Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

!!ΕΠΕΙΓΟΝ!!ΘΑ ΤΟΥ ΚΟΨΩ ΤΑ *#*#*#

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

ELINAYA

# 1 στις 2/4/2008
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Αγίος Ιωάννης Ρέντης
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 62
'Aρεσαν+: 0%

!!Επειγον!!Θα του κοψω τα *#*#*#

ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΒΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ..

ΓΙΑ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΕΔΩ:http://sxeseis.gr/viewthread.php?tid=20911

ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ 2ΜΗΝΟ ΣΕ ΕΝΑ ΤΣΑΤΟSITE ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΡΟΦΙΛ ΕΙΧΕ Κ ΑΥΤΟΣ
Κ ΠΗΡΕ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΟΥ Κ ΤΗΝ ΕΒΑΛΕ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΤΟΥ..ΟΤΑΝ ΕΤΥΧΕ Κ ΤΟ ΕΙΔΑ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΗ ΒΓΑΛΕΙ,,ΠΗΓΕ ΝΑ ΚΛΑΦΤΕΙ,,ΝΑ ΠΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΕΠΕΜΕΝΑ ΕΓΩ ΣΤΟ ΝΑ ΤΗ ΒΓΑΛΕΙ ΕΚΑΝΑ Κ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΟΝ WEBMASTER ΔΙΕΓΡΑΨΑ ΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΕΠΑΦΕΣ
Κ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΕ,,,
ΑΛΛΑ Ο Μ*%^$#@ΑΣ ΤΗ ΚΡΑΤΗΣΕ Κ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟΤΑΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΤΟΥ ΣΤΟ ΗΙ-5 Κ ΝΑ Κ Η ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΝΑΓΙΑΣ Κ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ!
ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ!!
ΕΤΡΕΜΑ Κ ΤΡΕΜΩ ΑΠ'ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ...

ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΛΛΗ ΛΥΣΗ ΒΡΙΣΚΩ ΤΟ ΤΗΛ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΑΠΟΚΡΙΨΗ Κ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟΥ ΛΕΩ ΝΑ ΤΗ ΒΓΑΛΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΣ ΜΟΥΡΛΗΣ
ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΠΑΛΙ Κ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΒΓΑΖΑ Κ ΔΕΝ ΕΒΓΑΖΕ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΛΕΩ ΤΕΛΕΙΩΝΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΟΥ ΛΕΞΗ ΘΑ ΤΗ ΒΓΑΛΕΙΣ ΝΑΙ Η' ΟΧΙ,,?
ΟΧΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ
ΟΚ ΤΑ'ΠΑΜΕ ΤΟΥ ΛΕΩ Κ ΤΟ ΚΛΕΙΝΩ..
ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΗΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΩΤΟ ΑΛΛΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ,,ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΩΛΟΗΙ-5 ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΟΤΕ ΤΡΕΧΑ ΓΥΡΕΥΕ...
ΠΗΡΑ ΣΤΗ ΔΙΩΞΗ ΗΛ.ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΤΗ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΠΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΣΤΟ ΗΙ-5 Κ ΟΤΙ ΒΓΕΙ
Η΄ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ Κ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ,,,
Η' ΜΥΝΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ...
ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ???
Μην πινεις οταν οδηγεις... Μπορει να χυθει το ποτο μεσα στο αμαξι...!

Μυρτώ

# 2 στις 2/4/2008
author
Γυναίκα / 48 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πετρούπολη
Θέματα: 972
Απαντήσεις: 16.744
To πιο πιθανό είναι να μην βγεί τίποτα...

Μου φαίνεται λίγο δύσκολο το Hi5 να ανταποκριθεί....

Και μήνυση να του κάνεις... δεν ξέρω τι άκρη θα βρεις...

Το λογικό είναι να το λύσετε σαν ενήλικες ... το παιδί σας είναι... και όχι μέσο εκδίκησης.

Hereβs to the crazy ones. The rebels. The troublemakers. The ones who see things differently. While some may see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

ELINAYA

# 3 στις 2/4/2008
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Εμενα μου λες?Δε καταλαβαινει σου λεω...
Δε βγαζεις ακρη με ομορφο τροπο μαζι του με τιποτα,,αμα κολλησει καπου τελος

Μυρτώ

# 4 στις 2/4/2008
author
Δεν θα βρείς ούτε με άλλο τρόπο όμως... γιατί αν διαβάσεις το Δίκαιο του διαδικτύου έτσι όπως προαρμόστηκε στην Ελληνική νομοθεσία ... δεν μπορείς να του κάνεις κάτι ...

Κρέμμεσαι από το κατά πόσο τα sites στα οποία ανεβάζει φωτογραφίες έχουν την καλή πρόθεση να σε βοηθήσουν...

Hereβs to the crazy ones. The rebels. The troublemakers. The ones who see things differently. While some may see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Barracuda

# 5 στις 2/4/2008
author
Ανδρας / 60 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Κορυδαλλός
Θέματα: 10
Απαντήσεις: 9.408
Τίποτα πατέρας της είναι

Προσωπικά δεν θα το έκανα αλλά δεν καταλαβαίνω την τόσο μεγάλη εναντίωσή σου.
Μηνύσεις , δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος κλπκλπ.
Κατ αρχάς δεν είναι ηλεκτρονικό έγκλημα και κατα δεύτερον δεν νομίζω ότι μπορείς να του το απαγορεύσεις.
Τέλος πάντων πατέρας του παιδιού σου είναι , ότι και να είναι
και κάποιος καλύτερος τρόπος,
ίσως να έβγαζε περισσότερα φίδια από τις τρύπες τους

Το Barracuda ή θα σε κατασπαράξει ή θα σε σώσει κατασπαράσσοντας τους διώκτες σου. Πρέπει όμως να αποφασίσεις να μπείς στο νερό. The Shark...God or demon ?

Μυρτώ

# 6 στις 2/4/2008
author

Παράθεση:
Originally posted by Barracuda
Τίποτα πατέρας της είναι

Προσωπικά δεν θα το έκανα αλλά δεν καταλαβαίνω την τόσο μεγάλη εναντίωσή σου.
Μηνύσεις , δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος κλπκλπ.
Κατ αρχάς δεν είναι ηλεκτρονικό έγκλημα και κατα δεύτερον δεν νομίζω ότι μπορείς να του το απαγορεύσεις.
Τέλος πάντων πατέρας του παιδιού σου είναι , ότι και να είναι
και κάποιος καλύτερος τρόπος,
ίσως να έβγαζε περισσότερα φίδια από τις τρύπες τους

Πες τα βρε Barracuda...
Ποιό είναι ακριβώς το ηλεκτρονικό έγκλημα (μάθαμε εκφράσεις και τις λέμε...) όταν ένας πατέρας βάζει την φωτογραφία του παιδιού του.
Τα προφίλ χρηστών ανά τα sites όλου του κόσμου είναι γεμάτα από φωτογραφίες παιδιών που ανέβασαν οι γονείς τους από καμάρι ή αγάπη...

Δεν μιλάμε για παιδική πορνογραφία ούτε κάτι κουλό....
Πατέρας είναι....

Και η δίωξη αμφιβάλλω αν θα σου δόσει σημασία καλή μου κοπέλα....

kospet73

# 7 στις 2/4/2008
author
Ανδρας / 47 / Παντρεμένος
Ν. Φθιώτιδας / Λιβανάτες
Απαντήσεις: 1.456

Παράθεση:
Originally posted by Μυρτώ
Πατέρας είναι....

Έτσι είναι. Απλώς, μάλλον η θεματοθέτρια, για τους δικούς της λόγους είναι προκατειλημμένη εναντίον του και ψάχνει αιτίες κι αφορμές για να τον κυνηγάει.
Αυτό κατάλαβα τουλάχιστον απο την ανακατωσούρα που δημιούργησε και για τον λόγο που την δημιούργησε.....
Μ'αρέσουν οι αριστερές πόρτες. Εκείνες που αναγράφουν "Passport control". Ταιριάζουν με την κοσμοθεωρεία μου. Παντα αριστερα!!!

metaldreamer

# 8 στις 2/4/2008
author
Ανδρας / 46 / Παντρεμένος
Αλλη χώρα
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 1.362

Παράθεση:
Originally posted by kospet73

Παράθεση:
Πατέρας είναι....

Έτσι είναι. Απλώς, μάλλον η θεματοθέτρια, για τους δικούς της λόγους είναι προκατειλημμένη εναντίον του και ψάχνει αιτίες κι αφορμές για να τον κυνηγάει.
Αυτό κατάλαβα τουλάχιστον απο την ανακατωσούρα που δημιούργησε και για τον λόγο που την δημιούργησε.....

Δεν ξέρω αν κάνω το συνήγορο του διαβόλου αλλά... εγώ το βρίσκω λίγο άκομψο να ανεβάζει ο ένας γονέας φωτογραφίες με τα παιδιά του εν αγνοία ή χωρίς τη συγκατάθεση του άλλου.

Φαντάζεστε να προβάλλει μια φωτογραφία και καλά όλο στοργή και αγάπη και στην πραγματικότητα μέσα στην οικογένεια του να είναι το άκρως αντίθετο; Τι αισθήματα θα ξύπναγε αυτό στον άλλο γονέα; Δε θα ήταν έτοιμος να εκραγεί;

Σαν προβληματισμό δεν τον θεωρώ παράλογο, ίσως ο τρόπος που το χειρίζεσαι μέχρι στιγμής να είναι αναποτελεσματικός... Μήπως να προσπαθούσες με μια ήρεμη κουβεντούλα με επιχειρήματα;
Ελα και κάνε μουσική την τρέλα που με διαφεντεύει...

mafili

# 9 στις 2/4/2008
author
Γυναίκα / 49 / Ελεύθερη
Αλλη χώρα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 294
Δεν έκανε και έγκλημα, πάντως θα μπορούσε τουλάχιστον να την ρωτήσει..

μητέρα του παιδιού είναι και αυτή..

Εμένα πάντως το πρώτο που μου ρθε στο μυαλό (χωρίς να θέλω να ρίξω λάδι

στη φωτιά), είναι οτι με το να βάζει να φωτογραφία της κόρης του, πιστέυει οτι

θα τσιμπίσουν και περισσότερες γκόμενες.. Και για μένα αυτό είναι ένα

είδος εκμετάλλευσης..

Μυρτώ

# 10 στις 2/4/2008
author
Προσωπικά... δεν μπορώ να κρίνω τα κίνητρα ενός ανθρώπου που δεν γνωρίζω... μπορεί να το κάνει με πρόθεση αλλά μπορεί και όχι!

Η κοπέλα ζήτησε νομική συμβουλή... για να τον πάει στην αστυνομία ή στην δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος..... έγκλημα δεν υπάρχει.

kospet73

# 11 στις 2/4/2008
author
Ν. Φθιώτιδας / Λιβανάτες

Παράθεση:
Originally posted by metaldreamer

Φαντάζεστε να προβάλλει μια φωτογραφία και καλά όλο στοργή και αγάπη και στην πραγματικότητα μέσα στην οικογένεια του να είναι το άκρως αντίθετο; Τι αισθήματα θα ξύπναγε αυτό στον άλλο γονέα; Δε θα ήταν έτοιμος να εκραγεί;

Απο την στιγμή που η όποια φωτογραφία δεν θίγει την προσωπικότητα του παιδιού, δεν καταλαβαίνω τον λόγο γιατί τόση φασαρία.
Ανεξάρτητα του τι είδους γονέας μπορεί να είναι, δεν παύει να είναι γονέας και να έχει κάποια δικαιώματα. Ένα απο αυτά είναι, ακόμη και να ανεβάσει φωτογραφία στο προφίλ του σε κάποιο σάιτ.
Ανεξάρτητα εαν εγώ θα έκανα ποτέ ή όχι κάτι παρόμοιο, δεν το θεωρώ και τόσο κακό για να δικαιολογείται τέτοια αντίδραση....
Μ'αρέσουν οι αριστερές πόρτες. Εκείνες που αναγράφουν "Passport control". Ταιριάζουν με την κοσμοθεωρεία μου. Παντα αριστερα!!!

metaldreamer

# 12 στις 2/4/2008
author
Ανδρας / 46 / Παντρεμένος
Αλλη χώρα
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 1.362

Παράθεση:

Παράθεση:

Απο την στιγμή που η όποια φωτογραφία δεν θίγει την προσωπικότητα του παιδιού, δεν καταλαβαίνω τον λόγο γιατί τόση φασαρία.
Ανεξάρτητα του τι είδους γονέας μπορεί να είναι, δεν παύει να είναι γονέας και να έχει κάποια δικαιώματα. Ένα απο αυτά είναι, ακόμη και να ανεβάσει φωτογραφία στο προφίλ του σε κάποιο σάιτ.
Ανεξάρτητα εαν εγώ θα έκανα ποτέ ή όχι κάτι παρόμοιο, δεν το θεωρώ και τόσο κακό για να δικαιολογείται τέτοια αντίδραση....

Δεν ξέρω βρε Κόσπετ, εμένα με φοβίζει λίγο το γεγονός ότι όλα είναι ανώνυμα. Και πού μπορείς να ξέρεις ότι όντως είναι δικά του παιδιά και όχι ανήψια, βαφτιστήρια ή δεν ξέρω και γω τι άλλο, που τα βάζει ο ενδιαφερόμενος για να πετύχει άλλους σκοπούς;
Ελα και κάνε μουσική την τρέλα που με διαφεντεύει...

ELINAYA

# 13 στις 2/4/2008
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη

Παράθεση:

Παράθεση:

Παράθεση:
Πατέρας είναι....

Δεν ξέρω αν κάνω το συνήγορο του διαβόλου αλλά... εγώ το βρίσκω λίγο άκομψο να ανεβάζει ο ένας γονέας φωτογραφίες με τα παιδιά του εν αγνοία ή χωρίς τη συγκατάθεση του άλλου.

Σαν προβληματισμό δεν τον θεωρώ παράλογο, ίσως ο τρόπος που το χειρίζεσαι μέχρι στιγμής να είναι αναποτελεσματικός... Μήπως να προσπαθούσες με μια ήρεμη κουβεντούλα με επιχειρήματα;

ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ...
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕΤΕ ΤΩΡΑ??
ΔΙΑΒΑΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΛΙΝΚ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΦΗΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ "ΠΑΤΕΡΑ" ΜΙΛΑΜΕ???
ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ Κ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ Κ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ Κ ΠΑΤΕΡΑΣ??
ΜΗΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΙς ΕΝΝΟΙΕΣ?
ΑΛΛΟ ΠΑΤΕΡΑΣ Κ ΑΛΛΟ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ 6 ΜΗΝΕΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΟΨΟΥΝ ΟΛΑ ΜΕΤΑ!!!
ΤΙ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ??
Κ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΚΑΜΑΡΩΝΕΙ Κ ΓΙΑ ΠΑΤΕΡΑΣ??
ΑΠΟ ΠΟΥ Κ ΟΣΠΟΥ??
ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΕΓΩ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΛΕΕΙ: "ΕΙΜΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΣΟΥ,,ΕΙΜΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΣΟΥ"
ΜΗ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ, ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΖΗΣΕΙ Κ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΚΛΠ ΚΛΠ???ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ,,ΜΠΛΕΓΜΕΝΟΣ ΕΙΝΑΙ..ΤΙ ΑΛΛΟ ΔΗΛΑΔΗ ΠΙΑ?
ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΕΛΟ,,
ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΤΟ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ Κ ΟΤΙ ΕΝΑΣ ΠΑΤΕΡΑΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΠΕΡΙΠΩΣΕΙΣ ΙΔΙΕΣ!!!!

kospet73

# 14 στις 2/4/2008
author
Ν. Φθιώτιδας / Λιβανάτες

Παράθεση:
Originally posted by ELINAYA
ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ...
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕΤΕ ΤΩΡΑ??
ΔΙΑΒΑΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΛΙΝΚ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΦΗΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ "ΠΑΤΕΡΑ" ΜΙΛΑΜΕ???
ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ Κ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ Κ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ Κ ΠΑΤΕΡΑΣ??
ΜΗΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΙς ΕΝΝΟΙΕΣ?
ΑΛΛΟ ΠΑΤΕΡΑΣ Κ ΑΛΛΟ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ 6 ΜΗΝΕΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΟΨΟΥΝ ΟΛΑ ΜΕΤΑ!!!
ΤΙ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ??
Κ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΚΑΜΑΡΩΝΕΙ Κ ΓΙΑ ΠΑΤΕΡΑΣ??
ΑΠΟ ΠΟΥ Κ ΟΣΠΟΥ??
ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΕΓΩ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΛΕΕΙ: "ΕΙΜΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΣΟΥ,,ΕΙΜΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΣΟΥ"
ΜΗ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ, ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΖΗΣΕΙ Κ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΚΛΠ ΚΛΠ???ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ,,ΜΠΛΕΓΜΕΝΟΣ ΕΙΝΑΙ..ΤΙ ΑΛΛΟ ΔΗΛΑΔΗ ΠΙΑ?
ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΕΛΟ,,
ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΤΟ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ Κ ΟΤΙ ΕΝΑΣ ΠΑΤΕΡΑΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΠΕΡΙΠΩΣΕΙΣ ΙΔΙΕΣ!!!!

Τελικά είχα δίκιο..........

ELINAYA

# 15 στις 2/4/2008
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΩΞΗ ΗΛ.ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ ΔΕ ΠΗΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΜΗΝΥΣΗ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΑΠΛΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ...
Η ΛΥΣΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΗΝΥΣΕΙΣ-ΑΣΤΥΝΟΜΙΕΣ ΚΛΠ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΘΕΩΡΩ ΑΠΟ ΥΠΕΡΒΟΛΗ ΕΩΣ ΑΝΟΥΣΙΟ!!!!

ELINAYA

# 16 στις 2/4/2008
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Δεν ξέρω βρε Κόσπετ, εμένα με φοβίζει λίγο το γεγονός ότι όλα είναι ανώνυμα. Και πού μπορείς να ξέρεις ότι όντως είναι δικά του παιδιά και όχι ανήψια, βαφτιστήρια ή δεν ξέρω και γω τι άλλο, που τα βάζει ο ενδιαφερόμενος για να πετύχει άλλους σκοπούς;

ΜΑ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ Κ ΤΙΤΛΟ ΤΡΟΜΑΡΑ ΤΟΥ ΑΠΟ ΚΑΤΩ
"ΜΥ LITTLE GIRL"

ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΟ ΔΗΛΩΣΕΙ Κ ΟΛΑΣ

ELINAYA

# 17 στις 2/4/2008
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Τελικά είχα δίκιο..........

Λεγοντας δικιο?????????

# 18 στις 2/4/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Ενήλικες είστε βρείτε τα.

Παράθεση:
Originally posted by ELINAYA
ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΒΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ..

ΓΙΑ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΕΔΩ:http://sxeseis.gr/viewthread.php?tid=20911

ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ 2ΜΗΝΟ ΣΕ ΕΝΑ ΤΣΑΤΟSITE ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΡΟΦΙΛ ΕΙΧΕ Κ ΑΥΤΟΣ
Κ ΠΗΡΕ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΟΥ Κ ΤΗΝ ΕΒΑΛΕ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΤΟΥ..ΟΤΑΝ ΕΤΥΧΕ Κ ΤΟ ΕΙΔΑ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΗ ΒΓΑΛΕΙ,,ΠΗΓΕ ΝΑ ΚΛΑΦΤΕΙ,,ΝΑ ΠΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΕΠΕΜΕΝΑ ΕΓΩ ΣΤΟ ΝΑ ΤΗ ΒΓΑΛΕΙ ΕΚΑΝΑ Κ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΟΝ WEBMASTER ΔΙΕΓΡΑΨΑ ΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΕΠΑΦΕΣ
Κ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΕ,,,
ΑΛΛΑ Ο Μ*%^$#@ΑΣ ΤΗ ΚΡΑΤΗΣΕ Κ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟΤΑΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΤΟΥ ΣΤΟ ΗΙ-5 Κ ΝΑ Κ Η ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΝΑΓΙΑΣ Κ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ!
ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ!!
ΕΤΡΕΜΑ Κ ΤΡΕΜΩ ΑΠ'ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ...

ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΛΛΗ ΛΥΣΗ ΒΡΙΣΚΩ ΤΟ ΤΗΛ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΑΠΟΚΡΙΨΗ Κ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟΥ ΛΕΩ ΝΑ ΤΗ ΒΓΑΛΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΣ ΜΟΥΡΛΗΣ
ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΠΑΛΙ Κ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΒΓΑΖΑ Κ ΔΕΝ ΕΒΓΑΖΕ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΛΕΩ ΤΕΛΕΙΩΝΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΟΥ ΛΕΞΗ ΘΑ ΤΗ ΒΓΑΛΕΙΣ ΝΑΙ Η' ΟΧΙ,,?
ΟΧΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ
ΟΚ ΤΑ'ΠΑΜΕ ΤΟΥ ΛΕΩ Κ ΤΟ ΚΛΕΙΝΩ..
ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΗΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΩΤΟ ΑΛΛΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ,,ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΩΛΟΗΙ-5 ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΟΤΕ ΤΡΕΧΑ ΓΥΡΕΥΕ...
ΠΗΡΑ ΣΤΗ ΔΙΩΞΗ ΗΛ.ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΤΗ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΠΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΣΤΟ ΗΙ-5 Κ ΟΤΙ ΒΓΕΙ
Η΄ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ Κ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ,,,
Η' ΜΥΝΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ...
ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ???

Δεν καταλαβαίνω, γιατί όλα αυτά τα αιχμηρά, ανάμεσα σε δυό ανθρώπους. Πατέρας της είναι, κουβεντιάστε χωρίς απειλές δικαστηρίων, αστυνομιών, μηνύσεων και συναφών. Η ήρεμη κουβέντα εξημερώνει, οι απειλές εξαγριώνουν....

MsNanouk

# 19 στις 2/4/2008
author
Γυναίκα / 54 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 5.851

Επειγον!!Θα του κοψω τα *#*#*#

Θα συμφωνήσω και εγώ στο εξής :
Κοίταξε να καταφέρεις να κάνετε μία ήρεμη κουβέντα ... δεν έχεις άλλωστε και πολλά περιθώρια .... μπορεί να μην παρέχει πραγματική στήριξη και αγάπη στο παιδί σας, όπως λες, δεν παύει όμως να είναι ο πατέρας του ...
Καταλαβαίνω ότι πνίγεσαι, αλλά η ζωή είναι άδικη λένε ... παρόλο που προσφέρεις όπως λες, περισσότερα στο παιδί σας σε σχέση με κείνον έχετε τα ίδια δικαιώματα ...
Όσο λοιπόν και αν είναι δύσκολο, ακόμα και αν έχεις θυμό μαζί του προσωπικό, πρέπει με ήρεμο τρόπο να λύσεις αυτό το θέμα...
Ολα τα άλλα είναι αδιέξοδα, ψυχοφθόρα και θα σου στοιχίσουν οικονομικά χωρίς κανένα απολύτως αντίκρισμα.

και το σημαντικότερο!!! .... μακρυά από το παιδί σας όλες αυτές οι διαμάχες ... το μόνο που κάνετε είναι να το πληγώνετε ανεξάρτητα την ηλικία που έχει ....

pythagoras

# 20 στις 2/4/2008
author
Ανδρας / 65 / Παντρεμένος
Ν. Ευβοίας / Χαλκίδα
Θέματα: 130
Απαντήσεις: 13.443

Τελικά του τα' κοψες;

με τρώει η αγωνια .....
α2=β2+γ2 ΦιλοκαλούΒεν δε Βετ ευτελείας και φιλοσοφούΒεν άνευ Βαλακίας
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)