Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΜΕΤΑ [ΑΠΟ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΧΩΡΙΣΜΟΥ;

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

# 41 στις 8/12/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Η ζωή

Μπάσης Δημήτρης

Μουσική/Στίχοι: Λαχανάς Θοδωρής/Γράψας Φίλιππος

Μη μου ζητάς τραγούδια χθεσινά ξανά φορεμένα
Μη ψάχνεις τα φεγγάρια τα παλιά τα περπατημένα

Η ζωή ξεκινά δυνατά και πατά σ’ άλλους γαλαξίες
Συγχωρεί τους πολύ τολμηρούς, τους τρελούς και τις αξίες

Η ζωή τρέχει μ’ έτη φωτός ο καιρός δεν την τρομάζει
Προχωρεί και γι’ αγάπες παλιές ούτε που το κουβεντιάζει

Μη μου ζητάς θυσίες αρκετές έκανα για σένα
Έχω πολλές αιτίες που κρατώ το αύριο για μένα

Η ζωή ξεκινά δυνατά και πατά σ’ άλλους γαλαξίες
Συγχωρεί τους πολύ τολμηρούς, τους τρελούς και τις αξίες

Η ζωή τρέχει μ’ έτη φωτός ο καιρός δεν την τρομάζει
Προχωρεί και γι’ αγάπες παλιές ούτε που το κουβεντιάζει

riddle_

# 42 στις 8/12/2007
author
Ανδρας / 59 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Δυτική) / Μάνδρα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 3.706
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Originally posted by vl1971
ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΡΙΝΕΤΕ ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΛΑΘΗ.ΛΕΩ ΝΤΟΜΠΡΑ ΤΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΧΤΥΠΑΕΙ ΑΣΧΗΜΑ.ΕΧΕΤΕ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΖΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΨΕΥΤΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΠΙΕΣΗ ΕΓΩ ΟΧΙ'''ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΣΧΕΣΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΡΥΠΩΣΕ.ΑΥΤΗ ΜΕ ΣΕΒΑΣΤΗΚΕ;;;ΟΧΙ.ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ;;;;;;;;;ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ.ΕΓΩ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΧΩΡΙΣ ΠΑΤΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ,ΑΝ ΣΑΣ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΠΟΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ Η ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΑΝΤΡΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑΤΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΟΨΗ.ΕΙΜΑΙ ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ ΤΡΕΙΣ ΦΟΡΕΣ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΠΕΡΡΙΨΑ.ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΙΡΩΝΙΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΩΡΑΙΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΘΕΤΙΚΕΣ Η ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Δεν μπορω να καταλαβω τι θελεις απο μας!!!

Οσοι εξεφρασαν την αποψη τους,την εξεφρασαν συμφωνα με τα πιστευω τους..

Τι ηθελες δλδ? Να συμφωνησουμε ολοι μαζι σου?? Αν ηθελες αυτο για να ικανοποιησεις τα θελω σου και τα πιστευω σου,τον εγωισμο σου και τις αποψεις σου σου,επειδη εισαι αυτη την στιγμη,στο ''καναβατσο'',διαλεξες λαθος τροπο...

Απο την στιγμη,που γραφεις σ'ενα φορουμ και υπαρχουν τοσοι διαφορετικοι ανθρωποι,με διαφορετικες αντιληψεις,θα πρεπει να το δεχτεις...ειτε σε βολευει ειτε οχι...δεν ειναι λογος αυτος για να κανεις επιθεση, να κρινεις και να κατακρινεις,ατομα που δεν γνωριζεις προσωπικα,επειδη δεν συμφωνησαν μαζι σου η επειδη δεν εστερνιστηκαν τις αποψεις σου...

Οσον αφορα την αλλη κοπελλια που λες οτι μπηκε αναμεσα σας,καλυτερα να σκεφτεις τους λογους που χωρισατε με τον πρωην,να δεις τι εφταιξε,τι ΕΚΑΝΕΣ και τι σου ΕΚΑΝΕ και φτασατε στον χωρισμο...και αν εσυ,μεσα σε ολο αυτο το διαστημα,δεν καταφερες να φτιαξεις την ζωη σου η να βρεις αυτο που σε καλυπτε και αυτος προχωρησε,προσπαθωντας να φτιαξει την δικη του ζωη, η ευθυνη δεν βαραινει εμας...ο καθενας ειναι υπευθυνος για τις πραξεις του και τις λαθος επιλογες τις επωμιζεται αυτος...

Κατα συνεπεια, λοιπον,βαλε κατω το μυαλο σου και σκεψου... 10 χρονια ειναι παρα πολλα,για να μην εχεις ξεπερασει αυτη την σχεση...και απο την στιγμη,που για τον Α η Β λογο,ο αλλος ειναι παντρεμενος πια και με παιδι, οφειλεις να το σεβαστεις...

Στην τελικη,λες οτι σου ζητησε πολλες φορες να εισαστε μαζι και εσυ τον απερριψες...Τοτε λοιπον,τι ψαχνεις να βρεις με αυτο το θεμα που εβαλες??
Φαινεται καθαρα πως εχεις παρει τις αποφασεις σου...εκτος...εκτος αν,θελησες να το κανεις θεμα για να παρεις επιβεβαιωση και απο μας,πως επραξες το σωστο...
Οσο για το αν μεγαλωσες εσυ χωρις πατερα,δεν σημαινει πως ολα τα παιδια που βρισκονται στην δικη σου θεση,εχουν και τις καλυτερες εντυπωσεις.... η ψυχουλα τους το ξερει...και αμφιβαλλω, αν δεν το εχει αντιληφθει ακομα η δικη σου...

Αντε...γιατι πολλη φορα, παιρνετε ορισμενοι εδω μεσα...

perfetta

# 43 στις 8/12/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by riddle_
Αντε...γιατι πολλη φορα, παιρνετε ορισμενοι εδω μεσα...

[IMG]http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Surpris/run.gif[/IMG]

vl1971

# 44 στις 8/12/2007
author
Γυναίκα / 50 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Παρασκευή
Απαντήσεις: 16
RIDDLE ΑΝ ΔΙΑΒΑΖΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΙ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΙΣΩΣ ΛΕΩ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΔΕΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΙΡΩΝΙΚΕΣ ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΛΑΘΟΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΩΡΑΙΟΤΕΡΟ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΨΗ ΑΝ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΤΥΧΕΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΕ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΤΑ ΛΕΜΕ ΕΚ ΝΕΟΥ
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ ΦΟΡΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΡΙΝΕΙΣ ΕΣΥ
ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ
:>ΜΗΝ ΚΡΙΝΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΡΙΘΕΙΣ

riddle_

# 45 στις 8/12/2007
author
Ανδρας / 59 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Δυτική) / Μάνδρα
Απαντήσεις: 3.706

Παράθεση:
RIDDLE ΑΝ ΔΙΑΒΑΖΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΙ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΙΣΩΣ ΛΕΩ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΔΕΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΙΡΩΝΙΚΕΣ ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΛΑΘΟΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΩΡΑΙΟΤΕΡΟ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΨΗ ΑΝ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΤΥΧΕΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΕ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΤΑ ΛΕΜΕ ΕΚ ΝΕΟΥ
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ ΦΟΡΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΡΙΝΕΙΣ ΕΣΥ
ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ
:>ΜΗΝ ΚΡΙΝΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΡΙΘΕΙΣ

Επειδη ακριβως διαβασα και καταλαβα,σου παραθετω αυτο:

ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΡΙΝΕΤΕ ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΛΑΘΗ.ΛΕΩ ΝΤΟΜΠΡΑ ΤΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΧΤΥΠΑΕΙ ΑΣΧΗΜΑ.ΕΧΕΤΕ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΖΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΨΕΥΤΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΠΙΕΣΗ...

Κατοπιν τουτου,δεν εχει να κανει με το γεγονος οτι δεχτηκες η οχι,τις θετικες η αρνητικες απαντησεις των μελων,αλλα με αυτο που λες,μας παιρνει ολους η μπαλλα...

Οσο για την κοπελλα,απο την στιγμη που επελεξε ο ''πρωην'' σου να ειναι μαζι της,να την αφησει εγκυμονουσα και στο τελος να την παντρευτει,δεν φταιει αυτη...ας ειχε ο τυπος το μυαλο στο κεφαλι του και να προσεχε...γιατι αν δεν κανω λαθος,συμφωνα με τα λεγομενα σου,εισασταν ηδη 3 χρονια χωρισμενοι...

Παντως μεταξυ μας και επειδη εχω καποιες σχετικες εμπειριες,θεωρω πως ολ'αυτα εγιναν συνειδητα,απο την πλευρα του πρωην σου...
Τωρα...αν μετα απο καιρο,μετανοιωσε που ειναι μαζι της,αυτο ειναι αλλο καπελλο...
Οπως και να'χει,εσυ δεν θα πρεπει να εισαι η αυτοκλητη αιτια,που θα χωρισει το ζευγαρι...οσο και αν σε ποναει αυτο...

ΥΣ..Ε,ναι!! Επειδη βρισκομαστε ολοι σ'ενα φορουμ,απροσωποι και ''ψευτικοι'', δεν σημαινει οτι παιρνει κανεις το δικαιωμα,να εκθετει και να προδικαζει συμπερασματα,χωρις να γνωριζει κανεναν προσωπικα...
Και θα το κρινω και εγω και ολοι οι υπολοιποι συνδικτυοι,που θιγονται...

MIKY_37

# 46 στις 8/12/2007
author
Γυναίκα / 51 / Ελεύθερη
Ν. Κερκύρας / Παλαιοκαστρίτσα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1

Απαντηση

ΟΧΙ,ΟΧΙ,ΟΧΙ,ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ.................ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΛ.Γιατι αν τον παρεις και τα ξαναβρειτε,καηκες κακομοιρα μου.ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΘΕΣ?ΕΓΩ.καποτε το εκανα το λαθος και τωρα χτυπαω το κεφαλι μου στο τοιχο.Ξερεις τι σημαινει να ζεις με καποιον που εχει παιδι με αλλη?????ασ"τα να πανε.Δεν το ευχομαι ουτε στον εχθρο μου.ΤΑΙΝΙΑ ΤΡΟΜΟΥ,σου λεω.ασε που αν τα ξαναβρειτε μπορει και να μην θελει να κανει και με σενα παιδι(γιατι,,βλεπεις,,εχει ηδη ενα ).ΠΑΝΑΓΙΑ ,ΒΩΗΘΑ,ΘΑ ΛΕΣ ΜΕΤΑ,και φως δεν θα βλεπεις.Ασε να τον φαει στη μαπα η αλλη.Εσυ φερσου λιγο εξυπνα και βρες κανενα κουκλο να ζεις ομορφα απο εδω και περα και....ολα γινονται.Σου ευχομαι να τον βρεις συντομα..αληθεια λεω..Εγω την πατησα και τωρα....μαζευω τα κομματια μου.....

cerise

# 47 στις 9/12/2007
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πεύκη
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 7.206

Παράθεση:

Παράθεση:
Originally posted by cerise

Παράθεση:
Βρε Σερις,γραφε με μικρα για να μπορουν τα κειμενα να γινονται καταννοητα.

Μας εχεις βγαλεις τα ματια κατα πρωτον και κατα δευτερον δεν εχουν αρχη και τελος....

Πλιιιιιιζζζ!!!

Εχεις δίκιο αγαπητέ μου riddle Απ τόν ίστρο μου να τα πω ξεχνιεμαι. Σ ευχαριστώ φίλε μου για την υπόδειξη Αυτό σημαίνει ότι παρακολουθείς τα όσα γράφω Είναι πολλά συνήθως , αλλά και τα θέματα είναι λεπτά και πολύπλοκα και θέλουν λίγο σκέψη κι ανάλυση.

Να σου πω την πικρη αληθεια,απο την στιγμη που εγιναν τοσο δυσαναγνωστα (σ'εμενα) και τοσο μακροσκελη παραλληλα (σε συναρτηση με τα κεφαλαια), επαψα να τα διαβαζω!!

Παράθεση:
Kαλά οκ! ότι πεις για νάχουμε ειρήνη... :ψοφάω για αντίδραση

heliodoros

# 48 στις 9/12/2007
author
Ανδρας / 65 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 4
πρόκειται περί του αιωνίου και μοναδικού έρωτα; δεν θα το μάθεις ποτέ άν είναι μακρυά σου, με τη γυναίκαι και το παιδί, όσα τηλέφωνα και άν κάνεις
και μην υποθέτεις ότι άν τηλεφωνήσεις θα τους παρατήσει και θα σού έρθει να οτν χαΙδεύεις δίπλα στο τζάκι
μπορεί να έρθει για το "ένα ποτό", αλλά 99% θα ξαναφύγει και θα αφήσει
γιατί όμως κόλησες εκεί; μήπως δεν θέλεις πραγματικά να μπεις στη διαδικασία να τολμήσεις και να δοκιμάσεις κάτι καινούργιο και χρησιμοποιείς τον "μοναδικό" ως πρόσχημα και δικαιολογία για να μην κάνεις τίποτα και να είσαι δυστυχισμένη;
δευς εχ μαψηινα

kospet73

# 49 στις 10/12/2007
author
Ανδρας / 48 / Παντρεμένος
Ν. Φθιώτιδας / Λιβανάτες
Θέματα: 10
Απαντήσεις: 1.456

Παράθεση:
ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ 5 ΧΡΟΝΙΑ,ΕΧΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣΕΙ 10 ΧΡΟΝΙΑ.ΥΠΟΦΕΡΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΚΟΛΛΗΣΩ ΚΑΙ ΑΣ ΕΧΩ ΑΛΛΗ ΣΧΕΣΗ.ΟΤΑΝ ΣΥΝΑΝΤΙΟΜΑΣΤΕ(ΣΠΑΝΙΑ ΤΥΧΑΙΑ)ΤΑ ΒΛΕΜΜΑΤΑ ΜΑΣ ΚΟΛΛΑΝΕ.ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΝ ΠΗΡΕ(ΛΟΓΩ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ)ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΠΡΑΞΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ.ΜΕΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ.Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΜΕ ΜΕ ΥΠΟΓΕΙΑ ΧΤΥΠΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.ΠΡΙΝ ΕΙΧΑΜΕ ΣΥΝΕΧΩΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΝΑ ΤΟ ΡΙΣΚΑΡΩ;;;;;

opos grafis ke moni sou ihes skesi ke malista prin 10 hronia ti doulia ehis esi tora anamesa tous ,i ginekatou les sas ehi kani na min milate esi an isoun mazitiou i me afton pou zis simera tha goustares kapia apo to parelthon na ihe sourta ferta me ton dikosou ? den nomizo estho akomi ke na min ton agapas ke mia ke milame gia skesis tin stigmi pou skeftese ton ex sou pos ise me kapion alon to vlepis sosto? i mipos pas na valis se efarmogi to i agapi me agapi pernai? na gelasoo poso anorimi ise alithia?????????? an imoun eho tou ex sou i gineka ohi apla den tha sou afina na paris tel ala tha sou iha stili ke se kanena nosokomio asikoti ... min to pernis prosopika apla leo tin gnomimou , aaa ke afto an ihate kati dinato den tha ihate horisi esis i dio ..........

vl1971

# 50 στις 10/12/2007
author
Γυναίκα / 50 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Παρασκευή
Απαντήσεις: 16
ΛΙΓΑ ΑΤΟΜΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΤΙ ΘΕΛΩ.ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΑΥΤΟ.ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΜΑΚΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙ ΞΑΝΑ ΠΟΤΕ.ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΠΑ.ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΘΕΛΩ ΠΙΣΩ.ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΠΟΛΥ ΟΤΙ ΜΙΛΑΓΑΜΕ(ΠΡΙΝ ΜΠΛΕΞΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΦΙΛΟ)ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΕΛΩ ΠΙΣΩ.ΑΝ ΤΟΝ ΗΘΕΛΑ ΘΑ ΤΟΝ ΕΙΧΑ!!!!!!!!!!!!!!!!
ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ
ΑΝ ΗΘΕΛΑ ΘΑ ΤΟΝ ΧΩΡΙΖΑ ΣΕ ΧΡΟΝΟ ΡΕΚΟΡ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!
Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΤΟΤΕ ΘΑ ΦΡΟΝΤΙΖΕ ΟΠΩΣ ΕΣΤΡΩΣΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΤΑΕΙ ΕΠΙ ΠΤΩΜΑΤΩΝ

esterlita

# 51 στις 12/12/2007
author
Γυναίκα / 71 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 35

Πως να τον βγαλω απ το μυαλο μου

Κοριτσακι μου λιγο πολυ , σε μια σχεση 5 χρονων ,γνωριζει οενας τον αλλο.
Πως λοιπον δεχθηκε υπογεια χτυπηματα? δεν σε ξερει καθολου?Μηπως τον βολευε αυτο το παιχνιδισμα που ειχατε και ησουν η τσιχλα του που οταν θυμοταν τη μασουσε?Εξ αλλου κατα τη διαρκεια της σχεσης σας αφησε εγγυο καποια αλλη
την οποια παντρευτικε. Ολα αυτα δεν σου λενε τιποτα ?

ΞΕΚΟΛΛΗΣΕ κουκλα μου το ποταμι παει μπροστα
τι να φταιει ?
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε