Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

h avastaxth elafrothta ths omorfias

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

mboumbi

# 21 στις 17/12/2007
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 66
Απαντήσεις: 9.122
'Aρεσαν+: 0%
Χρυσαετε μας καταδυναστεύουν όταν τους αφήσουμε να μας καταδυναστεύσουν..
Η ζωή είναι υπέροχη!

# 22 στις 17/12/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Οταν ανοίγω την TV μου και πέφτω πάνω σε αξιοθρήνητες 'καλλιτέχνιδες' με ποιό τρόπο τους αφήνω ?

mboumbi

# 23 στις 17/12/2007
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση
Μπορείς απλά να αλλάξεις κανάλι, ή να σπάσεις την τηλεόραση, πιο αποτελεσματικό...
Η ζωή είναι υπέροχη!

# 24 στις 17/12/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Δεν είναι το θέμα αν θα σπάσω εγω την τηλεόραση, το θέμα είναι οτι αυτοί οι τύποι έχουν σημαντική παρουσία στα ΜΜΕ, η Ρούλα Βροχοπούλου μπορεί να νιώθει TV personna τόσο ξεχωριστή όσο κι ο Λαζόπουλος, ο Κατμαν σημαντικός τραγουδιστής όπως κι ο Πάριος. Το πράγμα ξεκινάει απ'την πλάκα αλλά κάποια στιγμή νιώθεις ότι εχεις εξουσία και θέλεις να το εκμεταλλευτείς.

mboumbi

# 25 στις 17/12/2007
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση
Ολοι μας και αυτοι κατά βάθος γνωρίζουμε το τι είμαστε, το τι θα θέλαμε να είμαστε και το τι πλασάρουμε ότι είμαστε.

Και αυτοί θύματα είναι, μην νομίζεις...
Η ζωή είναι υπέροχη!

# 26 στις 17/12/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Εγω κι εσύ όμως κρατιόμαστε μακρυά από τα μέσα γιατί ξέρουμε ότι τα προσωπικά μας άπιαστα όνειρα η φιλοδοξίες δεν αφορούν τον πολύ κόσμο. Ο μέσος άνθρωπος ανοίγει την τηλεόραση για να δει κάτι που θα τον κεντρίσει, που θα του πει κάτι.

mboumbi

# 27 στις 17/12/2007
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση
Τι προτίνεις λοιπόν να γίνει;
Η ζωή είναι υπέροχη!

# 28 στις 17/12/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Τίποτα ! Τα ΜΜΕ είναι ιδιωτικές εμπορικές επιχειρήσεις και τους νοιάζει να πουλάνε κι αυτά πουλάνε στις πλατιές μάζες. Σε μια δημοκρατία η δύναμη που έχεις σαν άτομο είναι φτερό σπό κότα σε 10 μποφορ άνεμο. Προσαρμοζόμαστε λοιπό όλοι σε αυτό το κλίμα της 'δημοκρατίας' και της γενικής ΄πλάκας'

mikrh22

# 29 στις 17/12/2007
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Θέματα: 52
Απαντήσεις: 14.276
ακριβωσ....προσαρμοζόμαστε.προσφατα έμαθα πωσ η εν λόγω κυρία που εδωσε την κορυφαια(!!)απάντηση για τον καβάφη θα παίξει στο θέατρο!να δουμε ποσο θα κρατησει.το θεμα ομωσ είναι πωσ υπαρχουν απειροι νεοι κ νεεσ με ταλεντο οι οποιοι δε μπορουν να βρουν δουλεια ενω η εν λογω κυρια επειδη περπατα σε πασαρελεσ νομιζοντασ οτι κτ κανει, δεν εχει καν προλαβει ναποιφητησει απο το θεατρο,δεν εχει καν τισ στοιχειωδεισ γνωσεισ επανω σε αυτο κι ομωσ εχει ηδη κλεισει δουλεια!γ?γ απλα ειναι ωραια(φτιαχτη μεν αλλα ωραια)κ θα προσελκυσει κοσμο!

mikrh22

# 30 στις 17/12/2007
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
και υστερα παμε να παρακολουθησουμε θεατρο..αλλα το σανιδι ειναι αυτο που δειχνει εαν καποιοσ ειναι πραγματικα καλοσ ηθοποιοσ η οχι

# 31 στις 18/12/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Το θέμα είναι να σε μάθει ο κόσμος ... να αρχίσουν αν σε πιπιλάνε στις καφετέριες και στα μπαρ ... μετά όταν πιάσεις κάποια τιμή αρχίζεις και πουλάς τον εαυτό σου.

mikrh22

# 32 στις 18/12/2007
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
τον εαυτο τουσ πιστευω αρχιζουν να τον πουλανε αν οχι ολεσ,τουλαχιστον οι περισσοτερεσ απο τη στιγμη που μπαινουν σε τετοιουσ χωρουσ.η ξαδελφη μου,29 ετων σημερα παντρεμενη και με παιδι,ειναι παρα πολυ ομορφη.1.75,καστανοξανθη και με πολυ γλυκο προσωπο και πολυ ωραιο σωμα,ιχνοσ κυταρριτιδασ η ραγαδασ! στα 17 τησ ειχε παει να αγορασει ψωμι και την ειχε δει ενασ παρα μα παρα πολυ γνωστοσ μοδιστροσ,τησ ειχε δωσει την καρτα του,θαμπωθηκε φυσικα η κοπελα ομωσ τησ εγιναν διαφορεσ προτασεισ, με καταλαβαινετε, που αν ειχε ακολουθησει θα χε πουλησει τον εαυτο τησ με ανταλλαγμα καποια χρονια περπατηματοσ σε πασαρελεσ.καποιον τιτλο στα καλλιστεια,διακρισεισ και τα λοιπα.κ εχω αρκετουσ γνωστουσ που κινουνται στο χωρο και εχω μια αλφα εικονα
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost