Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

τυπος επαναστασης η απλα βαρεμαρα?

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

# 21 στην 1/2/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Εγω παλι ζητημα ναχω πατησει στο πανεπιστημιο 40 φορες συνολο- ειμαι 4 ετης, παρολαυτα τελειωνω του χρονου το καλοκαιρι. διαβαζω μονη μου, δε παλευονται δρομολογια δυο σχολων.

σε καθε περιπτωση παντως σιγα μη αγχωθεις, αυτο σε ολους συμβαινει, οταν παιρνεις φορα μετα να τα γραφεις λιγο...

μαλλον βαρεμαρα θα το λεγα παρα επανασταση. μαλλον πιεστηκες αρκετα συν τα ψυχολογικα που ειχες αυτο το διαστημα..

χαλαρωσε λιγο, και μια εξεταστικη να χασεις δεν τρεχει και τιποτα.. κατα τη γνωμη μου παντα.. δε βιαζομαι εγω προσωπικα να παω φανταρος...

λιγη ηρεμια θελεις κι ολα θα στρωσουν νομιζω...

# 22 στην 1/2/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by mikrh22
xaxa,kalo,θα το δοκιμασω.εγω παλι οταν δε μπορω να διαβασω,στα φυσιολογικα βεβαια πλαισια,ακουω μουσικη.θυμαμαι στο α ετος,β εξαμηνο,μεσα σε ενα σαββατοκυριακο εβγαλα γλωσσολογια μπαμπινιωτη,δεν καταλαβαινα γρι και την περασα με την πρωτη και με 5(στεναχωρηθηκα για το βαθμο)ομως απειροι συμφοιτητες μου ακομα παλευουν με το συγκεκριμενο μαθημα

σε ποιο τμημα εισαι της φιλοσοφικης?
εγω ειχα τη γλωσσολογια του μπαμπινιωτη στο α εξαμηνο και την περασα με 9!! ω ναι!!

κατσε αραξε, δεν εγινε και τιποτα...

μονο εγω εν τω μεταξυ δεν αγχωνομαι και τοσο με τις σχολες, τα αισθηματικα με απασχολουν περισσοτερο, τι κακο πραμα αυτο που εχω...

mikrh22

# 23 στην 1/2/2008
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 52
Απαντήσεις: 14.276
'Aρεσαν+: 0%
μπραβο!!εγω ημουν τυχερη και ειχα μαγουλα αλλα διδασκε το βιβλιο του μπαμπινιωτη.καλα πως τα καταφερνεις με δυο σχολες?εγω παλι τα αισθηματικα μου αυτον τον καιρο ειπα να τα αφησω σε δευτερη μοιρα.....θελω να τελειωσω λογω ασεπ,να μπορεσω να διοριστω εστω και σε ενισχυτικη,θελω να χω τα δικα μου λεφτα,εκανα μια νυξη στους γονεις μου για δουλεια εστω οχι οχταωρη και μ το ξεκοψαν,πρωτα θα τελειωσεις και μετα δουλεια!!!

mikrh22

# 24 στην 1/2/2008
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 52
Απαντήσεις: 14.276
οσο για το ψυχολογικο κομματι αυτο συνεβη ανοιξη του 2006,φετος ειναι 2 χρονια απλα τοτε παρολο που ηταν νωπο ακομη,παρολο που δε μπορουσα ουτε απο το σπιτι μου να βγω,κοκκαλωναν τα ποδια μου με το που εκανα 1 βημα,ειχα πεισμωσει και περασα ολα τα μαθηματα,εν τω μεταξυ εμεις 2 χρονια τωρα δινουμε τριπλες και τετραπλες εξεταστικες συν οτι τα 3 απο τα 5 μαθηματα ειναι αγγουρια,ειλικρινα και θελουν απεξω,παπαγαλια λογω καθηγητων κι εγω δεν ειμαι της παπαγαλιας,θελω να κατανοω

# 25 στην 1/2/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
εγωλεω πως εχεις αγχωθει παραπανω αποσο πρπεει κι αυτο οι γονεις μπορει να στο εχουν μεταδωσει η εσυ να εισαι υπερβολικα τελειομανης.

οσο για τη δουλεια , περα των σχολων, δουλευω απο δω κι απο κει απτα 15 μου..
η σε καμια καφετερι αθα μεβρισκες, σε κανα μοναστηρακι σε μαγαζια με ρουχα, σε γραφεια τηλεφωνικο κεντρο, πωλησεις, φυλλαδια, ο,τι ναναι εχω κανει, τωρα κανω ιδιαιτερα ομως..πολυ καλυτερα.

κι εγω θα δωσω για ασεπ αλλα αν δε δωσω τωρα και δωσω σε εναμισυ χρονο τι εγινε? θα εκμεταλλευτω αυτο τον εναμισυ χρονο για κατι αλλο...

σκεψου το..

μην αγχωνεσαι τοσο, τοσα χρονια θα δουλευεις, αραξε και λιγο, φοιτητρια εισαι...
κανα παρτακι κανει η φιλοσοφικη να σε βρω απο κοντα να στα πω??

available

# 26 στην 1/2/2008
author
Γυναίκα / 50 / Ελεύθερη
Ν. Φθιώτιδας / Λαμία
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 13.810
Να το στέκι της Φιλοσοφικής!
Χαίρομαι που θα ασχοληθείς με ΑΣΕΠ, γιατί το 1996 που τελείωσα εγώ Κλασική Φιλολογία, έπεσα πάνω στις αλλαγές του συστήματος. Μ ε το που έπιασα δουλειά στην Τράπεζα, που χρόνος να διαβάσεις για ΑΣΕΠ?

Προσπαθείστε το, πάντως, ο ιδιωτικός τομέας είναι αδυσώπητος!!

# 27 στις 2/2/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
κατι ασχετο, καθε ποτε ειναι οι εξετασεις του ασεπ?

available

# 28 στις 2/2/2008
author
Γυναίκα / 50 / Ελεύθερη
Ν. Φθιώτιδας / Λαμία
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 13.810
Kάθε δύο χρόνια περίπου, αλλά καλό είναι να ενημερώνεσαι από την ιστοσελίδα!

# 29 στις 12/2/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

ααα...δεν εισαι καλα...χα χα χα

loipon mikroula...exeis 4-5 mathimata...egw panta tosa eixa na dwsw se kathe eksetastikh!!!htan panta opws leme paloukia mathimata!!!!diavaza panta meragia ena mhna.thn ypoloiph mera evgaina eksw kai asxoliiomoun me oti mporeis na fantasteis!!!!!Kalo to diavasma omws to sex einai kalhtero...xa xa xa!Y.G:panta ta pernousa ta mathimata!!!!
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost