Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

το ακουσα και τρελαθηκα!

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

mikrh22

# 1 στις 6/3/2008
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 52
Απαντήσεις: 14.276
'Aρεσαν+: 0%

το ακουσα και τρελαθηκα!

χθες ειχα παει με την κολλητη μου θησειο.συναντησαμε ενα συμφοιτητη και ενα φιλο του,πολυ καλο παιδι και μαζεμενο,τον ειχα ξανασυναντησει 2-3 φορες αφου ειναι φιλος του συμφοιτητη μου.για να μην πολυλογω και σας κουραζω,χθεσ μου εκδηλωσε το ενδιαφερον του,μου ειπε πως του αρεσα απο την αρχη και θελει εαν θελω κι εγω να βγουμε.αν και δεν ειναι ακριβως ο τυπος μου,λεω ας ξεφυγω λιγο απο το κλασικο,αυτο που μου αρεσει κι ας κοιταξω το διαφορετικο,δε χανω τπτ.τεσπα,βγαινουμε σημερα για καφε,μιλαμε,ακουω τις αποψεις του,ακουει τις δικες μου,ειμαι υπερ σταθερων σχεσεων μου λεει,συμφωνω του λεω αν και δε τον πολυπιστεψα και εκει που λεω,οκ,βγαινουμε ξανα κι οπου καταληξει μου λεει το θεικο!εχεις αντρες φιλους?
ναι απαντω
οχι μου λεει γνωστους,φιλους φιλους
ναι απαντω
εαν καναμε σχεση και σου ελεγα να διακοψεις θα το εκανες?αλλο η παρεα μου κι αλλο ο ανθρωπος που εχω διπλα μου απαντω και εαν ο φιλος μου με ξερει δεν εχει κανενα προβλημα να φοβαται.
ναι αλλα εαν το αγορι σου σου πει πως τον ενοχλει να εχεις αντρες φιλους τι θα εκανες
σου ειπα παραπανω,αλλο η παρεα μου,αλλο ο ανθρωπος που εχω διπλα μου και που εαν θελει φυσικα και δεν εχει προβλημα μπορει καλιστα να τους γνωρισει και να βγαινουμεκαι παρεα!
εκει αφιονιζεται
<κι επρεπε να μου το πεις απο την αρχη,εμενα μενοχλει,δε θελω η κοπελα μου να εχει αντρες φιλους,θα επρεπε να μου το ειχες πει,μονο κοριτσια εαν θες ,ηξερες οτι ενδιαφερομουν,μ δωσες ελπιδες κλπ κλπ,αρχισε να σηκωνεται απο το τραπεζι,μου εκανε ολοκληρη σκηνη,ευτυχως το μαγαζι δεν ειχε πολυ κοσμο,μεσημερακι βλεπετε,μενω καγκελο,μου λεει αντιο και απαντω
φυσικα αντιο!δε θα μενδιεφερε με τπτ να κανω σχεση με καποιον που δε σεβεται την ελευθερια μου και θελει να με ξεκοψει απο τις παρεες μου!
ειλικρινα 1 φορα μ συνεβη κτ τετοιο
απορω!!!

mboumbi

# 2 στις 6/3/2008
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση
Θέματα: 66
Απαντήσεις: 9.122
Πολλοι οι σαλεμενοι τελικα!!!
Η ζωή είναι υπέροχη!

PAREOYLA

# 3 στις 6/3/2008
author
Γυναίκα / 61 / Ελεύθερη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 336

Παράθεση:
Originally posted by mboumbi
Πολλοι οι σαλεμενοι τελικα!!!

μαλλον οι περισσοτεροι δυστυχως !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Όποιος αγαπά δεν νοιώθει. Όπως δεν νοιώθει ότι αναπνέει.

mikrh22

# 4 στις 6/3/2008
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
μονο σαλεμενοι?
δαφνι και πανω!ειλικρινα ακομη να συνελθω απο το σοκ,πρωτη φορα μου συμβαινει κτ τετοιο.ο πρωην μου το μονο που μου ειχε πει ηταν πως επειδη η κοπελα που χε σχεση πριν απο μενα ειχε κτ φιλες που της εβαζαν λογια για εκεινον και τους προκαλουσαν προβληματα,να προσεχα αυτο το θεμα και οτι με απασχολει να το λεω απευθειας σε εκεινον,βγαιναμε μαζι,ηξερε πως ειχα αντρες φιλους,με ηξερε,δεν ειχε κανενα λογο να φοβαται,σεβοταν το χωρο μου κι εγω τον δικο του και ηξερα πως καμμια φορα εβγαινε με φιλες του,δεν το εκρυβε αλλωστε,ουτε εγω και βγαιναμε και μαζι,παρεα!
τι τυποι κυκλοφορουν ομως!
τελικα οι πραγματικα τρελοι εξω βρισκονται,γυρω μας!
και μεκανε ρεζιλι ο τυπος!καλα,αμα πετυχω πουθενα το συμφοιτητη μου,τον καρυδωσα
τι φρουτο ηταν αυτος ο φιλος του?καμμια σχεση με το συμφοιτητη μου!δε με προειδοποιησε κιολας.......απα πα
ευτυχως εκδηλωθηκε νωρις,θα περπατουσα η κακομοιρα στο δρομο και θα ζηλευε τον δρομο που παταω!

Barracuda

# 5 στις 6/3/2008
author
Ανδρας / 61 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Κορυδαλλός
Θέματα: 10
Απαντήσεις: 9.408
Βρε μικρή τους διαλέγεις ή σε βρίσκουν μοναχοί τους

Τι διάολο συνέχεια σε στόκους πας πέφτεις
μπας και έχεις κανένα μαγνήτη ?

Το Barracuda ή θα σε κατασπαράξει ή θα σε σώσει κατασπαράσσοντας τους διώκτες σου. Πρέπει όμως να αποφασίσεις να μπείς στο νερό. The Shark...God or demon ?

available

# 6 στις 6/3/2008
author
Γυναίκα / 50 / Ελεύθερη
Ν. Φθιώτιδας / Λαμία
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 13.810
Και δεν έχεις δει τίποτα ακόμα, Μικρή!!

Σε κάποια χρόνια, το σημερινό που μας λες θα φαντάζει τόσο αθώο που θα το αναπολείς....(τρόπος του λέγειν)
Σου το απεύχομαι, όμως!

cerise

# 7 στις 6/3/2008
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πεύκη
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 7.206
Σε συγχαίρω που δεν έπεσες στο λούκι κάποιου που δεν σέβεται την κοινωνική σου ζωή και θέλει να σε βάλει στα παπούτσια του και ειδικά μόλις σε γνώρισε. Το άτομο είναι ανώριμο και ψάχνει για θύμα. Μακριά από τέτοια ΞΟΥ ΞΟΥ !!!!!

DIMITRIS70

# 8 στις 6/3/2008
author
Ανδρας / 62 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Σμύρνη
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 3.601

Έτσι είναι οι νέοι. Άντρες και γυναίκες. Θέλουν αποκλειστικότητα, έχουν αβεβαιότητα, δεν πιστεύουν στον εαυτό τους αλλά νομίζουν ότι τα ξέρουν όλα, είναι ζωηροί, αλλά ακόμα είναι πολύ νωρίς. Έχεις να δεις ακόμα πολλών ειδών συμπεριφορές.
Κάθε μέρα... είναι μια άλλη... όμορφη μέρα.

mikrh22

# 9 στις 6/3/2008
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη

Παράθεση:
Originally posted by Barracuda

Βρε μικρή τους διαλέγεις ή σε βρίσκουν μοναχοί τους

Τι διάολο συνέχεια σε στόκους πας πέφτεις
μπας και έχεις κανένα μαγνήτη ?

εμ το σκεφθηκα,δεν το σκεφθηκα!!θελω να πιστευω πως ειναι προσωρινη η γκαντεμια!ο σημερινος ηταν ανω ποταμων,αυτο βεβαια δε σημαινει πως ολοι θα ναι ετσι!
εχω πεσει και σε φυσιολογικους!η 1 μου σχεση(λιγο ναρκισσος βεβαια αλλα ολοι εχουν τα ελλαττωματακια τους)και η δευτερη μου σχεση.μετα πηρα την κατω βολτα

mikrh22

# 10 στις 6/3/2008
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
δε θα μπορουσα ποτε να ειμαι με καποιον που να με καταπιεζει,που να θελει τετοιου ειδους αποκλειστικοτητα,που να με ξεκοψει απο τους φιλους μου και τις παρεες μου,που να μου τηλεφωνει συνεχεια και να ρωτα που ειμαι και με ποιον!τετοιες συμπεριφορες εχω δει απο πολλες κοπελες,απο αντρες ειναι η δευτερη φορα,η πρωτη για εμενα.η αλλη περιπτωση ειναι ο πρωην της φιλης μου,ενα μηνα αντεξε,μετα τον σουταρε!αλλα εκεινος δεν εκδηλωθηκε απο την αρχη,εγω τουλαχιστον σε αυτο ημουν τυχερη!

observer1

# 11 στις 6/3/2008
author
Ανδρας / 50 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Καλλιθέα
Θέματα: 74
Απαντήσεις: 3.742
Κάτι μου λέει πως δεν είχε λεφτά να πληρώσει τους καφέδες
Πάλι καλά που υπάρχουν αυτές οι εκπομπές μαγειρικής και παίρνουμε καμιά ιδέα για κανένα νέο τατουάζ.

mikrh22

# 12 στις 6/3/2008
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη

Παράθεση:
Originally posted by observer1
Κάτι μου λέει πως δεν είχε λεφτά να πληρώσει τους καφέδες

xaxaxa

δεν ξερω τι εκανε,μετα απο τετοια σκηνη σηκωθηκα,πληρωσα τον δικο μου κι εφυγα!

princegorge

# 13 στις 6/3/2008
author
Ανδρας / 54 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 30
Απαντήσεις: 157
Στον Καιαδα........ΑΜΕΣΩΣ!!!!!!!!!!!Ρε τι διαβαζω!!!!!!!!!!!!!!!!!!

riddle_

# 14 στις 6/3/2008
author
Ανδρας / 59 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Δυτική) / Μάνδρα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 3.706

Παράθεση:
Originally posted by mikrh22
τι φρουτο ηταν αυτος ο φιλος του?καμμια σχεση με το συμφοιτητη μου!δε με προειδοποιησε κιολας.......απα πα

Εμ..που να φανταστει κι αυτος??

Μηπως εσυ προειδοποιησες τον αλλον,οτι κανεις παρεα με αγορια??

# 15 στις 7/3/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Tι γίνεται ρε?

Ανήκω σε άλλον πλανήτη ή σε παράλληλο σύμπαν ?

Αφού κανένα από όλα τα "επιμελώς κατασκευάσματα" δεν μου έχει συμβεί? (δυο αρνήσεις μια κατάφαση? χμ..φιλολόγες θα ξεκαθαρίσετε?)

Πάντα πίστευα ότι αυτό που πραγματικά είμαστε , "κράζει" και μόνο με την στάση του σώματός μας.

Πριν ανοίξουμε το ρημάδι μας κ εκφραστούμε.

Εμείς θέτουμε τα όρια καταρχήν σε μας τους ίδους.
Και κατόπιν στους γύρω μας.

Την ανεκτικότητά μας, την αντοχή μας, την ιδιοσυγκρασία μας, την οριοθετούμε εμείς.

Και αν το πράξουμε σωστά, κανείς, μα κανείς, δεν πρόκειται ποτέ να μας ζητήσει το αντίθετο από αυτό που μπορούμε να πράξουμε.

Αν όμως το πράξουμε, θα είναι προσωπική επιλογή !

Γιατί απλά το γουστάρουμε.

Τουτέστιν, ζορίζομαι να δεχτώ ότι υπάρχουν αρσενικά που στην πρώτη συνάντηση , χωρίς να μας γνωρίζουν , μπορούν και έχουν τόσο θράσσος ώστε να "απαιτούν" .

Και δεν προτίθεμαι για άνθρωπο που δεν γνωρίζω να του κολλήσω ελαφρά την καρδία το ταμπελάκι του..... παράλογου !

Λυπάμαι, αλλά έχω μάθει να ζητώ και την άλλη άποψη....

# 16 στις 7/3/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Βρε μικρή, απ' όσα διαβάζω τόσο καιρό
δεν μπορεί, θα έχεις το μαλακομαγνήτη

Ψαξ' το όσο είναι καιρός

marina29

# 17 στις 8/3/2008
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Περιστέρι
Θέματα: 51
Απαντήσεις: 909
Η μια ακουσε η άλλη διαβασε.....

Χμμμμ...μηπως να το κοιταξουμε?
Το μυαλό είναι σαν το αλεξίπτωτο...δουλεύει καλύτερα οταν είναι ανοιχτό.

# 18 στις 8/3/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by RuN_LoLa_RuN
Tι γίνεται ρε?

Αφού κανένα από όλα τα "επιμελώς κατασκευάσματα" δεν μου έχει συμβεί? (δυο αρνήσεις μια κατάφαση? χμ..φιλολόγες θα ξεκαθαρίσετε?)

Πάντα πίστευα ότι αυτό που πραγματικά είμαστε , "κράζει" και μόνο με την στάση του σώματός μας.

Την ανεκτικότητά μας, την αντοχή μας, την ιδιοσυγκρασία μας, την οριοθετούμε εμείς.

Και αν το πράξουμε σωστά, κανείς, μα κανείς, δεν πρόκειται ποτέ να μας ζητήσει το αντίθετο από αυτό που μπορούμε να πράξουμε.

Τουτέστιν, ζορίζομαι να δεχτώ ότι υπάρχουν αρσενικά που στην πρώτη συνάντηση , χωρίς να μας γνωρίζουν , μπορούν και έχουν τόσο θράσσος ώστε να "απαιτούν" .

Και δεν προτίθεμαι για άνθρωπο που δεν γνωρίζω να του κολλήσω ελαφρά την καρδία το ταμπελάκι του..... παράλογου !

συμψωνω μαζι σου ran,,.εμεις θετουμε τα ορια ,εμεις ανοιγουμε τα παραθυρα της ψυχης μας ,επιτρεποντας ποση βροχη η ηλιος θα μπει μεσα απο αυτα..

mikrh22

# 19 στις 10/3/2008
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη

Παράθεση:
Originally posted by RuN_LoLa_RuN
Tι γίνεται ρε?

egw παντως πιστευω πως εχουμε μονο μια ιδεα για τον αλλο οταν τον βλεπουμε την πρωτη φορα,οι μασκες του-της πεφτουν στην πορεια....και ουτε εγω ειμαι απο τους ανθρωπους που χαριζονται ευκολα
τον συγκεκριμενο ανθρωπο η πολυ καλο ηθοποιο η σαλεμενο θα τον χαρακτηριζα διοτι τη σημερινη εποχη δεν ειναι δυνατο να απαιτεις τετοια πραγματα απο το ατομο που εχεις η που θες να εχεις διπλα σου..ενας λογικος κατα τη γνωμη μου ανθρωπος δεν θα τα ελεγε αυτα,μου εκανε μαλιστα και ολοκληρη σκηνη στο μαγαζι!
το διαφορετικο το αποδεχομαι,το παραλογο ομως οχι

mikrh22

# 20 στις 10/3/2008
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
ο συγκεκριμενος απο οτι εμαθα,τετοιου ειδους σκηνη εχει ξανακανει σε μια που ενδιαφεροταν,της ξεκαθαρισε απο την αρχη,η κοπελα το δεχθηκε επειδη τον ηθελε πολυ κι επειδη δεν πιστεψε οτι πραγματικα το εννοουσε και στην πορεια δεν αντεξε,γινοταν ολο και πιο καταπιεστικος,εβγαιναν και αρχισε να φτιαχνει εναν φραχτη γυρω της οπου αντρες δεν πλησιαζαν παρα μονο κοπελες.αυτα βεβαια τα εμαθα αφου ειχα μια συζητησουλα με τον συμφοιτητη μου στην πατρα.....και που αν τα ηξερα ουτε που θα ασχολιομουν.3 λοιπον οι εκδοχες κατα τη γνωμη μου
1πολυ καλος ηθοποιος(το αποκλειω)για τους δικους του λογους
2σαλεμενος κι οχι με την εννοια διανοητικα καθυστερημενος(εκει υπαρχει ανοχη,ευαισθησια,εκτιμηση για το διαφορετικο,τρυφεροτητα κλπ κλπ που δεν ειναι της παρουσης)
3ανασφαλης
η 3 ισως και η πιο πιθανη,σε εναν συνδυασμο με τη 2 βεβαια
εσεις δηλαδη εαν ησασταν στη θεση μου δεν θα παραξενευοσασταν?να βγαινεις με εναν ανθρωπο να τον γνωρισεις καλυτερα κι οχι μονο να αντιδρα ετσι(που οκ,αποψη του,τη σεβομαι αλλα εγω δεν τη δεχομαι!!)και να σε κανει και ρεζιλι στον κοσμο?
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε