Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Το αλλο μου μισο !

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

rc-31

# 21 στις 24/12/2007
author
Ανδρας / 43 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 217
Απαντήσεις: 798
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Originally posted by damon1408

Παράθεση:
Originally posted by exodos
..... να στηρίξεις την υπαρξη σου σε έναν άλλο ανθρωπο είναι δείγμα μεγαλης αδυναμίας.

Όταν άρχισα να ζω βασισμένη μόνο στις δικές μου δυνάμεις αυτό πίστευα και εγώ, όσο αυξάνονται οι εμπειρίες της ζωής μου αρχίζω να πιστεύω ότι:
"το να στηρίζεις την ύπαρξή σου και σε έναν άλλο άνθρωπο είναι δείγμα ΜΕΓΑΛΗΣ δύναμης"

δεν ξερω αν ειναι μεγαλη δυναμη ή αδυναμια το να στηριζεις την υπαρξη σου

αλλα ξερω οτι να δινεις την ζωη σου για την ζωη του συντροφου σου αυτο θελει μεγάλη δυναμη και ελαχιστοι ανθρωποι την εχουν !
Στο ενδιάμεσο μεταξύ γέννησης και θανάτου , ολα είναι δανεικά ,είτε νομίζουμε οτι μας ανήκουν είτε όχι Ο χρόνος δεν κλείνει τις πληγές , απλως απαλύνει τον πονο !

# 22 στις 24/12/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by high-speed
....
Και εσύ φίλε Quiet άσε τα περίεργα σου, και κοιτα το 2008 να βρεις μια καλή κοπελίτσα να παντρευτείς! (μη γελάς, σε βλέπω )

Άντε μπράβο, γιατι έτσι όπως πας θα μπεις στην κατηγορία με τους τζόβενους!

Όλα τα κορίτσια του φορουμ μου στέλνουν PM και με ρωτάνε αν σε ξέρω για να μεσολαβήσω και να σε γνωρίσουν, γιατί ντρέπονται να στο πουν οι ίδιες!

Και εγώ φυσικά τους λέω "τον Quiet δεν τον ξέρω αλλά είμαι και εγώ εδώ αν θέλετε..."

και πάντα η απάντηση είναι:
"με σένα? πφφφφφφφφφφ. "

Πρωθυπουργέ high είσαι ατελείωτος!!!!!! !!!!!!

ωστόσο θα σε απογοητεύσω ... έχω βάλει στόχους για το 2008. Θέλω να αγοράσω ένα καλάμι ψαρέματος. Θα το χρησιμοποιήσω το 2009 που θέλω να πάω για ψάρεμα ...
Αρα πες στις κοπελίτσες που σκοτώνονται για χάρη μου, ότι θα είμαι εύκαιρος από το 2010 και μετά ... εφόσον έχει επιλυθεί και το ασφαλιστικό... Τουλάχιστον να είμαι ασφαλισμένος...
α!καλό!!!!!!!

Φεύγω, πάω για Χριστουγεννιάτικη τσάρκα στου Κεφαλάρι ... Θα πιω στην υγειά σου και είμαι σίγουρος ότι ήδη εσύ την έχεις βρει την τυχερή που θα σου πατήσει το πόδι ... την ώρα της τελετής ...

ΜΠΟΥ-ΧΑ-ΧΑ-ΧΑ-ΧΑ!!!!!!

# 23 στις 26/12/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Άστα αυτά!
Ξέρω γω, κατά βάθος είσαι ένας κρυφορομαντικός!

Παράθεση:

Εγώ!! Έτοιμος για γάμο!!....

ΜΠΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Ε όχι και έτσι βρε Cutie μου. Είπα εγώ ποτέ κακό λόγο για σένα? Οχι!
Εσύ γιατί με στεναχωρείς έτσι λοιπόν??

Είπαμε, η παρείτσα είναι απαραίτητη, αλλά άλλο πραγμα αυτό, και άλλο το να πας στην εκκλησία, να γίνεις ρόμπα, να αισθάνεσαι ότι η ζωή σου εδω τελιώνει, να βλέπεις την πεθερά να σε κοιτάει με ενα ύφος στο στυλ "ρε μπαγάσα παιρνεις την κόρη μου ε? Έννοια σου, και δεν θα σε αφήσω σε χλωρό κλαρί, θα σε παρακολουθώ twenty-four seven κακομοίρη μου, πρόσεχε".

Και να γυρνώ σπίτι και να βλέπω πάντα την ίδια γυναίκα! Ήμαρτον!

Φτου φτου φτου, ποτέ να μη τύχει σε μένα αυτό, δε θέλω!

# 24 στις 26/12/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Εσύ είσαι τελιωμένη περίπτωση! Η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά!

Παράθεση:
Originally posted by Quietman

ωστόσο θα σε απογοητεύσω ... έχω βάλει στόχους για το 2008. Θέλω να αγοράσω ένα καλάμι ψαρέματος. Θα το χρησιμοποιήσω το 2009 που θέλω να πάω για ψάρεμα ...
Αρα πες στις κοπελίτσες που σκοτώνονται για χάρη μου, ότι θα είμαι εύκαιρος από το 2010 και μετά ... εφόσον έχει επιλυθεί και το ασφαλιστικό... Τουλάχιστον να είμαι ασφαλισμένος...
α!καλό!!!!!!!

Φεύγω, πάω για Χριστουγεννιάτικη τσάρκα στου Κεφαλάρι ... Θα πιω στην υγειά σου και είμαι σίγουρος ότι ήδη εσύ την έχεις βρει την τυχερή που θα σου πατήσει το πόδι ... την ώρα της τελετής ...

ΜΠΟΥ-ΧΑ-ΧΑ-ΧΑ-ΧΑ!!!!!!

# 25 στις 26/12/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by Cutie_pie
Άστα αυτά!
Ξέρω γω, κατά βάθος είσαι ένας κρυφορομαντικός!

χεχεχε, μπορεί να είμαι ολίγον τι ρομαντικός, αλλά δεν είμαι και βλάκας!

# 26 στις 26/12/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by Quietman

α!καλό!!!!!!!

ΜΠΟΥ-ΧΑ-ΧΑ-ΧΑ-ΧΑ!!!!!!

My dogg Quietman iz tha realest playa in dis forum!

# 27 στις 26/12/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Oh, yeth, indeed!

Παράθεση:

My dogg Quietman iz tha realest playa in dis forum!

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε