Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

τυπος επαναστασης η απλα βαρεμαρα?

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

mikrh22

# 1 στις 31/1/2008
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 52
Απαντήσεις: 14.276
'Aρεσαν+: 0%

οταν περασα σχολη,πριν απο 4 χρονια ακριβως ειχα φοβερη διαθεση και για παρακολουθησεις και για διαβασμα.ξυπνουσα 6 το πρωι,τοιμαζομουν,παρακολουθουσα,κρατουσα σημειωσεις και περνουσα χωρις ιδιαιτερο κοπο ολα τα μαθηματα και με βαθμο.αυτα μεχρι το τριτο ετος,ξαφνικα κτ αλλαξε,αρχισα να βαριεμαι,να μην εχω τη διαθεση που ειχα και ενω σε περιοδο εξεταστικης διαβαζα απο το πρωι ως το βραδυ,τωρα,την κρισιμοτερη στιγμη που εχω 5 μαθηματα για το πτυχιο(καλοκαιρι υπολογιζω να τελειωσω)βαριεμαι?κουραση?δεν ξερω πως να το χαρακτηρισω και δεν εχω διαθεση για πολυ διαβασμα.σημειωνω οτι στο τελος του τριοτου ετους εχασα νεαρο προσφιλες και συγγενικο ατομο σε τροχαιο και απο τοτε εδωσα μεγαλη παλη με τον ιδιο μου τον εαυτο για να μπορεσω να συνελθω,να το ξεπερασω,και να προχωρησω.αντιμετωπισα και δεν ντρεπομαι να το πω γιατι βγηκα πιο δυνατη και γνωρισα τα ορια του εαυτου μου το προβλημα που λεγεται καταθλιψηομως απο τοτε νιωθω πως εξαντληθηκαν οι αντοχες μου,πως δεν εχω αλλες και δεν ξερω τι να κανω.αναρωτιεμαι τι ειναι,αντιδραση?
βαρεμαρα?
μικρη επανασταση?
αλλα τωρα???την πιο κρισιμη στιγμη??

mboumbi

# 2 στις 31/1/2008
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση
Θέματα: 66
Απαντήσεις: 9.122
Μικρή μου, και για μενα από το 3ο έτος και μετά άρχισε η πτώση... Είναι λογικό κατά τη γνωμη μου, ειδικά αν λάβεις υπόψη σου όχι μόνο τα χρόνια της σχολής αλλά και την υπεράνθρωπη και ψυχοφθόρα διαδικασία των πανελληνιων. Προσπάθησε να χαλαρώσεις, αρχισε γυμναστική, ή γιόγκα, ή κατι που να σε τονώνει τελος πάντων και φροντισε να προγραμματίσεις σωστά τον χρόνο σου. Να διαβαζεις με καθαρό μυαλό, να εισαι συγκεντρωμένη και να τρέφεσαι σωστά.

Αυτά και μην αισθάνεσαι ενοχές, δεν ειμαστε ρομπότ...

Αντε 5 μαθηματακια δεν ειναι τίποτα..
Καλό πτυχίο!!
Η ζωή είναι υπέροχη!

mikrh22

# 3 στις 31/1/2008
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
ακομη και τοτε που εχασα τον ξαδελφο μου που για μενα ηταν αδελφος(ειχαμε μεγαλωσει μαζι,ιδια ηλικια,μαζι στο σχολειο,μαζι στους αγωνες για μια θεση στα πανεπιστημιακα ιδρυματα,υπεροχα παιδικα χρονια με πολυ παιχνιδι)και διναμε εξετασεις στο πανεπιστημιο ειχα τη διαθεση να παλεψω,να ζησω,δε μπορουσα να βγω απο το σπιτι μου κι ομως στις εξετασεις ημουν εκει(βοηθησαν πολυ και οι γονεις μου και ο αδελφος μου σε αυτο)και τα καταφερα,περασα οσα μαθηματα εδωσα με πανω απο 8,πεισμωσα,τωρα δεν ξερω τι συμβαινει....διαβαζω αλλα οχι οσο αλλοτε

mikrh22

# 4 στις 31/1/2008
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
mpoympi eyxaristw

mboumbi

# 5 στις 31/1/2008
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση
Θέματα: 66
Απαντήσεις: 9.122
Παρακαλω, τίποτα, μικρή μου!

Οταν δεν μπορεις να διαβασεις κανε μια βολτα στο τετραγωνο! Αυτό έκανε μια φίλη μου και μου έλεγε ότι ηταν αποτελεσματικο...
Η ζωή είναι υπέροχη!

mikrh22

# 6 στις 31/1/2008
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
xaxa,kalo,θα το δοκιμασω.εγω παλι οταν δε μπορω να διαβασω,στα φυσιολογικα βεβαια πλαισια,ακουω μουσικη.θυμαμαι στο α ετος,β εξαμηνο,μεσα σε ενα σαββατοκυριακο εβγαλα γλωσσολογια μπαμπινιωτη,δεν καταλαβαινα γρι και την περασα με την πρωτη και με 5(στεναχωρηθηκα για το βαθμο)ομως απειροι συμφοιτητες μου ακομα παλευουν με το συγκεκριμενο μαθημα

available

# 7 στις 31/1/2008
author
Γυναίκα / 50 / Ελεύθερη
Ν. Φθιώτιδας / Λαμία
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 13.810
Είναι απολύτως φυσιολογικά αυτά τα σκαμπανεβάσματα στη διάθεση. Δε βλέπω τίποτα το ανησυχητικό, ούτε το επαναστατικό. Ζήτημα χρόνου να επανέλθεις δριμύτερη!!

Barracuda

# 8 στις 31/1/2008
author
Ανδρας / 61 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Κορυδαλλός
Θέματα: 10
Απαντήσεις: 9.408
Μπορεί να είναι και όλα μαζί

Βαρεμοαντριδραστική επαναστατοεξάντληση

Έτσι είναι η ομάδα των επί πτυχίω ρεμαλιών
( η δική μου κοριτσάρα έχει 4 παραπαραπαραπαραπολύ δύσκολα μαθήματα )

Άτιμες μικρές
Δεν μας δουλεύετε ψιλό γαζί ,απλά μας επεξεργάζεστε επιστημονικώς
Μη βιάζεσαι να πεις ότι γνώρισες τα όριά σου μικρή μου συμπάθεια
Κανένας δεν τα ξέρει μέχρι να φτάσει στο τέλος ,
αν και ακόμη και τότε ανακαλύπτει έκπληκτος ότι ακόμη αντέχει κι' άλλο.

Για κατάθλιψη πάντως δεν σε βλέπω
Σοβαρό το χτύπημα αλλά το ξεπέρασες και μη το συνδέεις

Καμία στιγμή δεν είναι η ποιο κρίσιμη , μην αγχώνεσαι άδικα .
Όταν κάτι δεν <τραβάει> δεν το εκβιάζουμε με το ζόρι.
Όσο και αν μας πιέζει ο χρόνος , όσο και σοβαρό να είναι , κάνουμε διάλειμμα.
Διάλειμμα αντί για λάθος , όταν δεν έχω good news προτιμώ τα no news

Περίεργο πράγμα το μυαλό , όσο το πρεσσάρεις τόσο σε κοροϊδεύει,
μόλις το ξεκουράσεις και χαλαρώσεις σου δίνει αμέσως τη λύση
Το Barracuda ή θα σε κατασπαράξει ή θα σε σώσει κατασπαράσσοντας τους διώκτες σου. Πρέπει όμως να αποφασίσεις να μπείς στο νερό. The Shark...God or demon ?

# 9 στις 31/1/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Mην ανησυχείς...κι εγώ περίπου το ίδιο έχω πάθει...Εγώ συγκεκριμένα έχω μόνο δύο μαθήματα για το πτυχίο(έχω ξεμπερδέψει και από πτυχιακή, πρακτική κτλ) να ορκιστώ. Το τί βαρεμάρα έχω...δε μπορείς να φανταστείς...Αφού η μαμά μου μου λέει:"Βρε κορίτσι μου, έχεις φάει όλο τον γάϊδαρο..στην ουρά κολλάς?"Κι όμως...βαριέμαι τόσο να τα διαβάσω αυτά τα δύο μαθήματα...Εγώ απλά το εναποθέτω στην κούραση του διαβάσματος...Τόσα χρόνια στο σχολείο, πανελλήνιες, εξεταστικές...ε νησάφι πια!
Ευελπιστώ αν όχι τώρα τον Απρίλιο...το καλοκαίρι να ορκιστώ κι εγώ επιτέλους!

mikrh22

# 10 στις 31/1/2008
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
nαι αλλα με ξερω πολυ καλα και ξερω πως εαν δεν τα παω καλα θα τα βαλω με τον εαυτο μου και θα του <πω>...<καλα να παθεις αφου δε στρωθηκες>
δε σ φταιει κανεις εαν δεν περασεις και φας αλλο εξαμηνο με τα ιδια μαθηματα

# 11 στις 31/1/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Σίγουρα δε σου φταίει κανείς παρά μόνο εσύ αν αφήσεις κάποια μαθήματα...απλά εγώ δικαιολογώ (κι εμένα μαζί) το γεγονός ότι έχουμε φτάσει πια σε ένα στάδιο της σχολικής και φοιτητικής μας ζωής, που η κούραση είναι αναμενόμενη...και δικαιολογημένη. Σκέψου ότι από τα 6 μας μέχρι και τα 23 που είμαστε και οι δύο τώρα....διαβάζουμε...άλλοτε εντατικά και άλλοτε πιο χαλαρά.
Προσπάθησε τώρα να διαβάζεις ώρες στις οποίες αισθάνεσαι ότι συγκεντρώνεσαι και αφομοιώνεις πράγματα πιο γρήγορα...Και εξάλλου το διάβασμα δεν είναι πιο αποδοτικό βάσει των ωρών που είσαι πάνω από ένα βιβλίο αλλά στο κατά πόσο είσαι συγκεντρωμένη σε αυτό που διαβάζεις!
Μην αγχώνεσαι...όλα θα πάνε καλά!

observer1

# 12 στις 31/1/2008
author
Ανδρας / 50 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Καλλιθέα
Θέματα: 74
Απαντήσεις: 3.742
Να διαβάσεις δοκίμασες???

Συγνώμη δηλαδή αλλά σε ένα άλλο σου θέμα που σε προέτρεψα να διαβάσεις κανένα ρημαδοβιβλίο ψιλοπαρεξηγήθηκες και ισχυρίστηκες μάλιστα πως διαβάζεις από τις 6 το πρωί μέχρι τις 5 το απόγευμα
Μεταξύ μας τώρα...σε ποιούς τα λες αυτά??
Οι περισσότεροι περάσαμε από τη θέση σου και ξέρουμε πολύ καλά πόσο βαρετό είναι το διάβασμα, ειδικά αν έχεις κάτι καλύτερο να κάνεις...
Λυπάμαι αλλά θα επιμείνω στα κακά μαντάτα. Ενας τρόπος υπάρχει για να τα περάσεις και ξέρεις πολύ καλά ποιός είναι. Ασε λοιπόν τις βαρεμάρες και τις δικαιολογίες γιατί αυτές δεν θα σου δώσουν κανένα πτυχίο (εγγυημένο αυτό).
Και για να ανεβεις ψυχολογικά σκέψου το θετικό του όλου πράγματος:
Αν διαβάσεις, θα περάσεις κι έπειτα θα αράξεις (λέμε τώρα)....αν δεν διαβάσεις τότε φτου κι από την αρχή...
Εσύ λοιπόν τι προτιμάς?? Να ζοριστείς λίγο τώρα ή να παρατείνεις το ζορί κι άλλο???
Πάλι καλά που υπάρχουν αυτές οι εκπομπές μαγειρικής και παίρνουμε καμιά ιδέα για κανένα νέο τατουάζ.

mikrh22

# 13 στις 31/1/2008
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
ompserver μεταξυ μας ,τις ωρες αυτες καθομαι ουτως η αλλως,το θεμα μου ειναι πως δεν αφομοιωνω οσα θα αφομοιωνα σε αλλες περιπτωσεις.καθε μερα η ιδια δουλεια.6 η ωρα βαρα το ξυπνητηρι,μετα φτιαχνω καφε,σταματω κατα της 12 και διαπιστωνω πως δεν εχω βγαλει ουτε τα μισα.και τον καφε δεν τον πινω για να μεινω ξυπνια αλλα γιατι με βοηθα να συγκεντρωθω

mikrh22

# 14 στις 31/1/2008
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
και φυσικα το εχω δοκιμασει να διαβασω5 η ωρα κλεινουν ομως,δε παει παραπερα ,μυαλο ειναι και θολωνει.4 ολοκληρα χρονια και σε εξεταστικη εχω χασει μονο 2 μαθηματα σε αυτα τα χρονια και σε αυτα κοπηκα με 4 και τα υπολοιπα απο 8 και πανω,ο μεχρι τωρα βαθμος του πτυχιου μου ειναι 8

# 15 στις 31/1/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Τι μου θυμίζουν όλα αυτά, τι μου θυμίζουν...

Μα φυσικά!
Σε μια παρόμοια θέση, αν και χειρότερη (με τον διψήφιο αριθμό μαθημάτων που χρωστάω) βρίσκομαι και εγώ!

Αιτίες (ή δικαιολογίες) μπορώ να βρω άπειρες! Έχουν σημασία όμως;

Ίσως το πιο σημαντικό είναι ότι υπάρχει αυτή η αίσθηση, ότι προσπαθούμε τώρα ώστε ίσως να ανταμειφθούμε κάποια στιγμή στο μέλλον! Και αυτό είναι αρκετά άσχημο! Το γεγονός ότι κάποιες προσδοκίες που είχα παλιότερα (όταν έδινα πανελλαδικές για να περάσω στο πανεπιστήμιο) διαψεύστηκαν οικτρά, φαίνεται να κάνει τα πράγματα χειρότερα.

Έχω παρατηρήσει στον εαυτό μου το εξής: αν περάσω ένα μάθημα, ακόμη και με καλό βαθμό, μου είναι μάλλον αδιάφορο. Αν όμως αποτύχω, ενώ έχω προσπαθήσει και περίμενα να το περάσω, με παίρνει από κάτω! Αυτό με κάνει να μην θέλω καν να προσπαθώ! Πολλές φορές έχω πιάσει τον εαυτό μου να λέει "α, θα πάω να δώσω το μάθημα, αλλά δεν θα προσπαθήσω να το περάσω τώρα, θα πάρω μόνο μια ιδέα για το τι βάζει ο καθηγητής" με αποτέλεσμα να μην περνάω μαθήματα που θα μπορούσα αν είχα απλά την θέληση όχι μόνο να κάτσω να διαβάσω λίγο παραπάνω αλλά ακόμη και να παλέψω τα θέματα την ώρα που γράφω!!!

Η ουσία είναι αυτή... ότι δεν μπορώ να υποκινήσω τον εαυτό μου, δυσκολεύομαι πολύ να δω μια ανταμοιβή που μπορεί να είναι προφανής για πολλούς αλλά η χρονική τοποθέτηση της στο μέλλον (έστω και αν αυτό το μέλλον είναι πλέον κοντά) σε συνδυασμό με αμφιβολίες για υλοποίηση της την κάνει κάπως θολή!

observer1

# 16 στις 31/1/2008
author
Ανδρας / 50 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Καλλιθέα
Θέματα: 74
Απαντήσεις: 3.742
Συγχαρητήρια για τις μέχρι τώρα επιτυχίες σου...
Ομως μην δίνεις και τόση σημασία σε αυτές γιατί είναι προφανές οτι σε οδηγούν στο να θέτεις πολύ ψηλά τον πήχυ και να αγχώνεσαι υπερβολικά...
Ξέχνα τι έκανες τα προηγούμενα 3 χρόνια. Ξεχώρισε τα πεπραγμένα από αυτά που έχεις μπροστά σου ως στόχο. Αλλο αυτό που έχεις κάνει ήδη κι άλλο αυτό που θέλεις και κυρίως νοιώθεις οτι μπορείς να κάνεις.
Επιπλέον να θυμάσαι πως ότι κάνεις το κάνεις για σένα. Αν πας καλά θα το καταφέρεις για σένα και μόνο, όχι για να σου πουν μπράβο οι δικοί σου...Τα μπράβο των φίλων και συγγενών θα διαρκέσουν λίγο και δεν θα κάνουν τίποτα άλλο από το να σε ανεβάσουν λίγο..Μελλοντικά όμως θα είσαι ΕΣΥ με τις γνώσεις σου κι ο ΚΟΣΜΟΣ της εργασίας από την άλλη. Τότε κανένα από αυτά τα "μπράβο" δεν θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις, όσο ειλικρινές κι αν είναι.
Αν λοιπόν τα καταφέρεις να τελειώσεις αυτό το καλοκαίρι τότε "Μπράβο σου και μαγκιά σου", αν όχι, δεν σημαίνει οτι θα διαλυθεί το σύμπαν...Στο κάτω κάτω και μικρή είσαι και μεταξύ μας...Πόσοι τελειώνουν στα 4 χρόνια???
Αλλωστε τα δύσκολα έρχονται μετά...

Ξέρω πως στις συμβουλές δεν είμαι κι ότι καλύτερο ελπίζω όμως να μην σου έκανα την ψυχολογία χάλια...

Ααααα....και κάτι άλλο...
Ρε μπας και είσαι ερωτευμένη και καθόμαστυε σαν ηλίθιοι και σου δίνουμε μάταια συμβουλές ???
Πάλι καλά που υπάρχουν αυτές οι εκπομπές μαγειρικής και παίρνουμε καμιά ιδέα για κανένα νέο τατουάζ.

# 17 στις 31/1/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by observer1
Να διαβάσεις δοκίμασες???

Συγνώμη δηλαδή αλλά σε ένα άλλο σου θέμα που σε προέτρεψα να διαβάσεις κανένα ρημαδοβιβλίο ψιλοπαρεξηγήθηκες και ισχυρίστηκες μάλιστα πως διαβάζεις από τις 6 το πρωί μέχρι τις 5 το απόγευμα
Μεταξύ μας τώρα...σε ποιούς τα λες αυτά??
Οι περισσότεροι περάσαμε από τη θέση σου και ξέρουμε πολύ καλά πόσο βαρετό είναι το διάβασμα, ειδικά αν έχεις κάτι καλύτερο να κάνεις...
Λυπάμαι αλλά θα επιμείνω στα κακά μαντάτα. Ενας τρόπος υπάρχει για να τα περάσεις και ξέρεις πολύ καλά ποιός είναι. Ασε λοιπόν τις βαρεμάρες και τις δικαιολογίες γιατί αυτές δεν θα σου δώσουν κανένα πτυχίο (εγγυημένο αυτό).
Και για να ανεβεις ψυχολογικά σκέψου το θετικό του όλου πράγματος:
Αν διαβάσεις, θα περάσεις κι έπειτα θα αράξεις (λέμε τώρα)....αν δεν διαβάσεις τότε φτου κι από την αρχή...
Εσύ λοιπόν τι προτιμάς?? Να ζοριστείς λίγο τώρα ή να παρατείνεις το ζορί κι άλλο???

observer... σωστός μεν, αλλά αυτό το "λέμε τώρα" (που υπογράμμισα) δείχνει να κάνει την ζημιά!

mikrh22

# 18 στις 31/1/2008
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
xaxa οχι,δεν ειμαι!ευτυχως διοτι αν ημουν χεστα,σιγα μην ειχα μυαλο
τα 4 χρονια τα εχω τελειωσει και μολις τελειωσα με το 9 εξαμηνο απλα θελω να τελειωνω για τους παρακατω λογους
1οσο περναει ο καιρος δεν εχω την ιδια ορεξη για διαβασμα
2 διαγωνισμος ασεπ γενναρης 2009
3 υπαρχουν κουλοι καθηγητες και αυτο το εχω διαπιστωσει με τα ματακια μου διοτι μεχρι τοτε ακουγα διαφορες φημες και θεωρουσα πως τις λενε ατομα που δε διαβαζουν,καθηγητες που μπαινουν μεσα,μιλουν λατινικα και περιμενουν να καταλαβουμε,αλλοι που μπαινουν κι επειδη δεν υπαρχει μικροφωνο δεν κανουν μαθημα αλλα σου λενε παρα τους τομους να διαβασεις,αλλοι που σε ξεφτιλιζουν στα προφορικα επειδη εισαι γυναικα και θα σ πω δυο περιστατικα που αφορουν εμενᴨ
2 ετος,καλοκαιρι,40 βαθμοι κελσιου εξω κι εγω με πυρετο 38,εξεταζομουν προφορικα σε ενα μαθημα και ο καθηγητης με ξεφτιλισε διοτι ειχα βαμμενα νυχια στα ποδια και μου το πε κιολας και μαλιστα οταν μου εκανε ερωτηση την οποια ουτε ειχε εξηγησει,ουτε καν παραδωσει,ουτε η σχετικη βιβλιογραφια υπηρχε στο σπουδαστηριο και του ειπα πως δεν την γνωριζω μου ειπε το πρωτακουστο<να την αγοραζατε δεσποινις!!>η οποια ειναι και πολυ φθηνη,60 ευρω επειδη ειμαι φοιτητριακαι επειδη τολμησα να αντιμιλησω μου εκανε τη χαρη και δε με εκοψε διοτι οπως μου ειπε,οταν παμε να δωσουμε μαθημα δεν εχουμε βαμμενα νυχια και δευτερον το καλοκαιρι του 2007 περιμενα τη φιλη μου που εδινε μαθημα η οποια βγηκε κλαιγοντας διοτι ο νοστιμος νεαρος διπλα της μονοπολησε το ενδιαφερον του καθηγητηκι εκεινη αγνοηθηκε παντελως κι ενω απαντησε και στις 4 ερωτησεις,γυρισε και της ειπε ηρθες εδω για να μας κανεις την εξυπνη?κι εκεινη κοπηκε ενω ο νεαρος βγηκε χαρουμενος διοτι περασε με αριστα κι οπως ο ιδιος ελεγε δεν το περιμενε η φιλη μου δε μπορουσε να το αποδειξει ομως!!!!!καταλαβαινεις γιατι θελω να την κανω με γοργα βηματακια?
οσο για τη βαθμολογια το ξερω πως δε βοηθα και πως δεν εχει καμμια σημασια στο μετεπειτα εργασιακο στιβο,θα εχει ομως οταν στο μελλον θελησω να κανω μεταπτυχιακο και καποιος με 8.1 και περισσοτερες γνωριμιες θα μου φαει να το πω λαικα τη θεση...εχεισ δικιο,θετω πολυ υψηλους στοχους και δε συμβιβαζομαι με τπτ λιγοτερο απο αυτο που θελω.
οσο για την ψυχολογια αγαπητε μου ομπσερβερ(δε το λεω ειρωνικα,αντιθετως,εχω μαθει να ακουω και να δεχομαι συμβουλες)εκτιμω αφανταστα τους ανθρωπους που δε μου χαιδευουν τα αυτια και λενε α;υτο που πραγματικα πιστευουν.παντως εχω πεισμωσει πολυ και θα κανω το καλυτερο για εμενα

# 19 στις 31/1/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Μάλλον <Κόπωση> ! ! !

marshias

# 20 στην 1/2/2008
author
Ανδρας / 48 / Ελεύθερος