Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΕΙΜΑΙ ΛΑΘΟΣ?? Η' Μ@@@@@@@Σ??????

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Albinoni

# 21 στις 9/3/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
και βεβαια να εισαι ο εαυτος σου και να μιλας για οτι σε αφορα..........ετσι θα καταλαβεις και αν το αλλο ατομο αξιζει τον κοπο να ασχοληθεις μαζι του. Σιγουρα καποια στιγμη θα βρεις αυτο που αξιζει πραγματικα για σενα.Η ειλικρινεια ειναι σωστη τακτικη......σωστες δεν ηταν οι επιλογες των ραντεβου σου.......συνεχισε ομως.....οπως εισαι.....

sady6

# 22 στις 11/3/2008
author
Γυναίκα bi / 55 / Παντρεμένη
Ν. Φθιώτιδας / Αγ. Γεώργιος
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 29
'Aρεσαν+: 0%
Μπράβο για την ειλικρίνεια σου συνέχισε έτσι και θα βρεις τον άνθρωπο που θα το εκτιμήσει και θα μείνει δίπλα σου,Βέβαια όπως λες δεν είσαι έτοιμος για δέσμευση ακόμη.Το καλύτερο θα ήταν να ξεκαθαρίσεις πρώτα ο ίδιος τι θέλεις από το ραντεβού και πράξε αναλόγως αν είναι σχέση μιας βραδιάς δεν υπάρχει λόγως να μπεις σε λεπτομέρειες της οικογενειακής σου ζωής,αν σε ενδιαφέρει η συνέχεια τότε κάντο και θα δεις.

Barbie1

# 23 στις 10/3/2008
author
Γυναίκα / 60 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Σμύρνη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 18
Και βέβαια καλά κάνεις, μια και ζητάς ιδιαίτερα την γνώμη των γυναικών της παρέας. ΄Αλλωστε αυτό είναι κάτι, που αν η σχέση συνεχιστεί, πως θα μπορούσε να μείνει κρυφό? Σκέψου μόνο μήπως το πρόβλημα είναι σε σένα και όχι σε αυτήν που έχεις απέναντί σου? Ξέρεις μερικές φορές είναι και ο τρόπος που λέμε κάποια πράγματα. Για σένα είναι μια πραγματικότητα που ανακοινώνοντάς την στην κοπέλα θα πρέπει να βγάζει περηφάνεια και σε καμία περίπτωση φοβία για τον τρόπο που θα το δεχτεί..... Και σε όποιον αρέσεις !!!!

attart

# 24 στις 11/3/2008
author
Γυναίκα / 44 / Ελεύθερη
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1.401

Παράθεση:
Από το μέλος Barbie1 - 10/03/08 07:52
... Και βέβαια καλά κάνεις, μια και ζητάς ιδιαίτερα την γνώμη των γυναικών της παρέας. ΄Αλλωστε αυτό είναι κάτι, που αν η σχέση συνεχιστεί, πως θα μπορούσε να μείνει κρυφό? Σκέψου μόνο μήπως το πρόβλημα είναι σε σένα και όχι σε αυτήν που έχεις απέναντί σου? Ξέρεις μερικές φορές είναι και ο τρόπος που λέμε κάποια πράγματα. Για σένα είναι μια πραγματικότητα που ανακοινώνοντάς την στην κοπέλα θα πρέπει να βγάζει περηφάνεια και σε καμία περίπτωση φοβία για τον τρόπο που θα το δεχτεί..... Και σε όποιον αρέσεις !!!!
Μήπως η αρνητική αντιμετώπιση των μέχρι τώρα ''σχέσεών'' σου σ' έχει κάνει να φοβάσαι την απόρριψη με την αποκάλυψη της αλήθειας ? Δεν είσαι σίγουρος αν θες να δεσμευτείς , ίσως γιατί (όπως λένε και οι προγράψαντες ) δεν έχει βρεθεί η κατάλληλη ...Να είσαι σίγουρος πως αυτή που θα είναι δίπλα σου για σένα θα λατρέψει τα παιδιά σου γιατί θα τα βλέπει μέσα απ ' τα δικά σου μάτια .Και σίγουρα θα μπορεί να αντιληφθεί πως μπορείς να διαχωρίσεις την αγάπη μεταξύ σχέσης και παιδιών ( και όχι να τη μοιράσεις ). Όταν τη βρείς δε θα σκεφτείς ξανά πως δεν είσαι έτοιμος για δέσμευση .Όσο για τη χρονική στιγμή στην οποία αναφέρεις την κατάστασή σου (στο δεύτερο ραντεβού) δε νομίζω πως είναι αργά αυτό δείχνει πως θες εσύ να είσαι ''σίγουρος'' για κείνη που έχεις απέναντι σου !!!

Η ζωή είναι παράδεισος...για όσους αγαπούν πολλά πράγματα με πάθος !!!

Dardana

# 25 στις 11/3/2008
author
Γυναίκα / 49 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651

Παράθεση:
Originally posted by childintime70
......Καλημερα!!!!!
θελω να συζητησω κατι μαζι σας που με απασχολει εδω και αρκετο καιρο.
Ειμαι χωρισμενος εδω και 2 χρονια(περιπου) και οταν κανω νεες γνωριμιες θελω να ειμαι ξεκαθαρος απεναντι τους.Ειναι του χαρακτηρα μου αυτο βλεπετε!!
Με αποτελεσμα μετα απο πολυ λιγο (ας πουμε π.χ στην δευτερη εξοδο μας)αναφερω οτι εχω δυο κορακλες,που ομως δεν μενουν μαζι μου.
Αυτο ηταν!!!!!!!!
Αλλαγη εκφρασεων προσωπου,αμηχανια κτλ κτλ......!
Βεβαια η γνωριμια παει στραφι και εγω αναρωτιεμαι τωρα....ειμαι λαθος που το αναφερω και θελω να ειμαι ενταξει?Γιατι μια γνωριμια δεν ξερεις που θα βγαλει!!μπορει πουθενα ,μπορει και καπου!
Για να ειμαι ,ομως,απολυτα ενταξει και με σας ,σας λεω οτι ακομα δεν ειμαι ετοιμος για κατι πολυ-πολυ σοβαρο!
Κοιταω να περασω καλα κι εγω ,αλλα ΚΑΙ η κοπελα.Με λιγα λογια οπου βγει!
Ρωταω ,λοιπον,τις γυναικες εδω.....δεν σας αρεσει να ειμαστε ειλικρινεις απεναντι σας?Θα πρεπει να κρυβουμε πραγματα απο σας(σοβαρα εννοω)και οταν τα μαθετε να ερχεται ο ουρανος κατακεφαλα?
Η¨να κανουμε τους μ@@@@@ς απλα και μονο για να περναμε καλα??????
Φιλια!!!

Εμενα προσωπικα μ'αρεσει η ειλικρινεια και την εκτιμω παντα, ειτε αυτη με "βολευει" ειτε οχι, ειτε προσδοκω "κατι" απο μια σχεση/γνωριμια, ειτε "τιποτα". Φαινεται ομως οτι αυτο δεν ισχυει για ολες τις γυναικες.
Και τα παιδια δεν ειναι αντικειμενα για να τα "κρυψεις", ειναι ανθρωποι, και ειναι αναποσπαστο μερος της ζωης σου και του εαυτου σου, ειτε μενουν μαζι σου ειτε οχι, οπότε θεωρω πολυ σωστο αυτο που κανεις, που αναφερεις απο την αρχη την υπαρξη τους. Στο κατω-κατω αν μια γυναικα θα ενδιαφερθει πραγματικα για σενα, θα πρεπει να το κανει ξεροντας ακριβως τις προσωπικες σου περιστασεις, το τι μπορεις και τι διατιθεσαι να προσφερεις σε μια γνωριμια, ειτε καταληξει σε σχεση ειτε οχι. Σου προτεινω να συνεχισεις λοιπον να εισαι ειλικρινης και ντομπρος, δε θεωρω οτι χανεις απο αυτο. Ισα-ισα που ξεκαθαριζει απο την αρχη το "τοπιο" και το ποιες γυναικες αξιζει να ασχοληθεις μαζι τους, ειτε ειναι για κατι το περιστασιακο, ειτε για κατι παραπανω. Το να αρνηθεις ή να 'αποσιωπησεις' την υπαρξη δυο παιδιων, δε θα σου προσφερει κατι, το αντιθετο μαλιστα.
Α! και να χαιρεσαι τις κορακλες σου (και να εισαι και περηφανος που εισαι πατερας)
Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

riddle_

# 26 στις 11/3/2008
author
Ανδρας / 59 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Δυτική) / Μάνδρα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 3.706
Ειναι πρωτευουσας σημασιας να γνωριζει ο αλλος την κατασταση μας,απο την στιγμη που επιδιωκουμε γνωριμια και κατ'επεκταση σχεση...

Οποτε καλα κανεις και το αναφερεις....

Αυτο σε τιμα και δειχνει στον αλλον την ειλικρινη σταση σου απεναντι του...

Τωρα οσον αφορα το γεγονος οτι λακιζουν,μην πτοεισαι...υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες...

Καποια θα βρεθει να σ'αγαπησει και μαζι με σενα και τα παιδια σου...

Αλλωστε τα παιδια μας,αναφερομαι και σε μενα και σε οσους εχουν,ειναι υπερανω ολων....κανεις και καμμια δεν μπορει να μας αποχωρισει απο αυτα...

Απο κει και περα,ειναι θεμα με τι ανθρωπο εχεις να κανεις απεναντι σου και κατα ποσον θελει να μοιραστει το παρελθον σου,το παρον σου και ενδεχομενως, το μελλον σου,μαζι του

Και βεβαια,βασικος κανονας ειναι,αν θελουμε να λεγομαστε γονεις, πως για κανενα και καμμια δεν παραμεριζουμε τα τα σπλαχνα μας...

Hibiscus

# 27 στις 11/3/2008
author
Γυναίκα / 60 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Αγίος Ιωάννης Ρέντης
Θέματα: 32
Απαντήσεις: 21.986
Εξ'υπακούεται ότι το πρώτο που αναφέρεις είναι τα κοριτσάκια σου.Τα παιδιά είναι η συνέχεια της ζωής μας,η αδυναμία μας,το καμάρι μας και φυσικά σαν μητέρα που είμαι κάθετη σε αυτό προσθέτω το εξής: Στα παιδιά δεν χωράνε διαπραγματεύσεις,υποχωρήσεις.Σε ότι αφορά την ειλικρίνια την προτοιμώ όσο σκληρή και να είναι.Γιατί αυτό που σκοτώνει είναι το ψέμα.

# 28 στις 11/3/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by litsaki_s

Παράθεση:
Originally posted by anemona_62
Οπωσδήποτε θα πρέπει να αναφέρεις την ύπαρξη των παιδιών σου, αλίμονο!

Αλλά γιατί από το δεύτερο ραντεβού κι όχι από τα πρώτα λεπτά γνωριμίας?

Εκεί που θα πεις "με λένε Χ, είναι διαζευγμένος εδώ και δύο χρόνια" θα προσθέσεις αμέσως "κι έχω δυο κορούλες που ζουν με την μητέρα τους".

Εμένα αν μου το έλεγες στο δεύτερο ραντεβού θα αναρωτιόμουν γιατί δεν μου το είχες πει νωρίτερα και θα ήταν κάπως αρνητικό. Είναι ένα πολύ σημαντικό στοιχείο, γιατί να το αποσιωπήσεις έστω και πρόσκαιρα? Θα το εκτιμούσα περισσότερο να το έλεγες αμέσως.

.. Πολύ σωστά στα είπε.Δεν υπάρχει λόγος να το κρύψεις! Ίσως ακόμα δεν έχει βρεθεί η κατάλληλη .. Πάντως να μην πάψεις να είσαι ειλικρινής ..
Αν ήμουν στην θέση της κοπέλας θα το εκτιμούσα αφάνταστα να το γνώριζα εξ'αρχής παρά αργότερα ..

.......μηπως αν, λεω αν εχετε δεθει, ειναι χειροτερα για ολους?
εκτος κι αν επιζητας το σεξ-καθολου μεμπτο- οποτε δεν χρειαζεται να μαθαινει κανεις τιποτα.εξαλλου τοτε,δεν ειμαστε υποχρεωμενοι να τα λεμε ολα.μονο οτι θελουμε.εκτος απο την αληθεια κ το ψεμα,υπαρχει κ η μιση αληθεια.
αρα εξαρταται τι ψαχνεις κ πραττεις αναλογα,κατα την γνωμη μου!

broken1978

# 29 στις 11/3/2008
author
Γυναίκα / 43 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 18
Απαντήσεις: 4.418
αγαπητε φιλε

γιατι η ειλικρινια σου (και μπραβο σου γι αυτο ) να σε κανει και μ@λ@κ@ ??

δεν καταλαβαινω!!!

απλα οι κοπελες που μεχρι τωρα εχεις βρει δεν θελουν να "μπλεξουν" σε μια τετοια κατασταση, πολυ απλο

να σου πω και γω αν μου συνεβαινε κατι τετοιο δεν μπορω να ξερω πως θα αντιδρουσα, αλλα θα εκτιμουσα την ειλικρινια σου και με το παραπανω

# 30 στις 11/3/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by broken1978
αγαπητε φιλε

γιατι η ειλικρινια σου (και μπραβο σου γι αυτο ) να σε κανει και μ@λ@κ@ ??

δεν καταλαβαινω!!!

απλα οι κοπελες που μεχρι τωρα εχεις βρει δεν θελουν να "μπλεξουν" σε μια τετοια κατασταση, πολυ απλο

να σου πω και γω αν μου συνεβαινε κατι τετοιο δεν μπορω να ξερω πως θα αντιδρουσα, αλλα θα εκτιμουσα την ειλικρινια σου και με το παραπανω

Και γω αυτο ακριβως πιστευω.
θα εκτιμουσα το οτι εισαι ειληκρινης μαζι μου.
τωρα πως θα αντιδρουσα δεν ξερω.
αυτο εξαρταται κι απο το ποσο ωριμος ειναι καποιος,και το τι σχεση θελει με καποιον.
να συνεχισεις να εισαι ειληκρινης και πιστευω πως καποιο στιγμη θα βρεθει μια γυναικα που θα μπορεσει να δεχτει τα παιδια σου.
και πιστευω οτι καλυτερα θα μπορεσεις να επικοινωνισεις και να βρεις κατανοηση απο μια γυναικα που βρισκεται στη δικη σου θεση,(χωρισμενη με παιδια).
οποτε να συνεχισεις να εισαι οπως εισαι.
και σ οποιαν αρεσεις!!!!!

MsNanouk

# 31 στις 11/3/2008
author
Γυναίκα / 55 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 5.851

Ειμαι λαθος?? Η' μ@@@ς???

Οχι δεν εισαι λάθος απλώς .. θα ήταν καλύτερο να το ααφέρεις από την αρχή ... ίσως εκεί γίνεται ίσως μία κακή επικονωνία με την άλλην πλευρά ...ίσως αναρωτιέται γιατί δεν της το είπες από την αρχή ....
Υπάρχουν όμως καλώς ή κακώς και άνθρωποι (γυναίκες και άνδρες) που είναι ευθυνόφοβοι και δεν θέλουν να έχουν σχέση με καποιον/α που έχει "υποχρεώσεις" .... υπάρχεικαι αυτό το ενδεχόμενο ....
Είσαι πατέρας και είναι αν μη τι άλλο τιμή σου να αναφέρεις τα παιδιά σου
Οποτε θα βρεθεί η γυναίκα που θα σε αποδεχθεί με όλα αυτά που "κουβαλάς" (με την καλή έννοια του όρου) από την προηγούμενη ζωή σου ... με τις υπόλοιπες (γνώμη μου ...) απλώς μην ασχολείσαι ...

xaroulita

# 32 στις 11/3/2008
author
Γυναίκα / 51 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Σμύρνη
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 3.036
Ψηφίζω ειλικρίνεια δαγκωτό. Μου έχει συμβεί να το μάθω (σχεδόν το ανακάλυψα) ότι ένας τύπος που πραγματικά μου άρεσε πολύ είχε παιδί από προηγούμενο γάμο. Αν μου το είχε πει ο ίδιος θα είχα προχωρήσει. Αφού το ανακάλυψα Τελείως Τυχαία (!) απογοητεύτηκα για τον χαρακτήρα του κι όχι από το γεγονός καθαυτό...

Εξάλλου δεν ξέρεις ποτέ τί θα συναντήσεις στη ζωή σου. Το έχω ξαναπεί σε άλλο θέμα. Υπάρχουν γυναίκες μόνες που ξέρουν ότι δεν μπορούν (ή δεν θέλουν) να αποκτήσουν παιδιά και δεν τις ενοχλεί. Όλοι ψάχνουμε κάτι ιδιαίτερο. Αν κανείς δεν είναι ειλικρινής με το τί ψάχνει, όλοι θα καταλήξουμε είτε μόνοι είτε με ταίρι-αταίριαστο!!!!!!

available

# 33 στις 11/3/2008
author
Γυναίκα / 50 / Ελεύθερη
Ν. Φθιώτιδας / Λαμία
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 13.810
Ειλικρίνεια και ξερό ψωμί! Αν μη τι άλλο όσο αφορά στα παιδιά σου!

Όποια θέλει και δεν έχει τέτοιου είδους ενδοιασμούς, δε θα σταματήσει από την αποκάλυψή σου! Αντίθετα, μπορεί να απογοητευθεί από το ψέμα και τη νομιζόμενη πονηριά σου στο να την εξαπατήσεις...

# 34 στις 11/3/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
ελπιζω η απαντηση μου να μη βγει 4-5 φορες

οτι αφορα την απορια σου....
ειλικρινα απορω για ποιο λογο αναρωτιεσε !!!!

τι ειναι τα παιδια ?
σπιρτοκουτα να τα κρυψεις στην τσεπη σου ?????

παιδια εκανες, οχι φονο... ωστε να εχουν ενδοιασμους!!!!!

και τι εγινε αν "λακιζουν" στο δευτερο ραντεβου ?
καλυτερα τοτε παρα αργοτερα! παλι καλα να λες........ και οχι να αναρωτιεσε αν εισαι μ@@@@@@ επειδη ΔΕΝ εκρυψες την υπαρξη των παιδιων σου!!!!!!!

βεβαια, εξαρταται και απο το "ειδος" των γυναικων που προσεγγιζεις....

αληθεια το επαγγελμα που εβαλες στο προφιλ σου ... ισχυει ????

# 35 στις 11/3/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Ο προβληματισμός σου είναι λάθος εξαρχής.
Σωστός είσαι... και τίποτε άλλο.

childintime70

# 36 στις 11/3/2008
author
Ανδρας / 51 / Ελεύθερος
Ν. Δωδεκανήσου / Καλλιθέα
Απαντήσεις: 23
Ευχαριστω πολυ,κατ αρχην για τον χρονο που διαθεσατε ολοι σας να μου δωσετε μια γνωμη
Πανω κατω τα ιδια πιστευω κι εγω ,απλα ηθελα να βεβαιωθω για το αν πρατω σωστα ακουγοντας και γνωμες γυναικων(αλλα και αντρων)
Οσο αφορα τωρα για το θεμα του 2ου ραντεβου.....εχω μια μικρη ενσταση.
Μην ξεχνατε οτι στο 1ο........ε .....λιγο πολυ υπαρχει ενα καποιο τρακ.Για το πως βλεπει ο ενας τον αλλο,τι συναισθηματα του δημιουργει κτλ-κτλ..
Φανταζεστε να υπαρχει στο μυαλο της και το θεμα δυο παιδιων?Θα ειναι πολυ πιο φορτισμενη!!
Γι αυτο λεω απ το 2ο.

childintime70

# 37 στις 12/3/2008
author
Ανδρας / 51 / Ελεύθερος
Ν. Δωδεκανήσου / Καλλιθέα
Απαντήσεις: 23

Παράθεση:
Originally posted by Cynna
ελπιζω η απαντηση μου να μη βγει 4-5 φορες

οτι αφορα την απορια σου....
ειλικρινα απορω για ποιο λογο αναρωτιεσε !!!!

τι ειναι τα παιδια ?
σπιρτοκουτα να τα κρυψεις στην τσεπη σου ?????

παιδια εκανες, οχι φονο... ωστε να εχουν ενδοιασμους!!!!!

και τι εγινε αν "λακιζουν" στο δευτερο ραντεβου ?
καλυτερα τοτε παρα αργοτερα! παλι καλα να λες........ και οχι να αναρωτιεσε αν εισαι μ@@@@@@ επειδη ΔΕΝ εκρυψες την υπαρξη των παιδιων σου!!!!!!!

βεβαια, εξαρταται και απο το "ειδος" των γυναικων που προσεγγιζεις....

αληθεια το επαγγελμα που εβαλες στο προφιλ σου ... ισχυει ????

# 38 στις 12/3/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
σαφως και πρεπει να μιλησεις για τα παιδια σου..........ισως οι γυναικες που σε αποφευγουν να σκεφτονται οτι δεν θα μπορεις να δωθεις ολοκληρωτικα σε αυτες απο την στιγμη που εχεις ηδη οικογενεια εστω κι αν εισαι χωρισμενος........ο φοβος μην πληγωθουν,ο φοβος οτι δεν προκειται να καταληξει σοβαρα η ενδοχομενη σχεση σας......οτι δεν θα εχεις ποτε αρκετο χρονο για εκεινες........ολες αυτες οι φοβιες και οι ανασφαλειες εχουν μια λογικη βαση.......δεν θα ητνα λογικο εκ μερους σου ομως να μην μιλας για τα παιδια σου,ετσι δεν ειναι;

ZHNAKI

# 39 στις 12/3/2008
author
Γυναίκα / 48 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Δυτική) / Ανω Λιόσια
Θέματα: 47
Απαντήσεις: 7.265

Παράθεση:
Originally posted by somebody961
Να λες ένα μεγάλο ευχαριστώ στην τύχη σου φίλε μου.
Αντε, να ξεκαθαρίζει εξ αρχής η ήρα από το σιτάρι.

+1

# 40 στις 12/3/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Δεν θα μιλήσω για τις γυναίκες που δεν το δέχονται, ούτε θα τις κατηγορήσω γιατί ως "παθούσα" έχω άλλη άποψη. Όχι πως είναι κακό, αντιθέτως. Ούτε εγώ είμαι εναντίον, άλλο όμως στη θεωρία και άλλο στην πράξη. Είναι πολύ πιο δύσκολο να το ζεις και εξαρτάται πολύ η όποια εξέλιξη και από τον άλλον.

Παρ' όλ' αυτά, το εκτίμησα αφάνταστα γιατί μου το είπε από το πρώτο ραντεβού, την πρώτη ώρα. Βέβαια εγώ νόμιζα ότι είχε 2 παιδιά και κόλλησα λιγάκι όταν έμαθα για τρίτο, αλλά εκείνος δεν ήξερε ότι το ήξερα.
Δείχνει όμως άνθρωπο που είναι ντόμπρος και θέλει να είναι εντάξει μαζί σου, ανεξάρτητα με το τι είδους σχέση θα προκύψει.

Τώρα όσον αφορά το επάγγελμά σου, δεν πειράζει. Η δουλειά δεν είναι ντροπή Είσαι όμως σίγουρος πως έχεις μόνο 2 παιδιά?????? Για ψαξ' το λιγάκι!
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε