Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

περι δυσοσμιας ο λογος

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

gortzio45

# 21 στην 1/4/2008
author
Ανδρας / 63 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Κορυδαλλός
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 249
'Aρεσαν+: 0%
Έχω υπ όψιν μου 2 περιπτώσεις.
Η πρώτη, κόρη φίλου μου, μετέχει σε ανταλλαγή μαθητών. Τα παιδία ( Ελληνόπουλα) φιλοξενούνται σε σπίτια από οικογένειες που τα παιδία τους συμμετέχουν στο πρόγραμμα. Πέρα από τα άλλα όταν θέλησε να κάνει μπάνιο είδε ότι γέμιζαν την μπανιέρα και με την σειρά (με το ίδιο νερό) έκαναν όλοι μπάνιο. Περιττό να πω ότι μια εβδομάδα πλενόταν σαν τη γάτα.
Στην δεύτερη περίπτωση ένας νεαρός επισκέφτηκε γνωστό του Γάλλο σε προάστιο του Παρισιού. Για καλή του τύχη έμενε σε ξενοδοχείο. Σε επίσκεψη στο σπίτι του φίλου του είδε την μητέρα του να πλένει χόρτα μέσα στην μπανιέρα. Να μην μεταφέρω την διήγηση για το πλύσιμο των πιάτων.
Σίγουρα δεν είναι συνολική εικόνα αλλά δείγμα του επίπεδου του πολιτισμού τους που αλώστε έχουν μακρά παράδοση. (εξού και η ανάγκη για τα θεσπέσια αρώματα τους)
Μην κάνεις στους άλλους αυτό που θα ήθελες να κάνουν σε σένα. Τα γούστα τους μπορεί να είναι διαφορετικά.

mikrh22

# 22 στην 1/4/2008
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 52
Απαντήσεις: 14.276

Παράθεση:
Originally posted by gortzio45
Έχω υπ όψιν μου 2 περιπτώσεις.
Η πρώτη, κόρη φίλου μου, μετέχει σε ανταλλαγή μαθητών. Τα παιδία ( Ελληνόπουλα) φιλοξενούνται σε σπίτια από οικογένειες που τα παιδία τους συμμετέχουν στο πρόγραμμα. Πέρα από τα άλλα όταν θέλησε να κάνει μπάνιο είδε ότι γέμιζαν την μπανιέρα και με την σειρά (με το ίδιο νερό) έκαναν όλοι μπάνιο. Περιττό να πω ότι μια εβδομάδα πλενόταν σαν τη γάτα.
Στην δεύτερη περίπτωση ένας νεαρός επισκέφτηκε γνωστό του Γάλλο σε προάστιο του Παρισιού. Για καλή του τύχη έμενε σε ξενοδοχείο. Σε επίσκεψη στο σπίτι του φίλου του είδε την μητέρα του να πλένει χόρτα μέσα στην μπανιέρα. Να μην μεταφέρω την διήγηση για το πλύσιμο των πιάτων.
Σίγουρα δεν είναι συνολική εικόνα αλλά δείγμα του επίπεδου του πολιτισμού τους που αλώστε έχουν μακρά παράδοση. (εξού και η ανάγκη για τα θεσπέσια αρώματα τους)

για τους γαλλους εχω ακουσει σχετικα απο τη μαμα μου!βραστα χαραλαμπε

gogas

# 23 στις 4/4/2008
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 23
Τι ρατσισμός είναι αυτός με τους βρωμιάρηδες; Εγώ βρωμάω πολύ και μάλιστα είναι εις γνώσην μου, σε φάση που να σκάω μύτη στο αστικό και να μου λέει ο διπλανός "μεγάλε σήκω γιατί μυρίζουν οι όρχεις σου". Αλλά ok εγώ νοιώθω καλά με τον εαυτό που και έτσι θα παραμείνω. Δεν σας καταλαβαίνω ώρες - ώρες.

mikrh22

# 24 στις 17/4/2008
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Θέματα: 52
Απαντήσεις: 14.276

Παράθεση:
Originally posted by gogas
Τι ρατσισμός είναι αυτός με τους βρωμιάρηδες; Εγώ βρωμάω πολύ και μάλιστα είναι εις γνώσην μου, σε φάση που να σκάω μύτη στο αστικό και να μου λέει ο διπλανός "μεγάλε σήκω γιατί μυρίζουν οι όρχεις σου". Αλλά ok εγώ νοιώθω καλά με τον εαυτό που και έτσι θα παραμείνω. Δεν σας καταλαβαίνω ώρες - ώρες.

καλα,ο διπλανος τους ορχεις μυρισε?σε ανωμαλε επεσες,προσεχε
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε