣΕΒΑΣΤΗΚΕ;;;ΟΧΙ.ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ;;;;;;;;;ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ.ΕΓΩ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΧΩΡΙΣ ΠΑΤΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ,ΑΝ ΣΑΣ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΠΟΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ Η ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΑΝΤΡΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑΤΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΟΨΗ.ΕΙΜΑΙ ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ ΤΡΕΙΣ ΦΟΡΕΣ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΠΕΡΡΙΨΑ.ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΙΡΩΝΙΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΩΡΑΙΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΘΕΤΙΚΕΣ Η ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

ΕΣΥ ΜΑΣ ΡΩΤΗΣΕΣ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ. ΕΣΥ ΖΗΤΗΣΕΣ ΓΝΩΜΕΣ, ΟΧΙ ΕΜΕΙΣ. Ε ΛΟΙΠΟΝ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΑΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑΜΕ, ΤΙ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΜΕ ΨΕΜΑΤΑ? ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΙΔΕΨΟΥΜΕ ΤΑ ΑΥΤΙΑ? ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΜΕ ΑΧ ΤΙ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟ ΠΡΟΧΩΡΑ? ΤΙΣ ΚΡΙΣΕΙΣ ΚΡΑΤΑ ΤΕΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ. ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ, ΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΗ, ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΘΕΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ, ΠΟΥ ΜΕ ΣΕΝΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΦΕΘΗΚΕΣ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΡΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙΣ ΑΠΩΘΗΜΕΝΑ. ΣΤΑ 37 ΣΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ, ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ, ΓΟΥΣΤΟ ΣΟΥ ΚΑΠΕΛΟ ΣΟΥ. ΕΓΩ ΟΜΩΣ, ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΟ ΛΥΠΑΜΑΙ. ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΕΛΠΙΖΩ.
ΤΟ ΟΤΙ ΚΙ ΕΣΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕΣ ΕΤΣΙ, ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΕΤΣΙ. ΟΥΤΕ ΝΟΜΙΜΟΠΟΙΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ.
ΘΕΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ? 'ΟΛΑ ΓΙΑ ΜΙΑ Κ@ΥΛΑ ΘΑ ΕΒΑΖΑ ΤΙΤΛΟ ΟΠΩΣ ΤΟ ΘΕΤΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΚΙ Ο ΑΛΛΟΣ Ο ΦΙΛΟΣ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΙΑΛΥΣΕΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ' ΚΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ Κ@ΥΛΑ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΟΠΟΙΗΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ, ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΜΑΓΚΙΑ. ΚΑΙ ΤΟ ΝΑ ΜΕΝΕΙΣ ΑΔΥΝΑΜΙΑ. ΟΧΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΤΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΓΚΙΑ. ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΩ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΟΡΑ ΚΙΟΛΑΣ. ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ Η ΣΩΣΤΟ, ΕΣΥ ΘΑ ΤΑ ΛΟΥΣΤΕΙΣ, ΟΧΙ ΕΓΩ.
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε