Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!
Telika ta parapanw kila se petane eksw apo to paixnidi ths agaphs ?

Σελίδα : 1

palavo

# 1 στις 9/9/2003
author
Γυναίκα / 40 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ζωγράφου
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 12
'Aρεσαν+: 0%

τελικα τα παραπανω κιλα σε πετανε εξω απο το παιχνιδι της αγαπης ?

Exoume parapanw kila kai ti me auto ? den eimaste exoghinoi apla ypervaroi anthropoi...(me kalh kardia opos lene ) kapioi einai upervolika adynatoi alla spania akouw na lene "AAAA !!! enas adynatos" syni8os akouw "AAAA !! enas xontros!!!" les kai vlepoun proth fora anthropo me pswmakia (h esto fratzolakia). Tous xontroulides kai tis xontroules gia parea oloi tous 8eloun eite giati einai polu euxarista atoma eite giati dipla tous den noi8oun meionektika afou oi alloi exoun ta perrita kila...alla ligoi tous koitane me thn erwtikh pleura giati ????? Anthropoi den einai kardia den exoun ???

Prin kati meres syzhtousa me ena filo kai mou leei "egw sxesh me atomo pou exei parapanw kila den kanw!!!" enw proigoumenos mou elege oti einai atyxos stis sxeseis tou...tou leo "giati den kaneis ti exoun lepra? " mou leei "oxi apla einai thema goustou " den to dexomai auto giati otan ypoth8ete psaxneis enan Syntrofo ,kai oxi ena atomo gia na pernas apla thn ora sou kai na kaneis to kommati sou , koitas kai ton xarakthra tou thn kardia tou den koitas mono thn periferia meshs-sth8ous-glouton!!!! Diladi sygnommh an vroume enan anthropo o opoios mas kanei kai nio8oume euxarista , tairiazoume san apopseis mas aresei h parea tou genika alla exei 10-20-30 kg parapanw ti tou leme ?????? "Sorry m areseis alla 8a m areseis perissotero an xaseis ta kila sou ???? " .

To kserw opos kai oloi mas oti ta parapanhsia kila einai o thanatos tou organismou mas alla den nomizo oti prepei na einai kai o thanatos ths synes8hmatikhs mas zohs !!!
χρωμα δεν αλλαζουν τα ματια μονο τροπο που κοιταζουν...

madsadbad

# 2 στις 10/9/2003
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 9
Η αλήθεια είναι πως στο "ωραίο" δύσκολα κανείς αντιστέκεται.
Οπότε ας δικαιολογήσουμε τους λάτρεις του.
Απο την άλλη ίσως υποσυνείδητα υπάρχει η σκέψη πως ο άνθρωπος που δεν αγαπά τον εαυτο του (και αυτό φανερωνουν τα αρκετά παραπάνω κιλά ) ,και δεν τον φροντίζει, πιθανότατα είναι ανίκανος να
αγαπήσει κάποιον άλλον άνθρωπο.
Γιατί έτσι είναι!Αγάπα πρώτα τον εαυτό σου για να με πείσεις ότι μπορείς να αγαπήσεις και μένα.

palavo

# 3 στις 10/9/2003
author
Γυναίκα / 40 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ζωγράφου
Απαντήσεις: 12
kai an o autos o anthropos agapaei ton eauto tou alla gia kapio X logo den ginete na ta xasei ?? eite toso eukola eite toso grhgora ????????

exalou enas anthropos pou agapaei ton eauto tou ton dexete opos einai kai apla prospa8ei gia kati kalutero...
χρωμα δεν αλλαζουν τα ματια μονο τροπο που κοιταζουν...

aisiodoxi

# 4 στις 10/9/2003
author
Γυναίκα / 49 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 42
Απαντήσεις: 580
Diladi sygnommh an vroume enan anthropo o opoios mas kanei kai nio8oume euxarista , tairiazoume san apopseis mas aresei h parea tou genika alla exei 10-20-30 kg parapanw ti tou leme ?????? "Sorry m areseis alla 8a m areseis perissotero an xaseis ta kila sou ???? " .

Ayto akrivos lene.....pistepse me...to akousa....alla apo tin alli, to vima egine kai proxorisame, ennoo oti den kollise ekei entelos, apla to ethese san ena provlima (parolo pou kai o idios einai eksisou xontroulis).....

blossom

# 5 στις 10/9/2003
author
Γυναίκα / 49 / Παντρεμένη
Ν. Κορινθίας / Ξυλόκαστρο
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 766
Δυστυχώς το ξέρω ότι δεν είναι δίκαιο αλλά στη σημερινή κοινωνία το πάχος υπόκειται και αυτό στο είδος του κοινωνικού ρατσισμού. Ενας που θα σου πει μου αρέσεις σαν άνθρωπος αλλά δεν μπορώ να τα φτιάξω μαζί σου γιατί είσαι χοντρή ίσως και να σκέφτεται τον κοινωνικό του περίγυρο και τις αντιδράσεις των φίλων και γνωστών που θα του πουν την ατάκα "Ρε φίλε, αφού δεν έχεις κανένα σωματικό πρόβλημα στραβός είσαι, δεν βλέπεις τι σέρνεις δίπλα σου; Που την βρήκες αυτή τη φώκια;" και άλλα κοσμητικά επίθετα. Με τα μοντέλα που μας πλασάρουν στην τηλεόραση καθημερινά και δεδομένου ότι οι άντρες κυρίως έλκονται πρώτα από την εμφάνιση μιας γυναίκας και μετά από τον χαρακτήρα της θα έλεγα ότι όσοι είναι χοντροί έχουν μεγάλη δυσκολία στην ανεύρεση συντρόφου.

Υ.Γ. Προσωπικά από 72 κιλά (που τα είχα πάρει για λόγους υγείας) έκανα δίαιτα όχι μόνο για να μην με απορρίπτουν σαν άτομο αλλά για να νιώθω εγώ καλά με τον εαυτό μου και αυτή την στιγμή είμαι 57 κιλά.

feggari

# 6 στις 10/9/2003
author
Γυναίκα / 42 / Ελεύθερη
Ν. Κοζάνης / Κοζάνη
Απαντήσεις: 8
ola einai 8ema goustou.gnorizo arketa atoma pou o sintrofos tous einai ligo gematoulis/la.i omorfa krivete sthn psixi tou an8ropou kai oxi sthn emfanisi.kaka ta psemata omos,kapoios prepei na sou kinisi to endiaferon prota emfanisiaka gia na 8eleis na gnorisis kai ta psixika tou xarismata.
filaraki mhn anxonese ola 8a ftiaksoun psila to kefali

# 7 στις 10/9/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Είμαι πολύ λεπτή και δυσκολεύομαι να πάρω κιλά, ενώ τα χάνω με το παραμικρό.

Στο λύκειο η υπέρβαρη διπλανή μου στο θρανίο ήταν συχνός δέκτης ραβασακίων από συμμαθητές μας, ενώ εγώ ήμουν συνήθως η...καλή "φίλη" των αγοριών που άκουγα τον πόνο τους επειδή εκείνη τους το έπαιζε δύσκολη!!
Κάποτε ένιωσα τρομερή έλξη για άντρα 120 κιλών και εκέινος με απέρριψε επειδή με έβρισκε ...κοκκαλιάρα!!! Συμβαίνουν κι αυτά φίλες μου
Προσωπικά ποτέ δεν είχα πρόβλημα με την εμφάνιση των άλλων και αυτό βλέπω και γύρω μου. Ίσως κάποιοι χαρακτηρίζουν "χοντρούς/ές" άγνωστους ανθρώπους, αλλά τον "δικό" τους άνθρωπο ποτέ.
Με την πρώτη ματιά μπορεί να απορρίπτουν κάποιους λόγω εμφάνισης, όταν γνωρίζονται καλύτερα όμως και νιώθουν έλξη, δεν τους ενδιαφέρει το πρόσωπο ή το σώμα.
Σελίδα : 1

Η απάντησή σας

Τίτλος :
(Προαιρετικά)
Μεταφορά σε εξέλιξη...
Παρακαλούμε περιμένετε
Επισύναψη αρχείου
1 συνημμένο αρχείο
Υπάρχουν τα παρακάτω προβλήματα:

Δεν έχετε επιλέξει την Kατηγορία του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει τον Τίτλο του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει το Κείμενο του θέματος σας
Η απάντηση σας έχει δημοσιευτεί!
Πιέστε [Εμφάνιση] για να μεταφερθείτε στην απάντησή σας, ή [Νέα Απάντηση] για να συνεχίσετε.
Το θέμα σας έχει αποσταλεί για έγκριση.
Θα δημοσιευτεί μόλις έγκριθεί από την ομάδα διαχείρησης του Sxeseis.gr.
Υπήρξε κάποιο πρόβλημα με την αποστολή του θέματος σας.
Παρακαλούμε δοκιμάστε πάλι. Σε περίπτωση που το πρόβλημα παραμένει παρακαλούμε επικοινωνήστε με την υποστήριξη του Sxeseis.gr.
lastpost