Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΕΙΜΑΙ ΛΑΘΟΣ?? Η' Μ@@@@@@@Σ??????

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

xenia_kw

# 41 στις 12/3/2008
author
Γυναίκα / 37 / Παντρεμένη
Ν. Ρεθύμνου / Ρέθυμνο
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 9
'Aρεσαν+: 0%

xenia_kw

# 42 στις 12/3/2008
author
Γυναίκα / 37 / Παντρεμένη
Ν. Ρεθύμνου / Ρέθυμνο
Απαντήσεις: 9
προς child
κατα την δικη μου αποψη πρεπει να λες τα παργματα ως εχουν! και να μην κρυβεις καποια πραγματα τοσο σημαντικα για σενα ασχετα με το τι σκοπο πας σε μια σχεση!!!! ε και στο κατω κατω αν δεν τους αρεσει πηγαινε για αλλα !!!!!!!!
αλλα μην κανεις τον μ.....α γιατι δεν ειναι ολες οι γυναικες το ιδιο ! καλυτερα να ξεκαθαριζεις τα πραγματα για να ξερεις και εσυ με τι ανθρωπο εχεις να κανεις!!!!!!

liberanimus

# 43 στις 13/3/2008
author
Γυναίκα / 40 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αλιμος
Απαντήσεις: 2
agaphte file.... to gegonos oti exeis dyo kores logika einai kati gia to opoio niwtheis perifanos asxeta me to oti h sxesh sou me th mhtera tous exei diakopei. Den katalavainw loipon to logo gia ton opoio tha prepei na kripseis to poios pragmatika eisai... an kapoia gynaika den to apodexthei aytomatws den apodexetai esena ton idio opote den yparxei logos na synexiseis na th vlepeis giati opws eipes ki esy den ksereis pou tha katalhksei mia nea gnwrimia. Opote to kalytero einai kapoia pragmata na einai ksekathara apo thn arxh. Se ayth th fash ths zwhs sou den eisai gia sovarh sxesh alla epeidh ayta einai tyxera sou xtypaw to kampanaki kai sou lew to ekshs... fantasou na exeis gnwrisei mia gynaika me thn opoia kaneis sxesh etsi apla kai mono gia na pernas kala arxika pou einai kai to pio fysiologiko. se ayth th gynaika exeis kripsei gia thn yparksh twn 2 paidiwn kai sth synexia thn erwteyesai pragmatika kai theleis kati pio sovaro mazi ths..... ouuuupppss. To provlhma ksekinaei kapou ekei... De nomizw oti xreiazetai na sou pw kati parapanw.... Take Care!!!

Tolis-1952

# 44 στις 13/3/2008
author
Ανδρας / 69 / Ελεύθερος
Ν. Καρδίτσας / Σταυρός
Απαντήσεις: 1
Οχι φίλε μου δεν είσαι λάθος ούτε μ@@@@@@ς, απλώς όλα είναι θέμα παίδειας.Ολα είναι υπεκφυγές καί δημιουργία υπόβαθρου φυγής, όπως καί αίσθημα κατοτερότητας.Οταν έχεις τον λύκο, δεν ψάχνεις΄τα χνάρια του παρελθόντος.Μετράει το παρόν και τό μέλλον.να είσαι ευτυχής πού εχεις δύο κόρες(το ιδιο κι εγώ) και οσοι το θεωρούν λάθος ας σκεφτούν μήπως ειναι αυτοί λάθος καί κομπλεξικοί?
Γειά σου και Θάρρος

# 45 στις 18/3/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Βεβαίως και δεν κάνεις λάθος που το αναφέρεις. Πρέπει να είμαστε ειλικρινείς γιά τέτοια θέματα όσο νωρίτερα γίνεται. Αυτό όμως που φαίνεται να μη καταλαβαίνεις, είναι η άρνηση των άλλων να αποδεχθούν την οικογενειακή σου κατάσταση. Η ύπαρξη παιδιών από το ένα σκέλος (δεν εχει σημασία εάν είναι του ανδρα η της γυναίκας), είναι ένας βαθμός δυσκολίας που δεν είναι υποχρεωτικό να τον δεχθούν όλοι. Τα δικά σου παιδιά είναι δικά σου και της πρώην σου. Τα παιδιά αυτά έχουν ευθύνες από τη πλευρά σου. Με λίγα λόγια πρέπει να αφιερώσεις τη ψυχή σου,τον εαυτό σου, το χρόνο σου,γιά τη διαπαιδαγώγηση τους. Η διαπαιδαγώγησή τους θα πρέπει να γίνει σε συμφωνία με την πρώην σου και όχι με τη μελλουσα γυναίκα σου. Δηλαδή στη νέα σου σχέση-σπιτικό έχεις ήδη ένα έργο-προίκα.
Η νέα σου γνωριμία θα πρέπει να δεχθεί παιδιά με χαρακτήρα που έχουν πλάσει αλλοι κι όχι αυτή. Θα πρέπει δε να αποδεχθεί το γεγονός ότι δεν έχει δικαίωμα στη διαπαιδαγώγησή τους. Και βέβαια, γιά να σε ευχαριστήσει θα πρέπει να τα αποδεχθεί, χωρίς να μπορεί να έχει αλλο λόγο επάνω τους.
Ας μη βλέπουμε τα πράγματα από τη δική μας μόνο πλευρά. Εκανες έναν γάμο.Εκανες δύο παιδιά. Δέξου όμως και το γεγονός ότι ίσως κάποιοι άνθρωποι δεν θέλου να σύρουν το δύσκολο αυτό φορτίο μαζί σου. Αλλωστε υπάρχουν πάμπολες χωρισμένες με παιδιά. Γιατί δεν δοκιμάζεις κάποια τέτοια φάση? Μήπως κι εσύ θέλεις κάποια χωρίς παιδιά?????

bluelight

# 46 στις 23/3/2008
author
Ανδρας / 44 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 2
Ολοι βλεπουμε την ειλικρινια σαν προτερημα και πολυ καλα κανουμε,φυσικα το λεμε εδω μεσα που ειμαστε απο την θεση του οδηγου ομως οταν βρεθουμε face to face και ο αλλος δεν μας πει αυτο που χαιδευει τ αυτια μας στραβωνουμε,για σκεφτητε το λιγο εχετε το σθενος να ακουσετε απο τον αλλον-η την αληθεια οσο σκληρη και αν ειναι?

ELINAYA

# 47 στις 31/3/2008
author
Γυναίκα / 33 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Αγίος Ιωάννης Ρέντης
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 62
Κ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ Κ ΟΛΑΣ,Η ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ Κ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΕΙ,,ΠΡΩΤΑ ΕΚΕΙΝΗ Κ ΜΕΤΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ,,,,,ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 20 Κ ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΡΑΚΛΑ 3 ΧΡΟΝΩΝ,ΕΙΜΑΙ ΑΔΥΝΑΤΗ ΚΛΠ ΟΠΟΤΕ ΟΤΑΝ ΜΕ ΓΝΩΡΙΣΕΙΣ ΔΕ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΕΚΕΙ,,ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΚΟΜΑ Κ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΤΟ ΛΕΩ ΔΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ..ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ?ΔΕ ΞΕΡΩ?ΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ,ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΟΥ ΜΙΣΟ,Ο ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΜΟΥ ΕΡΩΤΑΣ Κ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΠΕΡΙΟΡΙΖΕΙ ΣΕ ΠΙΟ ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ,,ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΑΜΕ ΑΥΡΙΟ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 7 ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ?ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΤΗ ΜΙΚΡΗ Κ ΠΡΙΝ ΤΙΣ 10 ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΓΩ(ΠΟΥ ΓΥΡΝΑΕΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΜΑΖΙ ΤΗΣ)..ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΕΧΩ ΕΓΩ ΟΧΙ ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙ Η ΠΡΩΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ,ΟΠΟΤΕ ΣΕ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΕΙ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ..ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΤΟ ΛΕΣ,,Κ ΑΠΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΗΔΗ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ ΦΥΣΙΚΑ,,ΠΡΟΣΕΞΕ ΠΟΙΑ ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ ΔΙΠΛΑ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ Κ ΦΡΟΝΤΙΣΕ ΝΑ ΤΗΝ ΕΓΚΡΙΝΟΥΝ Κ ΑΥΤΑ!!ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΝΤΡΑΣ,ΙΣΩΣ Κ ΩΡΑΙΟΣ ΑΝΤΡΑΣ ,ΔΕ ΞΕΡΩ,, ΑΛΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΤΕΡΑΣ Κ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΑΞΙΩΜΑ ΜΟΝΑΔΙΚΟ Κ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΛΥΨΕΙ Η' ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙ!!ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΣ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΣΑΙ --ΠΟΤΕ-- ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ!!ΜΗ ΤΟ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΠΟΤΕ!!ΑΥΤΑ,,ΜΑΚΙΑ!!
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε