Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

πως κάνεις το ''χαλαρα'' σχέση?

Σελίδα : 1

naki-naki

# 1 στις 28/2/2008
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Κερατσίνι
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 4
'Aρεσαν+: 0%

ο μόνος λόγος που γράφω είναι οτι αρχίζω να τρελένομαι, δεν ξέρω τι να κάνω και οι φίλοι μου βαρέθηκαν να με ακούνε. Επι 8 μήνες η μόονιμη σκέψη μου είναι ένας άνθρωπος που στη λέξη σχέση δείχνει να βγάζει σπυράκια!πρώτη φορά στη ζωή μου νιώθω γεμάτη με ένα άνθρωπο. Όταν είμαστε μαζί είναι τρυφερός, γλυκόσ, τέλειος! Μετά όμως όλα χάνονται. Έχουμε περασει πολλά μαζί με αποτέλεσμα να δεθώ πολύ. Ξέρω οτι το οτι θα πάει φαντάρος άμεσα είναι ανασταλτικός παράγοντας στο να κάνει σχέση. Απο όταν τον γνώρισα έβαλα παρωπίδες, δε νομίζω όμως οτι έκανε το ίδιο. Δεν ξέρω τι να κάνω, αλλα δεν θέλω να τον χάσω.

# 2 στις 28/2/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Πως κάνεις το "χαλαρά" σχέση...

Κατ αρχήν αγαπητή συνδύκτια ( εισαι και Πειραιώτισσα!! )... πρέπει να συμφωνήσουμε για το τι εννοούμε σχέση... γιατί πολύ την αναφέρουμε αυτή τη λέξη εδώ μέσα ( λογικότατο φυσικά )... αλλά ο καθ ένας της δίνει τη διάσταση και την ερμηνεία που τον βολεύει...
Ποιος ειπε για παράδειγμα οτι το "χαλαρά" δεν μπορει να ειναι για κάποιους "σχέση"... σε πληροφορώ οτι για πάρα πολλούς ειναι και "γάμος"... όχι μόνο "σχέση"...
Εκείνο που εχει σημασία κατα τη γνώμη μου λοιπόν ειναι ν αφήσουμε τους εαυτούς μας να εκφραστούν σ αυτό που ορίζει ο καθένας μας σαν σχέση...
Αν ο ένας το εννοεί "χαλαρά"... και ο άλλος πιο "σφιχτά"... τότε υπάρχει όντως πρόβλημα συνοχής... ταύτισης... κι αν πραγματικά θέλουμε να το συνεχίσουμε, χρειάζεται κι άλλη προσπάθεια... κι απο τους δυο φυσικά...
Το φανταριλίκι ειναι ζόρικη υποθεση και σόρρυ αλλά μόνο ένας άντρας που το πέρασε μπορει να καταλάβει πραγματικά το φίλο σου... εσυ μόνο να προσπαθήσεις να τον κατανοήσεις μπορείς...
Εκει μέσα ... στο στρατό... θα ειναι αρκετά σφιχτος...ας ειναι τουλάχιστον στη σχέση του χαλαρος... Δειξε λίγη... "χαλαρότητα" κι εσύ και ειμαι σίγουρος πως δε θα χάσεις...
Σου ευχομαι τα καλύτερα...

PROBLEM

# 3 στις 28/2/2008
author
Ανδρας / 52 / Παντρεμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Κουφάλια
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 1.851
Αυτό που παρατηρώ είναι η ηλικία σου και κάθομαι και σκέφτομαι......

......ή πιπινοκυνηγός είναι και τα έχει μπλέξει με κανέναν 18χρονο,.....
......ή με κανέναν φοιτητή που μόλις πάρει το πτυχίο του θα πάει φαντάρος.

Πάντως και στις δύο περιπτώσεις πιστεύεις ότι είναι σωστό να δεσμευτείς με αυτόν τον άνθρωπο που δεν έχει επαγγελματική σταθερότητα, που τον χαρτζιλικώνουν οι γονείς του?

Δηλαδή στο στρατό εσύ θα του στέλνεις χρήματα και αυτός θα σου στέλνει δώρο στα γενέθλια σου?

Πως ακριβώς σκέφτεσαι την σοβαρή σχέση?

Άσε τον άνθρωπο να τακτοποιηθεί κοινωνικά, να πάρει το απολυτήριο του, να βρει μια εργασία και αν είσαι ακόμη δίπλα του και τον στηρίζεις χωρίς μουρμούρα, ίσως επισημοποιήσει την σχέση σας.
Εν οιδα οτι ουδεν οιδα

PAREOYLA

# 4 στις 28/2/2008
author
Γυναίκα / 61 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 336
με εχεις μπερδεψει "νακι νακι",

οταν λες ειστε μαζι και περνατε τελεια ?

τι εννοεις??

ακομα δεν καταλαβα αν εχετε ή δεν εχετε σχεση και ειναι πλατωνικα τα πραγματα και ο νεαρος εκει θελει να μεινει

Όποιος αγαπά δεν νοιώθει. Όπως δεν νοιώθει ότι αναπνέει.

_ariadni_

# 5 στις 28/2/2008
author
Γυναίκα / 42 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 3.805
Όταν λέμε χαλαρα;;

Εννοεις χαλαρή σχέση (είμαστε μαζί και πάμε χαλαρά), εννοείς ελεύθερη σχέση (τρεις λαλουν και δυο χορεύουν) ή σκέτο χαλαρά.. "φιλαράκια" κάνετε παρέα και απο εκεί και έπειτα αν, όπως και όταν κάτσει μεταξύ σας;

Κανένας δεν ξέρει τόσα ώστε να είναι απαισιόδοξος και να αφήνει τους φόβους του να οδηγούν την ζωή του χάνοντας ευκαιρίες ευτυχίας..

available

# 6 στις 28/2/2008
author
Γυναίκα / 50 / Ελεύθερη
Ν. Φθιώτιδας / Λαμία
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 13.810

Παράθεση:
Originally posted by _SIMATOROS_

Κατ αρχήν αγαπητή συνδύκτια ( εισαι και Πειραιώτισσα!! )... πρέπει να συμφωνήσουμε για το τι εννοούμε σχέση... γιατί πολύ την αναφέρουμε αυτή τη λέξη εδώ μέσα ( λογικότατο φυσικά )... αλλά ο καθ ένας της δίνει τη διάσταση και την ερμηνεία που τον βολεύει...
Ποιος ειπε για παράδειγμα οτι το "χαλαρά" δεν μπορει να ειναι για κάποιους "σχέση"... σε πληροφορώ οτι για πάρα πολλούς ειναι και "γάμος"... όχι μόνο "σχέση"...
Εκείνο που εχει σημασία κατα τη γνώμη μου λοιπόν ειναι ν αφήσουμε τους εαυτούς μας να εκφραστούν σ αυτό που ορίζει ο καθένας μας σαν σχέση...
Αν ο ένας το εννοεί "χαλαρά"... και ο άλλος πιο "σφιχτά"... τότε υπάρχει όντως πρόβλημα συνοχής... ταύτισης... κι αν πραγματικά θέλουμε να το συνεχίσουμε, χρειάζεται κι άλλη προσπάθεια... κι απο τους δυο φυσικά...
Το φανταριλίκι ειναι ζόρικη υποθεση και σόρρυ αλλά μόνο ένας άντρας που το πέρασε μπορει να καταλάβει πραγματικά το φίλο σου... εσυ μόνο να προσπαθήσεις να τον κατανοήσεις μπορείς...
Εκει μέσα ... στο στρατό... θα ειναι αρκετά σφιχτος...ας ειναι τουλάχιστον στη σχέση του χαλαρος... Δειξε λίγη... "χαλαρότητα" κι εσύ και ειμαι σίγουρος πως δε θα χάσεις...

Συμφωνώ απόλυτα!

Κερί χωρίς να στάξει δεν έλιωσε και άντρας δεν ωρίμασε, αν από στρατό δεν πέρασε!!

DANAHDANAH

# 7 στις 28/2/2008
author
Γυναίκα / 33 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 18
Απαντήσεις: 206
Απ'ο,τι καταλαβαινω και μη θελοντας να κανω ηλιθιες ερωτησεις,εδω και 8 μηνες εισαι με καποιον,με τον οποιο οταν βρισκεστε περνατε καλα,εχετε γενικοτερα καλη επικοινωνια,αλλα δεν εχεις δικαιωμα να του πεις το οτιδηποτε αν μια μερα εμφανιστει με αλλη,γιατι πολυ απλα δεν εισαι η κοπελα του.Δεν ειμαι σιγουρη για το πως γινεται το "χαλαρα" σχεση και ξερω πολυ καλα ποσο δυσκολο ειναι να συμβιβαζεσαι,εχε ομως τα ματια και τα αυτια σου ανοιχτα,γιατι ως γνωστον πρωτα πρεπει να σκεφτομαστε τον εαυτο μας και μετα τους αλλους..

cerise

# 8 στις 28/2/2008
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πεύκη
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 7.206

Xαλαρή σχέση?

Απλά είναι ανασφαλής. Δικαιολογείται γιατί θα πάει φαντάρος και βρίσκεται σε εκκρεμότητα θεωρητικά. Ετσι σκέφτεται μάλλον. Επειδή όμως σαν φαντάρος θα είναι λιγάκι ευάλωτος τότε θα δείξει τί σχέση έχει τελικά! Εσύ αφού περνάς καλά χαλάρωσε και μη βάζεις καλούπια. Εκείνος είναι σε πιο δύσκολη θέση από σένα εφ όσον όπως και να έχει θα στριμωχτεί στο στρατό. Ασε λίγο χρόνο μια και είναι σε συναισθηματική φόρτιση την εποχή αυτή . Μην το χαλάσεις. Θα δείξει....

Dardana

# 9 στις 29/2/2008
author
Γυναίκα / 49 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651

Παράθεση:
Originally posted by naki-naki
ο μόνος λόγος που γράφω είναι οτι αρχίζω να τρελένομαι, δεν ξέρω τι να κάνω και οι φίλοι μου βαρέθηκαν να με ακούνε. Επι 8 μήνες η μόονιμη σκέψη μου είναι ένας άνθρωπος που στη λέξη σχέση δείχνει να βγάζει σπυράκια!πρώτη φορά στη ζωή μου νιώθω γεμάτη με ένα άνθρωπο. Όταν είμαστε μαζί είναι τρυφερός, γλυκόσ, τέλειος! Μετά όμως όλα χάνονται. Έχουμε περασει πολλά μαζί με αποτέλεσμα να δεθώ πολύ. Ξέρω οτι το οτι θα πάει φαντάρος άμεσα είναι ανασταλτικός παράγοντας στο να κάνει σχέση. Απο όταν τον γνώρισα έβαλα παρωπίδες, δε νομίζω όμως οτι έκανε το ίδιο. Δεν ξέρω τι να κάνω, αλλα δεν θέλω να τον χάσω.

δεν το κανεις, απλά γινεται ή δεν γινεται.
κι αφου εχεις απο εκεινον αυτο που θες..οπως λες ειναι τρυφερος, γλυκος, τελειος, τοτε γιατι ψαχνεις να το καλουπωσεις με το ζορι σε μια λεξη?? (γιατι περι λεξης προκειται) Η λεξη ειναι δηλαδη που θα κάνει τη διαφορά;;
Εγω λεω να χαλαρωσεις (πραγματικα) και να το αφησεις να κυλησει μονο του, χωρις πιεσεις, χωρις απαιτησεις, χωρις γκρινιες. Τι εχει σημασια;; το να πει την λεξη "σχεση" χωρις να βγαλει σπυρι, ή το να φερεται ως να εχετε σχεση;
Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

annicka

# 10 στις 29/2/2008
author
Γυναίκα / 31 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Ελευθέριο - Κορδελιό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 4

χαλαρωσε

Λοίπον κοπελια κατα την γνώμη μου πιστευω πως και αυτός έχει κολλήσει μαζί σου και δεν θα πρεπει να ανυσηχεις γι'αυτό.
Σ'αγαπαει είναι σιγουρό.
Ασε όλα να κυλανε όπως είναι:>:>

# 11 στις 29/2/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Άφησέ τον να καταλάβει ότι δεν θα σε χάσει όταν πάει φαντάρος. Μόνο ίσως έτσι να ανοιχτεί και να δεσμευτεί λίγο περισσότεορ απέναντί σου.

Ο στρατός και το επαγγελματικό είναι ανασταλτικός παράγοντας για πολλούς άνδρες. Κι από εκεί και πέρα εξαρτάται πόσο ώριμος είναι για μια σοβαρή σχέση. Δεν είναι όλοι έτοιμοι για γάμο.

# 12 στις 29/2/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Α δεν το ήξερα "χαλαρά' το λένε τώρα το πήδημα χωρις σχέση?

Ρε ένα κώλυμα που έχετε σεις οι γυναίκες με την δεσμευση, τη σχέση και το γάμο
Μόλις βρείτε εναν άνθρωπο να κάνετε παρέα να περάσετε καλά και μολις ικανοποιηθειτε σεξουαλικά, το μόνο που σκεφτεστε είναι η κουλούρα
ο δρόμος της ευτυχίας στη ζωή δεν περνάει απαραίτητα μέσα απο τον γάμο Ο γάμος είναι σε αδιέξοδο και αν θέλεις να περάσεις καλά πρέπει να τον παρακάμψεις

Ζήσε την στιγμη όπως σου έρθει και κοιτα να περνάς καλά
Η δεσμευση η σχέση ήο γάμος μόνο προβλήματα μπορούν να σου φέρουν

Ξέρω αυτά που λέω είναι ριζοσπαστικά αλλά είναι η αλήθεια που πονά

litsaki_s

# 13 στις 29/2/2008
author
Γυναίκα / 41 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 200
Απαντήσεις: 29.041

Παράθεση:
Originally posted by available

Παράθεση:
Originally posted by _SIMATOROS_

Συμφωνώ απόλυτα!

Κερί χωρίς να στάξει δεν έλιωσε και άντρας δεν ωρίμασε, αν από στρατό δεν πέρασε!!

+ 3

# 14 στις 29/2/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by Live_Earth
Α δεν το ήξερα "χαλαρά' το λένε τώρα το πήδημα χωρις σχέση?

Ρε ένα κώλυμα που έχετε σεις οι γυναίκες με την δεσμευση, τη σχέση και το γάμο
Μόλις βρείτε εναν άνθρωπο να κάνετε παρέα να περάσετε καλά και μολις ικανοποιηθειτε σεξουαλικά, το μόνο που σκεφτεστε είναι η κουλούρα

# 15 στην 1/3/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
χαλάρωσε κι απολαυσε το άσε τον εαυτό σου ελευθερο να ρουφήξει τον έρωτα και την αγάπη που σου προσφερεται, μη σφιγγεσαι, άσε το σώμα σου και το είναι σου ελευθερο, στα χέρια του αγαπημένου σου, να διεισδυσει στα μυχια της ψυχής σου και να σου χαρίσει την αρμονία και τη ισορροπία του έρωτα

Μην αντιστέκεσαι, μην αντιστέκεσαι
Κάνε ένα βήμα κι εσύ
Μην αντιστέκεσαι, το πάθος έρχεται
Και φεύγει η λογική (2)

mathilda

# 16 στην 1/3/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Δεν νομίζω ότι η κοπέλα μίλησε για γάμο. Δηλαδή βρε παιδιά, από το πήδημα χωρίς δεσμεύσεις μέχρι το γάμο δεν υπάρχουν ενδιάμεσα στάδια;

Καταρχήν, θα πρέπει να μας διευκρινίσει η κοπέλα, τι συμβαίνει ακριβώς όταν ο νεαρός λέει ότι δεν έχουν σχέση.
Δηλαδή, δεν βγαίνουν μαζί, σαν ζευγάρι, δεν την εμφανίζει στους φίλους του, την παίρνει τηλέφωνο μόνο όταν είναι για να κάνουν σεξ, δεν της λέει τρυφερά λόγια, βγαίνει και με άλλες;
Εγώ κάτι τέτοιο φαντάζομαι...

Αν είναι πολύ σημαντικό γι αυτήν το να είναι μαζί του με οποιοδήποτε κόστος, τότε δεν μπορεί να κάνει τίποτα, απλά να χαλαρώσει και να απολάυσει αυτό που ζουν, το "χαλαρό".
Αλλά αν πραγματικά θέλει κάτι περισσότερο από μια "χαλαρή" κατάσταση θα πρέπει να εκφράσει τα θέλω της.

Ο νεαρός δεν ζορίζεται σε τίποτα, έχει αυτό που ακριβώς θέλει, πήδημα χωρίς δεσμεύσεις, οπότε ως δια μαγείας δεν γίνεται το χαλαρό σχέση.
Αν εκφράσει αυτό που θέλει, υπάρχει μια πιθανότητα να σκεφτεί ο άλλος ότι την θέλει αρκετά ώστε να κάνει κάποια πράγματα παραπάνω και να ξεβολευτεί. Αλλά είναι δύσκολο, ιδιαίτερα αν δεν είναι ερωτευμένος.

Λυπάμαι, αλλά ένας άντρας που είναι ερωτευμένος δεν το παίζει χαλαρός... Παίρνει τηλέφωνα, λέει γλυκόλογα, κάνει δηλώσεις στους φίλους του, επιδιώκει να περνάει πολύ χρόνο με την κοπέλα του, χωρίς να τον υποχρεώσει κανείς.

Με το ζόρι δεν γίνεται τίποτα, ούτε με την πάροδο του χρόνου ερωτεύεται κάποιος. Απλά συνηθίζει.

matrix28

# 17 στην 1/3/2008
author
Ανδρας / 42 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 196
για μενα η περιπτωση ειναι πολυ κλασικη...

οπου μια λαθοs ιδεα... γινεται αποδεκτη απο εμαs!

η λαθοs ιδεα...τιs περισσοτερεs φορεs λογο τηs δικηs μαs αγνοιαs και του νεαρου τηs ηλικιαs...τηs τρυφερηs ηλικιαs τηs θεματοθετριαs!

η λαθοs ιδεα...που μακροπροθεσμα θα ενεργησει στην προσωπικοτητα μαs με πολλουs και διαφορουs τροπουs!

η λαθοs ιδεα...εναs εξωγενηs παραγονταs, οπου θα γινει απο εμαs αντιληπτοs...και θα κανει στο μυαλο μαs αιτηση αποδοχηs...ωs εναs 'ιοs' οπωs ακριβωs γινεται με τουs υπολογιστεs!

...οταν θα γινει αποδοχη...θα εχουμε την φθοροποιο ιδεα/εικονα ειδη μεσα στο μυαλο μαs...ετσι απο εξωγενηs επιρροη,υιοθετηθηκε και εγινε δικη μαs πλεον πραγματικοτητα!

απο το μυαλο σε λιγο διαστημα θα εχει περασει στο υποσεινηδητο...και η ιδεα πλεον χωριs να μαs πολυ λογαριαζει θα ενεργει και θα σχεδιαζει υποσυνειδητα...

για να μην μακρυγορω...σε καποια στιγμη ολα τα παραπανω θα τα δουμε να εχουν γινει πραξη...με την μορφη καποιαs αποτυχημενηs ερωτικηs ιστοριαs!

...σιγουρα η αλυσιδωτεs αυτεs αντιδρασειs δεν σταματουν...μεχρι να απομονωθει σε καποια φαση η αρχικη ιδεα και με καποιο τροπο να αντιμετωπιστει..??

καλο ειναι την ερωτικη μαs ροπη να την χρησιμοποιουμε με λιγο καλυτερο τροπο...διοτη ειναι το σημαντικοτερο ανθρωπινο στοιχειο και δεν θα πρεπει να το αναλωνουμε με ευτελειs τροπουs.

σιγουρα ζουμε σε καποια μετα-περιοδο η οποια ειναι γεματη απο εικονεs...φυσικα τιποτα δεν θεωρειται κακο,...αλιμονο!

μεσα απο μια τετοια ερωτικη ιστορια κλασικη... ειναι καλυτερα να σταθει κανειs στα θετικα σημεια... και ποιοs ειναι αυτοs που δεν την εχει πατησει αλλωστε!

# 18 στις 2/3/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
συμφωνω με νταρντανα, σερισε,available και αλλους -δε θυμαμαι,

μια σχεση η γινεται η δε γινεται, χαλαρωσε- αν και το κοβω κομματακι δυσκολο γιατι εχεις κολλησει για τα καλα. τουλαχιστον πειραματισου,μη γραπωνεσαι, γραφτον καποιες φορες να μη σε θεωρει δεδομενη, ισως και γιαυτο να μην π ροχωραει και τα ξαναλεμε.

ELINAYA

# 19 στις 31/3/2008
author
Γυναίκα / 33 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Αγίος Ιωάννης Ρέντης
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 62

Παράθεση:
Originally posted by _ariadni_
Όταν λέμε χαλαρα;;

Εννοεις χαλαρή σχέση (είμαστε μαζί και πάμε χαλαρά), εννοείς ελεύθερη σχέση (τρεις λαλουν και δυο χορεύουν) ή σκέτο χαλαρά.. "φιλαράκια" κάνετε παρέα και απο εκεί και έπειτα αν, όπως και όταν κάτσει μεταξύ σας;

ΘΑ ΣΟΥ ΛΥΣΩ ΕΓΩ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΓΙΑΤΙ Κ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΕΚΦΡΑΣΩ..ΗΜΟΥΝ Κ ΕΓΩ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΕΤΣΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΟΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ Κ ΑΚΟΜΑ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΣΧΕΣΗ ΠΑΝΤΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΩ,,,ΝΑ ΤΟΝ ΣΥΣΤΗΣΩ ΩΣ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ? ΔΕ ΓΙΝΟΤΑΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΤΑ ΕΙΧΑΜΕ,,ΝΑ ΤΟΝ ΠΩ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΣΧΕΣΗ? ΠΑΛΙ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΤΗΣ ΞΕΠΕΤΑΣ ΟΥΤΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΕ ΑΛΛΕΣ Κ ΟΥΤΕ Κ ΕΓΩ,, ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΟΤΙ ΟΤΙ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΥΠΗΡΧΕ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ Κ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 2 ΜΑΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ,,ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,,ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ ΠΟΥ ΟΜΩΣ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΟΝΟΜΑΣΩ..ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΦΟΒΟΤΑΝ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΤΟΤΕ Κ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ Κ ΝΑ ΑΓΑΠΗΣΕΙ ΠΡΩΤΑ ΤΗ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΣΧΕΣΗ...ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΣΥΝΑΝΤΟΥΣΑ ΑΥΤΟ!!ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ??? ΞΕΠΕΡΑΣΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΟΣΑ ΚΑΤΑΛΥΠΑ ΦΟΒΙΕΣ ΚΛΠ ΕΙΧΕ ΑΠΟ ΤΗ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ,,ΤΟ ΙΔΙΟ Κ ΕΓΩ(ΓΙΑΤΙ ΜΠΛΕΞΑΜΕ ΜΑΖΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΑΛΥΣΗ ΜΙΑΣ ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΑΣ ΣΧΕΣΗΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ Κ ΟΙ 2 ΤΟΤΕ) Κ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΕΦΤΙΑΞΕ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΝΤΗ Κ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ...ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΨΗΝΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Κ ΜΕ ΤΗ ΚΟΝΤΗ ΠΑΝΩ ΣΤΟ 2ΜΗΝΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΑΖΙ...ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ??
ΤΟ ΕΧΕΙ Η ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΕΙΝΑΙ!!!ΚΟΠΕΛΙΑ ΔΕ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΣΟΥΛΑΕΙ,,ΑΝ ΗΤΑΝ ΘΑ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΗΔΗ ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΑΝΩ ΣΤΟ 5ΜΗΝΟ,,8 ΜΗΝΕς ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΟΙ...ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΘΟΡΜΥΤΑ,,ΑΛΛΙΩΣ ΜΕΤΑ ΒΟΛΕΥΕΣΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ Κ ΔΕ ΤΟ ΣΩΖΕΙΣ ΜΕ ΤΗ ΚΑΜΙΑ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΚΟΝΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΞΕΡΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΔΕ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΙΧΑ ΨΑΡΩΣΕΙ Κ ΕΙΧΑ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΤΩΡΑ..ΣΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΓΥΡΙΣΩ ΣΕ ΣΧΕΣΣΗ Κ ΕΧΑΝΑ ΤΗΝ ΟΥΣΙΑ,,ΕΝΩ Η ΚΟΝΤΗ ΗΞΕΡΕ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ,,ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΜΟΝΟ ΝΑ'ΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΟΠΩΣ Κ ΝΑ'ΝΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ Κ ΒΛΕΠΟΥΜΕ Κ ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΣΕ ΤΗ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΓΑ ΕΓΩ(ΞΕΡΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΔΕ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ,ΕΝΙΩΘΑ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ Κ ΝΑ ΤΟΥ ΑΦΗΣΩ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΧΩΡΟ) ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΑΥΤΟΣ ΠΙΣΤΕΥΕ ΟΤΙ Η ΑΛΛΗ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ Κ ΕΤΣΙ ΕΜΕΙΝΕ ΕΚΕΙ..ΟΠΟΤΕ ΜΗ ΧΑΝΕΙΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΟΥ,,ΦΕΡΣΟΥ ΟΠΩΣ ΦΕΡΕΣΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΕ ΘΕΛΟΥΝ ΑΛΛΑ ΕΣΕΝΑ ΔΕ ΣΕ ΠΟΛΥΝΟΙΑΖΕΙ,,ΧΑΛΑΡΑ ΔΗΛΑΔΗ,,Κ ΙΣΩΣ ΕΤΣΙ ΓΥΡΙΣΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Κ ΨΑΧΤΕΙ ΑΥΤΟΣ...ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΠΑΣ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΧΤΥΠΙΕΣΑΙ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΚΟΝΤΗ Κ ΕΣΥ!!
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost