Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

αλλιως με τους φιλους του αλλιως με εμενα

Σελίδα : 1

lady_girl

# 1 στις 25/3/2008
author
Γυναίκα / 31 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Κηφισιά
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 11
'Aρεσαν+: 0%

ΠΑΙΔΙΑ,ΒΟΗΘΕΙΑ!!ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!!!ΕΔΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΤΑ ΕΧΩ ΜΕ ΕΝΑ ΑΓΟΡΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΡΥΦΕΡΟΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟΣ,ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΝΕΤΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΧΑΖΟΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΓΙΑΤΙ ΓΕΛΑΕΙ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΡΥΑ ΑΣΤΕΙΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΨΥΧΡΟΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ!!!!!ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!!ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΧΩΡΙΣΩ?
Η τρελα δεν παει στα βουνα τελικα,σε εμενα ερχεται ολη!!!

# 2 στις 25/3/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Το βρίσκω πολύ φυσικό. Οι άνδρες όταν είναι με τους φίλους τους δείχνουν ένα διαφορετικό πρόσωπο, έτσι ώστε να είναι αποδεκτοί από την παρέα. Και στις ανδροπαρέες δεν υπάρχει θέση για γλυκόλογα, τρυφερότητες κι άλλα τέτοια "γυναικουλίστικα".

xaroulita

# 3 στις 26/3/2008
author
Γυναίκα / 50 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Σμύρνη
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 3.036
Πολύ περιορισμένη υπομονή έχετε στα 19 σας!!!!!

-SOROR-MYSTICA

# 4 στις 26/3/2008
author
Γυναίκα / 47 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 43
Απαντήσεις: 1.237
Μικρός είναι θαρρώ και θα στρώσει.
Μεγαλώνοντας θα μάθει πως δεν είναι καταστροφικό να εκδηλώνει τα τρυφερά συναισθηματα του-αν και όποτε τα έχει.

Υπομονή χρειάζεται.
Και μειωμένη ανάγκη εκ μέρους σου,επιβεβαίωσης των συναισθημάτων του.

Εκεί δεν είναι το ζήτημα?
Μέσα σε ένα καράβι πειρατικό, είδα φωτιά νανάβει και φονικό...

# 5 στις 26/3/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
μην ανυσιχεις.
μιας και ειμαστε στην ιδια ηλικια να σου πω πως ετσι συμπεριφερονται τα αγορια οταν ειναι με τα φιλαρακια τους!!!
ειδικα αν καποιος απτη παρεα το παιζει και βαρυμαγκας,πανε και οι δικοι μας οι γλυκουλιδες με τα νερα του και ειναι λιγο κρυοι απεναντη μας.

# 6 στις 26/3/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
να μην το χειριστεις.........να τον αφησεις να συμπεριφερεται οπως εκεινος θελει κι απλα να αποφασισεις εαν εσενα σου αρεσει......μην μπεις στην διαδικασια να τον αλλαξεις

riddle_

# 7 στις 26/3/2008
author
Ανδρας / 58 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Δυτική) / Μάνδρα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 3.706
Μην στεναχωριεσεαι βρε μικρουλι...ετσι ειναι αυτα...

Ο φιλος σου προσπαθει να συμμετεχει στην ανδροπαρεα με οποιο τροπο, για να ειναι αποδεκτος,χωρις να κανει τα δικα σας σαλιαρισματα, που θα μπορουσαν να δημιουργησουν προβλημα στην παρεα ...ειδικα αν η παρεα αποτελειται μονο απο αντρες και οχι ζευγαρια...

Υπαρχουν οι δικες σας στιγμες που μπορειτε ν'απολαυσετε αυτο που νοιωθετε ο ενας για τον αλλον...

Να τον αφησεις οπως ειναι γιατι αν του κανεις ζηλειες και σκηνες,το μονο που θα καταφερεις, θα ειναι να τσακωθειτε..

PROBLEM

# 8 στις 26/3/2008
author
Ανδρας / 51 / Παντρεμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Κουφάλια
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 1.851

Παράθεση:
Originally posted by lady_girl
.... ΕΝΑ ΧΑΖΟΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ........
.....ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΧΩΡΙΣΩ

Βεβαίως να χωρίσεις από ένα χαζοχαρούμενο.
Μάλιστα απορώ για τον τρόπο που γνωριστήκατε, διότι σίγουρα θα τον γνώρισες μέσα σε παρέες, όπου θα συμπεριφερόταν και τότε σαν χαζοχαρούμενο χωρίς να το έχεις εντοπίσει.

Αλλά από την στιγμή που βρήκες το αδύναμο σημείο του, χτύπα, βάρα στην αχίλλειο πτέρνα του και κάνε τον να σιχτιρίσει την ώρα και την στιγμή που σε γνώρισε.

Μην κάθεσαι στιγμή μαζί με αυτό το χαζοχαρούμενο, ψάξε να βρεις έναν σοβαρό άντρα που θα σε κάνει ευτυχισμένη όταν θα είστε μόνοι και όταν θα βρίσκεστε με φίλους.

Υ/Γ. Γράφουμε και καμιά λακαμία να περνά η ώρα.
Εν οιδα οτι ουδεν οιδα

fedon66

# 9 στις 26/3/2008
author
Ανδρας / 54 / Παντρεμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Πολίχνη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1
Αν η συμπεριφορα του δεν προσβαλει την προσωπικοτητα σου να τον αφησεις ως εχει.Μπορεις [αν θελεις και μπορεις ]να μετεχεις στην αντροπαρεα η ακομα καλυτερα να του αφηνεις χωρο για τις συνευρεσεις του με τους φιλους του κανοντας κατι αλλο. Σωστο θα ηταν να του εξηγησεις τι σε πειραζει και να διεκδικισεις τον δικο σας χρονο. Μην ξεχνας οτι η γυναικα ωριμαζει πολυ πιο γρηγορα απο τον αντρα οποτε οι απαιτησεις της ειναι λιγοτερες και η κατανοησητης περισσοτερη αναγκαστικα. Φιλακια

MsNanouk

# 10 στις 26/3/2008
author
Γυναίκα / 54 / Σε σχέση
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 5.851

Λογικό δεν είναι ?? και συ όταν είσαι με τις φίλες σου δεν είσαι κάπως διαφορετική ?? νομίζω ότι είσαι .. ίσως όχι τόσο έντονα όπως εκείνος αλλά είσαι ...
Αλλωστε σε αυτές τις ηλικίες οι άνδρες και μεγαλύτερες δηλαδή ... έχουν το άγχος μην τους θεωρήσουν οι φίλοι τους ... ότι τους κάνει ότι θέλει η σχέση τους ....
Αν λοιπόν, η συμπεριφορά του κινείται μέσα σε "λογικά " πλαίσια ...(αν το αντέχεις ) έχει καλώς
¶ν συμμετάσχεις δε, στην ανδροπαρέα ... αν νοιώσουν οικεία μαζί σου .. θα αλλάξει σιγά - σιγά και η συμπεριφορά αλλά σαφώς δεν θα είναι η ίδια όπως όταν είστε οι δύο σας ...
Τα οχυρά πέφτουν πάντα από μέσα ... μην το ξεχνάς αυτό ...

# 11 στις 26/3/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
ΠΑΙΔΙΑ,ΒΟΗΘΕΙΑ!!ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!!!ΕΔΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΤΑ ΕΧΩ ΜΕ ΕΝΑ ΑΓΟΡΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΡΥΦΕΡΟΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟΣ,ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΝΕΤΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΧΑΖΟΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΓΙΑΤΙ ΓΕΛΑΕΙ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΡΥΑ ΑΣΤΕΙΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΨΥΧΡΟΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ!!!!!ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!!ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΧΩΡΙΣΩ?

συγνωμη κιολας κοπελια αλλα εσενα αυτο δλδ σου χαλαει το ιματζ?
μα ελεος δλδ!!!!
ειναι αυτος λογος να χωρισεις?

# 12 στις 26/3/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by dammymad

Παράθεση:

μα ελεος δλδ!!!!

Μια χαρά λόγος είναι!

Ασ' την να χωρίσει... ίσως μετά τα φτιάξει με εμένα ή με κάποιον από τους δικούς μου φίλους! Όταν δει εμείς τι κάνουμε (μεταξύ μας συνήθως και όχι παρουσία κοριτσιών αλλά ντάξει)... θα παρακαλάει τον πρώην να την δεχτεί πίσω!

# 13 στις 26/3/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by naruto

Παράθεση:
Originally posted by dammymad

Παράθεση:

μα ελεος δλδ!!!!

Μια χαρά λόγος είναι!

Ασ' την να χωρίσει... ίσως μετά τα φτιάξει με εμένα ή με κάποιον από τους δικούς μου φίλους! Όταν δει εμείς τι κάνουμε (μεταξύ μας συνήθως και όχι παρουσία κοριτσιών αλλά ντάξει)... θα παρακαλάει τον πρώην να την δεχτεί πίσω!

μα ελεος δλδ...αντι να χαιρεται που την εχει βαλει στην παρεα με τους φιλους του,πραγμα που δειχνει πολλα σε μια σχεση,αυτη λεει για τα αστεια που κανουν μεταξυ τους και καλα οτι ειναι κρυα και τετοια και λεει να χωρισει.τι να πω δλδ?εγω θα ειχα μπει και στο πνευμα της παρεας,αν ημουν ευπροσδεκτη οπως εσυ,και θα ημουν ιδιαιτερα χαρουμενη με ολο αυτο...

# 14 στις 26/3/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Εγώ άλλη απορία έχω....

Γιατί δηλώνεις μόνη?

Μήπως ψάχνεσαι?

Μήπως και αυτος θα έπρεπε να ανησυχεί για άλλα σοβαρότερα πράγματα??Λέω εγώ τώρα...

allegria

# 15 στις 26/3/2008
author
Ανδρας / 46 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 703
Συγγνώμη αλλά αν σου πούμε να χωρίσεις είσαι έτοιμη να το κάνεις? Πολύ σοβαρή είσαι και του λόγου σου...

strawb86

# 16 στις 26/3/2008
author
Γυναίκα / 37 / Ελεύθερη
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 31
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΕΞΟΙΚΙΩΣΗΣ. ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΣΤΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ... ΔΕΙΞΕΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ.

erodium

# 17 στις 27/3/2008
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Σμύρνη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1
εσυ δλδ του δινεις γλωσσοφιλα και τον χουφτωνεις μπροστα στις φιλες σου?

αλλα καταλαβα, επειδη ειναι με τους φιλους του, αισθανεσαι παρατημενη και εχεις περισσοτερη αναγκη για τρυφεροτητες

και σιγουρα με το αγορι σου μπροστα σε φιλες σου, θα κανεις περισσοτερες τυφεροτητες για να τις κανουν να ζηλεψουν

ρε δεν πατε καλα τα κοριτσακια...

και σε μια που ειπε μικρος ειναι θα στρωσει, ας μας πει αν ο αντρας της κανει σαν ερωτευμενος μπροστα σε τριτους (υποθετω θα ναι μεγαλη για να μιλαει ετσι) γιατι εγω εχω δει και κανει παρεα με απειρα ζευγαρια και μονο σε κατι ανωριμα χαζουλικα το εχω δει (που ολως τυχαιως χωριζουν μετα απο μια βδομαδα)
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost