Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΖΗΛΕΙΑ Η....... ΔΙΑΣΤΡΟΦΗ?

Σελίδα : 1

omorphandras

# 1 στις 10/9/2003
author
Ανδρας / 44 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 34
'Aρεσαν+: 0%

Ζηλεια η... Διαστροφη?

Ποιος νομιζετε πως ειναι ο λογος που οι γυναικες που κοιτουν περισσοτερο εναν αντρα που συνοδευεται απο εναν που ειναι μονος!!!

Εσεις ανδρες ποσες φορες το εχετε προσεξει,
Καθε ανθρωπος μπορει να δημιουργησει μια ζωη αλλα παρολα αυτα δεν παυει ποτε του να αποτελει αναλωσιμο υλικο της!!!

Ede_La_Magie_De_Votanique

# 2 στις 10/9/2003
author
Ανδρας / 75 / Ελεύθερος
Τατζικιστάν
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 34
Είναι αλήθεια 100%.

Πιστεύω ότι οι γυναίκες βλέπουν ένα μεγάλο ποσοστό των ανδρών σήμερα ως ακατάλληλους για σχέση. Όταν λοιπόν βλέπουν κάποιον που συνοδεύεται ξέρουν ότι ανήκει στους στους ανδρες που μπορούν να είναι δίπλα σε μια κοπέλα.
Λένε οτι σίγουρα κατι αξίζει για να εχει κοπέλα. Και εκεί μιλάει λίγο και η γυναικεία ζήλεια. Έχω συζητήσει το συγκεκριμένο θέμα με την πρώην μου και σας λέω ότι η άποψη που παραθέτω είναι και άποψη γυναίκας.

Συμπέρασμα: βγείτε παρέα με την αδερφή σας και ετοιμαστείτε να τις δώσετε μια γερή κλωτσιά όταν χρειαστεί!
Ολα ειναι ενα ψεμα μια ανασα μια πνοη σα λουλουδι καποιο χερι θα μας κοψει μια αυγη

just a girl

# 3 στις 11/9/2003
author
Γυναίκα / 50 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 44
Απαντήσεις: 154
ισχυει κατι τετοιο??
μηπως απλως επειδη ειναι ωραιος?
Δηλαδη εαν βλεπαμε τον ιδιο αντρα μονο του και τον ιδιο με μια κοπελα στην πρωτη περιπτωση θα τον καναμε να μας προσεξει και στην δευτερη οχι?
χμ.....χμμμμ...
Ο ανταγωνισμος των γυναικων ειναι μαλλον δεδομενος αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα!

madsadbad

# 4 στις 11/9/2003
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 9
Αχ γλυκά μου αγοράκια τι αθώα πλασματάκια τελικά που είστε!Αχ αχ θα σας μαλώσω!
Λοιπόν:θα τονίσω καταρχήν πως αυτό δεν είναι φαινομενο που αφορά μόνο στα αρσενικά!Γλυκούλια μου αυτό συμβαίνει και με τα κοριτσάκια!
Όταν αυτά τα κακόμοιρα είναι μοναχούλια τους,κανένας μαντράχαλος δεν τα πλησιάζει!Και όταν "δούμε το φως το αληθινό" τότε πέφτετε πάνω μας σαν ακρίδες!Ο λόγος δεν είναι η ζήλεια γλυκά μου πλασματάκια!
Ο λόγος είναι πως όταν όλοι μας βρισκόμαστε σε κάποια σχέση,τότε είμαστε πιο χαλαροί,και δεν φανερωνει τίποτα στο στησιμό μας και γενικότερα στην αύρα μας ότι ψαχνόμαστε( κάτι που σημειωτέον είναι εντελώς απωθητικό για το ερωτικό μας "θύμα").Έκτός αυτού όντας σε μία σχέση κάνουμε σαν φυσιολογικά -πάντα- πλασματάκια,sex πολυ sex!To sex γλύκες μου, μας κάνει να λάμπουμε ,ειδικά όταν είναι πολύ καλό!
Να γιατί είμαστε γοητευτικοί και ζωντανοί μαγνήτες στο πλευρό κάποιου άλλου

# 5 στις 11/9/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by madsadbad
Ο λόγος είναι πως όταν όλοι μας βρισκόμαστε σε κάποια σχέση,τότε είμαστε πιο χαλαροί,και δεν φανερωνει τίποτα στο στησιμό μας και γενικότερα στην αύρα μας ότι ψαχνόμαστε( κάτι που σημειωτέον είναι εντελώς απωθητικό για το ερωτικό μας "θύμα").Έκτός αυτού όντας σε μία σχέση κάνουμε σαν φυσιολογικά -πάντα- πλασματάκια,sex πολυ sex!To sex γλύκες μου, μας κάνει να λάμπουμε ,ειδικά όταν είναι πολύ καλό!
Να γιατί είμαστε γοητευτικοί και ζωντανοί μαγνήτες στο πλευρό κάποιου άλλου

Αυτή ακριβώς είναι και η δική μου άποψη!!

evans

# 6 στις 11/9/2003
author
Ανδρας / 58 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγιος Δημήτριος
Θέματα: 75
Απαντήσεις: 3.828
O ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ;

profiterol

# 7 στις 11/9/2003
author
Ανδρας / 55 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 19
Η ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΓΟΗΤΕΥΕΙ ΑΝΕΚΑΘΕΝ ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΙΟ ΦΥΛΟ. ΑΥΤΟ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙ ΟΤΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΡΟΤΙΜΑΕΙ ΝΑ ΠΟΛΕΜΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΕΙ ΚΑΠΟΙΑΝ ΑΛΛΗΝ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΕΚΔΙΚΙΣΕΙ ΤΟ ΕΠΑΘΛΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΕΥΚΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΣΥΝΟΔΕΥΤΟΣ ΑΝΤΡΑΣ. ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΝΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΤΣΙ ΑΠΛΩΣ ΓΙΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ .
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost